PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سردنده جدید تندر طرح مگان

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 12:14 AM
سردنده جدید تندر طرح مگان

قیمت کالا: (به زودی) تومان
تاریخ آخرین قیمت: ۱۳۸۸ نهم آبان
تعداد بازدیدها از این محصول:
مربوط به اتومبیل: تندر ٩٠
سال ساخت: 1388
توضیحات: طراحی آکو، قابل تهیه از طریق نمایندگی های آکو در سراسر کشور، قابل خرید به صورت عمده فروشی با سفارش قبلی

http://www.acopart.org/Images/Products/16.jpg

----------------------
ویرایش توسط ادمین :

قیمت ها باز هم کاهش یافت :
http://acoforum.org/showpost.php?p=4028&postcount=27
مراجعه کنید

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 01:59 PM
راحت تر در دست قرار گرفتن دنده در مقایسه با نمونه قبلی (خوش دست تره :p )
ارتفاع مناسب دنده و شکل آن زیبایی خاص به آن میبخشد
کیفیت و قیمت اون نسبت به نمونه های خارجی بسیار مناسب تر است

نیما
11-28-2009, 12:50 PM
الان مدت هاست قیمتش به زودیه
آخه این به زودی چنده ؟؟؟؟

ACO
11-28-2009, 01:05 PM
صبر کنید نیما جان همون طور که یه چی دیگه در راه داری که برسه اینم قیمتش میرسه
داره میاد بیرون این محصولم تا 10 روز اینده میاد قیمت و نحوه ی اهدای هدیه شم معلوم میشه

ARASH
11-28-2009, 01:43 PM
این یکی خیلی باحاله .... قیافه ماشین رو عوض میکنه

منتظریم

محمد
11-28-2009, 04:27 PM
از اولین روزی که ازش پرده برداری شد من چشمم دنبالش بود !

نیما
11-28-2009, 04:51 PM
مگان ها همین سردنده هستش اما پلاستیکیه
من وقتی این رو دیدم یاد سر دنده 206 سفارشی افتادم تا اومدن این رفتم یکی گرفتم خیلی بهتر شد

ACO
11-28-2009, 10:29 PM
اخبار جسته گریخته ای که شنیدم از این طرف اون طرف !
قراره محصولات تا 10-12 روز دیگه بیاد بیرون (سر دنده و فلاپ دور گلگیر)
اونطوری که شنیدم احتمالا فلاپه 40 تومن و این 25 تومن .. (قیمت فلاپ چند بار کاهش یافت و الان قیمت نهایش 18هزار تومان برای توزیع در بازار هست ) (در مورد سردنده هم متعاقبا اعلام خواهم کرد)
باز یه چیز دیگه شنیدم که خیلی جالب به نظر نمیرسید !
هدایای سری جدید 50 درصدش رایگانه !
یعنی مثلا اگر کسی فلاپ برنده شده باید 20 تومنشو خودش بده:d
دیگه چه میشه کرد :d حالا شاید صحبت کردیم این دفعه رو با تعریف قبلی "هدیه" که همه اشناییم هدایا رو بدن از دفعات بعد تعریف جدید از هدیه رو برامون معنا کنن
یا لااقل برای کاربرای فعال اینجا دیگه این سیستم رو کنار بذارن در اون صورت که بعضی ها از همین الان معلومه که جایزه رو بردن :p

ببینیم چی میشه ..
فلاپه بیاد بیرون ببینیم چی از اب در اومده.
.

ehsan
11-28-2009, 10:40 PM
اگه 40 تومان باشه خیلی گرونه

نیما
11-28-2009, 11:00 PM
حاجی هر کار تو کردی از الان رو یک سردنده و فلاپ حساب باز کردم :d

ehsan
11-28-2009, 11:25 PM
دلتو صابون نزن قیمتشون بالاست فکر کنم از هدیه خبری نیست

نیما
11-28-2009, 11:28 PM
فعلا که برا من فرستادن تا بیاد ببینم چیه (احتمالا نوار کشی آکو) اگر بیاد بعدی هاشم میاد
من که 25 دادم سردنده 206 انداختم میفروشم اینو میگیرم اما انشاا... که هدیه میدن :rolleyes:

کامبیز محمودزاده
11-29-2009, 01:47 PM
واقعا که ظاهرش زیباست فقط مونده قیمت و زمان عرضه !!!!
کاش گردگیرش هم همراه با سردنده بفروشن فکر میکنم گردگیر چرمی خیلی بهتر بشه
من که نتونستم این سردنده را از جاش دربیارم :(از دوستان اگر تا حالا سردنده فابریک را عوض کردند لطف کنن نحوه درآوردنش را بگن .

آرمان
11-29-2009, 04:17 PM
این سر دنده زیباست
بنظر من اگه کیفیتش خوب باشه و قیمت هم از 25000 به زیر 20000 کاهش پیدا کنه فروش خوبی داره.

محمد
11-29-2009, 08:38 PM
اخبار جسته گریخته ای که شنیدم از این طرف اون طرف !
قراره محصولات تا 10-12 روز دیگه بیاد بیرون (سر دنده و فلاپ دور گلگیر)
اونطوری که شنیدم احتمالا فلاپه 40 تومن و این 25 تومن ..
باز یه چیز دیگه شنیدم که خیلی جالب به نظر نمیرسید !
هدایای سری جدید 50 درصدش رایگانه !
یعنی مثلا اگر کسی فلاپ برنده شده باید 20 تومنشو خودش بده:d
دیگه چه میشه کرد :d حالا شاید صحبت کردیم این دفعه رو با تعریف قبلی "هدیه" که همه اشناییم هدایا رو بدن از دفعات بعد تعریف جدید از هدیه رو برامون معنا کنن
یا لااقل برای کاربرای فعال اینجا دیگه این سیستم رو کنار بذارن در اون صورت که بعضی ها از همین الان معلومه که جایزه رو بردن :p

ببینیم چی میشه ..
فلاپه بیاد بیرون ببینیم چی از اب در اومده.
.

با سلام

آقا دست شما درد نکنه. میشه زود تر بفرستین ؟!!
فقط با پست سفارشی بدین بیاد یه وقت خط نیفته ! ;)

Farbod
11-30-2009, 02:27 AM
سلام
اگه قیمتا مناسب باشه دیگه اینقدر همه آرزوی هدیه گرفتنشو نمی کنن. مثل اون دو تا محصول دیگه که قیمتش اومد پایین

نیما
11-30-2009, 04:11 AM
سلام
اگه قیمتا مناسب باشه دیگه اینقدر همه آرزوی هدیه گرفتنشو نمی کنن. مثل اون دو تا محصول دیگه که قیمتش اومد پایین
آخه آدم نمیتونه صبر کنه تا قیمت بیاد پایین اینم از سیاست های فروشه ولی همین که از این قیمت کزایی بیاد پایین بهتره

ACO
11-30-2009, 08:09 AM
سلام

حالا اکو رو من که هیچ کاره م خبر ندارم اما منم اگه فردا محصولی داشتم قطعا واسه فروشش همین کار رو میکنم البته اگر محصول ارزشمندی باشه این سیستم جواب میده والا شما شفتالو رو چه صد هزار تومن بدی چه هراز تومن کسی نمیخره ولی وقتی چیزی ارزش داشت خیلی خوبه که اینجوری هم واسش محبوبیت بتراشی هم به فروشش برسونی و وقتی دیدی هم هدیه ش رو دوست دارن هم خرید قیمت پایینش عملا ثابت کردی محصولت ارزش "داشتن" رو داشته
احتمالا مدیران اکو به خوبی از این قضیه باخبرن ..

Porsche
11-30-2009, 01:28 PM
امیدوارم اگه این محصول هدیه داده میشد قسمت من هم بشه، آخه من قبل از عید فطر عضو شدم و از تهران هستم و دقت نکرده بودم باید خودم پیگیر بشم برای دریافتش و منتظر ارسال بودم، خلاصه از کفم رفت دیگه :rolleyes:
ولی خودم خریدم و رنگ کردم و نصب کردم که هم کارایی خوبی داره هم زیبایی خاصی به ماشینم داده، مخصوصاً که رنگش سفیده ;)
به امید دریافت سردنده به عنوان هدیه از آکو تا التیامی باشه بر سوزش گذشته :)

ACO
11-30-2009, 08:06 PM
امیدوارم اگه این محصول هدیه داده میشد قسمت من هم بشه، آخه من قبل از عید فطر عضو شدم و از تهران هستم و دقت نکرده بودم باید خودم پیگیر بشم برای دریافتش و منتظر ارسال بودم، خلاصه از کفم رفت دیگه :rolleyes:
ولی خودم خریدم و رنگ کردم و نصب کردم که هم کارایی خوبی داره هم زیبایی خاصی به ماشینم داده، مخصوصاً که رنگش سفیده ;)

والا رین بوی جان اگر من داشتم و مال من بود حتما واست میفرستادم :d
من تنها کاری که از دستم میاد اینه که از شما کاربرای خوب بخوام که خیلی خوب و زیاد درسایت فعالیت کنین هر وقت برخورد کنم یا تماسی باشه با مسئولین اکو بگم اقا فلان کاربر روزی هزار شصت و شونزده تا مطلب جدید توی سایت ایجاد میکنه و خوب کار میکنه و لطف میکنه در حق بقیه بچه ها و ..
بد نیست اگه هدیه ای واسش فرستادین به جای پست معمولی پست سفارشیش کنین سریعتر برسه بهش :p
اما خب نه جدی فرض کنیم کلا هیچگونه جایزه ای در کار نیست همه بیاییم اینجا فعالیت کنیم رفاقت کنیم چیز یاد بگیریم و یاد بدیم .... قطعا اگر اکو باز هم برنامه ای داشته باشه خب چرا که نه بچه های فروم خودش رو در اولویت قرار بده
مثلا من کم زحمت میکشم :d ؟ حق نیست سه دونگ از اکو رو به نامم بزنن ؟
:rolleyes:

نیما
11-30-2009, 08:18 PM
والا رین بوی جان اگر من داشتم و مال من بود حتما واست میفرستادم :d
من تنها کاری که از دستم میاد اینه که از شما کاربرای خوب بخوام که خیلی خوب و زیاد درسایت فعالیت کنین هر وقت برخورد کنم یا تماسی باشه با مسئولین اکو بگم اقا فلان کاربر روزی هزار شصت و شونزده تا مطلب جدید توی سایت ایجاد میکنه و خوب کار میکنه و لطف میکنه در حق بقیه بچه ها و ..
بد نیست اگه هدیه ای واسش فرستادین به جای پست معمولی پست سفارشیش کنین سریعتر برسه بهش :p
اما خب نه جدی فرض کنیم کلا هیچگونه جایزه ای در کار نیست همه بیاییم اینجا فعالیت کنیم رفاقت کنیم چیز یاد بگیریم و یاد بدیم .... قطعا اگر اکو باز هم برنامه ای داشته باشه خب چرا که نه بچه های فروم خودش رو در اولویت قرار بده
مثلا من کم زحمت میکشم :d ؟ حق نیست سه دونگ از اکو رو به نامم بزنن ؟
:rolleyes:

چرا که نه 3 دونگ بقیشم مال من :d پسر باران منم خودم خریدم تازه جفتی 33 یعنی 66 پول دادم
:mad:

محمد
11-30-2009, 08:54 PM

دوست عزیز

نگران نباش. آکویی ها اینقدر دست و دل باز هستن که اگه بخوان کادویی بدن و محدود هم باشه بچه های سایت رو در اولویت بذارن. من تا حدودی میشناسمشون ! ;)

ehsan
11-30-2009, 09:44 PM
اگه آکو میخواهد هدیه بده قرعه کشی کنه بهتره
اما اگه میخواد 50%درصدشو اعضا بدن همه را برنده اعلام کنه خوبه

محمد
11-30-2009, 10:49 PM
راستی کسی میدونه این سر دنده ها ماله مگانه واقعاً؟ یعنی رزوه هاشون به هم میخوره که میخوان برای تندر بفروشن؟
یا اینکه طرح مگانه و برای تندر زده شده واقعاً؟

نیما
11-30-2009, 11:32 PM
راستی کسی میدونه این سر دنده ها ماله مگانه واقعاً؟ یعنی رزوه هاشون به هم میخوره که میخوان برای تندر بفروشن؟
یا اینکه طرح مگانه و برای تندر زده شده واقعاً؟
در مدل های اروپایی همه تندر ها با این سردنده هستن

محمد
12-01-2009, 12:39 AM
در مدل های اروپایی همه تندر ها با این سردنده هستن

پس اینجا از روش پیچوندن پلاستیکی گذاشتن ارزونتر تموم شه !

Porsche
12-01-2009, 12:24 PM
ممنون از امیدهایی که همه دوستان دادن، کلی دلگرمی شد واسم ;)

خلاصه آکو، من ازت انتظار دارم این یه قلم رو :d

نیما
12-01-2009, 08:27 PM
پس اینجا از روش پیچوندن پلاستیکی گذاشتن ارزونتر تموم شه !
مانند بقیه موارد که یا نگذاشتن یا عوض کردن

Reza -M
12-04-2009, 09:31 PM
باسلام
ای ول من هم تو کف این سردنده ها بد جوری رفتم ایشالا زودتر بیاد بیرون ببندیم رو ماشین
راستی در مورد هدیه هم ای ول به اکو فوق العاده کاره جالبی داره میکنه واسه شناختن خودش من که به دوستام که تندر داشتن معرفیشون کردم و اونا هم مثل من و سایر افراد از محصولاتشون خوششون اومد اما اون موقع قیمتهاش خیلی بالا بود الان بازم یه ذره بهتر شده
با تشکر

محمد
12-04-2009, 09:51 PM
هنوز خیلی ها هستند که شرکت های طراح قطعات آپشن تندر رو نمی شناسن. حالا حالا ها باید کار کرد...

ali
12-04-2009, 11:10 PM
باید خیلی با حال باشد صبر می کنیم تا بیاید ببینیم مثل بقیه وسایل هست که حتما هست .
من پرواز کرده ام
از بام های دنیا
تا دام های دنیا

LOGAN
12-04-2009, 11:23 PM
من که از شکل و قیافه این سردنده جدید بسیار خوشم آمده.

در دست هم خیلی راحته.

رنگش هم خوبه

Farbod
12-05-2009, 12:25 AM
منم واقعا با این قطعه حال می کنم ولی معلوم نیست کی می خواد این به زودی تبدیل به رقم بشه

Tondkar
12-05-2009, 01:26 AM
دوستان این سر دنده ماشین من هر کار کردم باز نشد ظاهرا پرس شده یکی از این لوکس فروشا می گفت باید ببریش کسی اطلاع داره چطور باز میشه؟http://thumbnails23.imagebam.com/5858/5ae03258574071.gif (http://www.imagebam.com/image/5ae03258574071)

تندر LP
12-05-2009, 01:35 AM
سلام
واقعا محشره.نمای داخلی خیلی زیباتر میکنه و از لحاظ کارایی و راحتی در رانندگی خیلی موثر است.

tondar90
12-05-2009, 10:43 AM
سلام
واقعا محشره.نمای داخلی خیلی زیباتر میکنه و از لحاظ کارایی و راحتی در رانندگی خیلی موثر است.
فکر کنم این سر دنده موجود به تریپ و هیکل ماشین میاد.نیازی نیست عوض بشه.(نظر شخصی)

روابط عمومی آکو
12-05-2009, 05:46 PM
با سلام وقت بخیر
سردنده جدید از ابتدای ماه گذشته توسط پارس خودرو بر روی اتومبیلهای تندر ، تحویلی به مشتریان نصب شده و از نظر ظاهری شبیه به سردنده مگان و از نظر طراحی بسیار متفاوت و متمایز با آنست .
از حیث قیمت اطلاع دقیقی در دست نیست اما آنچه محتوم است آکو صرفه نظر از قیمت به فروش گسترده تر چشم دوخته تا سود بیشتر ، مقایسه قیمت قطعات آبشن تولید شده توسط آکو با نمونه های خارجی و اروجینال آن حیرت انگیز است ضمن اینکه کیفیت تولیدات آکو با استناد به تآیید دست اندرکاران و فروشندگان عمده و تجار لوازم یدکی بمراتب بسیار بالاتر از نمونه های مشابه خارجی و فابریک آن میباشد .
قیمت فعلی این محصول در اروپا 67 یورو است ( ارزش تقریبی یورو در برابر ریال 1500 تومان است ) که میبایست مالیات مآخوذه و هزینه های پستی را بدان افزود و بر روی تمامی مدلهای 2009 ببعد لوگان این سردنده به چشم میخورد - روابط عمومی آکو

روابط عمومی آکو
12-05-2009, 06:06 PM
کیفیت اتفاقی نیست و آکو افتخار میکند که ایرانی است.

sarkhosh
12-05-2009, 06:24 PM
سلام
کیفیت محصولات آکو خداییش عالی من فابریکشو دیدم با نوک ناخن کنده میشه درست عین لاستیک پاک کن میمونه اما مال آکو من امتحان کردم حتی در مقابل فرسایش هم مقاوم چه بررسه ضربه ، قیمت سر دنده مگانی هم که تو بازار کمیاب لوازم فروشا حدود 55تا 65000 میگن ، اگه مال آکوم همین قدر باشه کی زورش میرسه بخره ؟

sarkhosh
12-05-2009, 06:33 PM
راستی دوستان مال کارخانه پررسی یه و من از یه نمایندگی پرسیدم گفت برا اینکه نتونن عوضش کنن اینطوری زده اما اگه دگمه گردگیرشو باز کنید تا از سردنده جدا بشه یه عنبور قفلی بندازین پایینش اروم اروم به چپ و راست بچرخونین باز میشه - اینم از جنس اورجینال از برندی مثل رنو بعیده که پرس کنه این قطعه رو و تازه یه چیز عجیب تر من از یدکی فروشها پرسجو کردم سردنده را تنها نمیدن با میله و قسمتای پایینش و اون پایه ایکه روی اتاق بسته میشه خلاصه یه مجموعه کامله ، قیمتش هم حدود 55000 تومان یا 45000 تومان گفتن ..... !

نیما
12-05-2009, 10:24 PM
دوستان این سر دنده ماشین من هر کار کردم باز نشد ظاهرا پرس شده یکی از این لوکس فروشا می گفت باید ببریش کسی اطلاع داره چطور باز میشه؟

(http://www.imagebam.com/image/5ae03258574071)

سردنده پرسی نیست کافیه به سمت بالا بکشیش چون به سمت چپ و راست حرکتش خیلی کنده
من سر دنده ماشینم رو عوض کردم
در ضمن من امروز یک چیز جالب دیدم
تندر های جدید همه با سردنده مگان وارد بازار شده
که همین سردنده هست ولی پلاستیکیشه
امیدوارم منظور آکو از تولید سردنده تولید این قطعه نباشه
و همون سردنده با طرح فابریک (فلزی) رو عرضه کنه

کامبیز محمودزاده
12-07-2009, 09:01 AM
با کشیدن که نتونستم درش بیارم واقعا سفته!!!

Farbod
12-07-2009, 03:32 PM
سلام
بابا این سر دنده چی شد. جناب نیما که می گه روی ماشین های جدید هم که گذاشتن.
منم امیدوارم که کیفیتش از اون بهتر باشه

ACO
12-15-2009, 10:24 PM
بچه ها برنامه اینه که قیمت نزدیک 22 هزار تومان باشه نظرتون چیه ؟
قیمت 2 محصول جدید آکو ( فلاپ دور گلگیر و سردنده ) اعلام شد (http://acoforum.org/showthread.php?t=416)

urmia
12-16-2009, 01:58 AM
سلام به همه دوستان و مخصوصا به آکو:p
خیلی قشنگتر از سر دنده ی مگان هست ولی ایکاش قیمتشم مناسب باشه
و راحتم بشه نصبش کرد!! سردنده ی خودش که به سختی از جاش در میاد!
آکو:cool:

LOGAN
12-16-2009, 12:54 PM
من که از همان چند ماه پیش دیدم خوشم آمد.

خیلی رادسته.

امیری
12-16-2009, 10:55 PM
اگر در بازار هم به همان قیمت اکو باشد خوب است ولی وقتی می خواهی بخری حد اقل دو برابر قیمت اکو باید بخری

Renault Logan
12-17-2009, 04:04 AM
از عكس مشخص هست كه آكو واقعا براش زحمت كشيده . به همه دست اندر كاران و مديران آكو بخاطر مديريت خوبشون و هدف هاي والاشون و بكار بردن تمام توانشون در توليد يك محصول با كيفيت دست مريضاد و خسته نباشيد عرض ميكنم.
اميدوارم قيمت كليه محصولات توليدي رو به نحوي تعيين كنند كه اكثريت توان خريدشو داشته باشن .
شاد و موفق باشيد.

Reza -M
12-17-2009, 01:47 PM
اره منم با دوستان موافقم و روشون زیاد زحمت کشیده اما اگه قیمتها رو کاهش بدن هم فروش بالاتر میشه و هم شناخته تر میشن چرا یه تولید کننده داخلی نمیتونه قیمتها رو پایین بیاره و راستی این سر دنده با مال ساندرو یکی هست؟

zanjani
12-20-2009, 01:30 PM
سلام
ایا چرم دور دسته دنده هم روش هست یعنی باهمن یا سردنده جدا می شه از اون چرم اطرافش

Farbod
12-20-2009, 02:04 PM
سلام
ایا چرم دور دسته دنده هم روش هست یعنی باهمن یا سردنده جدا می شه از اون چرم اطرافش

سلام تا اونجا که من می دونم و از عکس ها مشخصه از هم جدا هستند . این محصول فقط سر دنده هست

rezaghi
12-22-2009, 08:30 PM
سلام به همه دوستان
آیا این سر دنده طرح مگان به خود مگان هم می خوره؟

واحد فنی آکوپارت
12-22-2009, 08:56 PM
با سلام وقت بخیر
بله ، طراحی این محصول به گونه ای است که قابلیت نصب بر روی چندین خودرو (بیش از 9 مدل از انواع اتومبیل ) را دارد - روابط عمومی واحد فنی اتو کاپری

rezaghi
12-23-2009, 03:03 AM
با سلام!ممنون و تشکر!بی صبرانه منتظر اعلام فروش و همچنین فروش اینترنتی آن هستم!

rally marshal
03-15-2010, 02:59 AM
سلام

میتونم سوال کنم که این سردنده بالاخره کی میخواد اماده فروش بشه و به انتظار ما پایان بده:confused:

نیما
03-15-2010, 11:21 AM
سلام

میتونم سوال کنم که این سردنده بالاخره کی میخواد اماده فروش بشه و به انتظار ما پایان بده:confused:
برای بعد از عید منتظر باش

ehsan5o
05-02-2010, 01:30 PM
با درود.

به تازگی یه e2+lp پارس خودرو خریدم.
سردنده فابریک دقیقا با مگان 1600 یکی هستش.:)
حالا نمیدونم این قضیه واسه همه تیپها صادقه یا فقط رو مدل فول گذاشتند.
در ضمن فرش کف نیز از نوع موکتی هستش مثل فرشهای فابریک مگان.

سر دنده آکو یه خوبی که داره اینه که وسطش نقره ایه.
به نظرتون میشه وسط سردنده رو رنگ نقره ای زد که ثابت باشه و پاک نشه؟

سپاس

Salmani
05-02-2010, 02:56 PM
با سلام
من هم یکدونه ال90 ای1 صفرو دیدم که هم ضبط CD خور داشت و هم این سردنده هارو؟؟http://up.iranblog.com/Files/66878686b9964c2d82d7.JPG

MEHRAN
05-02-2010, 03:35 PM
با سلام خدمت تمام مدیران اکو دوستان عزیز در شیراز تمامی نمایندگیها باکمبود جنس روبرو هستند واکثر اجناس رو ندارن لطفا یک نمایندگی معتبر را معرفی بفرمائید تا ما بتوانیم سر دنده را از انجا خریداری کنیم.

sarkhosh
05-02-2010, 06:09 PM
با درود.

به تازگی یه e2+lp پارس خودرو خریدم.
سردنده فابریک دقیقا با مگان 1600 یکی هستش.:)
حالا نمیدونم این قضیه واسه همه تیپها صادقه یا فقط رو مدل فول گذاشتند.
در ضمن فرش کف نیز از نوع موکتی هستش مثل فرشهای فابریک مگان.

سر دنده آکو یه خوبی که داره اینه که وسطش نقره ایه.
به نظرتون میشه وسط سردنده رو رنگ نقره ای زد که ثابت باشه و پاک نشه؟

سپاس

سلام این سردنده تولید آکو هست که طبق قراراداد با پارس خودرو تا پایان امسال میبایست فقط به پارس خودرو داده بشه نه بازار

L90
05-02-2010, 07:22 PM
سلام این سردنده تولید آکو هست که طبق قراراداد با پارس خودرو تا پایان امسال میبایست فقط به پارس خودرو داده بشه نه بازار

فكر نمي كنم اينطور باشه.

امیر مسعود
05-02-2010, 08:21 PM
فكر نمي كنم اينطور باشه.
چرا درست میگه همینطور اکو با پارس خودرو قرار داد داره مال منم سر دندم مگانی هست خیلی توپه خوش دست از 3 -4 ماه پیش من این سر دنده رو روی ال 90 ها دیدم پشت امپر هم عوض شده به رنگ مشکی البته اون قسمت که مربع شکل هست و ساعت رو نشون میده

امیری
05-02-2010, 11:52 PM
با سلام امید وارم که هر چه زودتر سر دنده در بازار توزیع شود تا دل تندر سواران راشاد واز نصب وخوش دستی ان لذت ببرند

Black Logan
05-19-2010, 04:34 PM
دوستان با عرض سلام و خدا قوت ، خواستم ببینم چطوری میشه سر دسته دنده خود تندر را از دسته دنده جدا و با نمونه جدید ارائه شده تعویض نمود . لطفا کمک کنید. متشکرم

L90
05-19-2010, 08:30 PM
شما بايد سر دنده رو به طرف بالا محكم بكشيد.

کامبیز محمودزاده
05-20-2010, 10:25 AM
مگر سردنده عرضه شده ؟

ali.monazzah
05-20-2010, 10:41 AM
با تشکر از آکو
سردنده هایی که قرار بود بعنوان هدیه ارسال شود هنوز به دستمان نرسیده کی توزیع می شود

Roohollah
05-20-2010, 05:40 PM
شما بايد سر دنده رو به طرف بالا محكم بكشيد.

سلام
من هركاري ميكنم اين سر دنده رو نمي تونم در بيارم هر چقدر بالا ميكشم ، مبپيچونم اصلا را نداره.ترسيدم كه زياد فشار بيارم ميل ماهك ها بتركه!!!:eek:

MAHDI-TONDAR
05-22-2010, 03:53 PM
سلام
من هركاري ميكنم اين سر دنده رو نمي تونم در بيارم هر چقدر بالا ميكشم ، مبپيچونم اصلا را نداره.ترسيدم كه زياد فشار بيارم ميل ماهك ها بتركه!!!:eek:
آره دوست عزیز، خیلی سخت باز میشه چند نفر از دوستانی که خواستن اونو باز کنند همین مشکل رو داشتند. پیشنهاد من اینه که ببرید نزد یه استادکار تا اونو برات باز کنه .چون زیاد فشار بیاری شاید سر دنده بشکند یا مشکل دیگه ای ایجاد بشه

نیما
05-22-2010, 05:13 PM
آره دوست عزیز، خیلی سخت باز میشه چند نفر از دوستانی که خواستن اونو باز کنند همین مشکل رو داشتند. پیشنهاد من اینه که ببرید نزد یه استادکار تا اونو برات باز کنه .چون زیاد فشار بیاری شاید سر دنده بشکند یا مشکل دیگه ای ایجاد بشه
نه کافیه خیلی محکم سردنده به سمت بالا و در همین حالت به طرفین بچرخونین
خیلی محکمه اما بیرون میاد
از شکستنشم مطمئن باش چیزی نمیشه
;)
سردنده آکو هم چون فعلا با پارس خودرو قراردادش تموم نشده فعلا تا اتمام قرار داد مشخص نیست

Black Logan
06-27-2010, 06:11 PM
با سلام و خسته نباشید ، میخواستم بپرسم سر دنده طرح مگان کی بدست نمایندگیها میرسه؟ باتشکر

روابط عمومی آکو فروم
06-27-2010, 06:18 PM
با سلام و خسته نباشید ، میخواستم بپرسم سر دنده طرح مگان کی بدست نمایندگیها میرسه؟ باتشکر
با سلام
دوست گرامی کلیه اخبار در رابطه با تولید و عرضه ی محصولات آکو به مرور و در زمان مقرر خود در فروم ارسال خواهند شد . همچنین از طریق پیامک به اعضاء محترم اطلاع رسانی میگردد . فعلا آخرین اخبار را میتوانید در این قسمت مطالعه بفرمایید:
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=1468&page=5

ACO-3316
06-15-2011, 09:12 AM
عالیه با تشکر از همه اکوئیها

MAHDI-TONDAR
06-15-2011, 11:38 AM
عالیه با تشکر از همه اکوئیها

سلام دوست عزیز
ابتداءورورد شما رو به جمع صمیمی و خانواده بزرگ آکو تبریک و خوش آمد عرض می نمایم .
دوست عزیز برای تشکر و سپاس فقط از دکمه http://www.acoforum.org/images/buttons/post_thanks.gif (http://www.acoforum.org/post_thanks.php?do=post_thanks_add&p=44202&securitytoken=1308121726-f5d5617fc1a4d1e2864491b751ea8393c9f1f23d)
استفاده نماید .
جهت رعایت قوانین و مقررات فروم اینو خدمت شما عرض میکنم .
ضمناً جهت اَشنایی بیشتر دوستان با شما در صورت تمایل میتونید با مراجعه به تاپیک زیز خودتو ن رو برای سایر دوستان و اعضاء فروم معرفی نماید .
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=42&page=65
از همکاری و مساعدت شما کمال تشکر و امتنان را دارم .

Farbod
09-10-2011, 09:18 AM
سلام

من دیروز این سردنده جدید رو گرفتم و نصب کردم.

اما مشکلی که با این سر دنده دارم این هست که طول دسته دنده 3 سانت اومد بالاتر و جالب نشد.

چون دسته دنده لوگان خودش بلند هست و با بلند تر شدنش اصلا جالب نشد. هر چی هم فشار اورودم پایین تر نرفت بعد هم به راحتی با یک فشار کوچیک سردنده می یاد بیرون و و خیلی راحت بازی می کنه. حالا اینو می شه کاریش کرد ولی اینکه دسته دنده اومد بالاتر خیلی بده.
می خوام ببینم این سردنده که من گرفتم ایراد داره یا همین طور هستش.
با چکش هم زدم مطمئن هستم که جا نداره البته سردنده من قسمت عددهاش کروم هست و استیل که دوستان می گفتن نیست

Saeed
09-10-2011, 10:22 AM
سلام

من دیروز این سردنده جدید رو گرفتم و نصب کردم.

اما مشکلی که با این سر دنده دارم این هست که طول دسته دنده 3 سانت اومد بالاتر و جالب نشد.

چون دسته دنده لوگان خودش بلند هست و با بلند تر شدنش اصلا جالب نشد. هر چی هم فشار اورودم پایین تر نرفت بعد هم به راحتی با یک فشار کوچیک سردنده می یاد بیرون و و خیلی راحت بازی می کنه. حالا اینو می شه کاریش کرد ولی اینکه دسته دنده اومد بالاتر خیلی بده.
می خوام ببینم این سردنده که من گرفتم ایراد داره یا همین طور هستش.
با چکش هم زدم مطمئن هستم که جا نداره البته سردنده من قسمت عددهاش کروم هست و استیل که دوستان می گفتن نیست

سلام دوست عزیز
من این مشکلی رو که شما می فرمایید , مشاهده نکردم و به نظرم تو همون ارتفاع قبلی هست.
متونید به تالار نصب این قطعه مراجعه کنید و مراحل نصب را یک بار دیگه مرور کنید تا از نصب صحیح مطمئن شوید.

آموزش نصب سردنده جدید تندر طرح مگان مربوط به اتومبیل تندر 90 - L90 - لوگان (Logan) (http://acoforum.org/showthread.php?t=2536)

Farbod
09-11-2011, 08:49 AM
سلام
من این تاپیک رو مطالعه کرده بودم و همین مراحل رو انجام دادم ولی نتیجه همون شد که خدمتتون عرض کردم . فکر میکنم سر دنده باید ایراد داشته باشه.
چون به نظر می رسه بیشتر باید داخل بره و محکم تر در جای خودش قرار بگیره. اصلا قابل تحمل نیست باید بندازمش دور. دسته دتده تو مایه های مینی بوس شده

عدنانی
09-11-2011, 09:24 AM
سلام
بعد از حدود 3 ماه كه سر دنده جديد رو نصب كردم متاسفانه رنگ مشكي نوشته هاي اون داره پاك ميشه دنده 2 كه كاملا پاك شده و ما بقي كم كم داره محو ميشه به نظر من اگه در هنگام توليد روي قسمت رنگ شده كيلر يا ماده پوشش دهنده مشابه اون پاشيده بشه خيلي مي تونه در مقاومت و پايداري بيشتر رنگ تاثير داسته باشه

Saeed
09-11-2011, 10:27 AM
سلام
من این تاپیک رو مطالعه کرده بودم و همین مراحل رو انجام دادم ولی نتیجه همون شد که خدمتتون عرض کردم . فکر میکنم سر دنده باید ایراد داشته باشه.
چون به نظر می رسه بیشتر باید داخل بره و محکم تر در جای خودش قرار بگیره. اصلا قابل تحمل نیست باید بندازمش دور. دسته دتده تو مایه های مینی بوس شده

فربد گرامی متاسفانه محل سکونتتون رو مشخص نکردید که اگر تهران تشریف داشتید, ببینم سر دنده رو و مشکلش رو بررسی کنم. لطفا عکسی از آن در فروم قرار دهید یا بتونم بیشتر بررسی کنم.

سلام
بعد از حدود 3 ماه كه سر دنده جديد رو نصب كردم متاسفانه رنگ مشكي نوشته هاي اون داره پاك ميشه دنده 2 كه كاملا پاك شده و ما بقي كم كم داره محو ميشه به نظر من اگه در هنگام توليد روي قسمت رنگ شده كيلر يا ماده پوشش دهنده مشابه اون پاشيده بشه خيلي مي تونه در مقاومت و پايداري بيشتر رنگ تاثير داسته باشه

سلام آقای عدنانی گرامی
با توجه به این چند ماه قبل از توزیع این سر دنده , نمونه آزمایش آن بر روی خودروی بنده نصب شده بود ,تا بحال چنین مشکلی مشاهده نشده بود. در هر صورت این مورد به مسئولین واحد طراحی برای بررسی های بیشتر منتقل می شود.
با تشکر از همکاری شما.

عدنانی
09-12-2011, 10:37 AM
فربد گرامی متاسفانه محل سکونتتون رو مشخص نکردید که اگر تهران تشریف داشتید, ببینم سر دنده رو و مشکلش رو بررسی کنم. لطفا عکسی از آن در فروم قرار دهید یا بتونم بیشتر بررسی کنم.

سلام آقای عدنانی گرامی
با توجه به این چند ماه قبل از توزیع این سر دنده , نمونه آزمایش آن بر روی خودروی بنده نصب شده بود ,تا بحال چنین مشکلی مشاهده نشده بود. در هر صورت این مورد به مسئولین واحد طراحی برای بررسی های بیشتر منتقل می شود.
با تشکر از همکاری شما.

سلام
سعي مي كنم در اولين فرصت و در صورت نياز عكس از سر دنده مورد نظر جهت بهره برداري ارسال كنم
متشكرم