PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چراغ راهنمای جدید تندر مدل رنو مگان محصولی از aco چراغ راهنمای تندر آکو

ACO
05-05-2010, 08:57 AM
چراغ راهنمایی جدید تندر مدل رنو مگان محصولی از ACO

به نام خدا
سلام خدمت کاربران گرامی سایت :)

خب بازم یه خبر خوش دیگه که تقریبا اکثر بچه ها از قبل از اون کم و بیش به واسطه ی پیامک سراسری ای که برای اعضا ارسال شد مطلع هستند
بازم اکو یه محصول زیبا و باکیفیت دیگه رو به لیست محصولات تولیدی خودش اضافه کرد تا نمای کلی این اتومبیل زیبا و خوش سواری مورد علاقه ایرانیان رو به طور کامل تغییر بده
ان شاالله این امر به مرور تا اواسط سال 89 که حدود 5 محصول جدید دیگه هم تولید میشه بیشتر محسوس و ملموس میشه

چراغ راهنمای طرح مگانی هم توسط واحد فنی اکو با تغییر 70 درصدی چراغ راهنمای فعلی مگان در دستور کار اکو قرار گرفت :)
دلائل زیادی باعث شده که اکو این محصول رو هم تولید کنه قطعا شباهت زیاد بین گلگیر های جلوی لوگان و مگان از نظر برآمدگی ها و خطوط و حالت های ایرودینامیکی و شمای کلی این دو توجیه فنی خوبی برای این کار بوده مخصوصا که چراغ های مگان توانایی ساطع کردن نور بیشتری رو از خودشون دارند و زیبایی خیلی زیادی دارند حتی وقتی خاموش باشند
این محصول اکو هم مثل سایر محصولاتش نشکن هست (حالا بعدا مثل همیشه فیلمشم میذاریم ;))
و خوشبختانه قیمت این محصول بر اساس گمانه زنی ها و براوردهای اولیه ی هزینه های تولید برابر با قیمت فعلی چراغ های راهنمای تندر موجود در بازار است که این میتونه یکی از نقاط قوت این محصول باشه که ان شاالله از اون استقبال میشه
ما این طرح رو شاید قبل از بهمن ماه 88 در دستور کار قرار دادیم و طراحی صنعتی و دستور پیگیری اجرای این طرح توسط مدیریت ارشد اکو اواسط بهمن ماه 88 صورت گرفت
اما اکو به اون صورت میل و رغبتی برای علنی کردن این موضوع نداشت چون سابقا قبل از توزیع محصولات اکو به بازار یک سری اظهار نظرهای غیر کارشناسانه توسط بعضی افراد قبل از رویت محصول به عمل می آمد
که احتمالا یادتون هست و مشکلاتی رو به وجود می اورد
اما خوشبختانه با رویه فعلی اعضا محترم سایت و با توجه به یه سری شایعات این طرف و ان طرف تماس گرفتیم با مدیریت ارشد اکو و ایشون مجوز علنی کردن این طرح رو صادر کردند
به همین خاطر ظاهرا چند روز پیش هم پیامکی دسته جمعی هم در همین خصوص همچنین در مورد اماده شدن شیدها و دستگیره های درب صندوق از 20 اردیبهشت به بعد و این محصول تا پایان خرداد ارسال شد
به هر حال خوشحالیم که اکو خوشبختانه با سرعت و قدرت وصف ناپذیری داره هدفش رو دنبال میکنه و تصمیم گرفته این ماشین زیبا و باکیفیت رو زیبا تر و محبوب تر کنه
چون خیلی محصولات دیگه هم در نظر گرفته شده که ان شاالله تا پایان شهریور تولید میشه

زه محافظ درب ها کاملا متفاوت با انچه که الان از طرف کارخانه روی این خودرو هست هم در دستور کار اکو قرار داره
ان شاالله آینه های face2 مدل 2010 لوگان و فول فلاپ هایی که الان تقریبا در نیمه راه تولیده هم چهره ی زیباتری از تندر برای ما به ارمغان میاره
اکو داشبرد که به امید خدا در مورد اون هم به طور مفصل بعدا صحبت خواهیم کرد فعلا در 3 طرح قابل اجرا توسط واحد فنی اکو طراحی صنعتی شده که به محض تایید شدن یکی از این 3 طرح وارد جرگه تولید میشه و اطلاعات بیشتر رو عرض خواهم کرد بعدا فقط همینقدر که اکو داشبرد - داشبردی هست که اکو برای اتومبیل E1 نیمه فول که جای ایربگ سرنشین ان بر روی داشبرد خالی است در نظر گرفته
همه ی اینها رو خواهیم دید به زودی :)
اکو مصممه هدفش رو با قدرت دنبال کنه هر نوع هزینه ای لازم باشه برای این کار میده و جلو خواهد رفت, بی اخلاقی های بعضی بازاریان یا مسائل حاشیه ای که هر ازچند گاهی پیش میاد نمیتونه سرعت اکو رو کم کنه خوشبختانه توانایی این رو داریم که به تمامی مشکلات به یاری خدا فائق بیاییم از نبود مواد اولیه و دشواری وارد کردن اونها گرفته تا هر گونه بی اخلاقی هایی که دیده میشه .

منتظر خبر های خوش باشید :)

سید محمد زراره
05-05-2010, 09:05 AM
آقا دستت درد نکنه
انشاءالله همیشه خوش خبر باشی
آکو همیشه خوش درخشیده و خوش خواهد درخشید
به امید پیروزیهای پی در پی آکو در زمینه طراحی و تولید محصولات جدید

Saeed
05-05-2010, 09:36 AM
آقا خسته نباشید
منم از جندین روز پیش که با پیامک مطلع شدم دنبال این قضیه بودم و کلی تو اینترنت و توی سطح شهر رو مگان دقت کردم و کنجکاو که لوگان بعد از نصب به چه شکلی در میاد.
به امید آنکه زودتر مراحل کار طی بشه و بتونیم عکسها و نهایتا خود کالارو هر چه زودتر تو بازار ببینیم.
به امید موفقیت روزافزون آکو

کامبیز محمودزاده
05-05-2010, 10:17 AM
خبرهای خیلی خوبی بود انشا... هر چه زودتر این محصولات را رو تمامی لوگانها ببینیم

Salmani
05-05-2010, 10:19 AM
با سلام.
خيلي خوش حالمون كردين.
من تا حلا به راهنماي مگامن توجه نكرده بودم.خيلي زيباست.

L90
05-05-2010, 11:31 AM
سلام

خبر جالبی بود
امیدوارم هر چه زود تر آپشن ها ئ جدید تندر به بازار بیاد :rolleyes: :)

Reza -M
05-05-2010, 12:37 PM
با سلام
اقا عجب خبری بهمون دادید گروه اکو با این پشتوانه مدیریتی که دارد من مطمئن هستم که جزو برترینهای خاورمیانه کم کم حساب میشه
به امید موفقیت هر روزه ی گروه اکو

hosein
05-05-2010, 12:47 PM
سلام
آقا واقعا خسته نباشید
خیلی خوبه که یه شرکت اون هم با این پشتوانه مدیریتی قوی در حال تولید لوازم آپشن و تیونینگ خودروی l90 کار میکنه.
امید وارم همین طور خبرای خوب بشنویم و نتایج خوبتر ببینیم

MAHDI-TONDAR
05-05-2010, 03:53 PM
خبر بسیار مسرت بخش و خوبی دادید .انشالله این محصولات هرچه زودتر وارد بازار شود .
مطمئناً حرف اول را از نظر کیفیت و زیبای خواهد زد .دست تمامی مسئولین زحمت کش آکو هم درد نکنه .
از همین جا به همین این عزیزان یه دست مریزا و خدا قوت میگم .

روابط عمومی آکو
05-05-2010, 07:45 PM
چراغ راهنمایی جدید تندر مدل رنو مگان محصولی از ACO

به نام خدا
سلام خدمت کاربران گرامی سایت :)

خب بازم یه خبر خوش دیگه که تقریبا اکثر بچه ها از قبل از اون کم و بیش به واسطه ی پیامک سراسری ای که برای اعضا ارسال شد مطلع هستند

بازم اکو یه محصول زیبا و باکیفیت دیگه رو به لیست محصولات تولیدی خودش اضافه کرد تا نمای کلی این اتومبیل زیبا و خوش سواری مورد علاقه ایرانیان رو به طور کامل تغییر بده
ان شاالله این امر به مرور تا اواسط سال 89 که حدود 5 محصول جدید دیگه هم تولید میشه بیشتر محسوس و ملموس میشه

چراغ راهنمای طرح مگانی هم توسط واحد فنی اکو با تغییر 70 درصدی چراغ راهنمای فعلی مگان در دستور کار اکو قرار گرفت :)
دلائل زیادی باعث شده که اکو این محصول رو هم تولید کنه قطعا شباهت زیاد بین گلگیر های جلوی لوگان و مگان از نظر برآمدگی ها و خطوط و حالت های ایرودینامیکی و شمای کلی این دو توجیه فنی خوبی برای این کار بوده مخصوصا که چراغ های مگان توانایی ساطع کردن نور بیشتری رو از خودشون دارند و زیبایی خیلی زیادی دارند حتی وقتی خاموش باشند
این محصول اکو هم مثل سایر محصولاتش نشکن هست (حالا بعدا مثل همیشه فیلمشم میذاریم ;))
و خوشبختانه قیمت این محصول بر اساس گمانه زنی ها و براوردهای اولیه ی هزینه های تولید برابر با قیمت فعلی چراغ های راهنمای تندر موجود در بازار است که این میتونه یکی از نقاط قوت این محصول باشه که ان شاالله از اون استقبال میشه
ما این طرح رو شاید قبل از بهمن ماه 88 در دستور کار قرار دادیم و طراحی صنعتی و دستور پیگیری اجرای این طرح توسط مدیریت ارشد اکو اواسط بهمن ماه 88 صورت گرفت
اما اکو به اون صورت میل و رغبتی برای علنی کردن این موضوع نداشت چون سابقا قبل از توزیع محصولات اکو به بازار یک سری اظهار نظرهای غیر کارشناسانه توسط بعضی افراد قبل از رویت محصول به عمل می آمد
که احتمالا یادتون هست و مشکلاتی رو به وجود می اورد
اما خوشبختانه با رویه فعلی اعضا محترم سایت و با توجه به یه سری شایعات این طرف و ان طرف تماس گرفتیم با مدیریت ارشد اکو و ایشون مجوز علنی کردن این طرح رو صادر کردند
به همین خاطر ظاهرا چند روز پیش هم پیامکی دسته جمعی هم در همین خصوص همچنین در مورد اماده شدن شیدها و دستگیره های درب صندوق از 20 اردیبهشت به بعد و این محصول تا پایان خرداد ارسال شد
به هر حال خوشحالیم که اکو خوشبختانه با سرعت و قدرت وصف ناپذیری داره هدفش رو دنبال میکنه و تصمیم گرفته این ماشین زیبا و باکیفیت رو زیبا تر و محبوب تر کنه
چون خیلی محصولات دیگه هم در نظر گرفته شده که ان شاالله تا پایان شهریور تولید میشه

زه محافظ درب ها کاملا متفاوت با انچه که الان از طرف کارخانه روی این خودرو هست هم در دستور کار اکو قرار داره
ان شاالله آینه های face2 مدل 2010 لوگان و فول فلاپ هایی که الان تقریبا در نیمه راه تولیده هم چهره ی زیباتری از تندر برای ما به ارمغان میاره
اکو داشبرد که به امید خدا در مورد اون هم به طور مفصل بعدا صحبت خواهیم کرد فعلا در 3 طرح قابل اجرا توسط واحد فنی اکو طراحی صنعتی شده که به محض تایید شدن یکی از این 3 طرح وارد جرگه تولید میشه و اطلاعات بیشتر رو عرض خواهم کرد بعدا فقط همینقدر که اکو داشبرد - داشبردی هست که اکو برای اتومبیل E1 نیمه فول که جای ایربگ سرنشین ان بر روی داشبرد خالی است در نظر گرفته
همه ی اینها رو خواهیم دید به زودی :)
اکو مصممه هدفش رو با قدرت دنبال کنه هر نوع هزینه ای لازم باشه برای این کار میده و جلو خواهد رفت, بی اخلاقی های بعضی بازاریان یا مسائل حاشیه ای که هر ازچند گاهی پیش میاد نمیتونه سرعت اکو رو کم کنه خوشبختانه توانایی این رو داریم که به تمامی مشکلات به یاری خدا فائق بیاییم از نبود مواد اولیه و دشواری وارد کردن اونها گرفته تا هر گونه بی اخلاقی هایی که دیده میشه .

منتظر خبر های خوش باشید :)

با سلام، وقت بخیر

محصول جدید آکو که در ماه آینده و تا پایان خردادماه سال جاری به بازار عرضه خواهد شد، چراغ راهنمای جدید روی گلگیرهای جلوی اتومبیل تندر 90، با طرح مگانی است و چنانچه این چراغ راهنما را مدل جدید 2011 بنامیم، دور از ذهن نیست ، چرا که هم اکنون همین چراغ راهنما با همین طرح بر روی اتومبیلهای دیگری از خانواده رنو ( مدل 2010) مانند رنو دوستر، استپا، ساندرو و ... از سوی کارخانه به طور اورجینال و فابریک نصب می شود.

محصول جدید آکو از طراحی منحصر به فرد و کیفیت مواد اولیه وارداتی برخوردار است، به طوری که مانند اکثر قریب به اتفاق محصولات آکو و به گفته بسیاری از دوستداران آکو "باز هم نمی شکند" و این موضوع به جهت آسیب پذیری رایج گلگیرهای جلوی اتومبیل خصوصآ در تصادفات بسیار حائز اهمیت است.

امروزه در صنعت جهانی خودرو ، هدف مصرفی بودن و سودآوری قطعاتی است که توسط خودرو سازان بر روی انواع اتومبیل نصب می گردد و آکو با رد این باور تمامی تلاش خود را در راه طراحی و تولید محصولاتی گمارده که از دوام و کیفیتی بسیار بالا برخوردار بوده و جنبه مصرفی ندارد .

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_RAHNAMA.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/RAHNAMA.jpg)

به جهت شباهت های بسیار زیادی که بین دو اتومبیل رنو تندر 90 و رنو مگان وجود دارد، خصوصا از حیث قسمتی از بدنه این اتومبیلها، گلگیرهای جلوی اتومبیل تندر، بطور قابل توجهی (حداقل بیش از 80 درصد)، شباهت محسوسی به گلگیرهای جلوی اتومبیل رنو مگان دارد و این موضوع از ابتدای فعالیت آکوپارت نظر مدیریت ارشد آکو را آنقدر بسوی خود معطوف نموده بود که منجر به صدور دستور طراحی و تولید آن توسط مدیریت واحد فنی آکو جناب آقای مهندس سالمی بعنوان شگفتانه ای تقدیمی از سوی این واحد به ایشان شد ضمن اینکه این طرح از نظر زیبایی و تازگی پروژه ای بدیع در فالب آبشن میباشد .

با جایگزینی این محصول جدید آکو به جای راهنمای فعلی که از سوی کارخانه بر روی اتومیل تندر نصب می شود، بازهم برای بار دیگر آکو با یکی دیگر از محصولات خود نمای جانبی اتومبیل تندر را شکیل و به شکل محسوسی زیباتر نموده و تغییر میدهد ، ضمن اینکه قدرت ساطع نمودن نور این راهنما به هنگام چشمک زدن بسیار بالاتر از راهنمای فعلی نصب شده بر روی این اتومبیل می باشد.

به امید موفقیت های روز افزون گروه ایرانی صنعتی آکوپارت .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ روابط عمومی آکو

سید محمد زراره
05-05-2010, 07:52 PM
بی صبرانه منتظر ورود این قطعه به بازار هستیم
صد در صد این محصولی تولید گروه آکو مانند سایر تولیدات خواهد درخشید
به امید موفقیتها و پیروزیهای روز افزون گروه آکو

امیر مسعود
05-05-2010, 09:57 PM
وای منم تشکر میکنم از اکو عزیزمان به امید جهانی شدن

Reza -M
05-06-2010, 12:51 AM
منم واقعا بی صبرانه منتظر عکس بودم که خوشبختانه به نمایش گذاشتید
بسیار زیبا هست و من که در کیفیتش هم شک ندارم
به امید موفقیتهای هر روزه

Renault Logan
05-06-2010, 03:23 AM
واقعا خبر خوشحال کننده ای بود .خسته نباشید . تمام جملات بسیار زیبای تشکر رو کاربران عزیز استفاده کردند.
فقط میتونم بگم مثل همیشه گل کاشتین . روزی رو خواهم دید که نام و آوازه آکو در خاور میانه و در مرحله بعد در همه جا جهانی شود .انشاالله.
سپاسگذار

جواد
05-06-2010, 07:44 AM
تبریک عرض می کنم انشاا... مورد پسند کلیه دوستان قراربگیره

sarkhosh
05-06-2010, 09:54 AM
سلام و خسته نباشید خدمت همه دست اندر کاران
کاملآ درسته گلگیرهای جلوی این دو ماشین شباهتهای خیلی زیادی بهم دارد و با سلیقه و طراحی خوب آکو قطعآ آبشن توپی از آب در می یاد - موفق باشید .

کامبیز محمودزاده
05-06-2010, 11:49 AM
واقعا زیبا و شیکه . ایکاش زمان عرضه به بازار زودتر بشه

MARAND
05-06-2010, 02:27 PM
سلام و و خسته نباشید
زیبا و جذاب و شیک و با کلاسه دستتان درد نکنه.mer30

Black Logan
05-06-2010, 04:12 PM
ضمن خسته نباشید به کلیه زحمت کشان آکو ، امیدوارم روز به روز شاهد شکوفایی هر چه بهتر آکو باشیم.با تشکر

hosein
05-06-2010, 04:22 PM
حلا که عکسش رو خیلی بیشتر خوشم اومد
باید خیلی جذاب باشه
مرسی

امیری
05-07-2010, 07:21 PM
با سلام وخسته نباشید به شما سخت کوشان گروه پر تلاش اکو امیدوارم که باتولید هر محصول جدید ونصب ان توسط دوستداران ابشنهای تندر بر روی خودرو خود هر کدام از انها بعد از نصب محصول بعنوان نماینده کروه اکو قدر دان زحمات انان باشند ولذت سوارشدن براتومبیل زیبا راببرند

morteza
05-07-2010, 10:25 PM
آقا سلام
تبریک میگم به خاطر این همه نوآوری و همت
ان شاء ... همیشه موفق باشید.
راستی بدخواه مدخواه هم دارین عکس و آدرس بدین جنازه تحویل بگیرین.

Tondkar
05-08-2010, 02:03 AM
خبر خوشحال کننده ای بود مخصوصا قسمت آکو داشبورد به امید موفقیتهای روزافزون

آقا سلام
تبریک میگم به خاطر این همه نوآوری و همت
ان شاء ... همیشه موفق باشید.
راستی بدخواه مدخواه هم دارین عکس و آدرس بدین جنازه تحویل بگیرین.
ضمن عرض سلام خدمت شما دوست گرامی بنظر جنابعالی اینچنین صحبت کردن شما در این فروم که شکلی رسمی وعمومی دارد و روزانه غیر از کاربران کلی میهمان اعم از مردم عادی و دست اندرکاران شرکتهای بزرگ و کوچک از این فروم بازدید به عمل می آورند و همگی کاربران این فروم را از افراد تحصیل کرده به حساب می آورند آیا صحیح است ؟ حال خود جنابعالی پاسخ دهید موفق و پیروز باشید

saman
05-08-2010, 09:05 AM
با سلام خدمت همه عزيزان
خبر خيلي خوبي بود ، من مي خواستم پيشنهادي راجع ساخت برف پاكن با طراحي جديد را به آكو بدم و فكر ميكنم متقاضي زيادي داشته باشه . با تشكر

Reza -M
05-08-2010, 11:58 PM
با سلام خدمت همه عزيزان
خبر خيلي خوبي بود ، من مي خواستم پيشنهادي راجع ساخت برف پاكن با طراحي جديد را به آكو بدم و فكر ميكنم متقاضي زيادي داشته باشه . با تشكر
با سلام خدمت اقا سامان عزیز
سامان عزیز بهتر بود نظتون را در تاپیک مربوطه اعلام بفرمایید
http://acoforum.org/showthread.php?t=148&page=11
موفق باشید

MEHRAN
05-09-2010, 04:47 PM
با سلام لطفا عکس بهتری بگذارید البته باید از تلاش اکو تشکر کرد

cruiser
05-09-2010, 08:41 PM
منم با گذاشتن عکس بهتر موافقم.پیشاپیش دستتون درد نکنه

Renault
05-21-2010, 01:28 AM
منم عکس میخوام...فعلا عکسشو ببینیم و حالشو ببریم تا خودش بیاد به بازار!!

morteza
05-21-2010, 03:04 PM
خبر خوشحال کننده ای بود مخصوصا قسمت آکو داشبورد به امید موفقیتهای روزافزون

ضمن عرض سلام خدمت شما دوست گرامی بنظر جنابعالی اینچنین صحبت کردن شما در این فروم که شکلی رسمی وعمومی دارد و روزانه غیر از کاربران کلی میهمان اعم از مردم عادی و دست اندرکاران شرکتهای بزرگ و کوچک از این فروم بازدید به عمل می آورند و همگی کاربران این فروم را از افراد تحصیل کرده به حساب می آورند آیا صحیح است ؟ حال خود جنابعالی پاسخ دهید موفق و پیروز باشید
با سلام
خدمت شما عرض کنم که
1-بنده فقط قصد مزاح داشتم و فکر می کنم که حداقل 90% دوستان هم متوجه این امر شده اند.
2- جسارت نباشه شما بیش از حد رسمی هستید چون خیلی از من و شما رسمی ترها هم این جمله را به صورت مزاح در گفتارشون می آورند و هیچ عیبی هم در آن نمیبینند.
3- مگر ادب نشانه تحصیلات است یا بهتر بگم هرکی تحصیلات داره با ادبه و هرکی بی سواد است بی ادبه که شما اینطور تصور میکنید؟
با این تفاسیر اگه به قبای شما برخورده من معذرت میخوام

Tondkar
05-21-2010, 07:27 PM
نخیر دوست عزیز هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد خیلی از ما رسمی ترها در جمع چند دوست شاید اینچنین صحبت کنند اما یک فرد وقتی وارد یک مکان رسمی مثل یک اداره یا ارگان یا محیطی مثل این فروم که روزانه کلی بازدید کننده دارد وارد میشود لحن سخنش کاملا رسمی میشود و این فروم مانند دیگر فرومها نیست و یک مکان کاملا رسمی میباشد اینچنین سخن گفتن نه تنها از نظر من بلکه از نظر دیگر کاربران و از همه مهمتر مدیران ارشد فروم هم اشکال دارد ولی از نظر با سواد یا بیسواد بودن افراد که شما فرمودین نظرتون کاملا صحیح میباشد یک فرد با سواد هم میتواند با ادب باشد هم بی ادب و یک بیسواد هم به همین شکل و شمامطمعا باشید که اگر بنده این تذکر را نمیدادم حتما یکی از مدیران این کار را انجام میداد

آرمان
05-23-2010, 04:00 PM
بسی این راهنما بدل ما نشست.

با تشکر از گروه موفق آکو , زمان عرضه و همچنین قیمت مشخص نشده هنوز؟

امیر
05-23-2010, 06:23 PM
با سلام به همگی اعضا و مدیزان سایت و مدیران محترم آکو
بنده هم مثل سایر اعضا نظر مساعدی نصبت به این قطعه دارم ولی معتقدم که تغییر چشمگیری با نصب آن ایجاد نمی شود.و اگر هزینه و وقت اینچنینی را صرف ساخت قطعه ای اصاصی مثل آینه مدل پزستیج که به نظر من جزو مهمترین قطعات تولیدی و نیز پر فروشترین آنها نیز هست شود بازده و سود بیشتر و نیز رضایت مندی بیشتری را به دنبال خواهد داشت.
یک دلیل ساده و قابل مشاهده برای دوستان دید کم آینه سمت شاگرد و در نتیجه مالیدگی گلگیر بیش از 30% تندرهاست که فکر کنم قابل لمس و مشاهده است.
با تشکر از همگی دوستان و .........
ارادتمند امیر

سید محمد زراره
05-23-2010, 07:50 PM
بنده هم مثل سایر اعضا نظر مساعدی نصبت به این قطعه دارم ولی معتقدم که تغییر چشمگیری با نصب آن ایجاد نمی شود.و اگر هزینه و وقت اینچنینی را صرف ساخت قطعه ای اصاصی مثل آینه مدل پزستیج که به نظر من جزو مهمترین قطعات تولیدی و نیز پر فروشترین آنها نیز هست شود بازده و سود بیشتر و نیز رضایت مندی بیشتری را به دنبال خواهد داشت.
یک دلیل ساده و قابل مشاهده برای دوستان دید کم آینه سمت شاگرد و در نتیجه مالیدگی گلگیر بیش از 30% تندرهاست که فکر کنم قابل لمس و مشاهده است.
ارادتمند امیر

دوست عزیز این قطعه هنوز وارد بازار نشده پس چطور اطمینان دارید که تغییری با نصب آن ایجاد نمیشه؟
به عنوان مثال بادی فویل هم قبل از نصب خودش رو نشون نمیده ولی وقتی نصبش میکنی تازه میفهمی چقدر به زیبایی ماشین افزوده شده
پس قبل از اینکه قطعه ای تولید و وارد بازار نشده در موردش اظهار نظر نکنیم
آیینه هم جزء تولیدات آینده آکو هست و انشاءالله خبرهای خوش در مورد آن خواهیم شنید

امیر مسعود
05-23-2010, 08:21 PM
ارادتمند امیر
دوست عزیز من در ادامه صحبتهای محمد عزیزباید خدمت شما عرض کنم که اکو به فکر سود نیست همینطور که بچه ها میدانند تا حالا اکو خیلی هم سود نکرده گروه اکو به فکر تولید محصولی درجه یک هست تا سود به نظر من باید اول اجازه بدیم این محصول وارد بازار بشه بعد راجب صحبت کنیم ;)

Black Logan
05-24-2010, 03:48 PM
دوست عزیز من در ادامه صحبتهای محمد عزیزباید خدمت شما عرض کنم که اکو به فکر سود نیست همینطور که بچه ها میدانند تا حالا اکو خیلی هم سود نکرده گروه اکو به فکر تولید محصولی درجه یک هست تا سود به نظر من باید اول اجازه بدیم این محصول وارد بازار بشه بعد راجب صحبت کنیم ;)

اینکه بگوییم آکو به فکر سود نیست ، فکر کنم درست نباشه چرا که بقای هر شرکتی به سود آن است و مطمئنا اگه شرکت آکو نیز این مسئله را مد نظر قرار ندهد به مشکل برخورد خواهد کرد. ;) متشکرم

tondar90
06-24-2010, 09:24 AM
طبق پیامکی که فکر کنم اغلب دوستان هم دریافت کردن ،چراغ راهنما جدید تندر مدل رنو مگان بزودی قابل عرضه خواهد بود.

روابط عمومی آکو فروم
06-24-2010, 11:00 AM
با سلام وقت بخیر
چراغ راهنمای جدید تندر از دیروز عصر ( دوم تیر ماه ) وارد مرحله تست شده است و انشالله در اوایل ماه آینده وارد بازار خواهد شد . کلیه تستهای لازم و استاندارد در حال انجام شدن بر روی این محصول است . از جمله این تست ها به این موارد میتوان اشاره کرد : مقاوت در برابر باران و نفوذ آب - مقاومت در برابر اشعه خورشید و نور شدید - عملکرد متوالی و طولانی مدت چراغ راهنما و اطمینان از عدم تغییر رنگ محافظ چراغ و .....
.................................................. .................................................. ................روابط عمومی آکو فروم

ali.monazzah
06-24-2010, 12:01 PM
با سلام وقت بخیر
چراغ راهنمای جدید تندر از دیروز عصر ( دوم تیر ماه ) وارد مرحله تست شده است و انشالله در اوایل ماه آینده وارد بازار خواهد شد . کلیه تستهای لازم و استاندارد در حال انجام شدن بر روی این محصول است . از جمله این تست ها به این موارد میتوان اشاره کرد : مقاوت در برابر باران و نفوذ آب - مقاومت در برابر اشعه خورشید و نور شدید - عملکرد متوالی و طولانی مدت چراغ راهنما و اطمینان از عدم تغییر رنگ محافظ چراغ و .....
.................................................. .................................................. ................روابط عمومی آکو فروم

این همان چراغ راهنما ها طرح مگان هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MAHDI-TONDAR
06-24-2010, 01:15 PM
این همان چراغ راهنما ها طرح مگان هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله همون طرح مگان که بصورت مثلثی هست می باشه

امیر مسعود
06-24-2010, 09:33 PM
من که که خیلی خوشم اومد خیلی جالب

Renault
06-24-2010, 11:24 PM
به نظر خیلی خوش استیل میاد به نظرم به تندر هم میاد...باید دید قیمتش چقدری در میاد...

امیری
06-25-2010, 12:42 AM
با سلام وخسته نباشید به سخت کوشان اکو واقعا قشنگ وزیباست وبعد از نصب تندر زیباتر خواهد شد ودر جواب دوست عزیزی که گفته بود به چشم نمی اید باید عرض نمایم که درست که قطعه کوچکی است ولی در عمل چون در اینده تندر فیس لیفت تولید خواهد شد واز قبیل این قطعه کوچک قطعات زیادی در ان بکار برده شده که خودرو مورد پسند مشتری قرار گیرد واین قطعه کوچک در اینده هم مورد استفاده در تندر می باشد وهم برای خود مگان قابل استفاده می باشد وانشائالله کاربرد این قطعه در زمان نصب وقدرت وکیفیت نوردهی ان مشخص خواهد شد

Roohollah
06-25-2010, 01:21 AM
بابا ايول ....
دستتون درد نكنه واقعاٌ زحمت مي كشيد
بيصبرانه منتظر وارد بازار شدن اين محصوليم...
من هم بيشتر از اين قطعات كوچك اما نكته دار!!! (مثل دستگيره ، بادي فويل و...) كه ماشين رو زياد تابلودار نميكنه وكاربردي هم هست بيشتر خوشم مياد، يكي وقتي ميبينه فوري نميفهمه بايد دقت كنه ، پيش خودش ميگه اين ماشه يه چيزيش با ماشيناي ديگه فرق ميكنه ولي در همون نگاه اول متوجه نميشه....

ACO
06-26-2010, 09:50 AM
خدمت دوستان عرض کنم که این محصول از ابتدای مرداد ماه احتمالا وارد بازار میشه و به دست شما عزیزان میرسه .

در مورد اینکه این یه محصول در سایز کوچک هست هم این رو عرض کنم که این محصول بیشتر به این خاطر طراحی و تولید داره میشه توسط اکو که استارت ورود ما به دنیای تولید چراغهای خودرو هست.

در برنامه ریزی های اکو تولید چراغ عقب و چراغ جلو هم هست که حتما میدونین مثلا تولید چراغ جلوی یک خودرو نیاز به تکنولوژی بسیار زیاد و بالایی داره و اصلا کار ساده ای نیست
چراغ عقب کمی ساده تر و بعد این چراغ راهنماها .

ما داریم حرکت میکنیم به سمت تولید چراغ های عقب و جلو و نیاز بود که از اینچنین محصول به ظاهر ساده ای شروع کنیم .

ان شاالله که موفق خواهیم بود و بعد از اون این رو دستمایه و تجربه ای قرار میدیم برای تولید چراغ های عقب.
من توصیه میکنم اقای کفایی خیلی من رو در جریان بعضی برنامه ریزی ها قرار نده چون عموما من لو میدم همه چیو

الان هم تندری که محصولات اکو روی اون تست میشه همیشه حدود 48 ساعته که این راهنما ها روش روشن شده و چشمک میزنه تا مقاومت و سایر مولفه های دیگر اون تست بشه
باطری ماشین خوابیده ! اما بدون مشکل این چراغ کار میکرده
تحمل گرمای بسیار زیادی رو داره
و سایر تست ها هم داره ازش گرفته میشه .

در مورد تست قطعات اکو یه نکته توی پرانتز بد نیست عرض کنم که حالا سر فرصت بیشتر در باره-ش مینویسم.
تقریبا تمامی محصولات اکو که بیرون میاد تا توسط جناب اقای سید فخرالدین قادری مسئول ارشد کنترل کیفیت اکو تایید نشه مدیر ارشد اکو اون محصول رو روانه ی بازار نمیکنه
از اقای قادری جا داره که تشکر ویژه کنم به خاطر تمامی این زحماتی که میکشند به خاطر تخصصشون و به خاطر وفاداری و همکاریشون با اکو که سابقه همکاری ایشون با اتوکاپری و اقای کفایی به بیش از 12 سال میرسه
خوشحالم که افتخار اشنایی با اقای قادری در کرمانشاه در منزل خودمون رو داشتم
و خاطره ی زیبای حضور اقای کفایی و ایشون در منزل ما همیشه ثبته
اقای قادری عزیز بیش از 20 ساله که در زمینه اپشن خودرو فعالیت دارند و شاید بشه راحت ادعا کرد ایشون یکی از فنی ترین و متخصص ترین افرادی هست که در زمینه خودرو و اپشن و حتی بازار و اقتصاد
وجود داره و با اکو همکاری میکنه .

نمایندگی های نصب و گارانتی آکـــو در مراکز استانها (http://www.acopart.org/Guaranty.aspx)

sarir
06-26-2010, 05:47 PM
با اینکه قطعه کوچکیه ولی نمای جانبی خود را تحت تاثیر قرار می دهد و جذاب تر به نظر می رسد.

MEHRAN
06-27-2010, 09:26 AM
با سلام وتشکر از تمامی زحمت کشان اکو قطعه زیبایی که زیبایی لوکان را بیشتر میکند

Black Logan
06-27-2010, 06:08 PM
با سلام و تشکر ، با این حساب به نظر میرسه نیمه اول بتوان چراغ راهنمای جدید را روی تندرها نصب نمود . موفق باشید

AhmedRashidi
06-28-2010, 10:07 AM
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید به مدیران آکو و دوستان عزیز حاضر در این فروم
بنده هم به وسیله پیامک از موضوع مطلع شدم امیدوارم این قطعه به زیبایی و کارایی تندر کمک کنه.
علت تولید این قطعه هم از طرف مدیران شرکت اعلام شد.به نظر من بهتر است عزیزان در آکو بیشت به فکر تولید محصولاتی باشند که بیشتر آسیب پذیرند و کمیاب ترند. به عنوان نمونه در مورد آیینه بغل که بنده به دلیل شکسته شدن گیره نگهدارنده فنر داخل آیینه مجبور شدم یک آیینه کامل را با قیمت بالا صرفا به دلیل این اشکال جزیی خریداری کنم. بار دیگر از توجه و تلاش عزیزان در آکو سپاسگذارم.

MAHDI-TONDAR
06-28-2010, 03:55 PM
با سلام
ضمن عرض خسته نباشید به مدیران آکو و دوستان عزیز حاضر در این فروم
بنده هم به وسیله پیامک از موضوع مطلع شدم امیدوارم این قطعه به زیبایی و کارایی تندر کمک کنه.
علت تولید این قطعه هم از طرف مدیران شرکت اعلام شد.به نظر من بهتر است عزیزان در آکو بیشت به فکر تولید محصولاتی باشند که بیشتر آسیب پذیرند و کمیاب ترند. به عنوان نمونه در مورد آیینه بغل که بنده به دلیل شکسته شدن گیره نگهدارنده فنر داخل آیینه مجبور شدم یک آیینه کامل را با قیمت بالا صرفا به دلیل این اشکال جزیی خریداری کنم. بار دیگر از توجه و تلاش عزیزان در آکو سپاسگذارم.
دوست عزیز تولید قطعات یدکی و لوازم تندر که کار آکو نیست و آکو اصلاً قطعاتی نظیر گیره نگهدارنده آیینه بغل که فرمودید تولید وعرضه نمی کند کار اصلی آکو در ارتباط با لوازم آپشن و قطعاتی که بصورت کارخونه ای برروی تندر نصب نیست فعالیت می نماید . البته جناب آقا کوروش و سایر مسئولین وعزیز ان آکو مطمئناً جواب کاملتری بشما خواهند داد.

روابط عمومی آکو
06-28-2010, 07:25 PM
با سلام، وقت بخیر

پیرو اطلاعیه قبلی مدیریت محترم روابط عمومی آکو فروم، در خصوص اتمام مرحله قالب سازی و ورود به مرحله تست چراغ راهنمای جدید تندر 90 با طرح مگانی، که همینک از سوی کمپانی بر روی برخی از انواع تولیدات رنو از قبیل رنو استپه و رنو ساندرو از سال 2009 میلادی به بعد طراحی و نصب گردیده و بر اساس اطلاعات واثقه جهت نصب بر روی رنوی لوگان داچیا در سال 2011 میلادی در نظر گرفته شده، واحد فنی آکوپارت در راستای پیشنهاد مدیریت ارشد آکو در خصوص طراحی این آپشن برای اتومبیل های رنوی تندر که در ایران ساخته و به مشتریان عرضه می گردد، طراحی و پیش طرح لازم را جهت قالب سازی، با توجه به تفاوت های ویژه ای که از لحاظ ساختاری بین چراغ راهنمای رنو لوگان، ساندرو و استپه وجود دارد و تلفیقی از طراحی این سه نوع محصول گوناگون را برای ارائه آپشنی خاص که در هیچ کجای دنیا نه توسط رنو و نه صنایع اتومبیل سازی داچیای رومانی برای اتومبیل رنو لوگان داچیا لااقل تا کنون طراحی و بر روی این خودرو نصب نشده، در دستور کار خود قرار داد تا یکبار دیگر ضمن به رخ کشیدن توانایی و ذوق خلاق و مبتکر صنعتگر ایرانی در جایگاه جهانی صنعت آپشن خودرو با ارائه محصولی بدیع، شگفت آفرین باشد.

دلایل توجیهی این طرح در خصوص طراحی، تولید و عرضه این آپشن عبارت اند از:

1- این آپشن برای اولین بار در جهان از سوی آکوپارت برای اتومبیل رنو لوگان (تندر 90) طراحی، تولید و عرضه می شود
2- احراز توانایی فنی آکو پارت در آستانه ورود به دنیای تولید انواع چراغ خودرو که دارای ویژگی های تکنیکی بسیار بالا از حیث توانمندی و دانش علمی تولیدکننده می باشد
3- شباهت های قابل توجه گلگیرهای جلوی اتومبیل رنو مگان با رنو لوگان از حیث طراحی این دو نوع اتومبیل
4- دگرگونی در نمای جانبی رنو لوگان (تندر 90)، به طوری که با نصب این آپشن، نمای جانبی خودرو به طور چشمگیری متحول می گرداند
5- بهتر ساطع شدن نور به جهت ویژگیهای خاص فنی که در طراحی لنز این چراغ لحاظ شده
6- متنوع تر شدن تولیدات آکو از حیث انواع گوناگون آپشن، در خصوص اتومبیل تندر 90 7- قیمتی منطقی و کیفیتی فوق العاده در مقایسه با نمونه موجود در بازار ایران که توسط تجار با نام برندهای فابریک از کشور چین وارد می شود.

* دنیای تولیدکنندگان قطعات گوناگون خودرو تولیدکنندگانی که مبادرت به ساخت و طراحی انواع چراغ می نمایند، از حیث سه نکته (توانایی، دانش فنی، ویژگی های تکنیکی که عموما در ایران به جهت قدمت تجهیزات موجود بسیار مشکل آفرین است)، کاملا از سایر تولیدکنندگان قطعات خودرو، متمایز می باشد، چرا که تولید هر گونه چراغی در خودرو، صرف نظر از ابعاد و پیچیدگی آن نیازمند، دانش فنی و تکنیکی ساخت چراغ می باشد. علی رغم سادگی یک محصول در مقابل دیدگان مصرف کننده تولید انواع چراغ از معضلات خاصی برخوردار است که هر تولید کننده ای فاقد اهداف متعالی به راحتی بدان تن نداده و به سوی آن نمی رود.

* با توجه به هزینه قابل توجه طراحی و ساخت چراغ راهنمای جدید تندر هیچ گونه تردیدی در قیمت گذاری منطقی و مناسب این آپشن زیبا و بدیع با توجه به وضعیت اقتصادی آهاد دارندگان این اتومبیل وجود ندارد و به طور حتم این محصول نیز همانند سایر محصولات آکو از قیمتی متعارف جهت در دسترس قرار گرفتن همگان برخوردار خواهد بود، ضمن اینکه به طور معمول بر اساس پیشنهاد مدیریت بازرگانی آکو به مدیریت ارشد آکو، تصمیم گیری نهایی با ایشان است.

* در تصاویر ذیل 12 قالب گوناگون که جهت تولید چراغ راهنمای جدید تندر، محصول جدید آکو، طراحی و ساخته شده، به نمایش گذاشته شده که این مهم به نوبه خود بیانگر مالکیت آکو بر روی قالب ها و طراحی و ساخت بومی (ایرانی) آن می باشد.

* زمان عرضه این محصول متعاقبا با اخذ استانداردهای لازم از مراجع ذی صلاح که روال معمول عرضه محصولات آکو به بازار می باشد، اعلام خواهد شد.

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghRahnama1.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghRahnama1.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghRahnama2.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghRahnama2.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghRahnama3.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghRahnama3.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghRahnama4.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghRahnama4.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghRahnama5.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghRahnama5.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_RAHNAMA.jpg

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .........................................رواب عمومی آکو

سید محمد زراره
06-28-2010, 07:33 PM
امیدوارم هر چه زودتر این محصول نیز به بازار عرضه گردد

امیری
06-30-2010, 12:09 AM
با سلام انشائ الله که چراغ راهنما نیز مثل دیگر محصولات از کیفیت بالایی بر خوردار خواهد بود واز استقبال خوبی بر خوردار خواهد شد

MAHDI-TONDAR
06-30-2010, 01:05 PM
با سلام انشائ الله که چراغ راهنما نیز مثل دیگر محصولات از کیفیت بالایی بر خوردار خواهد بود واز استقبال خوبی بر خوردار خواهد شد
کیفیت که طبق معمول عالی و حرف اول را خواهد زد و با درایت و تدابیر انجام گرفته از سوی آکو مسلماً استقبال خوبی ازش خواهد شد مثل سایر محصولات آکو

AhmedRashidi
06-30-2010, 02:40 PM
لطفا اگر ممکنه عکسهایی را برای اشنایی بیشتر در فروم قرار دهید.

روابط عمومی آکو فروم
06-30-2010, 03:07 PM
با سلام، وقت بخیر

پیرو اطلاعیه قبلی مدیریت محترم روابط عمومی آکو فروم، در خصوص اتمام مرحله قالب سازی و ورود به مرحله تست چراغ راهنمای جدید تندر 90 با طرح مگانی، که همینک از سوی کمپانی بر روی برخی از انواع تولیدات رنو از قبیل رنو استپه و رنو ساندرو از سال 2009 میلادی به بعد طراحی و نصب گردیده و بر اساس اطلاعات واثقه جهت نصب بر روی رنوی لوگان داچیا در سال 2011 میلادی در نظر گرفته شده، واحد فنی آکوپارت در راستای پیشنهاد مدیریت ارشد آکو در خصوص طراحی این آپشن برای اتومبیل های رنوی تندر که در ایران ساخته و به مشتریان عرضه می گردد،.............................

* در تصاویر ذیل 12 قالب گوناگون که جهت تولید چراغ راهنمای جدید تندر، محصول جدید آکو، طراحی و ساخته شده، به نمایش گذاشته شده که این مهم به نوبه خود بیانگر مالکیت آکو بر روی قالب ها و طراحی و ساخت بومی (ایرانی) آن می باشد.

* زمان عرضه این محصول متعاقبا با اخذ استانداردهای لازم از مراجع ذی صلاح که روال معمول عرضه محصولات آکو به بازار می باشد، اعلام خواهد شد.

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghrahnama1.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghrahnama1.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghrahnama2.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghrahnama2.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghrahnama3.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghrahnama3.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghrahnama4.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghrahnama4.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghrahnama5.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/cheraghrahnama5.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_rahnama.jpg

(http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/rahnama.jpg)

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .........................................رواب عمومی آکو

لطفا اگر ممکنه عکسهایی را برای اشنایی بیشتر در فروم قرار دهید.

دوست گرامی
لطفا به توضیحات صفحات قبل نیز توجه داشته باشید

امیری
06-30-2010, 11:48 PM
با سلام این محصول نیز از مرحله تست سربلند بیرون خواهد امد ودر اختیار دوستداران قرار خواهد گرفت

MATIN
07-28-2010, 12:44 PM
با سلام
اين چراغ راهنماي جديد پس چي شد؟
قرار بود آخر خرداد به بازار بياد؟

houman90
07-31-2010, 01:38 PM
آقا خرداد که خوبه! الان مرداده عزیز!

Renault Logan
07-31-2010, 01:51 PM
دوستان صبور باشید لطفا
راهنمای طرح مگان طبق قول آکو تا پایان تابستان عرضه خواهد شد .

Black Logan
07-31-2010, 04:07 PM
نمیدونم این چراغ راهنمای طرح مگان چقدر پیچیدگی دارد که این همه وقت برده است که طراحی و ساخت گردد . مگه این چراغ قبلا توسط شرکت رنو تولید نشده است آیا نمیشه از آن چراغ برای تندر استفاده کرد.

سید محمد زراره
07-31-2010, 04:30 PM
نمیدونم این چراغ راهنمای طرح مگان چقدر پیچیدگی دارد که این همه وقت برده است که طراحی و ساخت گردد . مگه این چراغ قبلا توسط شرکت رنو تولید نشده است آیا نمیشه از آن چراغ برای تندر استفاده کرد.

دوست عزیز اگه میشد همچین کاری کرد که دیگه نیازی نبود جناب کفایی و مسئولین آکو وقتشونو و سرمایشونو هزینه کنند برای اینکار

میگفتن برین مگانی بخرین بزارین رو ماشینتون

Renault Logan
07-31-2010, 09:17 PM
دوست عزیز عجله کردند و زود قضاوت کردند .
راهنمای مگان روی گلگیر لوگان نصب نمیشه . مگه با طراحی پایه جدید که شرکت اکو دارند زحمتشو میکشند .

MAHDI-TONDAR
08-01-2010, 01:05 PM
دوست عزيز تمام محصولات آكو ، طراحي ، ساخت ، قاب گيري و ... از طريق خود آكو صورت ميگيره و اينجوري نيست كه از رنو ويا شركتي ديگه خريداري بشه .پس قدري تحمل بفرمائيد عنقريب توليد و بدستمان ميرسه .

Salmani
08-01-2010, 02:08 PM
با سلام
من به گروه مدیران سایت توصیه میکنم که زمان تولید قطعات رو به صورت دقیق نگویند تا اگر در فرایند تولید مشکلی بوجود امد و کمی هم دیرکرد داشت دوستان این قدر چشم انتظار نمنن!!

Marshal
08-03-2010, 05:12 PM
با سلام
من به گروه مدیران سایت توصیه میکنم که زمان تولید قطعات رو به صورت دقیق نگویند تا اگر در فرایند تولید مشکلی بوجود امد و کمی هم دیرکرد داشت دوستان این قدر چشم انتظار نمنن!!

سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان
جناب سلمانی عزیز
ما در واقع پل ارتباط بین مدیریت ارشد آکو جناب مهندس کفایی گرامی هستیم با عزیزان و دوستان و اعضای محترم آکو فروم و نمایندگیها و کاربران فروم و یکی از وظایف ما اجرای دقیق و مو به مو دستورالعملهای جناب کفایی می باشد و تمام اعلانها و اطلاع رسانی ها توسط شخص مدیریت ارشد آکو تهیه و تدارک و به توسط تیم مدیران فروم به عزیزان ابلاغ می گردد

اگر تاخیری هم در عرضه یک کالای تولیدی گروه بزرگ آکو به بازار مشاهده می شود عللی فورس ماژور و غر قابل پیش بینی وجود دارد
بحث تولید یک قطعه کاملا نوین و برای اولین بار در داخل کشور بحثی به شدت پیچیده و سخت و پر از تلاش و فعالیت است و این موارد تاخیر در توزیع هم در حقیقت ناخودآگاه و ناخواسته بخشی از سیستم تولید و توزیع و عرضه و استفاده کالا می باشد
موفق باشید

Behnam Logan
08-04-2010, 12:43 AM
من منتظرم تا زودتر بياد و بخرمش، اگر دوستان حدود قيمتشو بگن ممنون ميشم

Emdad-L90
08-04-2010, 08:19 AM
آکو را هیچ وقت دست کم نگیرید - هر وقت دست به کاری زده سر قول و وعده هاش بوده و هیچ گاه در ارائه محصولاتش کم و کاستی نذاشته -تازه وقتی هم به بازار اومده از لحاظ قیمتی ععالی و مناسب حال همه شهروندان بوده .

نیما
08-05-2010, 12:26 AM
دوستان تا بحال چند بار از صبر کردن برای محصولات اکو ضرر کردین ؟
مطمئن باشین این بار هم مسئولان آکو برای کیفیت بهتر و قیمت مناسب تلاش میکنن
تا جایی من میدونم قرار بود راهنما قیمتی حدود 10 تومن داشته باشه
اما الان با تلاش جناب کفایی احتمالا قیمتی حدود 6 تا 7 تومن میشه
که این عالیه و ارزش این صبر رو داره
در ضمن راهنما ها آماده است و تو همین روزا میاد ;)

MAHDI-TONDAR
08-05-2010, 10:23 AM
دوستان تا بحال چند بار از صبر کردن برای محصولات اکو ضرر کردین ؟
مطمئن باشین این بار هم مسئولان آکو برای کیفیت بهتر و قیمت مناسب تلاش میکنن
تا جایی من میدونم قرار بود راهنما قیمتی حدود 10 تومن داشته باشه
اما الان با تلاش جناب کفایی احتمالا قیمتی حدود 6 تا 7 تومن میشه
که این عالیه و ارزش این صبر رو داره
در ضمن راهنما ها آماده است و تو همین روزا میاد ;)
آقا نيما سلام
ممنون از اطلاع رساني
بابت آماده شدن شدن عنقريب اين محصول خيلي خوشحال شدم
قيمت آن هم به نظرم خيلي عالي و مناسبه
بي صبرانه منتظر عرضه اين محصول به بازار هستيم

روابط عمومی آکو
08-05-2010, 02:20 PM
با سلام، وقت بخیر

نظر به اظهارات برخی از اعضای خانواده بزرگ آکو، در خصوص تاخیر، از زمان اعلام و اطلاع رسانی تا عرضه آن گروه از محصولات جدیدی که توسط آکوپارت به تازگی طراحی و به بازار عرضه می گردد، احتراما به استحضار می رسانیم، اطلاع رسانی، خصوصا به اعضای بزرگ خانواده آکو، یکی از سیاستهای مهم آکو می باشد که در مورد عرضه تمامی محصولات از زمان اخذ دستور طراحی تا زمان عرضه به بازار تا کنون به دستور مدیریت ارشد آکو به طور جدی و دقیق رعایت شده، اما در این بین، مشکلات پیچیده تولید که عموما غیرقابل پیش بینی است، نوسانات قیمت ارز، خصوصا طی ماههای اخیر از یک سو و کمیابی مواد اولیه و مشکلات واردات آن نیز از سوی دیگر موجبات تاخیر در زمان دقیق عرضه محصول به بازار را موجب شده، که این نیز امری اجتناب ناپدیر است، و این موضوع نمی بایست، قصور در تعهدات آکو محسوب شود، اما در مورد محصول جدید آکو (چراغهای راهنمای جدید با طرح مگانی) شایان ذکر است، اعلام نماییم، تولید انبوه این محصول از هفته گذشته آغاز شده و با اتمام آن در روزهای پایانی هفته آینده وارد مراحل بسته بندی خواهد شد اما با این حال، علی رغم اطلاعیه های قبلی، آکو در مورد زمان تحویل این محصول، به دلیل عدم آمادگی بازار (از نظر اقتصادی) و نیز رایزنی آکو پارت در مورد موضوعی کاری و اقتصادی، وابسته به این محصول با یک شرکت معتبر ایرانی، حداقل تا اطلاع ثانوی از ارائه و عرضه آن به بازار معذور است.
لازم به ذکر است لنزهایی که برای چراغ راهنمای جدید با طرح مگانی طراحی شده، دارای دو طرح کاملا متفاوت و بسیار شکیل است که پس از نصب بر روی خودور نمای جانبی آن را به طور چشمگیری زیبا و دگرگون می سازد.
آکو با توجه به گلایه های به حقی که اخیرا از سوی برخی از دلسوزان اعضای بزرگ خانواده خود با آن مواجه است، ضمن پوزشی صمیمانه، مصمم است تا من بعد در خصوص محصولات آتی، در زمان عرضه آن به بازار اطلاع رسانی نموده و بدینوسیله خود را از مضان گلایه ها و سوالات پیاپی اعضای بزرگ خانواده آکو که عموما دلسوزان و همراهان همیشگی آکو می باشند و برخی از مدیران و نمایندگان خود دور نماید.
علی رغم اطلاعیه های قبلی که در خصوص طراحی و تولید آکو فلاپ (آکو فول فلاپ) از سوی روابط عمومی آکو منتشر شده بود، همینک این محصول در مرحله تست قرار گرفته که با ورود آن به بازار به جهات برخی از تغییرات بنیادی که در مراحل طراحی بومی آن اعمال شده، نظر مصرف کنندگان را به شدت به سوی خود جلب خواهد نمود، چراکه این محصول به تنهایی بر روی اتومبیل نصب می گردد و مانند مینی فلاپ ها برای رعایت زیبایی خصوصا بر روی گلگیرهای جلو نیازی به نصب گل پخش کن ندارد و طراحی آن کاملا بومی است و نمونه مشابهی برای این اتومبیل تا کنون توسط شرکت رنو طراحی و تولید نشده، پیچیدگی طراحی و دانش فنی و بومی مهندسان ایرانی تقریبا بکارگیری این محصول را بدون استفاده از نوار چسب دو طرفه که تا کنون شیوه معمول نصب مینی فلاپ ها بوده را میسر ساخته و با نصب آن بر روی خودرو قویا این احساس بیننده، که این قطعه جزء قطعات کسری این اتومبیل بوده را قوت بخشیده و نظر وی را به سوی خود جلب می نماید.

تصاویری که در ذیل مشاهده می نمایید، دلیلی بر این مدعاست که محصول جدید آکو، تولید شده اما به دلایل فوق، آکو تا اطلاع ثانوی از عرضه آن به بازار معذور است.

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghMegani210851819.jpg

http://www.acopart.org/upload/ekhtesasi1/s_cheraghMegani110851819.jpg

.................................................. .................................................. .................................................. .................. روابط عمومی آکو

babaalil90
08-05-2010, 02:47 PM
با عرض سلام خدمت مديريت محترم اكو،روابط عمومي فعا ل و اعضا محترم و كلا خانواده اكو

خواستم عرض كنم ايكاش روابط عمومي عزيز و گرامي اين دوتا عكس هم در سايت نميگذاشت .
لااقل اينطوري ما كمتر دلمون آب ميشد .
حقيقتا متاسفم براي اين شرايط خاصي كه وجود داره و اكوي عزيز به خاطر اون نميتونه اين قطعه چشم نواز را روانه بازار كنه .
واما يك سوال :
ايا براي اعضا نيز فعلا امكان سفارش اختصاصي وجود ندارد؟

MATIN
09-20-2010, 12:47 AM
با سلام
پس چی شد این چراغ راهنما؟
حداقل برای اعضا امکان خرید را میسر کنید.
تکلیف هدیه دادن به اعضا منتخب هم معلوم نشد؟
با تشکر

Renault
09-20-2010, 01:06 PM
با سلام
پس چی شد این چراغ راهنما؟
حداقل برای اعضا امکان خرید را میسر کنید.
تکلیف هدیه دادن به اعضا منتخب هم معلوم نشد؟
با تشکر

من نیز همچنان با حسرت به این محصول آکو نگاه میکنم ( اینو گفتم دلتون به رحم بیاد!!:d)
امیدوارم هرچه زودتر مشکلات پیش روی این محصول کنار رفته و شاهد عرضه آن به بازار باشیم
موفق باشید:d

Roohollah
10-02-2010, 10:57 PM
به به !!
واقعا که باز هم مجموعه آکو گل کاشت.
باز هم احترام و مشتری مداری آکو خود نمایی میکند.
به امید پیشرفت روز افزون.
"ما که ال نود رو فروختیم نمیشه رو سمند خروند!!!:d;)"

Salmani
10-02-2010, 11:02 PM
با سلام.
خبر دارم در حد ابگرمکن.........
چراغ ها از 12 توضیع میشه!!!!!
من که صبح زود روز تعطیل میرم میگیرم.....

Marshal
10-03-2010, 12:02 AM
متن پیامک ارسالی آکو:

به نام خدا و با سلام

اهدای محصول جدید آکو، راهنمای جدید تندر 90 طرح مگان، این آپشن توسط نمایندگان استانی آکو از مورخ 12 الی 17 مهرماه 1389 به صورت رایگان بر روی کلیه اتوموبیلهای تندر نصب می گردد.
مدارک لازم:
فتوکپی کارت خودرو و کارت ملی مالک (پشت و رو)

با آرزوی موفقیت
آکو

نشانی نمایندگان استانی آکو:

نمایندگی های آکـــو در مراکز استانها

١- نمایندگی اینترنتی آکو آکو فروم
تنها نماینده اینترنتی آکو
نشانی : www.acoforum.org (http://www.acoforum.org/)
(خرید مستقیم محصولات آکو در استانهایی که آکو فاقد نمایندگی است، امکان پذیر است)

٢- استان تهران ١- فروشگاه نیکو پخش
نماینده فروش محصولات شرکت آکو تا پایان سال جاری در استان تهران
نشانی : خ امیرکبیر ، پاساژ کاشانی ، طبقه 2 زیرزمین ، پلاک 543
تلفن : 33934951 021 فاکس : 33954929 021

٢- فروشگاه قادری
نماینده نصب محصولات شرکت آکو تا پایان سال جاری در استان تهران
نشانی : میدان قدس، خیابان دربند، کوی کرمعلی، فروشگاه قادری
همراه : 09121710438 تلفن : 22743095 021

٣- استان خراسان رضوی فروشگاه حلوایی
نماینده فروش محصولات شرکت آکو تا پایان سال جاری در استان خراسان رضوی
نشانی : مهشد، بلوار فرودگاه، نرسیده به پمپ بنزین بین جمهوری 11 و 13
تلفن : 3441775 0511

٤- استان خراسان جنوبی فروشگاه مجاز ایساکو کد 4180279
نماینده فروش محصولات شرکت آکو تا پایان سال جاری در استان خراسان جنوبی
نشانی : بیرجند، بلوار جمهوری اسلامی، نبش جمهوری 4، پلاک 75
تلفن : 2223539 0561 - 2212954 0561 ٥- استان کرمان

١- فروشگاه رضا مند
نماینده فروش محصولات شرکت آکو تا پایان سال جاری در استان کرمان
نشانی : کرمان، خ 17 شهریور، نبش کوچه 17
تلفن : 3323603 0341 - فاکس: 3328350 0341

٢- فروشگاه رضا مند
نماینده فروش محصولات شرکت آکو در استان کرمان
نشانی : رفسنجان، بلوار طالقانی، جنب بانک ملت
تلفن : 5225425 0391 - فاکس: 5231213 0391

٦- استان قزوین
فروشگاه سایپا گستران
نماینده فروش محصولات شرکت آکو تا اواسط خرداد ماه سال جاری در استان قزوین
نشانی : خیابان میرزا کوچک خان، مقابل کمیته امداد
تلفن : 2226647 0281 - فاکس: 2226647 0281

٧- استان اصفهان
شرکت سپاهان
نماینده فروش محصولات شرکت آکو تا پایان سال جاری در استان اصفهان
نشانی : اصفهان ملک شهر
تلفن : 4392809 0311 خط ویژه

٨- استان کرمانشاه
فروشگاه لرستانی
نماینده فروش محصولات شرکت آکو تا پایان سال جاری در استان کرمانشاه
نشانی : کرمانشاه، چهارراه کارگر، ابتدای خیابان مصطفی امامی، پلاک 19
تلفن : 8236820 0831

٩- استان خوزستان
فروشگاه سلطانیان
نماینده فروش محصولات شرکت آکو تا پایان سال جاری در استان خوزستان
نشانی : اهواز، خیابان 24 متری، نبش بختیاری و بازار فردوس
تلفن : 2222558 0611

پراکندگی توزیع محصولات آکو
√ فروشندگان لوزام یدکی در استانهایی که تا کنون محصولات آکو را یا با حضور بازاریابان آکو و یا از طریق پست سفارشی دریافت نموده اند عبارت اند از:

١- استان خراسان رضوی مشهد
٢- استان خوزستان اهواز
٣- استان هرمزگان بندر عباس
٤- آذرباییجان شرقی تبریز
٥- فارس شیراز
٦- اصفهان اصفهان
٧- گیلان رشت - نمایندگی های سایپا
٨- استان قم قم
٩- استان مرکزی اراک
١٠- استان مازندران - نمایندگان برگزیده سایپا
١١- استان گلستان - گرگان
١٢- استان قزوین - قزوین
١٣- استان کرمانشاه - کرمانشاه
١٤- استان کرمان - کرمان
١٤- استان تهران - نماینده انحصاری فروش گل پخش کن در استان تهران

◄ فروشندگان لوازم یدکی که در مراکز استانهای کشور که تا کنون نمونه ای از محصولات آکو را دریافت ننموده اند، می توانند با ارسال درخواست کتبی به مدیریت بازرگانی آکو در سربرگ فروشگاه به انضمام تصویر کارت ویزیت و آدرس کامل فروشگاه از طریق شماره فاکس 77649361 021 درخواست خود را ارسال و پس از بررسی توسط واحد بازرگانی آکو، نمونه ای از محصولات، رایگان برای ایشان ارسال می شود.

برای تماس سریعتر میتوانید از بخشتماس با ما (http://acoforum.org/sendmessage.php)
استفاده کنید

لینک تاپیک رسمی اعلان خبر:
اهدای محصول جدید آکو به کلیه تندر سواران در ایران
http://acoforum.org/showthread.php?t=2298

Marshal
10-03-2010, 12:18 AM
محصول جدید آکوپارت چراغ راهنمای جدید تندر 90 مدل 2011http://www.acopart.org/images/tmp/ACOLIGHT/ACOLIGHT.jpg
محصول جدید آکو پارت، چراغ راهنمای تندر 90 (لوگان داچیا 2011) می باشد که هم اکنون آپشن طراحی شده توسط آکو از سوی کمپانی رنو فرانسه بر روی اتومبیل های رنو ساندرو و رنو داستر در جهان تعبیه می گردد و احتمالا در آینده بسیار نزدیک برای نصب بر روی رنو لوگان داچیا نیز در نظر گرفته خواهد شد. این محصول در دو تیپ توسط آکوپارت طراحی شده که با نصب هر یک از این دو تیپ، زیبایی خاص و چشمگیر نمای جانبی اتومبیل نظر هر بیننده ای را مجذوب خود می نماید.
آکو در نظر دارد تیپ های گوناگون محصول جدید خود را با رنگهایی متفاوت (دودی، نارنجی و ...) به مرور به بازار عرضه نماید و در راستای سیاست های اصولی خود مصمم است تا قیمت نهایی این محصول برای مصرف کنندگان نهایی کمتر از قیمت کنونی راهنمایی که هم اینک از سوی کارخانه بر روی اتومبیل تندر نصب می شود و توسط فروشندگان لوازم یدکی و نمایندگی های مجاز برای اتومبیل تندر و رنو مگان به فروش می رسد، در بازار عرضه شود.

Porsche
10-03-2010, 01:44 AM
با احترام

لطفاً توضیحی در مورد تیپها و رنگهای موجود این محصول و همچنین قیمتی که قرار هست در بازار فروش بره، بفرمایید.

سپاس

Salmani
10-03-2010, 03:23 PM
با احترام

لطفاً توضیحی در مورد تیپها و رنگهای موجود این محصول و همچنین قیمتی که قرار هست در بازار فروش بره، بفرمایید.

سپاس
با سلام.
قیمت که فعلا نداره و شما به صورت رایگان میتونید دریافت کنید!!!
همونجور که که فرمونده اند نارنجی و دودی شم در اینده نزدیک!!!

Black Logan
10-03-2010, 04:28 PM
با سلام حضور همه زحمت كشان آكو
با توجه به اينكه در شهر تبريز نمايندگي آكو وجود ندارد چگونه ميتوانيم از هديه آكو بهره مند شويم . در ضمن بنده در قرعه كشي آكو كه در اين خصوص انجام يافته بود نيز برنده شده بودم . با تشكر

BeHzAd
10-03-2010, 06:46 PM
سلام
بازم آکو گل کاشت و نمونه ای از مشتری مداری رو به نمایش در آورد بنده دست تک تک گروه زحمتکش آکو رو به گرمی می فشارم !!!!!
منم سوال همین دوست عزیزمون جناب black logan رو دارم ؟؟؟;)
با تشکر

Renault Logan
10-03-2010, 11:24 PM
با سلام حضور همه زحمت كشان آكو
با توجه به اينكه در شهر تبريز نمايندگي آكو وجود ندارد چگونه ميتوانيم از هديه آكو بهره مند شويم . در ضمن بنده در قرعه كشي آكو كه در اين خصوص انجام يافته بود نيز برنده شده بودم . با تشكر

سلام
بازم آکو گل کاشت و نمونه ای از مشتری مداری رو به نمایش در آورد بنده دست تک تک گروه زحمتکش آکو رو به گرمی می فشارم !!!!!
منم سوال همین دوست عزیزمون جناب black logan رو دارم ؟؟؟;)
با تشکر

سلام دوستان
همانطور که اعلام شده ، برای استان هایی که فاقد نمایندگی هستند ، محصول با پست تا آخر مهر ارسال میشه .
شاد باشید .

امیری
10-04-2010, 12:29 AM
با سلام چراغ راهنمای تندر طرح مگانی واقعا زیباست وباید به این طرح که از طرف اکو ارایه می شود وحتما هم مثل بقیه لوازم تولیدی قبلی از کیفیت مطلوبی برخوردار است دست مریزاد گفت

Renault Megane RS
10-04-2010, 12:54 AM
با سلام

ایول به این مشتری مداری :d فقط آیا بردن مدارک کافی است یا ماشین هم باید باشد چون نیکوپخش هم تو طرحه و نمیشه ماشین برد :( و قادری هم که تو شمال شهره :mad:

با تشکر:d

آرمان
10-04-2010, 01:04 AM
با سلام

ایول به این مشتری مداری :d فقط آیا بردن مدارک کافی است یا ماشین هم باید باشد چون نیکوپخش هم تو طرحه و نمیشه ماشین برد :( و قادری هم که تو شمال شهره :mad:

با سلام
بنده هم همین سوال دوستمون رو داشتم که میخواستم الان بپرسم که دیدم این دوستمون زحمت کشیده و پرسیده
روزهایه تعطیل هم نیکوپخش بستس وگرنه میشد 12 یا 16 اقدام کرد 15 هم که نیمه وقته و تاظهر هم طرحه رو روزهایه دیگه هم نمیشه حساب کرد :(

با تشکر

Renault Logan
10-04-2010, 01:19 AM
با سلام

با سلام
بنده هم همین سوال دوستمون رو داشتم که میخواستم الان بپرسم که دیدم این دوستمون زحمت کشیده و پرسیده
روزهایه تعطیل هم نیکوپخش بستس وگرنه میشد 12 یا 16 اقدام کرد 15 هم که نیمه وقته و تاظهر هم طرحه رو روزهایه دیگه هم نمیشه حساب کرد :(

با تشکر

سلام دوستان
ظاهرا بردن مدارک کفایت میکند .
در مورد طرح ترافیک هم حق با شماست زمان پخش محصول تو بد موقعی افتاده . به هر حال در نهایت میتونید از طرح های روزانه و هفتگی ترافیک که به تازگی به فروش میره استفاده کنید .
شاد باشید .

nara
10-04-2010, 03:42 AM
مرسی که گفتین منم دچار این مشکل بودم ممنون از راهنمایی تون

کامبیز محمودزاده
10-05-2010, 11:10 AM
از دوستان لطفا در مورد نحوه نصب راهنمای جدید طرح مگان عکس یا توضیح بدن :)

امیر مسعود
10-05-2010, 11:40 AM
من به همراه یکی از بچه های سایت که رفتم پیش جناب قادری نماینده محترم اکو ایشون گفتند طی دستوری که جناب مهندس کفایی دادن باید ماشینتون هم باشه تا نصب کنند

امیر مسعود
10-05-2010, 11:44 AM
از دوستان لطفا در مورد نحوه نصب راهنمای جدید طرح مگان عکس یا توضیح بدن :)

دوست عزیز خود نمایندگی هانصب میکنند البته نصبش کاری نداره یه پیچ کوشتی که سرس تیز نباشه رو میندازی پشت راهنما و به سمت خودت میکشی و یه مقدار تکونش می دی از سر جاش در میاد بعد از پشتش لامپ راهنمارو در میاری و به داخل راهنمای جدید میاندازی بعد به ارامی میزاری رو گلگیر جلو و فشار میدی انقدر این راهنما خوب طراحی شده از فابریکشم بهتر میشینه رو کار ونمای بسیار زیبایی به ماشین میده مخصوصان به تندرهای مشکی;):d

کامبیز محمودزاده
10-05-2010, 12:01 PM
مسعود جان باز رفتی رو کانال مشکی !!!! ;)

MAHDI-TONDAR
10-05-2010, 02:59 PM
مسعود جان باز رفتی رو کانال مشکی !!!! ;)
آقا کامبیز سلام
جای تعجب نداره ;)
این آقا مسعود بهر حال هر طوری شده حرفهاشو ربط میده به مشکی :d
عرق مشکی به توان n

سید محمد زراره
10-05-2010, 06:57 PM
دوست عزیز خود نمایندگی هانصب میکنند البته نصبش کاری نداره یه پیچ کوشتی که سرس تیز نباشه رو میندازی پشت راهنما و به سمت خودت میکشی و یه مقدار تکونش می دی از سر جاش در میاد بعد از پشتش لامپ راهنمارو در میاری و به داخل راهنمای جدید میاندازی بعد به ارامی میزاری رو گلگیر جلو و فشار میدی انقدر این راهنما خوب طراحی شده از فابریکشم بهتر میشینه رو کار ونمای بسیار زیبایی به ماشین میده مخصوصان به تندرهای مشکی;):d

در تکمیل فرمایشات مسعود گل:

به یه شکل دیگه هم میشه اینکارو کرد
درب ماشین رو باز میکنی و از محل لولای درب قسمتی که اون لاستیک خرطومی سیمها رو به داخل درب هدایت میکنه دستت رو میبری داخل گلگیر و خارهای راهنما رو فشار میدی و همزمان با اون دستت راهنما رو از جا در میاری
به همین راحتی
البته روی تندرهای مشکی خیلی سریع تر انجام میشه

Mohsen.Karaj
10-05-2010, 07:20 PM
عزیزان آکو سلام
من این محصول رو رفتم دربند و آقای قادری برام نصب کرد خدایی قشنگتر شد ولی فکر کنم راهنمای دودی به ماشینای نقره ای بیشتر بیاد البته اینم نظر منه
در کل از این طرح مبتکرانه آکو هم بسیار ممنونم هم حسابی بهم چسبید
ممنونر

تندر سوار
10-07-2010, 07:51 AM
اكو تو محشري از همه سري
اميد وارم در همه مراحل توليد موفق باشيد:cool:

Renault
10-07-2010, 10:01 AM
در تکمیل فرمایشات مسعود گل:

به یه شکل دیگه هم میشه اینکارو کرد
درب ماشین رو باز میکنی و از محل لولای درب قسمتی که اون لاستیک خرطومی سیمها رو به داخل درب هدایت میکنه دستت رو میبری داخل گلگیر و خارهای راهنما رو فشار میدی و همزمان با اون دستت راهنما رو از جا در میاری
به همین راحتی
البته روی تندرهای مشکی خیلی سریع تر انجام میشه

میبینم که بحث رنگ تندر ها به درون تاپیک های دیگه هم نشتی پیدا کرده (؟!) :d

رضا میرجعفریان
10-07-2010, 10:14 AM
دوستان شما عزیزان از این راهنما میگین منی که تو شهرستان هستم و اینجام نمایندگی نداریم حسرت میخورم دعا کنید هرچه زودتر به دست منم برسه:rolleyes:

Hassan
10-07-2010, 12:00 PM

آقا مسعود سلام؛
من هم ديروز با استفاده از راهنمايي شما راهنماها را به راحتي نصب كردم و واقعاً نماي ماشين قشنگ شده (خصوصاً چون مشكي هست;)). در قسمت نوك راهنما يك ذره با بدنه فاصله احساس ميشود كه به خاطر دوري از محل خار بايد طبيعي باشد. البته فقط در صورت دقت ميتوان فهميد و تو سرعت هم كه اصلاً معلوم نميشه:d.
ميخواستم بدانم آيا ديگران هم كه نصب كرده اند همينطوره يا كار من اشكال داشته؟

همگي شاد باشيد.

رضا
10-07-2010, 03:23 PM
با تشکر از آکو که با هدیه هاش باز ما رو شرمنده کرد.من این راهنمای زیبا رو دیروز تو مشهد نصب کردم
و واقعا نمای جانبی ماشین رو قشنگ کرده
بازم آکووووووووووووو:d:cool:

امیر مسعود
10-07-2010, 04:01 PM
آقا مسعود سلام؛
من هم ديروز با استفاده از راهنمايي شما راهنماها را به راحتي نصب كردم و واقعاً نماي ماشين قشنگ شده (خصوصاً چون مشكي هست;)). در قسمت نوك راهنما يك ذره با بدنه فاصله احساس ميشود كه به خاطر دوري از محل خار بايد طبيعي باشد. البته فقط در صورت دقت ميتوان فهميد و تو سرعت هم كه اصلاً معلوم نميشه:d.
ميخواستم بدانم آيا ديگران هم كه نصب كرده اند همينطوره يا كار من اشكال داشته؟

همگي شاد باشيد.
خواهش میکنم وظیفه بود
دوست خوبم مبارکت باشه ولی من تعجب میکنم چه طور فاصله داره مال شما چون طراحی این قطعه انقدر دقیق هست که اصلان درزی باز نمیمونه و از فابریکشم بهتر جا میره و رو کار میشینه شما دوباره در بیارید و با دقت دجا بزنید موفق باشید

Esmaily
10-07-2010, 04:17 PM
درود.
مرسی از لطف شما.
محصول جدید دریافت شد.
به امید موفقیت بیشتر شما

امیری
10-08-2010, 12:33 AM
با سلام وتشکر از اکو عزیز که بازم مثل همیشه کاربران را شرمنده الطاف خود نمود ومحصول جدید را به انها اهدا نمود انشاءالله که مبارک همه کاربران باشد

mohammad
10-08-2010, 02:36 AM
سلام من مدارکم رو دادم (اصفهان) گفتن هفته دیگه تماس بگیر هنوز برامون نیومده (؟)

Salmani
10-08-2010, 02:42 AM
درود.
مرسی از لطف شما.
محصول جدید دریافت شد.
به امید موفقیت بیشتر شما
مبارک با شه اقای اسماعیلی.......
ان شالله که به خوبی ازش استفاده کنید:d:d

Renault Logan
10-08-2010, 03:24 AM
سلام من مدارکم رو دادم (اصفهان) گفتن هفته دیگه تماس بگیر هنوز برامون نیومده (؟)

سلام دوست عزیز
به احتمال زیاد چون هم اصفهان شهر بزرگیه هم اینکه لوگان زیاد داره و از طرفی هم جناب مهندس باقر زاده نماینده اصفهان ، بسیار فعال هستند ، پارت اول راهنما های ارسالی به اصفهان به اتمام رسیده .
کمی شکیبا باشید انشالله به زودی بر روی خودروی خود نصب خواهید کرد و از تغییر ظاهر و کیفیت بالای محصول لذت خواهید برد .
شاد باشید .

Salmani
10-14-2010, 04:29 PM
با سلام.
امروز که داشتم به این راهنما ها نگاه میکردم یه چیزی رو دیدم که حالا نمیدونم اسمش رو چی بزارم اون هم اینکه لامپ زیر چراغ خیلی تو ش میزنه و انگار زیر چراغ سوراخه!!!!حالا نمیدونم اون تی یکش این مشکل رو اره یا نه؟؟

Esmaily
10-14-2010, 07:12 PM
با سلام.
امروز که داشتم به این راهنما ها نگاه میکردم یه چیزی رو دیدم که حالا نمیدونم اسمش رو چی بزارم اون هم اینکه لامپ زیر چراغ خیلی تو ش میزنه و انگار زیر چراغ سوراخه!!!!حالا نمیدونم اون تی یکش این مشکل رو اره یا نه؟؟

سلمانی عزیز دوست و پسر دایی گلم.
من واقعا از چراغ جدید راضی ام و واقعا بیشتر از قبلی بهش میاد .
فکر نمیکنم که اینجوری باشه.
;)

Renault Logan
10-14-2010, 08:18 PM
سلام دوست عزیز
جناب اسماعیلی از ارسال پست پشت سر هم و تکراری اجتناب کنید .
لطفا پست دومتون رو ویرایش و حذف کنید .
شاد باشید .

Salmani
10-14-2010, 09:11 PM
سلمانی عزیز دوست و پسر دایی گلم.
من واقعا از چراغ جدید راضی ام و واقعا بیشتر از قبلی بهش میاد .
فکر نمیکنم که اینجوری باشه.
;)
من هم نگفتم بهش نمیاد....
اولین کسی که گفت بهش میاد هم خودم بودم....یگمی نگاه کنی متوجه میشی.
دو تا ست پشت سره هم ,هم نزن:p:p

مجید
10-17-2010, 07:29 PM
با سلام
دوستان آذری حتما می دونند که آقای صادقی مجددا نمایندگی آکو را گرفتند. همچنین 26 تا 30 مهر نمایشگاه خودرو در تبریز برپاست که آقای صادقی هم تو سالن امیرکبیر (فکر کنم با سایپا همسایه باشن) حضور دارند. لذا دوستان می تونند با در دست داشتن کپی کارت ماشین (تندر) و کپی کارت ملی چراغ راهنمای تندر رو به طور رایگان و هدیه بگیرند.
موفق باشید

امیر مسعود
10-17-2010, 09:27 PM
با سلام
دوستان آذری حتما می دونند که آقای صادقی مجددا نمایندگی آکو را گرفتند. همچنین 26 تا 30 مهر نمایشگاه خودرو در تبریز برپاست که آقای صادقی هم تو سالن امیرکبیر (فکر کنم با سایپا همسایه باشن) حضور دارند. لذا دوستان می تونند با در دست داشتن کپی کارت ماشین (تندر) و کپی کارت ملی چراغ راهنمای تندر رو به طور رایگان و هدیه بگیرند.
موفق باشید

دوست عزیز و دوستان اذری زبان عزیزمان که ساکن تبریز هستند لطف کنند چند تا عکس از نمایشگاه و غرفه سایپا و اکو بگیرنند ممنون میشم
:cool:

bahram
10-30-2010, 07:34 PM
عكس هايي از راهنماي كه آكو برام فرستاده
http://www.acopart.org/Upload/ACO-1575/IMG_4585101030437.JPG

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1575/IMG_4584101030437.JPG

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1575/IMG_4583101030437.JPG

http://www.acopart.org/Upload/ACO-1575/IMG_4581101030437.JPG

raamin
10-30-2010, 10:47 PM
با سلام و خسته نباشید به همه مدیران aco
من تشکر میکنم که که چراغ راهنمای جدید رو به خانواده aco هدیه دادید.
انشاا... که همیشه موفق و پیروز باشید.

تندر سوار
10-31-2010, 03:02 AM
تشك و هزاران سپاس از اكو به خاطر هديه بسيار زيبا

Safaeinezhad
10-31-2010, 08:17 PM
با سلام و خسته نباشید
من هم وظیفه خودم میدونم به خاطر هدیه قشنگتون از شما بسیار سپاسگذار باشم.
و خواهشی داشتم که چون متأسفانه شرکت پست صرفاً امین اموال مردم است!!! و نه مراقب اموال لطفاً مرسولات را به گونه ای بسته بندی فرمائید که خدای ناخواسته سهل انگاری ایشان زحمات شما را هدر ندهد.
باز هم از شما سپاسگذارم

سالار
05-04-2012, 10:18 PM
سلام
امروز رفتم راهنمای طرح مگانی دودی رنگش رو گرفتم و نصب کردم خیلی قشنگ شده مخصوصا چون رنگ ماشین نوک مدادیه طرح دودی خیلی بهش میاد
فقط ی چیزم بعنوان تجربه بگم برای بیرون اورذن فیش راهنما نباید اصلا زور بزنی ( همون کاری که من 10 دقیقه داشتم میکردم و حسابی عرقم رو بیرون اورد ) کافیه فیش رو نیم دور بچرخونی دو تا خار داره براحتی میاد بیرون و جا زدنش هم بهمین شکل .
اینم ی تجربه برای دوستانی که بعدا میخواهند نصب کنن .
ایام بکام

امیر مسعود
05-04-2012, 10:30 PM
سلام
امروز رفتم راهنمای طرح مگانی دودی رنگش رو گرفتم و نصب کردم خیلی قشنگ شده مخصوصا چون رنگ ماشین نوک مدادیه طرح دودی خیلی بهش میاد
فقط ی چیزم بعنوان تجربه بگم برای بیرون اورذن فیش راهنما نباید اصلا زور بزنی ( همون کاری که من 10 دقیقه داشتم میکردم و حسابی عرقم رو بیرون اورد ) کافیه فیش رو نیم دور بچرخونی دو تا خار داره براحتی میاد بیرون و جا زدنش هم بهمین شکل .
ایام بکام

اقا سالار مبارک باشه حتمان عکس بزار از ماشینت شانس اوردی سیمها و سر فیش راهنما رو قطع نکردی برادر;)

MAHDI-TONDAR
05-05-2012, 10:51 AM
سلام
ایام بکام

سلام آقا امید علی عزیز
مبارکه آقا
حتماً بقول آقا مسعود عکس فراموش نشه
یه راهکار و روش دیگه هم هست که قبلاً دوستان از این روش نیز استفاده کردند
شما اگه درب های جلو رو قدری باز کنید با قرار دادن دست و یا یه پیچ گوشی از لای قاب درب میتونید به پشت چراغ راهنما دست پیدا کنید و با قدری فشار به خار قاب چراغ ، براحتی چراغ باز میشه .
( من خودم معمولاً از این روش استفاده میکنم خیلی راحت و بی دردسر باز میشه)