PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوار کشی اسپورت روی سقف و درب موتور

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 12:11 AM
نوار کشی اسپورت روی سقف و درب موتور

قیمت کالا: 12000 تومان
تاریخ آخرین قیمت: ۱۳۸۸ هجدهم آبان
تعداد بازدیدها از این محصول:
مربوط به اتومبیل: تندر ٩٠
سال ساخت: 1388
توضیحات: این نوار کشی طراحی آکو بوده و به شکل بسیار زیبایی در تغییر چهره اتومبیل موثر است و محل نصب آن روی سقف و درب موتور می باشد.

http://www.acopart.org/Images/Type/17/1.jpg

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 12:12 AM
http://www.acopart.org/Images/Products/17.jpg

حال کنین واسه ماشین :D

نیما
11-28-2009, 12:52 PM
این جمله حال کنین واسه ماشین دیگه ازون حرفا بود به نظر من که خوشکل نیست

روابط عمومی آکو فروم
11-29-2009, 10:13 AM
سلام جناب:)
خوب چشای هر کسی یه جور میبینه
چشای منم خوشگل میبینه:d
مرسی از توجهتون به تاپیک

tondar90
11-29-2009, 12:02 PM
شرکت واسه من رنگ آبی فرستاده به ماشین نمیاد.چون رنگ ماشینم مشکیه

نیما
11-29-2009, 12:06 PM
شرکت واسه من رنگ آبی فرستاده به ماشین نمیاد.چون رنگ ماشینم مشکیه
ببر شرکت عوض کن

tondar90
11-29-2009, 01:08 PM
ببر شرکت عوض کن
بی خیال شهرستانم.

Marshal
11-29-2009, 02:56 PM
با aco صحبت کنین احتمالا بشه برای شما کمی فرندشیپ انجام داد
مارشال

ACO
12-13-2009, 02:11 AM
مال اون دوستمون که رنگ نامناسب براش ارسال شده بود دوباره متناسب با رنگ ماشینشون براشون ارسال شد...
بچه ها یه سوال
این نظر خود منه شاید عزیزان گروه اکو قبول نداشته باشن یا دلیل خاص دیگه ای داشته باشه ...

به نظر شما این نوار کشی اسپورت که بزرگ روش اکو نوشته شده میتونه مورد استقبال قرار بگیره ؟
خب اکو لطف میکنه به خیلی از اطرافیان اشنایان و اعضائش این نوارکشی ها رو هدیه میده مثلا یه اقای مهندس یه اقای دکتر که اصلا ماشین باز نیست و دنبال زیبایی و اسپورت کردن و تیونینگ و ... نیست و این محصول براش هدیه فرستاده شده میتونه ماشینش رو با ارم اکو صب ببره محل کارش ؟
یا نه اصلا اینا چیزای مهمی نیست چه ایرادی روش اکو نوشته شده باشه ؟
به نظر من اگه اکو ریز تر و در حاشیه نوشته میشد خیلی بهتر بود چون شاید عده ای بگن پول بگیرین و تبلیغتونم روش باشه ؟
البته اکو اینا رو هدیه داده نفروخته حق داره که جنبه تبلیغاتی داشته باشه روش اما به نظر من اگه روزی تصمیم به فروش داشت شاید اگه ارم اکو کوچیکتر در حاشیه هاش ذکربشه بهتر باشه
یا چیز دیگه ای هست که من ازش بی اطلاعم نظرتون چیه ؟

Farbod
12-13-2009, 03:36 AM
سلام واقعا به نکته خوبی اشاره کردین . منم واقعا با این موضوع مشکل دارم . چون نمی شد ماشین رو با این نوار کشی ببرم سر کار من برچسبی رو که برام فرستادن رو دادم به پسر همسایه و اون روی تندرشون نصب کرد. به نظر من اگه کمی این کار رو ظریف تر درست می کردن خیلی بهتر بود. البته اینم بگم پسر همسایه هم کلی سر این موضوع توسط پدرش دعوا شد. البته منم جوونم ولی خوب شاید توی محل کار یا جاهایی که می خوای بری جلوه خوبی نداشته باشه

tondar90
12-13-2009, 08:58 AM
مال اون دوستمون که رنگ نامناسب براش ارسال شده بود دوباره متناسب با رنگ ماشینشون براشون ارسال شد...
بچه ها یه سوال
این نظر خود منه شاید عزیزان گروه اکو قبول نداشته باشن یا دلیل خاص دیگه ای داشته باشه ...

به نظر شما این نوار کشی اسپورت که بزرگ روش اکو نوشته شده میتونه مورد استقبال قرار بگیره ؟
خب اکو لطف میکنه به خیلی از اطرافیان اشنایان و اعضائش این نوارکشی ها رو هدیه میده مثلا یه اقای مهندس یه اقای دکتر که اصلا ماشین باز نیست و دنبال زیبایی و اسپورت کردن و تیونینگ و ... نیست و این محصول براش هدیه فرستاده شده میتونه ماشینش رو با ارم اکو صب ببره محل کارش ؟
یا نه اصلا اینا چیزای مهمی نیست چه ایرادی روش اکو نوشته شده باشه ؟
به نظر من اگه اکو ریز تر و در حاشیه نوشته میشد خیلی بهتر بود چون شاید عده ای بگن پول بگیرین و تبلیغتونم روش باشه ؟
البته اکو اینا رو هدیه داده نفروخته حق داره که جنبه تبلیغاتی داشته باشه روش اما به نظر من اگه روزی تصمیم به فروش داشت شاید اگه ارم اکو کوچیکتر در حاشیه هاش ذکربشه بهتر باشه
یا چیز دیگه ای هست که من ازش بی اطلاعم نظرتون چیه ؟
منم موافقم زیادی باید ماشین اسپرت باشه تا به ماشین بیاد.مثلا تو محیط اداری همچی یه خورده ناجوره.اگه جمع جور ترباشه بهتره.

Porsche
12-13-2009, 11:48 AM
بچه ها یه سوال

aco عزیز، حقیقتش با اینکه این نوارکشی هدیه بود ولی شخصاً مورد استقبال من قرار نگرفت و دلیلشم این بود که نمی شد با ماشینی که نوارکشی شده خیلی عادی به محلهای رسمی رفت و تو خیابون گشت زد، ماشین تو چشم میشه.

به نظر من خیلی خوبه که آکو این نوارکشی اسپرت رو تو سبد محصولاتش داشته باشه برای کسانی که ماشینشون ظاهر خاصی داره و استقبال میکنند از این خاص بودن ولی سرمایه گذاری خیلی زیادی روش انجام نده و اینکه یه سری به عنوان هدیه داشته باشه به عنوان تبلیغ که همین نمونه موجود با نوشته بزرگ آکو مناسب هست و یه سری برای فروش که طرح اونها میتونه عاری از آرم آکو نباشه ولی به قول شما ظریف تر و در حاشیه :)

به امید موفقیت روزافزون گروه زحمتکش و خلاق آکو ;)

Renault Logan
12-29-2009, 04:00 AM
من پيشنهاد ميكنم آكو اگه ممكنه نوار زيبا و شكيلي براي چسباندن در سرتاسر بالاي شيشه جلو و عقب و در هاي جانبي خودرو طراحي و توليد كنه كه به نظرم استقبال زيادي ميشه فقط به قول دوست عزيزمون rainboy نوار ها رو باريك تر و ظريفتر طراحي كنند .
با تشكر
موفق باشيد .

امیری
12-29-2009, 11:18 AM
اگر بنظر من اکو بجای نوار روی سقف وکاپوت انها را برای بغل درب یا بصورت برچسب تبلیغی بر روی شیشه جلو وعقب طراحی می کرد بمراتب خیلی قشنگتر وزیباتر می شد چون در روی کاپوت بعضی افراد انرا با تاکسی اژانس اشتباه می گیرند واین اتفاق برای بنده رخ داده است واسپرت بودن در جامعه جا نیفتاده است

ali.monazzah
01-07-2010, 11:58 AM
با سلام این نوار کشی همین جور که دوستان گفتن ماشین را تو چشم می کنه
آکو بهتر برچسبی را برای کنار شیشه عقب با طرح خودش به همه اعضا ارسال کنه
فکر کنم تبلیغ خوبی برای آکو بشه

نیما
01-07-2010, 02:41 PM
بچه ها کسی روی تندر نقره ای نوار رو زده ؟؟؟؟؟؟
عکسی چیزی ندارین ؟؟؟؟؟؟

روابط عمومی آکو
01-07-2010, 05:32 PM
aco عزیز، حقیقتش با اینکه این نوارکشی هدیه بود ولی شخصاً مورد استقبال من قرار نگرفت و دلیلشم این بود که نمی شد با ماشینی که نوارکشی شده خیلی عادی به محلهای رسمی رفت و تو خیابون گشت زد، ماشین تو چشم میشه.

به نظر من خیلی خوبه که آکو این نوارکشی اسپرت رو تو سبد محصولاتش داشته باشه برای کسانی که ماشینشون ظاهر خاصی داره و استقبال میکنند از این خاص بودن ولی سرمایه گذاری خیلی زیادی روش انجام نده و اینکه یه سری به عنوان هدیه داشته باشه به عنوان تبلیغ که همین نمونه موجود با نوشته بزرگ آکو مناسب هست و یه سری برای فروش که طرح اونها میتونه عاری از آرم آکو نباشه ولی به قول شما ظریف تر و در حاشیه :)

به امید موفقیت روزافزون گروه زحمتکش و خلاق آکو ;)

با سلام وقت بخیر

طرح نوار کشی آکو دقیقآ برابر طرح اورجینال و فرانسوی آن برای اتومبیل لوگان میباشد و تنها موردیکه بدان اضافه شده ، نام آکو بر روی آن است که بمنظور جلوگیری از کپی شدن اعمال شده و بر اساس قانون تجارت جهانی تمامی کالاهای تجارتی میباسیت حک نام برند خود را بر روی تمامی محصولاتشان درج نمایند اما جالب تر از همه قیمت اورجینال این نوارکشی است که با تبدیل آن به ریال برابر 140000 تومان میشود !

.................................................. .................................................. ...... روابط عمومی آکو

babak
02-16-2010, 05:52 PM
باسلام" نظرات خيلي خوبي دارين ، آيا با شركت مكاتبه داشتين پيشنهادش و بدين يا نه ؟ چون امكان داره با تغييرات كوچيكي استقبال از آن بالا بره . ( مثلا خودم هم استفاده كنم ! ) با تشكر

ACO
02-16-2010, 05:57 PM
باسلام" نظرات خيلي خوبي دارين ، آيا با شركت مكاتبه داشتين پيشنهادش و بدين يا نه ؟ چون امكان داره با تغييرات كوچيكي استقبال از آن بالا بره . ( مثلا خودم هم استفاده كنم ! ) با تشكر
سلام دوست من
خوش اومدی به این جمع.
اینجا و این سایت تقریبا به همین خاطر که شما گفتید ایجاد شده
وسلسله مراتب باید رعایت بشه
هر مطلبی که در اینجا ذکر بشه در صورتی که بار پیشنهادی و انتقادی داشته باشه به طرق مختلف به گروه آکو منعکس میشه
اساسا کار این فروم چیزی شبیه روابط عمومی هست
شما میتونین پیشنهادات و انتقادات خودتون رو همینجا ارائه کنید.
موفق باشید :)

Tondkar
02-16-2010, 11:29 PM
بچه ها کسی روی تندر نقره ای نوار رو زده ؟؟؟؟؟؟
عکسی چیزی ندارین ؟؟؟؟؟؟

نیما جان من طوسی رنگشو نصب کرده خیلی خوب شده اصلا هم تو چشم نیست خیلی عالی شده حالت محو داره رو نقره ای

امیر مسعود
02-17-2010, 12:21 AM
اقا منم رو ماشین مشکیم نوار قرمز زدم کورش جان زحمتشو کشیدن خیلی با حال شده بود به نظر من خیلی هم خوشگل فقط دوستان باید مناسب با رنگ ماشینشو ن انتخاب کنن رو سفید مشکی قشنگ میشه رو مشکی هم من دیدم بعضی دوستان ابی یا سفید زدن ولی رو مشکی قرمز معرکه میشه

نیما
02-17-2010, 02:01 AM
نیما جان من طوسی رنگشو نصب کرده خیلی خوب شده اصلا هم تو چشم نیست خیلی عالی شده حالت محو داره رو نقره ای
عکسشو تو آکو کلاس دیدم اما واضح نبود اگر لطف کنی از نماهای مختلف بزاری ممنون میشم

Tondkar
02-17-2010, 01:40 PM
عکسشو تو آکو کلاس دیدم اما واضح نبود اگر لطف کنی از نماهای مختلف بزاری ممنون میشم

در اولین فرصت حتما خواهم گذاشت نیما جان کمی گرفتار کارهای شرک هستم فکر میکنم متوجه شده باشی حضورم کم رنگ تر شده ;)

نیما
02-17-2010, 03:35 PM
ممنون یک لطف کن از نمای دور هم از ماشین عکس بنداز ممنون

Tondkar
02-19-2010, 04:03 AM
بفرما نیما جان منتها بعد از گرفتن عکسها این پست جدیدی که زدی دیدم شرمنده از دور نگرفتم

http://thumbnails3.imagebam.com/6869/e009b568681869.gif (http://www.imagebam.com/image/e009b568681869)
http://thumbnails2.imagebam.com/6869/08b26368681867.gif (http://www.imagebam.com/image/08b26368681867)

سید محمد زراره
02-19-2010, 12:18 PM
خیلی قشنگ شده مبارکت باشه

نیما
02-19-2010, 01:02 PM
ممنون آفا جان فقط یک لطفی کن و از نمای عقب تر بنداز
چون اون برام مهمه اینجوری رو توی عکس های آکو کلاس دیدم
اینجوری قشنگ شده

Tondkar
02-19-2010, 04:11 PM
حتما نیما جان به روی چشم

امیر مسعود
02-19-2010, 08:20 PM
کسی از بچه ها رو تندر مشکی نوار قرمز اکو رو انداخته یا نه اگر انداخته بی زحمت یه عکس ازش بزاره

وثوق
02-19-2010, 10:08 PM
اقا منم رو ماشین مشکیم نوار قرمز زدم کورش جان زحمتشو کشیدن خیلی با حال شده بود به نظر من خیلی هم خوشگل فقط دوستان باید مناسب با رنگ ماشینشو ن انتخاب کنن رو سفید مشکی قشنگ میشه رو مشکی هم من دیدم بعضی دوستان ابی یا سفید زدن ولی رو مشکی قرمز معرکه میشه

این نوار در چه رنگهایی موجوده؟ :confused:

در ضمن اقا مسعود ماشین جدیدت مبارک باشه.کی گرفتی ؟:)

امیر مسعود
02-19-2010, 10:11 PM
حمید جان هنوز نگرفتم پس فردا میگیرم ایشالاه تو هم امید وارم یه سفید توپ گیرت بیاد داش حمید پست خودم رو تحویل خودم میدی دمت گرم

نیما
02-19-2010, 11:10 PM
کسی از بچه ها رو تندر مشکی نوار قرمز اکو رو انداخته یا نه اگر انداخته بی زحمت یه عکس ازش بزاره

این نوار در چه رنگهایی موجوده؟ :confused:

در ضمن اقا مسعود ماشین جدیدت مبارک باشه.کی گرفتی ؟:)

حمید جان هنوز نگرفتم پس فردا میگیرم ایشالاه تو هم امید وارم یه سفید توپ گیرت بیاد داش حمید پست خودم رو تحویل خودم میدی دمت گرم

خودتون میگین خودتونم جواب میدین مسعود شما که خودت رو مشکی قبلیه انداخته بودی خیلیم خوشکل بود
نوار هم تا جایی من دیدم نقره ای مشکی آبی قرمز که البته رنگ های دیگه هم هست من نمیدونم

سید محمد زراره
02-20-2010, 11:50 AM
سلام
رنگ سفید رو هم داره

Roohollah
02-21-2010, 12:15 AM
سلام ، من زماني كه اين محصول اومد، يه پيامك (اي ام اس:))!! به گوشيم رسيد(البته ثبت نام كرده بودم) كه شما برنده اين محصول جديد شديد:eek::eek:! منم با كلي ذوق از كرج--------->تهران رفتم،به اون آقاي توي مغازه ي دم مترو ملت گفتم داستان رو، اونم يه ليست ورداشت و .....:o خلاصه اسم مانبود.حالا من نمي دونم آيا به همه اونايي كه واسشون پيام تو قسمت عضويت آكو و موبايلشون مياد هديه هست يا نه؟:confused:

نیما
02-21-2010, 12:19 AM
سلام ، من زماني كه اين محصول اومد، يه پيامك (اي ام اس:))!! به گوشيم رسيد(البته ثبت نام كرده بودم) كه شما برنده اين محصول جديد شديد:eek::eek:! منم با كلي ذوق از كرج--------->تهران رفتم،به اون آقاي توي مغازه ي دم مترو ملت گفتم داستان رو، اونم يه ليست ورداشت و .....:o خلاصه اسم مانبود.حالا من نمي دونم آيا به همه اونايي كه واسشون پيام تو قسمت عضويت آكو و موبايلشون مياد هديه هست يا نه؟:confused:
مطمئن باش اگر برات اس ام اس اومده براتون میاد
اما به آدرس خونتون ارسال شده اگر نرسیده به مدیر فروم بگو پیگیر میشه برات میفرستن

LOGAN
02-21-2010, 12:25 AM
امکان ندارد اگر پیامک دریافت کردین هدیه را نگیرید
پیگیری کن - به نتیجه می رسید.

Roohollah
02-21-2010, 01:28 AM
به ما گفتن چون تو استان شما نمايندگي هست بايد بريد اونجا ماهم رفتيم!

ACO
02-21-2010, 07:41 AM
به ما گفتن چون تو استان شما نمايندگي هست بايد بريد اونجا ماهم رفتيم!
دوست من به جمع ما خوش اومدی...

منتظر پیامت بودم ..

با من هماهنگ شو پیام بده تاریخ رو اعلام کن محل سکونتت رو بفرما و متن پیامت رو بگو
پیگیری میکنیم .

naderi
02-24-2010, 01:15 PM
باسلام
مدل شطرنجی که طراحی شده کمی شبیه نوار تاکسی خطی شده
بهتر است که طرح دیگری تولید شود
و چون اسم اکو نیز دارد وتبلیغی برای اکو است بهتر است مجانی باشد
باتشکر;)

Roohollah
02-25-2010, 01:10 AM
سلام
از مدير كل آكوفروم بابت پيگيري هاي اخير به شدت تشكر مي كنم
راستش من فكر نمي كردم كه اگه بگم پيگيري مي شه!

tondar90
02-25-2010, 09:37 AM
سلام
از مدير كل آكوفروم بابت پيگيري هاي اخير به شدت تشكر مي كنم
راستش من فكر نمي كردم كه اگه بگم پيگيري مي شه!
تازه کجاشو دیدی؟اینقدر پسر خوب و باحالیه.همه اینجا دوستش دارن.

امیر مسعود
02-26-2010, 12:44 AM
زردم داره نیما جون

Roohollah
03-01-2010, 07:22 PM
نه... نه...نه....!!:eek:چي ميگي!اين چيه...من كي ام...اينجا كجاست...:eek::eek:اينا چين(چي هستند!)
تونميري هنگ كردم وقتي اومدم خونه ، فكر كن وقتي بعد از دو شب خونه نيومدن و پست دادن تو اين هواي باروني (البته ما پاسبخشيم ، پستي ها رو ميبريم ومياريم:p!)ساعت 3 بعد از ظهر خسته كوفته بياي خونه و ببيني ....
يك عدد جعبه با ابعاد 20*30*10 سانتي رو ميز هست.درش رو باز ميكني ميبيني....
يه" نوار کشی اسپورت روی سقف و درب موتور " توش ميباشد:eek:
تو نميري كپ كردم ... فكر همه چيز رو مي كردم الا اين يه مورد رو.
پيش خودم مي گفتم كه آخرش بعد از يكي دو ماه مي گن بيا همون مغازه اي كه يه بار قبلا رفته بوديم و از اونجا بگيريم و باز ما مي رفتيم و ميگفت ...
در ايده آل ترين حالت هم فكر نمي كردم بياد در خونه اون هم در كمتر از يك هفته، از گفتن اين مطلب.!!
همين جا از جناب مدير كل آكوفروم بابت پيگيري هاي خفن:) و خيلي جدي در اين مورد و همچنين كل دست اندر كاران آكو بابت زحمات زيادي كه براي توليد يه همچين محصولاتي مي كشند ، (خيلي خيلي خيلي خيلي )تشكر مي كنم.
آقاي tondar90 گفته بود كه شما خيلي پسر خوبي هستين ها ولي من باورم نشد;);):p
راستي رنگش هم قرمزه گوجه ايه!!
:cool:
:cool:

ACO
03-01-2010, 07:56 PM
roohi_68 (http://acoforum.org/member.php?u=225)
جان
مبارکت باشه ...
این قضیه مال چند ماه پیشه (ابان ماه)
باید همون موقع پیگیری میکردی اما به هر حال من برات پیگیری کردم اکو هم همیشه لطف داشته خداییش
ما هم نمیگفتیم باز اکو اینقدر سخاوت داره که خودش براتون میفرستاد ولی شاید حالا که ما گفتیم برات رنگ قرمز خوشگلش رو فرستادند که کم کسی داره و شاید در بین 200 تا نوارکشی اسپرتشون تنها چند تا از این رنگ رو داشتند ...
به هر حال ..