PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در حاشیه نشست اخیر مدیران ارشد آکو

روابط عمومی آکو
06-03-2010, 01:14 PM
با سلام وقت بخیر

پیرو سوالات متعددی که در خصوص چگونگی نصب بادگیر شیشه و سرنوشت نهایی شیدهای صادراتی آکو، اخیر توسط گروهی از اعضای خانواده و تنی چند از دوستان آکو پرسیده می شود، احتراما به استحضار می رسد، نصب شید شیشه ها بسیار ساده و با اندکی دقت به نحوه نصب بر روی بسته بندی آن به آسانی نصب می گردد، آکو کوچکترین تغییری در نحوه نصب این محصول نداده و روش نصب آن همان روشی است که به طور اورجینال توسط رنو توصیه و ارائه شده ضمن اینکه نمایندگان استانی آکو در خصوص نصب این محصول کاملا توجیه می باشند، لذا شایسته است در هنگام خرید شیدها، راهنمایی های لازم را از نمایندگی های فروش کسب نمایند.
آکو در خصوص تولید شیدهای صادراتی با مشکلات بسیار پیچیده ای مواجه شده که اهم آن ضایعات قابل توجه این محصول با توجه به مواد اولیه بکار رفته در آن می باشد، که همین امر باعث شده به طور کلی معادله قیمت گذاری و توجیه منطقی و اقتصادی تولید این محضول کاملا با مشکل روبرو شود، از این رو قراردادی که جهت صادارت این محصول با یکی از شرکتهای وابسته به خودروسازان هندی در فروردین ماه گذشته منعقد گردیده بود به حالت تعلیق و از این بابت بر اساس قرارداد منعقده، آکو ملزم به پرداخت تقریبی 30 درصد ارزش ارزی این قرارداد به شرکت موصوف می باشد که هم اکنون نحوه پرداخت خسارت به شرکت طرف قرارداد در حال مذاکره و بررسی است.
به طور کلی قیمت شیدهای آکو (معمولی - صادراتی) با توجه به نمونه های مشابه آن از حیث کیفیت ، بسته بندی و قیمت گذاری انجام شده بر روی این محصول دارای تفاوت بسیار فاحشی می باشد به طوری که قیمت اخذ شده جهت واردات این محصول از کشور رومانی در پک های 1000 دست و 5000 دست، به طور تقریبی از مرز 27 دلار برای هر دست و از کشور فرانسه حدودا از مرز 29 دلار عبور می نماید، در حالی که از نظر کیفیت حتی با شیدهای معمولی تولید شده توسط آکو نیز برابری نمی کند ضمن اینکه رنگ، شکل و بسته بندی ظاهری آن نیز چشمگیر نبوده و با نگاهی عمیق به محصول، به طور مثال بر روی سطح شیدها، خش های پیاپی و وسیعی به چشم می خورد که ناشی از نحوه تولید آن می باشد مضاعف به اینکه وزن کلی محصول حداکثر 70 درصد وزن فعلی شیدهای تولید شده توسط آکو است و از نظر مواد اولیه به کار رفته در آن نیز از موادی استفاده شده که بیشتر جنبه اقتصادی بودن محصول برای سازنده در نظر گرفته شده است تا کیفت برای مصرف کننده.
تولید شیدهای صادراتی آکو، با توجه به قیمت فعلی آن اصلا توجیه اقتصادی نداشته، لذا آکو مصمم است تا با عرضه محدود آن تولید آن را برای همیشه متوقف نماید، ضمن اینکه در خصوص قیمت شیدهای معمولی آکو نیز لاجرم می بایست تجدیدنظر نموده و حداقل مبلغی معادل 30 درصد به قیمت فعلی آن که طی قرارداد به نمایندگان کشوری آکو واگذار می شود، افزوده شود که این مهم به طور حتم در شش ماهه دوم سال جاری اعمال خواهد شد.

به عنوان نمونه : قیمت تک فروشی، شیدهای معمولی از کشور آلمان 192 یورو می باشد که با احتساب 20 درصد مالیات ارزش افزوده کشور آلمان و هزینه دلاری پست dhl به مبلغی تقریبی 270 هزار تومان می رسد و از نظر کیفی 50 درصد کیفیت شیدهای معمولی آکو می باشد.

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ............. روابط عمومی آکو

Reza -M
06-03-2010, 01:56 PM
با سلام
من واقعا به عنوان فرد کوچکی از خانواده اکو بسیار ناراحت شده ام از این ضرر اکو
البته من به شخصه امید بسیاری دارم با توجه به مدیریت و تیم مدیریتی گروه اکو " اکو از این ضرردهی برای شیدهای صادراتی بیرون می اید
و در همینجا هم از دوستانی که به دنبال شیدهای صادراتی هستند بگویم که من به شخصه شیدهای غیر صادراتی را استفاده کرده ام که حتی تا بحال از این شیدها با این کیفیت برای هیچ خودرویی ندیده ام
پس دوستانی که در جستجوی شیها هستند از همین شیدهای معمولی استفاده کنند و مطمئن باشند که ضرر نمیکنند حتما دوستانی که قبلا از محصولات گروه بزرگ اکو استفاده کرده اند میدانند که کیفیت در محصولات اکو یعنی چه !!!

روابط عمومی آکو فروم
06-06-2010, 05:56 PM
با سلام
من واقعا به عنوان فرد کوچکی از خانواده اکو بسیار ناراحت شده ام از این ضرر اکو
البته من به شخصه امید بسیاری دارم با توجه به مدیریت و تیم مدیریتی گروه اکو " اکو از این ضرردهی برای شیدهای صادراتی بیرون می اید
و در همینجا هم از دوستانی که به دنبال شیدهای صادراتی هستند بگویم که من به شخصه شیدهای غیر صادراتی را استفاده کرده ام که حتی تا بحال از این شیدها با این کیفیت برای هیچ خودرویی ندیده ام
پس دوستانی که در جستجوی شیها هستند از همین شیدهای معمولی استفاده کنند و مطمئن باشند که ضرر نمیکنند حتما دوستانی که قبلا از محصولات گروه بزرگ اکو استفاده کرده اند میدانند که کیفیت در محصولات اکو یعنی چه !!!
با سلام وقت بخیر
دوست گرامی جناب آقای کفایی پست ارسالی شما را مطالعه فرمودند و عنوان داشتند که بسیار از وجود کاربرانی شایسته و فهیم در بین اعضای فروم و خانواده ی بزرگ آکو خرسند می باشند و تشکر کردند که اینگونه از آکو حمایت مینمایید.
.................................................. .................................................. .................................................. .............................روابط عمومی آکو فروم

Renault Logan
06-07-2010, 12:15 AM
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه مسئولین و مدیران آکو بخصوص جناب کفایی که ارادت ویژه خدمت ایشون دارم باید خدمتشون عرض کنم نه تنها بنده بلکه فکر کنم همه اعضای آکو وظیفه خودشون میدونند که از آکو حمایت کنند .
با اندکی تامل در شعار آکو : کیفیت اتفاقی نیست آکو ایرانیست ، واقعا ایجاب میکنه که از آکو حمایت بشه به نحو احسنت
چون به شخصه واقعا اولین بار است که میبینم یک شرکت ایرانی اینچنین خلاق - مبتکر - با سلیقه و با کیفیت کار میکند و واقعا دلسوز مصرف کننده هست .
امیدوارم همیشه در همه مراحل شاهد موفقیت های روز افزون آکو باشیم .
شاد باشید .

امیری
06-07-2010, 12:29 AM
با سلام وخسته نباشید برای برو بچه های گروه اکو که همیشه پر کار وسختکوش بوده واز اینکه برای شید های صادراتی اینچنین مشکلی بوجود امده واقعا ناراحت وامید وارم که با تلاش مضاعف گروه انشائالله مشکلات حذف وبه سودهی برسد وبه کلیه تندر سواران هم توصیه می نمایم که همان شید های معمولی هم از نظر کیفیت وهم از نظر شکل ظاهری واقعا بعد از نصب بر روی خودرو زیباست پس از همان استفاده وبدنبال شید های صادراتی که باوجود مشکلات پیش امده برای اکو که در تولید بوجود امده نباشند