PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بادگیر 4 درب تندر آکو , شید شیشه های تندر (بادگیرشیشه ها)

روابط عمومی آکو فروم
03-08-2010, 01:01 AM
شید شیشه های تندر وارد تست اولیه شد (بادگیرشیشه ها)

با سلام , وقت بخیر

پیرو اطلاع رسانی قبلی در خصوص تولید شید شیشه های جانبی تندر ( جلو و عقب) توسط آکو
احتراماً باستحضار میرسانیم با پایان کار قالب های ساخته شده برای شید شیشه های عقب تندر این محصول زیبا از دیروز وارد تست زمانی 45روزه در خصوص اخذ استانداردهای لازم ( ضربه پذیری، انعطاف، کشش، مقاومت در برابر برودت و حرارت و عدم تغییر حالت، شفافیت، کیفیت مواد اولیه، نصب آسان و پایدار، روش تزریق یکسان، قوام و دوام، زیبایی، مقاومت در برابر اشعه ماورا ی بنفش آفتاب و سازگاری با اوزن) از واحد فنی آکو و سپس از سازمان های کنترل کیفیت خودروسازان که وظیفه تعیین استاندارد تمامی قطعات اتومبیل را بر عهده دارند به بازار عرضه نخواهد شد.
فیلمی که در زیر به نمایش گذاشته شده تست اولیه محصول است که در این مرحله بدان تست خام قطعه اطلاق می گردد و هنوز 35% از مواد اولیه ای که منجر به تولید محصول نهایی می شود در تولید آن اعمال نشده لذا محصول نهایی از حیث رنگ و زیبایی و سایر موارد با قطعه کنونی بسیار متفاوت است.
آکو با توجه به تجربه ای که در ارتباط با فقدان مواد اولیه داخلی جهت تولید فلاپ دور گلگیرها کسب نمود در بهمن ماه گذشته با واردات مقادیر قابل توجهی از مواد اولیه جهت تولید این محصول سعی در جبران معضلاتی در این خصوص و تحویل به موقع محصول طبق زمان بندی اعلام شده به بازار نمود که بر این اساس با آماده شدن قالب شید درب های جلوی تندر در هفته آینده ( 27 اسفندماه 1388) و تولید اولیه آن وارد تست واحد فنی آکو خواهد شد.
زمان تقریبی عرضه این محصول به بازار روز های آغازین اردیبهشت ماه است و در دو نمونه با کیفیت بسیار ممتازجهت بازارهای داخلی و صادراتی عرضه خواهد شد . قیمت نهایی مصرف کنندگان در خصوص نوع داخلی آن به شکلی تعیین خواهد شد که قدرت خرید طیف وسیعی ازمشتریان این محصول را در بر خواهد گرفت و دارای تفاوات فاحشی از نظر قیمت با نمونه صادراتی می باشد .
کیفیت بسیار قابل توجه محصول زیبای آکو در مقایسه با نمونه اورجینال آن بطور حتم بازار داخلی مصرف کنندگان این محصول و بازارهای منطقه ای آن را در کشورهای همسایه ای که هم اکنون تندر با نام های گوناگون در آنان قابل تولید و عرضه می باشد و حتی زادگاه اصلی آن ، کشور رومانی را تحت الشعاع قرار خواهد داد. ضمن اینکه آکو در خصوص صادرات این محصول تا پایان شهریور ماه 1389 با تغذیه بازار داخلی آن عزم جدی دارد.
امید است آکو سهم ناچیز خود را در اعتلای جایگاه ایران در صنعت خودرو با تولیدات کیفی محصولات خود ایفا نماید.
.................................................. ..... .................................................. ........................روابط عمومی آکو فروم

(http://acoforum.org/attachment.php?attachmentid=888&stc=1&d=1267993204)

ACO
03-08-2010, 01:09 AM
سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از گروه اکو که این فیلم رو برای ما فرستادند
و تشکر از سرکار خانم اوین مدیر محترم روابط عمومی اکو ...

فایل رو با دو فرمت مختلف و دو حجم مختلف براتون اپلود کرده ام

http://acoforum.org/images/uploded/films/badgir.avi
با حجم کمتر از 2 مگابایت.
http://acoforum.org/images/uploded/films/badgir0.avi
با حجم 8 مگا بایت .

(یه نکته که نیاز نیست بهش توجه کنید . فرمت واقعی فایل اول mp4هست اگر اجرا نشد اون رو به mp4 تعویض کنید و فرمت فایل دوم 3gp و مخصوص موبایل است در صورت لزوم به 3gp پسوند فایل را عوض کنید . تا فردا نسخه کاملا بدون مشکلش رو براتون بگذارم ظاهرا سرور های ویندوز فایلهایی با پسوند شامل عدد رو قبول نمیکنند . )

نیما
03-08-2010, 01:27 AM
واقعا عالیه
کیفیت همچون گذشته زبون همرو واسه هر حرفی می بنده
کم کم این دریچه آهنی داخل فیلم های آکو از خود محصولات داره بیشتر مشهور میشه

Tondkar
03-08-2010, 02:14 AM
آنچه که مشخصه کیفیت خوب این محصوله و اگر این فیلمها را هم نبینیم مطمئنا هستیم که اگر آکو قطعه ای را تولید نماید حتما از کیفیت مطلوب و بالایی برخوردار میباشد زیرا که شرکت آکو کارنامه درخشانی از خود در ذهن مشتری بر جای گذاشته است امید واریم شاهد پیشترفتهای روز افزون و تولید قطعات جدیدتر باشیم ما همیشه از جناب کفایی و دیگر دوستانی که میشناسیم تشکر و قدر دانی نموده ایم و این دوستان شایسته تقدیر بوده و هستند ولی جاداره از دوستانی که در پس پرده هستند و ما نمیشناسیم تشکر قدر دانی بشه و ما میدانیم که تلاش این عزیزان هم هست که قطعه ای تهیه وتولید میشه تا بدست ما برسه هر کجا که هستید موفق و پیروز باشید و بر خود ببالید که در شرکتی هستید که جزء بهترینهاست و از همه مهمتر مدیری مدبر دارید که در زمره 300مدیر برتر دنیا میباشد باشد که همیشه در راه اهدافتان پیروز و سر بلند باشیدبا آرزوی موفقیت برای یکا یک شماعزیزان از جناب کفایی گرفته تا عزیزانی که در آبدارخانه مشغول به خدمت هستند((و من الله توفیق))

MAHDI-TONDAR
03-08-2010, 12:54 PM
بسیار خبر خوب و خوشحال کننده ای بود ، دستت سرکار خانم شقایق درد نکنه .بنده بی صبرانه منتظر تولید و ارائه این محصول هستم .حتماً اونو خواهم خرید

tondar90
03-08-2010, 01:24 PM
خبر خوشحال کننده ای بود، همیشه خوش خبر باشین.:)

(http://www.acoforum.org/showthread.php?t=1286)

saman
03-08-2010, 03:01 PM
باسلام
تشكر صميمانه از شركت آكو براي توليد اين محصول، من و دوستان از اين خبر خيلي خوشحال شديم و بي صبرانه منتظر آن هستيم دست مريزاد.
:cool:

ali-tondar
03-08-2010, 03:34 PM
منتظر این محصول هستیم اما رنگش چنگی به دل نمیزنه بهتر نیست آکو یه تجدید نظری در این مورد داشته باشه؟

ARASH
03-08-2010, 03:35 PM
خبر بسیار خوبی بود ، به امید در دست گرفتن بازارهای جهانی

sarkhosh
03-08-2010, 04:19 PM
شید شیشه های تندر وارد تست اولیه شد (بادگیرشیشه ها)

با سلام , وقت بخیر

پیرو اطلاع رسانی قبلی در خصوص تولید شید شیشه های جانبی تندر ( جلو و عقب) توسط آکو
احتراماً باستحضار میرسانیم با پایان کار قالب های ساخته شده برای شید شیشه های عقب تندر این محصول زیبا از دیروز وارد تست زمانی 45روزه در خصوص اخذ استانداردهای لازم ( ضربه پذیری، انعطاف، کشش، مقاومت در برابر برودت و حرارت و عدم تغییر حالت، شفافیت، کیفیت مواد اولیه، نصب آسان و پایدار، روش تزریق یکسان، قوام و دوام، زیبایی، مقاومت در برابر اشعه ماورا ی بنفش آفتاب و سازگاری با اوزن) از واحد فنی آکو و سپس از سازمان های کنترل کیفیت خودروسازان که وظیفه تعیین استاندارد تمامی قطعات اتومبیل را بر عهده دارند به بازار عرضه نخواهد شد.
فیلمی که در زیر به نمایش گذاشته شده تست اولیه محصول است که در این مرحله بدان تست خام قطعه اطلاق می گردد و هنوز 35% از مواد اولیه ای که منجر به تولید محصول نهایی می شود در تولید آن اعمال نشده لذا محصول نهایی از حیث رنگ و زیبایی و سایر موارد با قطعه کنونی بسیار متفاوت است.
آکو با توجه به تجربه ای که در ارتباط با فقدان مواد اولیه داخلی جهت تولید فلاپ دور گلگیرها کسب نمود در بهمن ماه گذشته با واردات مقادیر قابل توجهی از مواد اولیه جهت تولید این محصول سعی در جبران معضلاتی در این خصوص و تحویل به موقع محصول طبق زمان بندی اعلام شده به بازار نمود که بر این اساس با آماده شدن قالب شید درب های جلوی تندر در هفته آینده ( 27 اسفندماه 1388) و تولید اولیه آن وارد تست واحد فنی آکو خواهد شد.
زمان تقریبی عرضه این محصول به بازار روز های آغازین اردیبهشت ماه است و در دو نمونه با کیفیت بسیار ممتازجهت بازارهای داخلی و صادراتی عرضه خواهد شد . قیمت نهایی مصرف کنندگان در خصوص نوع داخلی آن به شکلی تعیین خواهد شد که قدرت خرید طیف وسیعی ازمشتریان این محصول را در بر خواهد گرفت و دارای تفاوات فاحشی از نظر قیمت با نمونه صادراتی می باشد .
کیفیت بسیار قابل توجه محصول زیبای آکو در مقایسه با نمونه اورجینال آن بطور حتم بازار داخلی مصرف کنندگان این محصول و بازارهای منطقه ای آن را در کشورهای همسایه ای که هم اکنون تندر با نام های گوناگون در آنان قابل تولید و عرضه می باشد و حتی زادگاه اصلی آن ، کشور رومانی را تحت الشعاع قرار خواهد داد. ضمن اینکه آکو در خصوص صادرات این محصول تا پایان شهریور ماه 1389 با تغذیه بازار داخلی آن عزم جدی دارد.
امید است آکو سهم ناچیز خود را در اعتلای جایگاه ایران در صنعت خودرو با تولیدات کیفی محصولات خود ایفا نماید.
.................................................. ..... .................................................. ........................روابط عمومی آکو فروم

(http://acoforum.org/attachment.php?attachmentid=888&stc=1&d=1267993204)
سلام خدمت دوستان آکو
بعد از چندوقت غیبت امروز سری به فروم زدم و با دیدن خبر جنس های جدید حسابی خوشحال شدم.
آکو جان خسته نباشی، آقایون مدیرا خسته نباشید، آقایون اعضا خسته نباشید. خودمم که خسته بودم با دیدن گزارشا خستگی از تنم در رفت.
آکو مال ماست، مام مال آکوییم.
اگه ممکنه راجع به دوگانگی عرضه محصول جدید مدیران توضیح بدن چون سابقه نداشته !
برای جواب عجله ای نیست هر موقع آکو صلاح دونست لطفاً پاسخ بده.
بازم خسته نباشید، امیدوارم همیشه سربلند و قدرتمند آکو دیده شه.

vahid
03-08-2010, 10:31 PM
بابا ایول

دست همگی دست اندر کاران درد نکنه واقعا

چیز خیلی توپیه ( لا اقل از ظاهر قضیه اینطوربر میاد )

مشکل اصلی قیمته که دایی نکرده امکان گرون بودنش هست > ( مثل اون چراغ ها ی سقف که 250 هزار تومن بود )

گرچه من تا همین الانم میگم نه ، احتمالا اشتباهی شده و منظور 25 تومن بوده

آقا حرف ندارین

همینطوری پیش برین ما پشتیبانتونیم

به شرطی که شما هم رعایت جیب مارو بکنین

Tondkar
03-08-2010, 11:31 PM
منتظر این محصول هستیم اما رنگش چنگی به دل نمیزنه بهتر نیست آکو یه تجدید نظری در این مورد داشته باشه؟

همانطور که در اطلاعیه روابط عمومی آکو فروم ذکر شده فیلمی که به نمایش گذاشته شده تست اولیه محصول است که در این مرحله بدان تست خام قطعه اطلاق می گردد و هنوز 35% از مواد اولیه ای که منجر به تولید محصول نهایی می شود در تولید آن اعمال نشده لذا محصول نهایی از حیث رنگ و زیبایی و سایر موارد با قطعه کنونی بسیار متفاوت است.

Reza -M
03-09-2010, 12:34 AM
با سلام خدمت دوستان
در اول میخواستم سپاسگذاری کنم از تمام دست اندر کاران گروه اکو و اکو فروم که اینگونه اطلاعات خوب رو در اختیار ما و سایر عزیزان قرار میدهند
واقعا این هم جزو اصلی ترین وسایلی بود که گروه اکو میتوانست تولید کنه
من از اینجا دست تک تک زحمت کشان گروه اکو را می فشارم
الان فیلم را هم دیدم و واقعا از کیفیت بسیار بالای این محصول مثل همیشه شگفت زده شدم
به امید سرافرازی همیشگی گروه اکو و اکو فروم

نیما
03-09-2010, 02:27 AM
این بادگیر با دو جنس متفاوت عرضه میشه
که هر دو نمونه از بهترین مواد تهیه میشن
تنها تفاوتشون در اینه که در نمونه صادراتی نشکن هست
جالبه بدونین برای نصبش از خار استفاده میشه که بادگیر هارو بسیار محکم داخل درب سفت میکنه و نیازی به چسب نیست
هر دو مدل در آزمایشات اولیه بسیار فراتر از استاندارد ها بوده و همچون همیشه
کیفیت آکو همرو شگفت زده کرده
منتظر ورودش به بازار هستیم گرچه پارت اولش کامل به کشور های دیگه فروخته شده و این نشون می ده تا چه حد آکو موفق بوده

سید محمد زراره
04-12-2010, 03:58 PM
واقعا عالیه
خبربسیار خوشحال کننده ای بود

روابط عمومی آکو فروم
04-12-2010, 06:34 PM
با سلام وقت بخیر

توضیحات تکمیلی در مورد بادگیر شیشه های تولیدی توسط آکو

بادگیرهای معمولی برای مصرف کنندگان داخلی به قیمت 23000 تومان عرضه خواهد شد. کیفیت این محصول از نمونه های مشابه در بازار حداقل 100 % بهتر می باشد . برای مثال به چند نمونه که باعث برتری این محصول گردیده است اشاره مینماییم:

بادگیرهای تولیدی آکو مانند نمونه اورجینال خود داخل شیشه توسط خار نصب میشود و چسبی نیست در نتیجه در مقابل باد و باران سست نمیشود و ضریب امنیت آن در برابر سرقت بسیار بالاست. نمونه های دیگر در بازار قسمتی از دید راننده از آینه های بغل اتومبیل را میگیرد که آکو با مد نظرگرفتن این مشکل دررفع آن اقدام نموده است . مورد قابل توجه دیگر توجه به خاصیت آیرودینامیک شیدها است که درامر عبور دادن باد بسیار موثر می باشد.

بادگیرهای صادراتی با قیمت 30000 تومان عرضه میگردد . در هفته ی آتی روز دوشنبه 1700 دست از این محصول به هندوستان صادر خواهد شد که هم اکنون دو طرف در حال مذاکرات وبررسی قرارداد می باشند.

لازم به توضیح است که تعیین قیمت ها با توجه به قدرت خرید هموطنان گرامی انجام شده است و کمترین سود که توجیه منطقی و اقتصادی ندارد به آن تعلق گرفته است . چه بسا اگر آکو بدون توجه به این مسئله اقدام به تعیین قیمت مینمود قیمت نمونه داخلی حداقل 30000 تومان و نمونه صادراتی حداقل 50000 تومان در نظر گرفته میشد. این نکته نیز در بازار فروش این محصول قابل توجه است که نمونه های موجود تنها برای دو شیشه ی جلو که چسبی هم هستند و دید راننده را از آینه های بغل محدود می نماید 20000 تومان به فروش می رسند .

شیدها به طور کلی در دو رنگ داخلی و صادراتی تهیه گردیده اند . مواد اولیه برای تولید این محصول وارداتی و از شرکت بایرن آلمان می باشد. هزینه قالب ها نیز 82 میلیون تومان برای گروه تولیدی آکو رقم خورده است.

امید است که قیمت ارز تغییر محسوسی نداشته باشد چرا که در این صورت آکو مجبور میشود بر اساس سیاست های پایه ی خود قیمت های فعلی را تا 40 % افزایش دهد. با آرزوی پیشرفت بیش از پیش آکودر عرصه صنعت آپشن خودروی جهان .

.................................................. .......................................روابط عمومی آکو فروم

babaalil90
04-12-2010, 06:54 PM
کاش قیمتش زودتر مشخص میشد که ما ببینیم میتونیم به خودمون وعده بدیم که ماشینمون خوشگل میشه یا خدایی ناخواسته اونقدر فی بالاست که برای ما کارمندها یه جورایی سنگینه؟:cool:

ACO
04-12-2010, 10:54 PM
کاش قیمتش زودتر مشخص میشد که ما ببینیم میتونیم به خودمون وعده بدیم که ماشینمون خوشگل میشه یا خدایی ناخواسته اونقدر فی بالاست که برای ما کارمندها یه جورایی سنگینه؟:cool:

3 سانتی متر بالاتر از نوشته خودتون رو بخونین !
قیمت ها به تفصیل شرح داده شده.
بهتره تا وقتی جنسی رو دست نگرفته ایم و تست نکرده ایم و در بازار نیامده حتی اکر قیمت ان به نظر ما بالا هم باشد در موردش اظهار نظر نکنیم
چون تصور ما از یک محصول برمیگرده به نمونه های مشابه اون توی بازار پس قیمتی که ما بالا میدانیم یا پایین میدانیم هم بر اساس اون جنسی هست که قبلا در بازار توسط کسان دیگه ای تولید شده
منطقا امکان داره جنس اکو بسیار متفاوت تر باشه از اون چیزی که تا حالا بوده
تجربه هم ثابت کرده اینکونه بوده .

روابط عمومی آکو فروم
04-13-2010, 11:51 PM
با سلام وقت بخیر
شید شیشه های تندر تولیدی آکو از تاریخ 20 اردیبهشت ماه 89 وارد بازار خواهد شد.
.................................................. ................................................. وابط عمومی آکو فروم

کامبیز محمودزاده
04-14-2010, 01:17 AM
من راجع به رنگ شید شیشه سوال کرده بودم ظاهرا حذف شده به چه دلیل نمیدونم؟؟؟:confused:

سید محمد زراره
04-14-2010, 04:10 PM
من راجع به رنگ شید شیشه سوال کرده بودم ظاهرا حذف شده به چه دلیل نمیدونم؟؟؟:confused:

با توجه به عکسها و فیلمها شفاف هستند و رنگ خاصی ندارند

کامبیز محمودزاده
04-15-2010, 12:55 AM
بی رنگ باشن که دیگه نمیشه بهش گفت شد (shade=سایه)؟:confused:

Saeed
04-15-2010, 09:26 AM

به نظر من حتما رنگش تیره خواهد بود و احتمالا در مراحل تولید و تستهای اولیه هنوز مواد رنگی رو بهش تزریق نکرده باشند.

باید صبر کرد و به آکو اطمینان داشت ، مطمئنا هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کیفیت همه دوستان رو راضی خواهد کرد.

روابط عمومی آکو فروم
04-15-2010, 10:30 AM

به نظر من حتما رنگش تیره خواهد بود و احتمالا در مراحل تولید و تستهای اولیه هنوز مواد رنگی رو بهش تزریق نکرده باشند.

باید صبر کرد و به آکو اطمینان داشت ، مطمئنا هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کیفیت همه دوستان رو راضی خواهد کرد.

با سلام وقت بخیر
یکی از قوانین فروم این بوده که قبل از اینکه محصولی وارد بازار نشده و از طرف مسئولین توضیحی در باره اش به صورت کامل داده نشده است کاربران میبایست از اظهار نظر خود داری بفرمایند. پست دوست عزیزمان به این دلیل حذف شده بود.
در موردرنگ شیدها هم توضیح در پست قبلی بنده داده شده است:
شیدها به طور کلی در دو رنگ داخلی و صادراتی تهیه گردیده اند
برای کاملتر نمودن توضیح فوق لازم به توضیح است که آکو در صدد است که بهترین ومناسبترین و با کیفیت ترین رنگ را برای شیدها انتخاب نماید. رنگهای چینی موجود در بازاربه رغم قیمت گرانی که دارند ( حدودا کیلویی 170 هزار تومان ) اصلا کیفیت و دوام مناسبی ندارند وآکو با مد نظر قرار دادن کیفیت عالی برای محصولات خوددر نظر دارد از رنگهای شرکت بایرن استفاده نماید که حدودا کیلویی 350 هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت . نکته دیگر اینکه رنگ های فعلی موجود در بازار پس از استفاده درمحصول رنگ مورد نظر رانمایش نمی دهد. برای مثال در صورت استفاده از رنگ مشکی زمینه رنگ پس از اتمام کار بادمجانی به چشم می آید . با توجه به این موارد بهتر است عزیزان کمی صبور تر باشند تا نتیجه ی نهایی اعلام گردد.
.................................................. .................................روابط عمومی آکو فروم

کامبیز محمودزاده
04-18-2010, 12:28 PM
با سلام وقت بخیر
یکی از قوانین فروم این بوده که قبل از اینکه محصولی وارد بازار نشده و از طرف مسئولین توضیحی در باره اش به صورت کامل داده نشده است کاربران میبایست از اظهار نظر خود داری بفرمایند. پست دوست عزیزمان به این دلیل حذف شده بود.

ممنون ولی من فقط سوال کرده بودم و به نظرم در مورد کیفیت محصولات آکو نیازی به اظهار نظر نیست :)

مجید
04-19-2010, 09:24 AM

حق با سعید خان بود، رنگشون دودیه نه شفاف!!

http://www.acopart.org/Images/Products/22.jpg

ACO
04-19-2010, 11:46 AM
با سلام خدمت دوستان .
در مورد رنگ و اساسا این محصول بهتره که یک گزارش ارائه کنم.

نوع مخصوص مصرف داخلی این بادگیر ها مواد اولیه ی جدید و بهتری از المان (برن ) براش در نظر گرفته شده
که این محصولات برن تنها رنگ تولید برن را به خود میپذیرند !.
تهیه رنگ برن هم در دستور کار هست کمی دشواره اما با شناختی که از اقای کفایی و گروه اکو داریم ان شاالله به زودی مشخص خواهد شد
مواد اولیه قبلی که در نظر گرفته شده بود بسیار خوب بود اما این مواد اولیه فعلی برن ظاهرا فوق العاده-س بنابراین من پرسش کردم که ایا قیمت اعلام شده برای این محصول هم تغییر خواهد کرد ظاهرا با همون قیمت قبلی کیفیت بالاتر رو ارائه خواهیم کرد .

LOGAN
04-19-2010, 03:14 PM
محصولی که دیدم کیفیت و رنگ خیلی خوبی دارد.

مطمئنا زمانی که وارد بازار شود مصرف کننده راضی خواهد بود.

tondar90
04-20-2010, 07:43 AM
محصولی که دیدم کیفیت و رنگ خیلی خوبی دارد.

مطمئنا زمانی که وارد بازار شود مصرف کننده راضی خواهد بود.

من هم تا حالا کسی رو ندیدم از محصولات آکو ناراضی باشه.

Salmani
04-20-2010, 04:25 PM
با سلام.
به نظر منی که این محصول رو از نزدیک دیدم واقعا کیفیتی روداره که اگه صاحبان اون مغازه ای که من تو اون شید ها رو دیدم.با یکی از نمونه های متفرقه میکردن نابود می شد.
برای رنگ هم نگران نباشید×××××

latifi
04-21-2010, 09:05 PM
چیز بسیار عالی و شیکی هست
خسته نباشید

tondar90
04-22-2010, 07:38 AM
طبق پیامکی که واسه کاربران ارسال شده شیدها و دستگیره درب صندوق عقب از 89/2/20 در کلیه نمایندگی ها قابل عرضه هستش.

کامبیز محمودزاده
04-22-2010, 07:39 AM
انشا... تا 20 روز دیگه نصبش کردیم !:)

ali.monazzah
04-22-2010, 07:49 AM
آیا این شید ها فقط تک رنگ می باشد یا امکان دارد بسته به رنگ ماشین شید ها را انتخاب نمود

ali.monazzah
04-22-2010, 07:54 AM
آیا برای شید ها و دستگیره درب صندوق عقب هم بین اعضا به عنوان هدیه قرعه کشی صورت می گیرد

tondar90
04-22-2010, 08:33 AM
آیا برای شید ها و دستگیره درب صندوق عقب هم بین اعضا به عنوان هدیه قرعه کشی صورت می گیرد

آیا این شید ها فقط تک رنگ می باشد یا امکان دارد بسته به رنگ ماشین شید ها را انتخاب نمود

*شما میتونستید بوسیله گزینه ویرایش سوال دوم یا همون پست دوم را مطرح کنید.
*در مورد رنگ شیدها aco توضیح کاملی دادن.
*در مورد هدایا هم در تایپک مربوطه میتونین موضوع رو مطرح و یا پیگیری کنید.
با تشکر:cool:

Renault Logan
04-25-2010, 01:03 AM
با توجه به سابقه درخشان آكو نيازي به تست نيست
بسيار با كيفيت و زيبا طراحي شده
دست همگي دست اندر كاران درد نكنه
خسته نباشيد. به اميد پيشرفت بيشتر.
شاد و موفق باشيد.

Salmani
05-10-2010, 11:03 AM
با سلام.
امروز هم 20/2.نكنه شيد ها مشكلي براشون پيش اومده كه توضيع نشده؟؟

سید محمد زراره
05-10-2010, 05:45 PM
با سلام.
امروز هم 20/2.نكنه شيد ها مشكلي براشون پيش اومده كه توضيع نشده؟؟

دوست عزیز برای شیدها هیچ مشکلی پیش نیامده خیالتم راحت

شما بعد مسافت رو هم برای رسیدن قطعه به دستتون در نظر بگیرید

روابط عمومی آکو فروم
05-17-2010, 12:30 PM
با سلام وقت بخیر
یک سری توضیحات لازم بود در زمینه شیدها داده شود.آکو اعلام کرد که از بیستم به بعداین محصول را ارائه خواهد داد. پس قطعاروی 20 اریبهشت تاکید نداشته وما نیز بی صبرانه منتظر ورود این محصول به بازار هستیم . اماچند نکته حائز اهمیت می باشد . دوستانی که زمینه تولید فعالیت دارند حتما میدانند که در این راستا هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. به عنوان مثال میتوان گفت که برای 11 هزاردست نایلون و جعبه تهیه و پشتیبانی دیده ایم اما متاسفانه با یک مشکل کوچک در سایز جعبه ها مواجه شدیم که سریعا اقدام به رفع آن نمودیم. یا مشکل اساسی همان رنگ بود که تقریبا رفع شده است . اگر به طور تخصصی به این قضیه نگاه کنیم رنگ هر محصول با کیفیت یکی از اساسی ترین مسائل محسوب میشود که با توجه به اینکه آکو مرغوبیت و کیفیت محصولاتش بسیار مد نظر گرفته میشود کمی برای انتخاب بهترین و مناسب ترین و مرغوب ترین رنگ دچار مشکل شده بود که شکر خدا فعلا برطرف گردیده است . اگر قرار باشد از رنگهای مرغوب شرکت بایرن استفاده شود تنوع رنگی بسیار محدود است و در دو رنگ قرمز و مشکی یا سورمه ای وجود دارد . ما در فکر بهترین هستیم . انشالله در اسرع وقت این محصول به دوستان ارائه خواهد شد .
.................................................. .................................................. .........روابط عمومی آکو فروم

امیری
05-17-2010, 06:46 PM
با سلام ضمن خسته نباشید به شما تلاشگران محترم اکو باتوجه به اینکه شما کیفیت همیشه سر لوحه کار شما می باشد وهمه مصرف کنندگان محصولات به این نکته واقف می باشند پس حتما تحمل چند روز دیر رسیدن محصول را داشته وخواهند داشت امد وارم که همیشه موفق وسربلند باشید

روابط عمومی آکو فروم
05-25-2010, 12:53 PM
با سلام وقت بخیر

بدین وسیله به اطلاع کاربران محترم و اعضای گرامی آکو فروم می رسانیم که فروش ویژه بادگیر شیشه های معمولی تندر 90 ( 4 درب ) از فردا 5 خرداد شروع شده و تا پایان روز چهارشنبه 12 خرداد ادامه دارد . بر این اساس قیمت بادگیرهای معمولی تندر 90 ( 4 درب ) 200000 ریال و قیمت دستگیره درب صندوق عقب تندر 25000 ریال می باشد . متعاقبا عرضه ی بادگیرهای صادراتی نیز اطلاع رسانی خواهد شد

قیمت های اعلامی با احتساب تخفیف عنوان شده است . برای مثال قیمت بادگیر 230000 ریال برای مصرف کننده بوده است . در ضمن دوستانی در استان هایی هستند که نمایندگی داریم میتوانند این محصولات را از نمایندگان استانی ما دریافت نمایند .
.................................................. .................................................. ..........روابط عمومی آکو فروم

Roohollah
05-25-2010, 02:47 PM
خيلي خوب و عالي
ميتونيد عكسي از بسته بندي اين دو محصول قرار بديد؟
بيصبرانه منتظر راهنماهاي روي گلگير هستم.

آرمان
05-25-2010, 03:08 PM
بنظر من با توجه به اینکه بادگیر نوع صادراتی هم با تا کردن نمیشکنه و تفاوت قیمت بالایی هم با مدل معمولی نداره بنظر من خریدن مدل صادراتی با صرفه تره و من تا آومدن اون مدل صبر میکنم.
امید است که هرچه زودتر مدل صادراتی هم به بازار عرضه بشه.

امیر مسعود
05-25-2010, 03:45 PM
ما منتظر مدل صادراتی هستیم هیچ جا نمی ریم همین جا هستیم

Farbod
05-25-2010, 04:15 PM
سلام خیلی عالی

Saeed
05-25-2010, 04:23 PM
من هم صبر میکنم تا نمونه صادراتی توزیع بشه.

روابط عمومی آکو فروم
05-25-2010, 05:35 PM
بنظر من با توجه به اینکه بادگیر نوع صادراتی هم با تا کردن نمیشکنه و تفاوت قیمت بالایی هم با مدل معمولی نداره بنظر من خریدن مدل صادراتی با صرفه تره و من تا آومدن اون مدل صبر میکنم.
امید است که هرچه زودتر مدل صادراتی هم به بازار عرضه بشه.

ما منتظر مدل صادراتی هستیم هیچ جا نمی ریم همین جا هستیم

من هم صبر میکنم تا نمونه صادراتی توزیع بشه.

قابل توجه دوستان گرامی

با توجه به حجم بالای تولید آکو درزمینه چند محصول جدید که قول عرضه آن تا پایان تابستان به بازار داده شده است بادگیرهای صادراتی در اولیت قرار ندارند .
چند نکته مهم نیز در طی این چند روز اتفاق افتاده که احتمالا بر قیمت این نوع بادگیر افزوده خواهد شد . اول اینکه در خط تولید و قالب ها مشکلاتی روی داده که ضرری معادل 22 میلیون تومان متاسفانه متوجه آکو گردیده است . تغییر قیمت ارز نیز یکی از دلایل دیگری می باشد که احتمالا در افزایش قیمت بادگیر صادراتی اثر خواهد گذاشت و احتمالا قیمت این محصول زیر 300000 ریال نخواهد بود . آکو تمام توجه و نیرو و وقت خود را فعلا معطوف محصولات ارجع تر در این زمینه نموده که انشالله تا پایان تابستان شاهد عرضه ی آن ها به بازار باشیم.
نکته قابل توجه اینکه الان بادگیر های معمولی به نمایندگان داده شده و از نظر کیفیت بسیار در حد بالایی قرار دارد . از نظر نشکن بودن بسیار مناسب هستند و در واقع سخت شکن هستند و به دلیل افزودن موادی خاص به ترکیبات آن در مقابل عوامل محیطی مانند باد و باران و اشعه های مضر نور آفتاب (anti UV ) بسیار متفاوت تر از انچه که تاکنون از محصولات مشابه در بازار دیده شده ظاهر شده است . رنگ بسیار زیبایی دارند و واقعا با قیمتی که عرضه میشود حتی سودی هم با توجه به ضررهای اخیر برای آکو ندارد !
پس قضیه بادگیرهای صادراتی فعلا منتفی می باشد تا انشالله مشکلات پیش آمده رفع گردد.
.................................................. .................................................. .........روابط عمومی آکو فروم

Roohollah
05-25-2010, 10:28 PM
ما منتظر مدل صادراتیش ، بعدا هستیم هیچ جا نمی ریم (داخليش رو بچسب)همین جا هستیم!!!
اتفاقا من ميخواستم اين موضوع مقاوم بودنش رو در برابر اشعه uv خورشيد رو بپرسم ، چون رو خيلي از محصولات مشابه روي خودروهاي ديگران در سطح خيابونها مي بينم كه كلا از رنگ و لعاب رفته و زرد شده و كلا قيافه ماشين رو بهم ريخته.و خيلي خوشحالم كه آكو مثل هميشه بهترين هارو ارائه ميده.

امیری
05-26-2010, 01:08 AM
با سلام فقط از دوستانی که احیانا بادگیر های شیشه را نصب کرده ویا اگر خود مسئولان قسمت فنی اکو لطف نموده ونحوه نصب صحیح بادگیر های شیشه های جلو را وقسمتهایی که خارهای همراه با بادگیر ها ست می شود ودر بالا وپایین رفتن راحت شیشه کمک می کند بیان نمایند ممنون ومتشکر می شوم اگر همراه با تصویر باشد بهتر است

سید محمد زراره
05-26-2010, 08:29 AM
با سلام فقط از دوستانی که احیانا بادگیر های شیشه را نصب کرده ویا اگر خود مسئولان قسمت فنی اکو لطف نموده ونحوه نصب صحیح بادگیر های شیشه های جلو را وقسمتهایی که خارهای همراه با بادگیر ها ست می شود ودر بالا وپایین رفتن راحت شیشه کمک می کند بیان نمایند ممنون ومتشکر می شوم اگر همراه با تصویر باشد بهتر است

نحوه نصب بادگیرها که روی جعبه محتوی بادگیرها توضیح داده شده فقط باید در محل دو طرف بادگیر ها حتما خار قرار گرفته و با نوک پیچ گوشتی آنرا (خار) فشار دهید تا به انتهای شیار درب برسد

روابط عمومی آکو فروم
05-26-2010, 09:44 AM
با سلام وقت بخیر
دوستان محترم در مورد فروش ویژه سوالاتی را طی نامه خصوصی از بنده پرسیده اند که جهت پاسخگویی به ایشان و رفع ابهامات دیگراعضای سایت در این خصوص توضیحات زیر داده میشود:
اعلام کردیم از 5 خرداد تا 12 خرداد فروش ویژه دو محصول شید معمولی شیشه ها و دستگیره درب صندوق را داریم . عزیزانی که درمراکز دارای نمایندگی هستند که به راحتی از ایشان میتوانند محصولات را دریافت نمایند .دوستانی که درشهرهای نزدیک به نمایندگی ها هستند همینطور . میتوانند با مراجعه به نمایندگی نزدیک محصولات راخریداری کنند . اما دوستانی که مسیرشان به نمایندگی ها دور می باشد میتوانند فقط از 5 خرداد لغایت 12 خرداد پول را به حساب آکو واریز نمایند اما متاسفانه برای ما مقدور نیست اجناس را زودتر از 31 خرداد برای ایشان ارسال نماییم .در ضمن هزینه پست ( 3000 تومان) هم منظور میگردد.
.................................................. .................................................. ..........روابط عمومی آکو فروم

zanjani
05-26-2010, 12:39 PM
با سلام خدمت مسئولین وبزرگواران اکو
چون بنده تمام تولیدات آکو را که تاکنون عرضه شده نصب نمودم و با تشکر از جناب کفایی و کارشناسان و طراحان آکو باید عرض کنم کیفیت قطعات عالی نیستند بلکه معرکه و فوق عالی هستند بی شک جنس گل پخش کن حرف نداره
اما خوب بنده قبلا هم عرض کردم چون فنی نیستم تو نصب مشکل داشتم مثلا بعد از کلی سوال بالاخره با آزمایش انواع خارها برای گل پخش کن از خار فلزی و پیچ خودکار استفاده کردم و الان بمب هم تکونش نمیده
اما بعد ازاین همه مقدمه می خواستم خواهش کنم دقیقا محل نصب و نحوه نصب شید را درسایت قرار دهید تا ابهامات (فشار به موتور شیشه بالابر - قرار گرفتن بین لاستیک شیشه و درب یا بین شیشه ولاستیک و ....)از بین برود .
انشااله مثل همیشه موفق و پیروز باشید

روابط عمومی آکو فروم
05-26-2010, 12:56 PM
با سلام خدمت مسئولین وبزرگواران اکو
چون بنده تمام تولیدات آکو را که تاکنون عرضه شده نصب نمودم و با تشکر از جناب کفایی و کارشناسان و طراحان آکو باید عرض کنم کیفیت قطعات عالی نیستند بلکه معرکه و فوق عالی هستند بی شک جنس گل پخش کن حرف نداره
اما خوب بنده قبلا هم عرض کردم چون فنی نیستم تو نصب مشکل داشتم مثلا بعد از کلی سوال بالاخره با آزمایش انواع خارها برای گل پخش کن از خار فلزی و پیچ خودکار استفاده کردم و الان بمب هم تکونش نمیده
اما بعد ازاین همه مقدمه می خواستم خواهش کنم دقیقا محل نصب و نحوه نصب شید را درسایت قرار دهید تا ابهامات (فشار به موتور شیشه بالابر - قرار گرفتن بین لاستیک شیشه و درب یا بین شیشه ولاستیک و ....)از بین برود .
انشااله مثل همیشه موفق و پیروز باشید

دوست گرامی از لطف و عنایت شمابه محصولات تشکر می کنیم
درمورد نصب دقیق شیدها اگر محصول به دست شما برسد روی کارتون بسته بندی آن توضیحات کامل داده شده است. باز هم بعدازآن اگر مشکلی بود بفرمایید تا رفع نماییم.

امیر مسعود
05-26-2010, 10:27 PM
بچه ها من نصب کردم خیلی با حال جنسشم خوب خیلی هم خوشگل فردا عکسشو میزارم

کامبیز محمودزاده
05-27-2010, 08:45 AM
سعیدجان چه رنگی هست ؟ چطور نصب کردی؟

سید محمد زراره
05-27-2010, 08:59 AM
سعیدجان چه رنگی هست ؟ چطور نصب کردی؟

طریقه نصبش که روی جعبش توضیح داده شده
رنگشم دودی + یه کم آبی البته به تشخیص چشمای من

Salmani
05-27-2010, 10:16 AM
با سلام.
ما هم این شید ها و دستگیره درب صندوق را نصب کریم.
باز هم مثل همیشه در بسته بندی شیک وخوب . نصب خیلی راحت بود.یک کار خوبی هم که در این شیدها بکار رفته بود این بود که دید اینه ها رو به هیچ وجه کم نکرده بود.

MAHDI-TONDAR
05-27-2010, 12:42 PM
دوستان سلام
دوستانی که این بادگیر ها رو نصب کردند بفرمایند آیا خودشان نصب کردند؟ نصبش آسونه؟
آیا داخل زوارشیشه ها نصب میشه یا روی بیرون؟
من شنیدم با یه سری خار اونو نصب می کنند درسته؟
راستش من دیروز سفارش دادم چند روز دیگه بدستم میرسه خواستم یه راهنمائی از شما بگیرم .با تشکر

روابط عمومی آکو فروم
05-27-2010, 01:00 PM
دوستان سلام
دوستانی که این بادگیر ها رو نصب کردند بفرمایند آیا خودشان نصب کردند؟ نصبش آسونه؟
آیا داخل زوارشیشه ها نصب میشه یا روی بیرون؟
من شنیدم با یه سری خار اونو نصب می کنند درسته؟
راستش من دیروز سفارش دادم چند روز دیگه بدستم میرسه خواستم یه راهنمائی از شما بگیرم .با تشکر
سلام
طرز نصب بادگیرها روی جعبه هست . منتظر بمونید تا به دستتون برسه
این شیدها داخل نوار لاستیکی شیشه ها قرار میگیرند و توسط خار هایی از پشت در حد فاصل نوار لاستیکی و شید محکم میشوند. توضیحات کامل تر روی کارتون محصول موجود هست.

روابط عمومی آکو فروم
05-27-2010, 04:15 PM
با سلام وقت بخیر
توضیحات تکمیلی در مورد بادگیر شیشه های صادراتی آکو:
ضایعات این محصول در هنگام تولید بسیار چشمگیر و حدود 40 درصدمی باشد . تولید این محصول برای آکو وقت و هزینه بالایی در بر داشته که آکو تا بدین جامتحمل حدودا 23 میلیون تومان ضرر شده است که 65 در صد این ضرر متوجه بادگیرهای صادراتی بوده است . تولید هرعدد از بادگیرهای صادراتی زمانی معادل 2/5 دقیقه اتلاف می نماید که برای 4 عدد آن یعنی یک دست کامل 10 دقیقه زمان لازم است! اگر وزن بادگیرهای فابریک موجود در بازار را توسط ترازوهای دیجیتالی اندازه بگیریم برای دو شیشه جلوحدود 150 گرم می شود در حالیکه بادگیرهای آکو برای 2 شیشه جلو حدود 480 گرم وزن دارند یعنی تقریبا 5 برابر انواع موجود در بازار که این تناسب وزن برای هر دو نوع معمولی و صادراتی صدق مینماید . عمده مواد مصرف شده در نوع صادراتی از بهترین مواد اولیه در نظر گرفته شده است که به گفته ی متخصصین در تولید شیشه های هواپیما برای تحمل فشارهای شدید جوی به کار می رود . آکو اولین تولید کننده ای است که با این مواد و با این کیفیت بادگیر شیشه اتومبیل ساخته است . با توجه به افزایش نرخ ارز و یورو و دلار قیمت بادگیر صادراتی حداقل باید 40000 تومان باشد کما اینکه فابریک بادگیر از آلمان تا رسیدن به دست مشتری در ایران مبلغی بالغ بر 300000 تومان را در بر خواهد داشت . لذا آکو انشالله در آینده تعداد محدودی بادگیر صادراتی وارد بازار خواهد نمود که قیمت آن 33000 تومان برای مصرف کننده در نظر گرفته شده است .
پس از آن تولید این محصول به دلایل فوق متوقف خواهد شد . بادگیر نوع معمولی نیز بسیار تایید شده است و نظرات دوستانی که این محصول به دستشان رسیده و نصب نموده اند میتواند صحت ادعای ما را ثابت نماید . این محصول فعلا باقیمت قدیم عرضه میگردد.
.................................................. .................................................. ...........روابط عمومی آکوفروم

مجید
05-27-2010, 08:32 PM
با سلام
دوستانی که بادگیرها رو نصب کردند آیا نصب اونها باعث ایجاد صدای وزش باد شده یا نه؟ بخصوص زمانی که شیشه ها کاملا بالا هستند.

با تشکر

امیر مسعود
05-27-2010, 09:36 PM
بچه ها من نصب کردم نصبش خیلی راحت فقط سمت شاگرد یه مقدار مزاحم اینه هست مال بقیه دوستان هم همینطوری بعدم من نصب این دستگیره صندوق عقب رو نفهمیدم چه جوری اگه عکسی یا توضیح دقیقی باشه من ممنون میشم این مغزی قفل صندوق عقب رو من نمیدونم چه طوری در بیاورم

با سلام
دوستانی که بادگیرها رو نصب کردند آیا نصب اونها باعث ایجاد صدای وزش باد شده یا نه؟ بخصوص زمانی که شیشه ها کاملا بالا هستند.

با تشکر
دوست عزیز خیلی بهتر میشه مال من که خیلی خوب شده;)

امیری
05-28-2010, 01:48 AM
با سلام بنده هم نصب کردم وخیلی خوب وعالی شده است فقط یکی دوروز اول سعی کنید شیشه ها بالا باشد که خوب از نظر جا باز شدن نوار وایجاد فضای مناسب جهت ضخامت شیشه در داخل نوار بوجود اید

Hesam
05-28-2010, 09:16 AM
دوست عزیز خیلی بهتر میشه مال من که خیلی خوب شده;)
مسعود جان اگر امکان داره یک عکس بذار

سید محمد زراره
05-28-2010, 10:34 AM
بچه ها من نصب کردم نصبش خیلی راحت فقط سمت شاگرد یه مقدار مزاحم اینه هست مال بقیه دوستان هم همینطوری بعدم من نصب این دستگیره صندوق عقب رو نفهمیدم چه جوری اگه عکسی یا توضیح دقیقی باشه من ممنون میشم این مغزی قفل صندوق عقب رو من نمیدونم چه طوری در بیاورم

مسعود جان از داخل صندوق که به قفل سویچی نگاه کنی یه فنر دوشاخه پشت قفل هست که باعث میشه سر جاش فیکس بشه
اون فنر رو که در بیاری قفل سویچی از سر جاش در میاد ، بعد میله قفل داخل زبانه پلاستیکی قفل سویچی رو در آورده اونو از داخل دستگیره رد میکنی ، میله رو جا میزنی و . . . برعکس کارهای اول
به همین راحتی

امیر مسعود
05-28-2010, 10:56 AM
مسعود جان اگر امکان داره یک عکس بذار
چشم امروز میزارم

امیر مسعود
05-28-2010, 11:00 AM
مسعود جان از داخل صندوق که به قفل سویچی نگاه کنی یه فنر دوشاخه پشت قفل هست که باعث میشه سر جاش فیکس بشه
اون فنر رو که در بیاری قفل سویچی از سر جاش در میاد ، بعد میله قفل داخل زبانه پلاستیکی قفل سویچی رو در آورده اونو از داخل دستگیره رد میکنی ، میله رو جا میزنی و . . . برعکس کارهای اول
به همین راحتی
محمد جان مر 30 برم ببینم میتونم درستش کنم

سید محمد زراره
05-28-2010, 11:06 AM
باسلام.این هم عکس هایی از اخرین شاهکار اکو:
http://uploading.com/files/11m92d67/%25d8%25b9%25da%25a9%25d8%25b3%2b0280.jpg/
http://uploading.com/files/a2237amb/%25d8%25b9%25da%25a9%25d8%25b3%2b0279.jpg/

عذر میخوام چرا عکسارو با آپلود سنتر آکو لود نکردی که راحت تر در دسترس باشه؟

MAHDI-TONDAR
05-28-2010, 05:11 PM
بچه ها دل ما را بردید ،بادگیر های اهدائی ما هم انشاالله ظرف یکی دوروزآینده به دستمان میرسد.
لازم میدونم یه بار دیگه اینجا نیز از مسئولین خوب آکوخصوصاًروابط عمومی آکو که زحمات زیادی در این رابطه کشیده تشکر و قدر دانی نمایم.
از راهنمائی خوب دوستان عزیز نیز ممنونم ، بسیار خوب بود

امیر مسعود
05-28-2010, 09:19 PM
اینم یه عکس از شید های اکو تقدیم به دوستان
http://www.acopart.org/upload/ACO-528/IMG_0364.JPG

babaalil90
05-28-2010, 09:40 PM
معذرت میخوام اشکال از نحوه نمایش کامپیوتر من بود که عکس را خوب نمایش نداد و من این شوخی جسارت گونه را کردم .
خیلی زیباست انشاالله خیر ماشینت و بادگیرهاش رو ببینی;)

کامبیز محمودزاده
05-29-2010, 07:56 AM
من دیروز شید ها را نصب کردم چندتا مزیت خیلی خوب داره : 1-جنسشون که طبق معمول حرف نداره 2- از نظر آیرودینامیکی هیچ صدای اضافی ایجاد نمیکنه 3- بر خلاف مدل های توی بازار که از دور هم توی ذوق میزنن به قدری خوب روی بدنه فیت میشه که اصلا توی ذوق نمیزنه 4-جلوی دید آیینه هارا هم همانطور که دوستان فرمودند نمیگیره 5- نصبشون خیلی ساده است فقط خارها باعث گیر کردن شیشه میشه که به مرور زمان درست میشه

کامبیز محمودزاده
05-29-2010, 08:00 AM
به همین راحتی
محمدجان من واشر دور قفل را درآوردم و نصبش نکردم نمیدونم کارم درست بوده یا نه؟

سید محمد زراره
05-29-2010, 08:11 AM
محمدجان من واشر دور قفل را درآوردم و نصبش نکردم نمیدونم کارم درست بوده یا نه؟

بهتره اون واشر را نصبش کنی چون برا آب بندی قفل گذاشتنش و اگه برداریش موقع شستن ماشینت آب وارد صندوقت خواهد شد

tondar90
05-29-2010, 08:31 AM
باسلام.این هم عکس هایی از اخرین شاهکار اکو:
[/URL]
اینم عکس شیدهای نصب شده رو ماشین آقای سلمانی که متاسفانه از آپلود سنتر آکو استفاده نکرده بودند.
http://www.acopart.org/upload/ACO-674/%D8%B9%DA%A9%D8%B3_0280.jpg

[QUOTE=کامبیز90;17730]محمدجان من واشر دور قفل را درآوردم و نصبش نکردم نمیدونم کارم درست بوده یا نه؟

بهتره اون واشر را نصبش کنی چون برا آب بندی قفل گذاشتنش و اگه برداریش موقع شستن ماشینت آب وارد صندوقت خواهد شد
به همین راحتی
دوستان ادامه پرسش و پاسخ در مورد نصب دستگیره صندوق عقب در تاپیک ذیل
[URL]http://www.acoforum.org/showthread.php?t=1358&page=6 (http://uploading.com/files/11m92d67/%25D8%25B9%25DA%25A9%25D8%25B3%2B0280.jpg/)

Danial
05-29-2010, 05:22 PM
میگم محل نصب این خارها که میگن کجاست دقیقا؟اخه من هرچی گشتم روی شید ها جایی برای قرار گرفتن خار ندیدم.از چه نوع خاری باید استفاده کرد؟از این خارها که برای نمدی درب موتور هست میشه استفاده کرد؟

MAHDI-TONDAR
05-29-2010, 05:36 PM
میگم محل نصب این خارها که میگن کجاست دقیقا؟اخه من هرچی گشتم روی شید ها جایی برای قرار گرفتن خار ندیدم.از چه نوع خاری باید استفاده کرد؟از این خارها که برای نمدی درب موتور هست میشه استفاده کرد؟
خارها که همراه بادگیر ها هست نیاز به تهیه جداگانه اون نیست .
راستش من امروز این بادگیر ها را تحویل گرفتم و اگه خدا بخواهد امشب نصبش میکنم . ولی اونجوری که روی کارتن اون نوشت 6 تا خار برای شیشه جلو و 4 تا خار برای شیشه عقب هر طرف باید نصب کنی ، بعدش خار را پس از نصب بادگیر ها داخل زوار شیشه (سمت خارها رو به پائین باشد) بطوریکه یک طرف خارها پشت بادگیر ها و طرف دیگه اون سمت زوار شیشه با فشار خار ها به داخل محکم خواهد شد .
اینها را براساس راهنمائی روی کارتن خدمت شما عرض کردم دوستانی که توضیحات کامل تر ی دارند راهنمائی بفرمایند

سید محمد زراره
05-29-2010, 05:44 PM

این خارها داخل جعبه بادگیرها هست ونیاز به تهیه از جای دیگه ای نیست
خار ها هم بین بادگیر شیشه و نواری که شیشه داخلش حرکت میکنه (ماهوتی شیشه) قرار میگیره
همون طوری که دوستمون فرمودند
منتها سمتی از خار که دو تا زائده داره به طرف نوار لاستیکی و قسمتی که صافه به سمت بادگیر باید باشه

ALI709
05-29-2010, 09:12 PM
:rolleyes:سلام به همه اعضاءوبازدیدکنندگان محترم.من شید شیشه هارادر5خردادنصب کردم.توجاده باسرعت 140 هیچگونه صدای نداشتند(آیرودینامیکی قطعه)شکل خودروراهم شکیل کرده وآفتابگیری مناسبی هم داشت یعنی نیاز به تغییرجهت آفتابگیرخودرو نداره (وقتی آفتاب از بغل دست می تابد)فقط خیلی کم دیدآینه بغل طرف شاگردرااشغال می کند.

امیر مسعود
05-29-2010, 11:56 PM
:rolleyes:سلام به همه اعضاءوبازدیدکنندگان محترم.من شید شیشه هارادر5خردادنصب کردم.توجاده باسرعت 140 هیچگونه صدای نداشتند(آیرودینامیکی قطعه)شکل خودروراهم شکیل کرده وآفتابگیری مناسبی هم داشت یعنی نیاز به تغییرجهت آفتابگیرخودرو نداره (وقتی آفتاب از بغل دست می تابد)فقط خیلی کم دیدآینه بغل طرف شاگردرااشغال می کند.
اقا منم همین مشکل رو دارم یکمی از اینه سمت شاگرد رو می گیره:confused: چاره چی هست

Reza -M
05-30-2010, 12:01 AM

اقا منم همین مشکل رو دارم یکمی از اینه سمت شاگرد رو می گیره:confused: چاره چی هست
با سلام خدمت دوستان
اول تشکر کنم از گروه اکو بابت اپشنهای کارامدی که تابحال برای لگان ساخته است
دوستانی که مشکل دید اینه بغل دارند ایا با تنظیم صندلی نمیتوانند این مشکل را برطرف نمایند؟
چون بعضی از دوستان که این قطعه را نصب کردند چنین مشکلی خدا را شکر نداشتند

سید محمد زراره
05-30-2010, 08:27 AM
دقیقا همینطوره با جابجایی صندلی این مشکل مرتفع میشه و ربطی به شید شیشه ها نداره

MAHDI-TONDAR
05-30-2010, 09:38 AM
بله فرمایش دوستان صحیح هست با اندکی جابجا کردن و عقب بردن صندلی مشکل دید بر طرف می شه به نسبت بادگیر های دیگه که یک سوم دید آبنه ها را میگیره این اصلاً قابل قیاس نیست .
ضمناً من دیشب نصبش کردم خیلی زیبا و قشنگ شد و بسیار محکم بوسیله خارها بسته شد و اصلاً هم با شیشه ها برخورد نمی کنه . نصبش هم خیلی آسان تر از اونچیزی که فکر میکردم بود .
با سپاس از آکو عزیز

sport kit
05-30-2010, 03:03 PM
با سلام به دوستان

منم این شیدها رو نصب کردم که خیلی راحت نصب شد واقعا عالی هستند و به ماشین من که سفیده خیلی می یاد

خیلی هم با کیفیت و خوشرنگ هستند واقعا دست بچه های آکو درد نکنه من هم برای خودم

خریدم و هم برای دوستام .

Black Logan
05-30-2010, 04:35 PM
با سلام
آیا این بادگیر ها هنگام بالا و پایین رفتن شیشه ها نمی افتند و حین حرکت خودرو ایجاد صدا نمی کنند ؟

babaalil90
05-30-2010, 04:56 PM
خوش به حال شما كه بادگير خريديدو بستيدو داريد كيفش را ميبريد.
ماكه هرچي با شماره هاي موبايل جناب كفايي تماس ميگيريم كه ببينيم بالاخره چه قدر به حساب بريزيم كه بتونيم اين وسيله را خريد كنيم دريغ از يك جواب
ايميل هم ميزنيم جواب نميگيريم .
خوش به حالتون

Black Logan
05-30-2010, 05:07 PM
با سلام
آیا بعد از نصب این بادگیر ها ، هنگام بالا و پایین رفتن شیشه ها از جایشان خارج نمیشوند ؟ و همچنین در سرعت های بالا ایجاد صدا نمیکنند ؟ متشکرم

سید محمد زراره
05-30-2010, 05:11 PM
با سلام
آیا این بادگیر ها هنگام بالا و پایین رفتن شیشه ها نمی افتند و حین حرکت خودرو ایجاد صدا نمی کنند ؟

نه دوست عزیز با وجود خارهایی که در نوار شیشه و بین نوار و بادگیر نصب میشه امکان افتادنش نیست

روابط عمومی آکو فروم
05-30-2010, 05:20 PM
ماكه هرچي با شماره هاي موبايل جناب كفايي تماس ميگيريم كه ببينيم بالاخره چه قدر به حساب بريزيم كه بتونيم اين وسيله را خريد كنيم دريغ از يك جواب
خوش به حالتون
با سلام وقت بخیر
کاربرگرامی بی دقتی وبی توجهی به راهنمایی های کادر آکو ازطرف شما باعث شده که خودتان دچار درد سر شوید
اتفاقا شما 5 شنبه با تلفن گویای روابط عمومی آکوتماس گرفته بودید وهمین مشکلات را بیان فرموده بودید که بنده صبح امروز از طریق پنل اس ام اس به همراه شما که دقیقا همان شماره اعلامی خودتان می باشد پیامک دادم و توضیح دادم . جناب کفایی وظیفه و وقتی برای توضیح قیمت محصول و چگونگی عرضه ونصب آن ندارند!
توضیحات کامل برای تمامی دوستان داده شده است
شما از طریق نامه خصوصی با بنده پیگیر شوید
.................................................. .................................................. روابط عمومی آکو فروم

babaalil90
05-30-2010, 05:50 PM
قربون شما و آقاي كفايي و كل زحمت كشان آكو.
چرا اينقدر عصباني هستي عزيز دل.
ما كه قصد جسارت نداشتيم بزرگوار،
دو تا شماره بود ما هم با اون دوتا تماس گرفتيم .
حالا اگر جسارتي رخ داده ،در اين مكان مقدس و در حضور اعضا محترم بنده تا كمر خم ميشم عرض احترام ميكنم و از شخص شما و جناب كفايي و هر كس ديگري كه فكر ميكنه از جانب اين حقير توهيني بهش شده معذرت خواهي اساسي ميكنم.

کیان
05-30-2010, 08:24 PM
خوش به حالتون

سلام فکر کنم شما از نزدیکترین نمایندگی خرید کنید زودتر به دستتان میرسد

آرمان
05-30-2010, 09:54 PM
با سلامخدمت دوستان

امروز موفق به نصب بادگیرها شدم
از نظر ظاهری ماشین زیباتر شد.
کیفیتش هم خوبه فقط بنظرم رنگش خیلی تیرست.
شیشه ها یکم سخت بسه شدن آیا میتونه این مشکل از محل قرار گرفتن خار باشه یا بعد از چند روز عادی میشه؟
دید آینه سمت راست هم کمتر شد که با تنظیم دوباره صندلی و آینه تا حدود 70% مشکل حل شد.

امیر مسعود
05-30-2010, 10:27 PM
من جا داره همینجا از گروه بزرگ اکو جناب کفایی روابط عمومی اکو کورش عزیز و سایر دوستان که این شید و دستگیره درب صندوق رو هدیه دادن صمیمانه تشکر میکنم بنده لایق این همه لطف و محبت نیستم شرمنده میکنید امیدوارم که در این خانواده بزرگ عضوی فعال باشم واقعان ممنونم به امید جهانی شدن اکو شاد و پیروز باشید

امیری
05-31-2010, 01:34 AM
با سلام
آیا بعد از نصب این بادگیر ها ، هنگام بالا و پایین رفتن شیشه ها از جایشان خارج نمیشوند ؟ و همچنین در سرعت های بالا ایجاد صدا نمیکنند ؟ متشکرم
با سلام خیر به هیچ عنوان هنگام با لا وپایین رفتن شیشه از جایشان خارج نمی شود مگر اینکه خارها درست در جای خودش قرار نگرفته باشد وفقط سرو صدای ان موقعی است که شما شیشه را بالا یا پایین می برید واز تماس شیشه با خارهایی که برای محکم شدن شیدها گذاشته اید یک صدای نازکی ایجاد می شود که به مرور وبعد از مدتی استفاده کردن سروصداهم بتدریج از بین می رود

MAHDI-TONDAR
05-31-2010, 07:51 AM
خوش به حالتون
دوست عزیز سلام
شما میتونید با نماینده آکو در اصفهان جناب آقای مهدی باقرزاده هماهنگی کنید تا اونو برات بفرسته .
شماره تماس
03114392809
09134127294

tondar90
05-31-2010, 08:29 AM
خوش به حالتون
شما مشکلتون رو از طریق پیام خصوصی با روابط عمومی آکو فرم در میان بگذارید.

ACO
05-31-2010, 11:18 AM
مرسی از دوستان بابت پاسخگویی به دوست خوبمون babaali
چند تا نکته رو باید عرض کنم که سایر دوستان هم در جریان باشند
گروه اکو چنان سرگرم و درگیر مسائل تولید این چند محصول جدید و بسته بندی و ارسال و توزیع اون هست که اصلا فرصت نداره که الان بتونه فروش اینترنتیش رو انجام بده
ما تا اخر خرداد واقعا نمیتونیم فروش اینترنتی رو داشته باشیم و ارسال کنیم
کاش کرمانشاه و دست بنده بود تا حتما اگر شب بیداری هم میکشیدیم این کار رو برای دوستان اکو میکردیم
بنابراین تا اخر خرداد واقعا نمیتونیم و نمیرسیم این کار رو بکنیم
اما وقتی از طرقی ما اعلام میکنیم در بازه ی زمانی مشخص این اجناس رو با تخفیف ویژه به فروش میرسونیم این حق رو به مشتریان و اعضای گرامی میدیم که اگر میخواهند از تخفیف دوره ی فروش ویژه استفاده کنند پول رو واریز کنند
اما حتی کد پیکیری رو هم فعلا برامون ارسال نکنند چون کاریش نمیتونیم بکنیم تا اخر خرداد
بنابراین اخر خرداد این دوستان دوباره پیام بدهند به ما و تاریخ و کد پیکیری رو ارسال کنند حتما براشون ترتیب اثر میدیم.
بنابراین دوستان دیگه ای هم که قصد خرید اینترنتی دارند روال به همین ترتیب است
در مورد اینکه ایمیل جواب داده نشده یا شماره موبایل یا ..
.ما هیچ شماره موبایلی در سایت اعلام نکرده ایم نمیدونم دوست خوبمون با چه شماره ای تماس گرفته اند و انتظار جواب داشته اند
تا اونجایی هم که در سایت نامه ای ارسال شده یا برای صندوق صوتی مدیر محترم روابط عمومی اکوفروم پیغامی گذاشته شده به اونها هم ترتیب اثر داده شده
ما انتقاد دلسوزانه رو ازش استقبال میکنیم از طرفی از حفظ شان و منزلت اعضای ارشد سایت مدیران اکو دفاع میکنیم .

کیان
05-31-2010, 02:37 PM
نه دوست عزیز با وجود خارهایی که در نوار شیشه و بین نوار و بادگیر نصب میشه امکان افتادنش نیست
سلام این خارها همچنین باعث باز شدن نوار داخل درب میشود که نتیجه آن حرکت راحتتر شیشه ها استhttp://www.qtl.co.il/img/copy.png

ali-tondar
05-31-2010, 04:39 PM
سلام دوستان
بنده هم بادگیرها رو از اصفهان خریداری کردم هم خیلی زیبا بودند مثل تمام محصولات آکو هم خوب فیکس شدند.ممنونم از دست اندر کاران آکو . کاش شیراز هم نمایندگی داشت.

babaalil90
06-01-2010, 12:14 AM
عرض ادب و احترام دارم به تمامي اعضا ونيز كليه دست اندر كاران گروه آكو
از همه دوستان ممنونم بابت الطاف و راهنمايي هاشون ونيز ممنونم از روابط عمومي اكو به خاطر پيگيريهاشون . ولي گلايه اين حقير كماكان برجاي خودش باقيست و اونهم به دليل اينكه با شماره موبايلهايي كه عرض كرده بودم تماس ميگيرم وكسي جواب نميده ، قبلا خودم افتخار داشتم و با جناب كفايي صحبت كرده بودم ولي ايندفعه احتمالا به خاطر شلوغي سرشون امكان تماس با ايشون مقدور نيست كه صد البته قابل درك نيز ميباشد . ولي عرضم اينست كه شماره هاي مذكور را من از غيب به دست نياوردم بلكه از داخل همين سايت در زمان فروش بادي فويل و گل پخش كن ها بدست اوردم .
اما در مورد فروش اينترنتي هم خدمت مدير محترم روابط عمومي عرض كنم اگر يك گوشه در سايت اشاره اي به اين موضوع شده بود بنده هيچگاه بي ادبي نميكردم واينگونه عجولانه به دنبال خريد اين دو قطعه جديد نمي بودم ولي خودم با جناب كفايي صحبت كردم وايشان فرمودند كه از اوايل خرداد تماس بگيريد و خريد كنيد چون الان مشكل براي كارتون هاي بسته بندي پيش امده و امكان ارسال به بازار نيست .
البته در حال حاضر كه بنده در خدمت شما هستم مبلغ لازم براي خريد اقلام مذكور را به حساب واريز كرده و منتظرم تا هر چه زودتر اين خرداد ماه به پايان برسد و بلكه انشاالله ما هم بادگير دار شويم.

ACO
06-01-2010, 01:24 AM
چند تا چیز قطعیه دوست من
1: اخر خرداد بادگیر دار میشوید !
2: شماره موبایلهایی که در نامه برای بنده ارسال کردید به هیچ وجه هیچکاه در اکو فروم اعلام نشده بوده
3: اصلا قرار نیست کسی جز مسئولین ارشد این سایت در زمینه فروش اینترنتی محصولات اکو با مشتریان در تماس باشند
4:در نامه عرض کرده بودم که تا پایان خرداد ممکن نمیشود که فروش اینترنتی داشته باشیم حال اگر اصراری برای استفاده از تخفیف در دوره فروش ویژه دارید هزینه را واریز کنید نزد ما محفوظه تا پایان خرداد ارسال میشه.

ali.monazzah
06-01-2010, 10:07 AM
دوستانی که نصب نموده اند توضیحات مراحل نصب ترجیحا با تصویر را ارائه نمایند

MAHDI-TONDAR
06-01-2010, 12:19 PM
دوستانی که نصب نموده اند توضیحات مراحل نصب ترجیحا با تصویر را ارائه نمایند
دوست عزیز در پست های قبل مفصلاً توضیح داده شد .ضمناً برروی جعبه بادگیرها سمت بغل اون بصورت تصویری طریقه نصب آموزش داده شده است .

آرمان
06-02-2010, 01:52 AM
با سلام خدمت تمامی دوستان

من با این بادگیر ها یه مشکلی دارم و اون اینه که بعد از نصب بادگیر ها شیشه ها رو تا 2 روز بالا پایین نکردم که تو جایه خودشون فیکس بشن ولی امشب که شیشه رو دادم پایین و موقع بستن متوجه یه مقدار صدایه اضافه نسبت بقبل شدم و اینکه شیشه موقع بالا رفتن در انتها یه مقدار اذیت میشد.

حال میخواستم از دوستان بپرسم آیا مشکل اینچنینی نداشتن یا من خیلی حساس شدم بقضیه؟
بعد اینکه اگه دوستان یا گروه آکو زحمت بکشن بهترین نقاط برایه قرار گرفتن خارها رو برایه شیشه هایه جلو وعقب با عکس مشخص کنند واقعا ممنون میشم.

با تشکر.

کامبیز محمودزاده
06-02-2010, 08:56 AM
با سلام خدمت تمامی دوستان

من با این بادگیر ها یه مشکلی دارم و اون اینه که بعد از نصب بادگیر ها شیشه ها رو تا 2 روز بالا پایین نکردم که تو جایه خودشون فیکس بشن ولی امشب که شیشه رو دادم پایین و موقع بستن متوجه یه مقدار صدایه اضافه نسبت بقبل شدم و اینکه شیشه موقع بالا رفتن در انتها یه مقدار اذیت میشد.

حال میخواستم از دوستان بپرسم آیا مشکل اینچنینی نداشتن یا من خیلی حساس شدم بقضیه؟
بعد اینکه اگه دوستان یا گروه آکو زحمت بکشن بهترین نقاط برایه قرار گرفتن خارها رو برایه شیشه هایه جلو وعقب با عکس مشخص کنند واقعا ممنون میشم.

با تشکر.
دوست عزیز همانطور که قبلا اساتید گرامی هم فرمودند به مرور زمان و بالا پایین کردن شیشه این صدای اضافی و به اصطلاح خودتان اذیت شدن شیشه کم خواهد شد من نزدیک یک هفته هست که نصب کردم الان به مراتب نرمتر و روانتر شده

Saeed
06-02-2010, 10:53 AM
من هم این مشکل رو بهش برخوردم ، به قول دوستمون یه مقدار اذیت میشه شیشه .
دیشب موقع نصب زمانی که شیشه های جلو رو تا انتها بالا آوردم متوجه شدم شیشه یه مقدار به سمت جلو سر خورده و اومده جلو.
من شیشه هارو دودی کردم و جنسی هم هست که یه مقدار رفلکس ایجاد میکنه از بیرون، زمانی هم که میخواست نصب کنه فقط اون مقداری از شیشه رو که قابل مشاهده است رو چسبوند نه تا لبه سمت راست شیشه. و دیشب بعد از نصب متوجه شدم دیواره بلند شیشه به سمت جلو ماشین حرکت میکنه و حدود 7-8 میل از اون قسمت شیشه که همیشه لای زوار در هست نمایان میشه و تو ماشین من که دودی هست مثل این میمونه که اون قسمت از شیشه دودی نشده.
نمیدونم که برای شما هم این مورد پیش اومده یا نه.

http://www.acopart.org/Upload/ACO-971/IMG_0625.JPGhttp://www.acopart.org/Upload/ACO-971/IMG_0625-2.jpg

عکسش رو هم براتون گذاشتم .
اون قسمت از شیشه که رفلکس نداره تا لبه لاستیک پنجره ، همون قسمتی هست که از درون قاب درب به بیرون سر خورده اومده و بعد از اینکه شیشه رو بلا فرستادم باید با دست به سمت راست هلش بدم تا درست بشه .
فکر میکنید مشکل از کجای کارم باشه؟
آیا به موتور شیشه فشار وارد میشه؟
اگه یه مقدار از ضخامت لبه بادگیر که میره داخل نوار لاستیکی رو هم کنم و با یه چیزی بسابونمش به نظرتون مشکل حل میشه؟

آرمان
06-02-2010, 11:03 AM
دیشب موقع نصب زمانی که شیشه های جلو رو تا انتها بالا آوردم متوجه شدم شیشه یه مقدار به سمت جلو سر خورده و اومده جلو.
من شیشه هارو دودی کردم و جنسی هم هست که یه مقدار رفلکس ایجاد میکنه از بیرون زمانی هم که میخواست نصب کنه فقط اون مقداری از شیشه رو که قابل مشاهده است رو چسبوند نه تا لبه سمت راست شیشه. و دیشب بعد از نصب متوجه شدم دیواره بلند شیشه به سمت جلو ماشین حرکت میکنه و حدود 7-8 میل از اون قسمت شیشه که همیشه لای زوار در ست نمایان میشه و تو ماشین من که دودی هست مثل این میمونه که اون قسمت از شیشه دودی نشده.

http://www.acopart.org/upload/aco-971/img_0625.jpg

اون قسمت از شیشه که رفلکس نداره تا لبه لاستیک پنجره ، همون قسمتی هست که از درون قاب درب به بیرون سر خورده اومده و بعد از اینکه شیشه رو بلا فرستادم باید با دست به سمت راست هلش بدم تا درست بشه .
اگه یه مقدار از ضخامت لبه بادگیر که میره داخل نوار لاستیکی رو هم کنم و با یه چیزی بسابونمش به نظرتون مشکل حل میشه؟

سلام سعید جان

منهم با همین مشکلی که شما بر خوردید روبرو شدم که شیشه در انتها یه مقدار رو به جلو حرکت میکنه و یکم هم به سختی اون انتها رو بالا میره.
این حرکت شیشه منو تو فکر فرو برد که نکنه تو دراز مدت باعث خرابی پمپ شیشه و اینکه سر و صدای اضافی شیشه ها بشه.
برایه همین از دوستان خواهش کردم بهترین جا برایه خار هرکدوم از شید ها رو مشخص بفرمایند.

در این خصوص خواستارم که آقایه کفایی نظر کارشناسی خودشون رو بدن و خیال ما رو راحت کنند.

با تشکر

کامبیز محمودزاده
06-02-2010, 12:22 PM
سعید جان دقیقا همین مشکل را من هم داشتم یعنی موقع بالا آمدن شیشه درست درقسمت آخر شیشه به سمت جلو حرکت می کرد ولی الان نه اینکه برطرف شده ولی خیلی فرق کرده و فکر می کنم که به مرور کمتر هم بشه البته فقط در سمت شاگرد جلو این مشکل را داشتم

MAHDI-TONDAR
06-02-2010, 01:50 PM
بله بمرور خوب میشه ، فقط یه نکنه خارها را باید اون قسمتی که دوتا برآمدی داره به سمت زوار داخل درب و قسمت صاف آن به سمت بادگیر باشه . شاید مشکل برخی از دوستان به این دلیل باشه . بادگیرها من و ماشین دوستم که من نصب کردم بدون هیچ مشکلی بالا و پائین میره .

Saeed
06-02-2010, 02:31 PM
بله بمرور خوب میشه ، فقط یه نکنه خارها را باید اون قسمتی که دوتا برآمدی داره به سمت زوار داخل درب و قسمت صاف آن به سمت بادگیر باشه . شاید مشکل برخی از دوستان به این دلیل باشه . بادگیرها من و ماشین دوستم که من نصب کردم بدون هیچ مشکلی بابل و پائین میره .

دوست عزیز اگر بر عکس خار رو جا بزنی که کج قرار میگیره و بیشتر مواقع شیشه به اون گیر میکنه.
یه مورد دیگه هم اینکه میتونید یه مقدار از خار رو که جا زدید با یه پیچ گوشتی به داخل خار فشار بدید تا خوبه خوب جا بره و به اصطلاح سر جاش کیپ بشه.

سید محمد زراره
06-02-2010, 04:27 PM
دوستان عزیز برای نصب شید شیشه های جلو کافیه شیشه رو تا انتها پایین آورده نوار آبگیر بیرونی شیشه رو به آرامی و با نوک انگشتان به بالا فشار دهید تا از سر جاش بیرون بیاد طبق این عکس
http://www.acopart.org/upload/ACO-979/02062010044.jpg

بعد اول گوشه بالایی شید رو داخل نوار درب جا میزنیم و به دنبالش گوشه پایینی نزدیک به آیینه رو
http://www.acopart.org/upload/ACO-979/02062010042.jpg

دقت کنید از سری خارهایی که داخل جعبه شیدها هست حتما در محل علامتگذاری شده در عکس قراربگیره تا شید شیشه خوب سر جاش فیکس بشه

برای شیدهای عقب هم کافیه شیشه رو کمی پایین بدین ، شید شیشه به راحتی سر جاش قرار میگیره

باز هم در محلهای علامتگذاری شده در عکس حتما خار بگذارید

http://www.acopart.org/upload/ACO-979/02062010043.jpg

دوستانی که یه کم وسواس دارن و میخوان که شید ها سر جاش کاملا فیکس بشه و تحت هیچ شرایطی

باز نشه میتونن در چند نقطه از شیدها (سمتی که روی نوار درب قرار میگیره نه سمت تعبیه خارها) از

چسب دوطرفه استفاده کنند البته باید دقت کنند که خارها را در محلی از شید جا بزنند که چسب قرار نگرفته باشه

ACO
06-02-2010, 05:00 PM
از اقای زراره عزیز تشکر میکنیم که در مدت زمان اندکی که از ایشون درخواست کردیم این اموزش رو تهیه و ارسال کردند
.

امیری
06-03-2010, 12:28 AM
با سلام بنده هم بعد از نصب همین مشکل را داشتم که به مرور مشکل در حال رفع شدن می باشد شیشه خودرو بنده هم اول به سمت جلو متمایل می شد که با چند بار بالا وپایین رفتن شیشه بهتر واز ان زمان به بعد هم هر روز بهتر می شود

کیان
06-03-2010, 12:32 AM
سلام من برای نصب زه پایین را باز نکردم چون به کیفیت محصول اطمینان داشتم با کمی فشار در جای خود قرار گرفت

Reza -M
06-03-2010, 02:01 PM
با سلام
اول تشکر ویژه ای از گروه اکو برای تولید چنین محصول با کیفیتی بکنم
بعد هم تشکر دیگری برای اموزش بسیار روان اقا محمد که به تمام نکات در این اموزش توجه کردند علی الخصوص محل قرارگیری خارها در گوشه ها که در عکس به طور کامل مشخص کردند و به نظر من این نکته بسیار مهمی هست تا شیشه ها براحتی بتوانند بالا و پایین بشوند و گیر نکنند
موفق باشید

Porsche
06-04-2010, 03:27 AM
من شیشه هارو دودی کردم و جنسی هم هست که یه مقدار رفلکس ایجاد میکنه از بیرون، زمانی هم که میخواست نصب کنه فقط اون مقداری از شیشه رو که قابل مشاهده است رو چسبوند نه تا لبه سمت راست شیشه. و دیشب بعد از نصب متوجه شدم دیواره بلند شیشه به سمت جلو ماشین حرکت میکنه و حدود 7-8 میل از اون قسمت شیشه که همیشه لای زوار در هست نمایان میشه و تو ماشین من که دودی هست مثل این میمونه که اون قسمت از شیشه دودی نشده.

اتفاقاً من هم مورد شما رو دارم، من هم شیشه ها رو دودی کردم و بروز این اتفاق به همون دلیلی که شما فرمودید کاملاً مشهود بود.
من به خاطر همین موضوع در آوردمش، به خاطر دودی بودن شیشه ها و نمایان شدن این مورد، آیا دوستان این اطمینان رو میدن که این مورد پس از مدتی کاملاً برطرف میشه که من دوباره نصبش کنم؟ :rolleyes:
راستی آقا سعید، خارها بعد یه مدت رو برچسب دودی جا نمیندازه و اونو دچار ساییدگی نمیکنه؟ البته این خیلی بستگی داره به نوع فیلمی که استفاده شده ولی در مورد خود شما چه اتفاقی افتاده؟ :)
سپاس

MAHDI-TONDAR
06-04-2010, 11:24 AM
اتفاقاً من هم مورد شما رو دارم، من هم شیشه ها رو دودی کردم و بروز این اتفاق به همون دلیلی که شما فرمودید کاملاً مشهود بود.
من به خاطر همین موضوع در آوردمش، به خاطر دودی بودن شیشه ها و نمایان شدن این مورد، آیا دوستان این اطمینان رو میدن که این مورد پس از مدتی کاملاً برطرف میشه که من دوباره نصبش کنم؟ :rolleyes:
راستی آقا سعید، خارها بعد یه مدت رو برچسب دودی جا نمیندازه و اونو دچار ساییدگی نمیکنه؟ البته این خیلی بستگی داره به نوع فیلمی که استفاده شده ولی در مورد خود شما چه اتفاقی افتاده؟ :)
سپاس
rainboy عزیز
اگه خارها رو درست سر جایشون وصل کنی مطمئن باش این مشکلی که می فرمائید ایجاد نمی شه . بعداز نصب هم سعی کن چند ساعتی هر چهارتا شیشه رو تاآخر بالا باشه تا خارها قشنگ در جای خودشون فیکس بشه .

امیر مسعود
06-04-2010, 11:48 AM
من که نصب کردم هیچ مشکلی نداره گیر هم نمیکنه جنسشم مثل همیشه درجه 1 هست

Saeed
06-06-2010, 10:28 AM
سپاس

سلام دوست عزیز
خوشبختانه این اتفاق هنوز برای من نیوفتاده(جا انداختن خارهاروی فیلم شیشه دودی)
و طی مسافرتی که این چند روزه داشتم همانطور که دوستان قبلا گفتند به مرور این مشکل در حال برطرف شدن هست و روز به روز داره از اون فاصله ای که ایجاد شده کم میشه و شیشه بر میگرده سر جای خودش

Saeed
06-07-2010, 03:06 PM
4 شنبه شب هفته پیش قبل از تعطیلات که اقدام به نصب شید شیشه می کردم و همون لحظه هم همسرم کنارم حضور داشت و برام چراغ قوه رو گرفته بود (آخه تو تاریکی نصبش کردم)، یه لحظه حرف خیلی جالب و به جایی زد که هنوز که هنوزه تو گوشمه حرفش، اونم این بود که :

اگه آکو نبود کی به داد تندر میرسید و اینهمه وسایل (آپشنهای) به درد بخود براش تهیه میکرد

Black Logan
06-07-2010, 03:52 PM
سلام
بنده نیز بادگیرهای تولید شرکت آکو رو دیروز خریده و نصب کردم ولی متاسفانه موقع باز و بسته کردن شیشه ها (شیشه های جلو) ایجاد صدا نموده و با حالت ضربه بسته میشوند .دوستان راه حلی دارند که این ایراد را برطرف کنم. متشکرم

روابط عمومی آکو فروم
06-07-2010, 03:56 PM
با سلام وقت بخیر
فروش ویژه بادگیرهای شیشه آکو نوع صارداتی از فردا 18 خرداد لغایت 20 خرداد به مدت سه روز و به صورت محدود آغاز میگردد . قیمت این محصول در دوران فروش ویژه 300000 ریال می باشد و به هیچ وقت این زمان تمدید نخواهد شد . لازم به ذکر است که با توجه به اعلامیه های قبلی در زمینه اختلال فعلی در شبکه اینترنتی , دوستانی که تمایل به خرید این محصول دارند میتوانند یا از طریق نمایندگی شهر خود یا نمایندگان محترم استانهای دیگر اقدام نمایند .( وجه خرید آنلاین طبق گفته های پیشین 3000 تومان اعلام شده بود اما لازم به تذکر است که این وجه قیمت حقیقی هزینه پست نیست بلکه مازاد آنرا آکو بر عهده گرفته بود) در حال حاضر دوستان برای خرید پستی از طریق نمایندگان الزامیست هزینه ی پستی معادل 6000 تومان به اضافه ی قیمت محصول یعنی 30000 تومان جمعا 36000 تومان به حساب شخص نماینده واریز نمایند. این نکته قابل توجه است که مبلغ 6000 تومان هزینه بسته بندی و محافظت محصول را نیز در بر میگیرد.میتوانید برای دریافت شماره حساب با شماره تلفن های اعلامی نمایندگان ما در استان های مختلف تماس بگیرید .
.................................................. .................................................. .......روابط عمومی آکو فروم

Black Logan
06-07-2010, 04:03 PM
سلام
بنده دیروز اقدام به نصب بادگیر نمودم متاسفانه شیشه های جلو هنگام بالا و پایین رفتن ایجاد صدا کرده و همچنین با حالت ضربه شیشه ها باز وبسته میشوند . لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم

روابط عمومی آکو فروم
06-07-2010, 04:06 PM
با سلام بنده هم بعد از نصب همین مشکل را داشتم که به مرور مشکل در حال رفع شدن می باشد شیشه خودرو بنده هم اول به سمت جلو متمایل می شد که با چند بار بالا وپایین رفتن شیشه بهتر واز ان زمان به بعد هم هر روز بهتر می شود

دوستان عزیز برای نصب شید شیشه های جلو کافیه شیشه رو تا انتها پایین آورده نوار آبگیر بیرونی شیشه رو به آرامی و با نوک انگشتان به بالا فشار دهید تا از سر جاش بیرون بیاد طبق این عکس
http://www.acopart.org/upload/aco-979/02062010044.jpg

بعد اول گوشه بالایی شید رو داخل نوار درب جا میزنیم و به دنبالش گوشه پایینی نزدیک به آیینه رو
http://www.acopart.org/upload/aco-979/02062010042.jpg

دقت کنید از سری خارهایی که داخل جعبه شیدها هست حتما در محل علامتگذاری شده در عکس قراربگیره تا شید شیشه خوب سر جاش فیکس بشه

برای شیدهای عقب هم کافیه شیشه رو کمی پایین بدین ، شید شیشه به راحتی سر جاش قرار میگیره

باز هم در محلهای علامتگذاری شده در عکس حتما خار بگذارید

http://www.acopart.org/upload/aco-979/02062010043.jpg

دوستانی که یه کم وسواس دارن و میخوان که شید ها سر جاش کاملا فیکس بشه و تحت هیچ شرایطی

باز نشه میتونن در چند نقطه از شیدها (سمتی که روی نوار درب قرار میگیره نه سمت تعبیه خارها) از

چسب دوطرفه استفاده کنند البته باید دقت کنند که خارها را در محلی از شید جا بزنند که چسب قرار نگرفته باشه

دوست عزیز اگر بر عکس خار رو جا بزنی که کج قرار میگیره و بیشتر مواقع شیشه به اون گیر میکنه.
یه مورد دیگه هم اینکه میتونید یه مقدار از خار رو که جا زدید با یه پیچ گوشتی به داخل خار فشار بدید تا خوبه خوب جا بره و به اصطلاح سر جاش کیپ بشه.

سلام
بنده دیروز اقدام به نصب بادگیر نمودم متاسفانه شیشه های جلو هنگام بالا و پایین رفتن ایجاد صدا کرده و همچنین با حالت ضربه شیشه ها باز وبسته میشوند . لطفا راهنمایی بفرمایید . متشکرم

جواب شما را دوستان عزیز در صفحات قبل ارائه نموده اند من جمله نمونه های توضیحات دوستان در بالا . لطفا به طور دقیق چند صفحه قبل این تاپیک را مطالعه بفرمایید.

امیری
06-07-2010, 11:41 PM
با سلام به نظر بنده اگر جنس خارهای مورد استفاده در شیدها یک کم به قول معروف نرمتر می بود فکر کنم که ان صدای بلند در موقع با لا یا پایین رفتن شیشه ها کمتر می شد چون شیشه قبلا در داخل نوار لاستیکی قرار می گرفته ولی الان خارها که کمی نسبت به نوار لاستیکی خشکتر می باشد با عث ایجاد صدای اضافه می گردد

سید محمد زراره
06-08-2010, 08:13 AM
با سلام به نظر بنده اگر جنس خارهای مورد استفاده در شیدها یک کم به قول معروف نرمتر می بود فکر کنم که ان صدای بلند در موقع با لا یا پایین رفتن شیشه ها کمتر می شد چون شیشه قبلا در داخل نوار لاستیکی قرار می گرفته ولی الان خارها که کمی نسبت به نوار لاستیکی خشکتر می باشد با عث ایجاد صدای اضافه می گردد

دوست عزیز اگه خارها نرم باشه شکل u رو به راحتی نمیگیره در نتیجه وقت بالا رفتن شیشه لبه هاش به شیشه گیر میکنه و مانع بالا رفتن شیشه میشه

zanjani
06-08-2010, 09:04 AM
با سلام
دوستان اگه خارها رو برعکس نزنن یا کج اونها رو جای خودش قرار ندهند صدا نداره
به نظر من بعد از نصب دونه دونه خارها رو با پیچ گوشتی تنظیم کنید یه خورده هم فشار بدید تا زائده هاش برن تو لاستیک دور شیشه اونوقت شیشه بهش گیر نمی کنه صدا هم نمی ده

امیر مسعود
06-09-2010, 05:44 PM
اقا من امروز رفتم فروشگاه نیکو پخش این شید شیشه صادراتی ها رو دیدم خیلی با حال رنگشون کاملان مشکی هست و جنس خیلی خوبی داشت تا فردا هم بیشتر وقت ندارین برای خرید 30 هزار تومنی من خودم شاید بخرم خیلی حال کردم مدل غیر صادراتی که داریم به ابی میزنه ولی اون کمپلت مشکی هست و نشکن

روابط عمومی آکو فروم
06-09-2010, 06:51 PM
با سلام وقت بخیر
به دلیل تاخیر در دریافت بادگیر شیشه های صادراتی توسط نمایندگان از آکو مهلت فروش ویژه این محصول تا پایان روز دو شنبه مورخ 24 خرداد ماه تمدید گردید .
.................................................. .................................................. ...........روابط عمومی آکو فروم

L90
06-09-2010, 06:51 PM
مگه معمولي ها ش ميشكنه؟

sarkhosh
06-09-2010, 07:06 PM
مگه معمولي ها ش ميشكنه؟

سلام
بادگیرهای معمولی براحتی نمیشکنه راستی تمامی نمونه های موجود در بازار شکستنی !:eek:

روابط عمومی آکو فروم
06-09-2010, 07:06 PM
قابل توجه دوستان گرامی

نکته قابل توجه اینکه الان بادگیر های معمولی به نمایندگان داده شده و از نظر کیفیت بسیار در حد بالایی قرار دارد . از نظر نشکن بودن بسیار مناسب هستند و در واقع سخت شکن هستند و به دلیل افزودن موادی خاص به ترکیبات آن در مقابل عوامل محیطی مانند باد و باران و اشعه های مضر نور آفتاب (anti uv ) بسیار متفاوت تر از انچه که تاکنون از محصولات مشابه در بازار دیده شده ظاهر شده است . رنگ بسیار زیبایی دارند و واقعا با قیمتی مناسب عرضه میشود

مگه معمولي ها ش ميشكنه؟

سلام
با توجه به توضیحات بالا در صفحات گذشته کیفیت بسیار بالای بادگیرهای معمولی مشخص شده است.

امیری
06-10-2010, 12:28 AM
مگه معمولي ها ش ميشكنه؟
با سلام شید های معمولی هم از نظر رنک وهم از نظر کیفیت در حد بسیار بالایی نسبت به دیگر محصولات دیگر شرکتها می باشد وهرگز در حالت عادی شکننده نمی باشد مگر اینکه در اثر ضربه شدید ویا احیانا تصادف دچار شکستگی گردد

Porsche
06-11-2010, 03:01 PM
به لطف آکوی عزیز و کمی هم جیب خودم، شیدهای صادراتی رو نصب کردم که از کیفیت بسیار مناسبی برخودار هستند، رنگ تیره ای دارن و با توجه به تیرگی و انعکاس نوری که دارن تقریباً میشه گفت نوری ازش عبور نمیکنه(شفاف هستنا ولی کاملاً تیره)
تأثیر منفی در دید ندارن چون جای حساسی نیستن که باعث کاهش دید بشن در عوض کاملاً جلوی نور آفتاب رو میگیره و صورت و چشم سرنشینان از نور آفتاب محفوظ خواهد بود، سعی میکنم عکس هم بگیرم و برای نمایش بزارم اینجا ;)

یا سپاس مجدد از تیم زحمت کش آکو یرای طراحی و تولید این آپشن و اهدای هدیه :)

امیری
06-12-2010, 01:09 AM
با سلام بنده هم دیشب شیدهای معمولی که قبلا نصب کرده بودم را به یکی از همکارانم داده وشیدهای صادراتی را نصب نمودم که رنگش نسبت به شیدهای معمولی تیره تر می باشد که بعد از نصب واقعا زیبا می گردد به امید موفقیت روز افزون اکو در همه مراحل تولید محصولات جدید

امیر مسعود
06-12-2010, 10:09 AM
با سلام بنده هم دیشب شیدهای معمولی که قبلا نصب کرده بودم را به یکی از همکارانم داده وشیدهای صادراتی را نصب نمودم که رنگش نسبت به شیدهای معمولی تیره تر می باشد که بعد از نصب واقعا زیبا می گردد به امید موفقیت روز افزون اکو در همه مراحل تولید محصولات جدید
جناب امیری بی زحمت یه عکس از ماشینت بگیر و تو سایت قرار بده تا بقیه دوستان هم ببینند ممنون:)

Saeed
06-12-2010, 11:00 AM

آقا من که یه همکار پیدا نکردم که بادگیر شیشه هارو بهش بدم اون مدل صادراتی رو بگیرم ولی اگر کسی سراغ داشت یه خبری به من بده ;) (صرفا جهت شوخی)
لطفا اگه میتونید عکسی ازش بگذارید که بریم برای تعویض با نمونه صادراتی

siyamak
06-15-2010, 10:44 AM
از حسن سلیقه و طراحی زیبای شید ها شیشه های تندر از کلیه عوامل فنی و اجرایی نهایت سپاس را دارم

محصولات اکو هرکدام دارای خصوصیاتی منحصر به فرد خود را دارد که شید ها هم از این قانون پیروی می کند

درضمن برای محکمی کار من از چسب های قطره ای ترکیه استفاده کردم تاکنون که مشکلی پیش نیامده. خسته نباشید به امید توفیق روز افزون در تهیه اپشن های دیگر خودروهای داخلی و خارجی.

Saeed
06-15-2010, 02:30 PM
بلاخره بعد از چندین روز تونستم از شید شیشه های تولیدی آکو عکس بگیرم و آپلود کنم.
بعد از نصب شید شیشه ها، ماشینهای بدون شید رو که میبینم فکر میکنم به اصطلاح ماشین بی قواره شده و یه چیز اساسیش کم شده.
باز هم از آکو ممنون که شکل و شمایل مناسبتری برای لوگان بوجود آورده.

http://www.acopart.org/upload/ACO-971/s_P1230208.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-971/P1230208.jpg)

siyamak
06-15-2010, 03:41 PM
دوست عزیز سعید جان

حق با شماست ، ولی باید بگم شاید در اکثر رنگ های تندر این شید ها جذابیت خاصی را افریده باشد ولی باید بگم که برای ماشین رنگ مشکی فوق العاده دلربا شده
فکر کنم دوستانی که در پست مشکی و سفید رای گیری می گردن با اضافه شدن این اپشن جذابیت خاصی به ماشین مشکی داده است.
باز هم ممنون از مدیریت اکو

MAHDI-TONDAR
06-15-2010, 04:49 PM
بلاخره بعد از چندین روز تونستم از شید شیشه های تولیدی آکو عکس بگیرم و آپلود کنم.
بعد از نصب شید شیشه ها، ماشینهای بدون شید رو که میبینم فکر میکنم به اصطلاح ماشین بی قواره شده و یه چیز اساسیش کم شده.
باز هم از آکو ممنون که شکل و شمایل مناسبتری برای لوگان بوجود آورده.

http://www.acopart.org/upload/aco-971/s_p1230208.jpg
(http://www.acopart.org/upload/aco-971/p1230208.jpg)
آقا سعید سلام
مبارکه ، ماشین خیلی قشنگل و ناز شده . انشاالله چرخهاش همیشه برات بچرخه .
راستی آقا سعید این بادگیر ها ئی که وصل کردی صادراتی هستند یا ازنوع داخلی ؟

Saeed
06-15-2010, 05:15 PM
آقا سعید سلام
مبارکه ، ماشین خیلی قشنگل و ناز شده . انشاالله چرخهاش همیشه برات بچرخه .
راستی آقا سعید این بادگیر ها ئی که وصل کردی صادراتی هستند یا ازنوع داخلی ؟

ممنون دوست عزیز نظر لطفتونه، متعلق به خودتونه
شید شیشه ها داخلی هست نه صادراتی و به نظر من تیرگی اون مناسبه
هنوز مدل صادراتی رو ندیدم ، ولی احتمالا با توضیحاتی که دوستان دادند باید تیره تیره باشه.

سید محمد زراره
06-15-2010, 05:41 PM
ممنون دوست عزیز نظر لطفتونه، متعلق به خودتونه
شید شیشه ها داخلی هست نه صادراتی و به نظر من تیرگی اون مناسبه
هنوز مدل صادراتی رو ندیدم ، ولی احتمالا با توضیحاتی که دوستان دادند باید تیره تیره باشه.

آره سعید جان تیره تیره هست ولی خوبیش اینه که دیدش از داخل مثل معمولیاست و تیرگیش دید رو کم نکرده

Black Logan
06-15-2010, 06:06 PM
دوست عزیز سعید جان

حق با شماست ، ولی باید بگم شاید در اکثر رنگ های تندر این شید ها جذابیت خاصی را افریده باشد ولی باید بگم که برای ماشین رنگ مشکی فوق العاده دلربا شده
فکر کنم دوستانی که در پست مشکی و سفید رای گیری می گردن با اضافه شدن این اپشن جذابیت خاصی به ماشین مشکی داده است.
باز هم ممنون از مدیریت اکو
با سلام و خسته نباشید
سیامک جان من با نظر شما موافقم چرا که تندر من ، مشکی رنگ بوده و با نصب این بادگیرها ، به ماشین نمای جدیدی داده است . متشکرم

Tondkar
06-16-2010, 01:32 AM
امشب بادگیر ها ی صادراتی را نصب نمودم رخ بسیار زیبا و شکیلی به ماشین داد و بر خلاف گفته های بعضی دوستان اصلا صدای اضافی موقع بالا و پایین رفتن شیشه ها نداشت و شیشه ها مثل قبل نرم و راحت بالا و پایین میشود جاداره یک باره دیگر از جناب کفایی بابت تمامی ضحماتی که میکشند تا یک قطعه با این کیفیت و ظرافت بدست ما برسد تشکر نمایم امیدوارم همواره پیروز باشید انشاالله

Hesam
06-17-2010, 10:42 PM
دوستان من هم بادگیر شیشه ها را البته توسط دوست خوبم مسعود جان نصب کردم
البته بادگیر شیشه من از جنس صادراتی می باشد و کیفیت بسیار خوبی دارد و نما بسیار زیبایی به ماشین داره

http://www.acopart.org/upload/ACO-987/ACO987_02.jpg
http://www.acopart.org/upload/ACO-987/ACO987_01.jpg

سید محمد زراره
06-18-2010, 11:57 AM
قشنگ شده حسام جان
مبارکه

Renault
06-20-2010, 03:41 PM
بابا ایول دوستان آکو...همین الان بادگیرا دستم رسید...عجب جنسی داره!! اصلا قابل مقایسه با بهترین نمونه های بازار نیست...و عجب جنسی داره خارهاش! هنگام نصب چند بار گفتم الان میشکنه...الان دیگه میشکنه! ولی نشکس!! و پس از نصب همه شیشه ها بجز شیشه راننده درست و خوب کار میکرد که پس از بررسی دیدم یکی از خارها دهنش بسته هست که بزحمت درش آوردم و دیگه نصبش نکردم(شیشه راننده 5 تا خار داره!) که اونم درست شد فقط فکر کنم باید یکم کار کنه تا خوبه خوب جا بیافته...
دوستان آکو...بازم دستون درد نکنه...واقعا کارتون بیسته!:d

Renault
06-20-2010, 08:49 PM
سلام مجدد...
آقا فقط شیشه راننده وقتی میاد بالا یکم جابه جا میشه و بعد بر میگرده سر جاش ...
به نظرتون اگر و تنها اگر این پروسه ادامه داشته باشه به قطعات داخلی مثل موتور شیشه بالا بر و مسیر حرکت شیشه و خلاصه هر چیزی آسیب نمیزنه؟ و آیا به نظرتون در مدت زمان درست خواهد شد؟!
و سوال بعدی...دوستام مال من از نوع داخلی هست اما از درون رنگ آبی نفتی خیلی تیره هست .مال بقیه هم همینجوریه؟؟

Saeed
06-21-2010, 09:46 AM
سلام مجدد...
آقا فقط شیشه راننده وقتی میاد بالا یکم جابه جا میشه و بعد بر میگرده سر جاش ...
به نظرتون اگر و تنها اگر این پروسه ادامه داشته باشه به قطعات داخلی مثل موتور شیشه بالا بر و مسیر حرکت شیشه و خلاصه هر چیزی آسیب نمیزنه؟ و آیا به نظرتون در مدت زمان درست خواهد شد؟!
و سوال بعدی...دوستام مال من از نوع داخلی هست اما از درون رنگ آبی نفتی خیلی تیره هست .مال بقیه هم همینجوریه؟؟

سلام دوست عزیز
به مرور درست میشه و بعد از چندین بار استفاده این مشکل شما حل خواهد شد و در مورد رنگ هم، همینطوره و آبی نفتی خیلی تیره متمایل به دودی داره.
با خیال راحت استفاده کنید و ازش لذت ببرید و برای آکو آرزوی موفقیت کنید که چنین محصولات با کیفیتی را با قیمتی پایین در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

Renault
06-21-2010, 01:26 PM
سلام دوست عزیز
به مرور درست میشه و بعد از چندین بار استفاده این مشکل شما حل خواهد شد و در مورد رنگ هم، همینطوره و آبی نفتی خیلی تیره متمایل به دودی داره.
با خیال راحا استفاده کنید و ازش لذت ببرید و برای آکو آرزوی موفقیت کنید که چنین محصولات با کیفیتی را با قیمتی پایین در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.
سعید جون خیالمو راحت کردی...توی امضام همینو نوشتم...به تعداد پستام واسه آکو آرزوی موفقیت کردم...
بازم ممنون:cool:

روابط عمومی آکو فروم
06-24-2010, 11:16 AM
خدمت آن دسته از دوستانی که طی نامه از تعداد خارهای درون جعبه های شید های تندر سوال کرده بودند باید به عرض برسانم , به طور استاندارد و با در نظر گرفتن زیبایی , برای شیشه های جلو 6 عدد خار و برای شیشه های عقب 4 عدد خار در نظر گرفته شده است که مجموعا 10 عدد خار باید در جعبه باشد . اما آکو برای اطمینان بیشتر و آسودگی خیال مشتریان محترم تعدادی خار اضافه نیز در جعبه ها قرار داده تا در صورت خراب شدن یک خار مشکلی پیش نیاید .

امیری
06-25-2010, 12:58 AM
خدمت آن دسته از دوستانی که طی نامه از تعداد خارهای درون جعبه های شید های تندر سوال کرده بودند باید به عرض برسانم , به طور استاندارد و با در نظر گرفتن زیبایی , برای شیشه های جلو 6 عدد خار و برای شیشه های عقب 4 عدد خار در نظر گرفته شده است که مجموعا 10 عدد خار باید در جعبه باشد . اما آکو برای اطمینان بیشتر و آسودگی خیال مشتریان محترم تعدادی خار اضافه نیز در جعبه ها قرار داده تا در صورت خراب شدن یک خار مشکلی پیش نیاید .
با سلام وخسته نباشید به شما با ید به عرض برسانم که در شید های معمولی که سری اول توزیع شد تعداد خارها 20 عدد بود که بنده برای شیشه جلو هر کدام شش عدد وبرای شیشه های عقب هر کدام 4 عدد استفاده نمودم وبا این 10 عددخاری که شما می فرمایید برای چهار درب ایا شید ها در برابر حرکت شیشه های جلو در موقع بالا وپایین رفتن استحکام ایستادن در جای خود را دارد (جهت اطلاع ویاداوری ) با تشکر از توضیحات شما

روابط عمومی آکو فروم
06-25-2010, 08:34 AM
با سلام وخسته نباشید به شما با ید به عرض برسانم که در شید های معمولی که سری اول توزیع شد تعداد خارها 20 عدد بود که بنده برای شیشه جلو هر کدام شش عدد وبرای شیشه های عقب هر کدام 4 عدد استفاده نمودم وبا این 10 عددخاری که شما می فرمایید برای چهار درب ایا شید ها در برابر حرکت شیشه های جلو در موقع بالا وپایین رفتن استحکام ایستادن در جای خود را دارد (جهت اطلاع ویاداوری ) با تشکر از توضیحات شما
با سلام وقت بخیر
در پاسخ به فرمایشات شما جناب امیری باید به عرض برسانم که جناب کفایی طبق توضیحاتی که به بنده دادند فرمودند در سری اول تعداد خارها بیشتر از تعداد لازم گذاشته شده بودند و همان ده عدد کافی است . اگر برای شیشه های جلو نگران هستید میتوانید از خارهای اضافی داخل جعبه برای استحکام آن استفاده کنید.
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ........................................روابط عمومی آکو فروم

ali.monazzah
06-27-2010, 09:08 AM
دوستان لطفا در مورد نصب باد گیر ها بنده را راهنمایی کنید؟؟؟
بنده بادگیر ها را مطابق دستورالعمل نصب ،نصب کردم ولی مشکلاتی دارد که به ترتیب عرض می کنم

1- بادگیر های جلو کامل فیکس نشده و موقع بالا آمدن شیشه گیر می کند
2- باگیر ها عقب نیزکاملا رها هستند و فقط به واسطه بالا بودن شیشه ها در سرجای خودشان هستند
3- با اینکه قطعات پلاستیکی را در داخل شیار ها قرار داده ام ولی هیچ تاثیری بر فیکس شدن بادگیر ها ندارد
4- اگر کسی بادگیرها را به سمت پایین بکشد از سرجایشان بیرون می آیند (مخصوصا عقبی ها)
5- کمی هم در دید آینه سمت شاگرد تاثیر دارد

سید محمد زراره
06-27-2010, 10:52 AM
بنده بادگیر ها را مطابق دستورالعمل نصب ،نصب کردم ولی مشکلاتی دارد که به ترتیب عرض می کنم

2- باگیر ها عقب نیزکاملا رها هستند و فقط به واسطه بالا بودن شیشه ها در سرجای خودشان هستند
3- با اینکه قطعات پلاستیکی را در داخل شیار ها قرار داده ام ولی هیچ تاثیری بر فیکس شدن بادگیر ها ندارد
4- اگر کسی بادگیرها را به سمت پایین بکشد از سرجایشان بیرون می آیند (مخصوصا عقبی ها)

گیر کردن بادگیرهای جلو به احتمال بسیار زیاد مربوط به قرار نگرفتن خارها سر جاش هست

در حالت عادی بادگیرها کاملا فیکس هستند و به قول خودتان باید کشیده شوند تا از سر جای خود بیرون بیان برای رفع اینکار هم قبلا توضیح دادم کسانی که زیادتر حساس هستند باید از چسب دو رو استفاده کنند تا بادگیرها محکم بشه و تحت هیچ شرایطی باز نشه

برای دید سمت شاگرد هم که دوستان قبلا توضیح دادن فقط کافیه کمی صندلی خودتون رو جابجا کنین

Renault
06-27-2010, 11:03 AM
منم دقیقا مثل شما عمل کردم و شید ها از پایداری خوبی برخوردار هستند! به نظر من بقیه دوستان هم همینجوری نصب کنند!:d

MAHDI-TONDAR
06-27-2010, 05:14 PM

من فکر کنم مشکل شما از بد جا زدن خارها باشه دقت کنید که سر خار ها رو به پایین و قسمتی از خار که زائده گی داره به سمت زوار لای در قراربگیره ،اگه این کار را بکنید بادگیر ها خیلی محکم سر جاشون قرا میگیرند و شیشه هم براحتی بالاو پائین میره .(اگه سر خارها هم بسمت داخل جمع شده با یه پیچ گوشتی دوطرفش را قشنگ باز کن و بسمت بالا اونو فشار بده تا قشنگ خارها به ته شیار شیشه ها بچشبند)

Black Logan
06-27-2010, 06:17 PM
سلام دوست عزیز
با خیال راحت استفاده کنید و ازش لذت ببرید و برای آکو آرزوی موفقیت کنید که چنین محصولات با کیفیتی را با قیمتی پایین در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.
با سلام و خسته نباشید ، سعید جان حق با شماست بعد از مدتی که از شیشه ها استفاده میشه مشکل جابه جایی شیشه ها حل میشه ولی متاسفانه دید آینه طرف شاگرد همچنان به قوت خود باقیست. با تشکر

سید محمد زراره
06-27-2010, 07:19 PM
دوستان در مورد نصب شید شیشه ها و بالا رفتن نادرست شیشه هالطفا دقت کنید وقت نصب شید و به هنگام

جازدن خارها حتما حتما ، یکی از خارها دقیقا در ابتدای لبه جلو شید قسمت جلوی در ،محل آیینه و دیگری در

انتهای لبه بالای شید ، کنار ستون، قرار بگیره اگه به این شکل عمل کنید اصلا به مشکل بر نمیخورین برای فیکس

کردن شیدها طوری که اصلا از سر جاش بیرون نیاد میتونین از چسب دوطرفه ، ترجیحا آلمانی، استفاده کنین به

این شکل که در هر 10 تا 15 سانت از لبه شید یک تیکه 4 ، 5 سانتی چسب زده و شید را در محل خودش نصب

کنید به این شکل فقط کافیه دو تا خار لبه و انتهای شید رو نصب کنید و نیازی به بقیه خارها نیست

البته اگه دوستان بدون نصب شید به بالا رفتن شیشه ها کمی دقت کنند میبینند که در قسمت بالا شیشه کمی

لقی به طور ذاتی داره و در حین بالا و پایین رفتن در همان نقطه بالایی حدود 3 میلیمتر از سر جاش به سمت جلو

کج میشه

در مورد دید سمت شاگرد هم اگه دقت کنین اون قسمتی از آیینه که

دیدش مختل میشه اول اینکه حدود 8 درصد از کل آیینه هست (به نظر من ) و در ثانی فقط گلگیر رو نشون میده

که در حین رانندگی به هیچ وجه بهش کاری نداریم ، فقط در حین پارک باید یه ذره 2 ، 3 سانتی خودمون رو تکون

بدیم

Farbod
07-05-2010, 11:51 AM
سلام
من هم بالاخره وقت کردم این بادگیر ها رو به همراه بادی فویل نصب کنم. واقعا زیبا شد.
دستگیره صندوق عقب هم گرفتم ولی چون من قفل صندوق رو به علت دزدی عوض کردم فکر نکنم بهش بخوره.

Danial
07-08-2010, 09:02 PM
امروز دست زدم به 2 تا از شید ها دیدم لق هستن و وقتی شیشه پایین هست راحت در میان.درشون اوردم که دوباره نصب کنم بازم هموطونطوریه یعنی راحت از جا در میان چیکار کنم؟

babaalil90
07-09-2010, 12:05 AM
سلام بر شما و تمام دوستان تندر سوار
به نظر من اين مشكلي كه شما اشاره كرديد اصلا مشكل نيست
چون
1*شما وقتي داخل ماشينت نيستي شيشه هات پايين نيست كه كسي بخواد شيدها را از جاش در بياره
2*وقتي شما داخل ماشينت هستي شيشه هات رو ميدي پايين و اگر هم مقداري لق باشه خيالي نيست اون مقدار لقي باعث از جا در اومدن خودبخودي شيدها نميشه مگر كسي بخواد درش بياره، كه .....
3* همانطور كه ساير دوستان اشاره كردند ميتوني از نوار چسب دو طرفه استفاده كني و خيال خودت رو براي هميشه راحت كني

فعلا ياعلـــــــــــــــــــــ ــــي

کیان
07-09-2010, 11:33 AM
سلام
من هم بالاخره وقت کردم این بادگیر ها رو به همراه بادی فویل نصب کنم. واقعا زیبا شد.
دستگیره صندوق عقب هم گرفتم ولی چون من قفل صندوق رو به علت دزدی عوض کردم فکر نکنم بهش بخوره.
سلام برای رفع مشکل شما وهمچنین اهرم کردن دستگیره (برای شکستن قفل صندوق ودزدی)، سوراخ دستگیره را با سوهان بزرگ کرده وبدون باز کردن قفل ، دور آن قرار دهید.

MAHDI-TONDAR
07-11-2010, 08:55 AM
امروز دست زدم به 2 تا از شید ها دیدم لق هستن و وقتی شیشه پایین هست راحت در میان.درشون اوردم که دوباره نصب کنم بازم هموطونطوریه یعنی راحت از جا در میان چیکار کنم؟
دوست عزیز نباید لق باشه . احتمالاً شما خارها را درست یا خوب وصل نکردید . بادگیرهای من که اصلاً لق نیست حتی موقعی که شیشه ها پائین باشه .

سید محمد زراره
08-24-2010, 01:56 PM
. با سلام خدمت دوستان

در بین عزیزان کسانی که به شیوه ارائه شده قبلی مشکل بالا رفتن شیشه دربشون حل نشده و

باز هم کمی گیر داره میتونن به این شکل عمل کنن

ابتدا نوار لاستیکی در رو باز کنین ، بهتره اول نوار رو از وسط درب بکشیدمطابق شکل

http://www.acopart.org/upload/ACO-979/s_240820101001108242350.JPG

(http://www.acopart.org/upload/ACO-979/240820101001108242350.JPG)
بعد از گوشه با لا

http://www.acopart.org/upload/ACO-979/s_240820101011108242350.JPG

(http://www.acopart.org/upload/ACO-979/240820101011108242350.JPG)
و لبه پایین

http://www.acopart.org/upload/ACO-979/s_240820101021108242351.JPG

(http://www.acopart.org/upload/ACO-979/240820101021108242351.JPG)
دو قطعه ناودانی شیشه و کلاف درب به وسیله جوش نقطه ای و دستگاه پرس به هم وصل

میشوند که اگه فشار این دستگاه یه ذره ناچیز بیشتر باشه باعث میشه دهانه ای که نوار داخلش

جای میگیره تنگتر بشه و به این ترتیب نوار با فشار بیشتری جا خورده و وقتی ما شید شیشه ها

رو نصب میکنیم و خارها رو جا میزنیم این فشار به خارها وارد شده ، فاصله ای که شیشه داخل

اون بالا میره تنگتر میشه و شیشه گیر میکنه

http://www.acopart.org/upload/ACO-979/s_240820101041108242351.JPG

(http://www.acopart.org/upload/ACO-979/240820101041108242351.JPG)

برای رفع این مسئله بهتره با یه انبردست که دهانه اونو با یه حوله پوشاندیم محلی رو که شیشه

گیر میکنه که بیشتر محل نصب آیینه هست رو کمی باز میکنیم البته نه زیاد در حدود نیم میلیمتر

به این طریق مشکل ما حل میشه و هیچ ایرادی هم برای ناودانی شیشه پیش نمیاد

http://www.acopart.org/upload/ACO-979/s_240820101051108242352.JPG

(http://www.acopart.org/upload/ACO-979/240820101051108242352.JPG)

در مدلهای اواخر 88 (کمتر) و 89 (خیلی بیشتر) نوارهای درب ایرانی شده و نسبت به بقیه نوارها

کمی باریکتر

دوستانی که ماشینشون این مدلی هست احیانا اگه ماشینشون رو شستن باید حدود 48 ساعت

صبر کنند و بعد شید ها رو نصب کنند چون نوارهای ایرانی بر اثر شستن خودشون رو جمع کرده و

باعث اذیت در هنگام نصب شید میشوند

Esmaily
10-10-2010, 02:28 PM
درود...
ممنونم از لطفتون دوست عزیز.
برای ما هم چنین مشکلی داشت.

Farbod
11-21-2010, 03:36 PM
سلام
می خواستم ببینم خارهای یدکی این بادگیرها هست. من واقعا نیاز دارم. بادگیر سمت شاگرد خیلی اذیت می کنه

BeHzAd
11-25-2010, 12:54 AM
با سلام
بله دوست عزیز یدکی خارها تو نمایندگی های آکو هستش بنده خودم (البته پولی) در حین نصب توسط نمایندگی گفتم که برای هر پنجره 1 دونه اضافه بزاره تا بعدا مشکلی پیش نیاد(حساسیت اضافه) و اینم بگم که نصاب خیلی عالی نصب کرد به طوری شید ها اصلا تکون نمیخوره و حتی نمیتونی با دست تکونش بدی چه برسه به در آوردن !!!!
خودش هم اینو بگم که اصلا هیچ گیر کردن و صدای اضافی در حین بالا پایین کردن شیشه ها وجود نداره !!!!
دمت گرم آکو !!!!

تندر سوار
11-29-2010, 03:08 AM
. با سلام خدمت دوستان

در بین عزیزان کسانی که به شیوه ارائه شده قبلی مشکل بالا رفتن شیشه دربشون حل نشده و

باز هم کمی گیر داره میتونن به این شکل عمل کنن

ابتدا نوار لاستیکی در رو باز کنین ، بهتره اول نوار رو از وسط درب بکشیدمطابق شکل

http://www.acopart.org/upload/aco-979/s_240820101001108242350.jpg

(http://www.acopart.org/upload/aco-979/240820101001108242350.jpg)
بعد از گوشه با لا

http://www.acopart.org/upload/aco-979/s_240820101011108242350.jpg

(http://www.acopart.org/upload/aco-979/240820101011108242350.jpg)
و لبه پایین

http://www.acopart.org/upload/aco-979/s_240820101021108242351.jpg

(http://www.acopart.org/upload/aco-979/240820101021108242351.jpg)
دو قطعه ناودانی شیشه و کلاف درب به وسیله جوش نقطه ای و دستگاه پرس به هم وصل

میشوند که اگه فشار این دستگاه یه ذره ناچیز بیشتر باشه باعث میشه دهانه ای که نوار داخلش

جای میگیره تنگتر بشه و به این ترتیب نوار با فشار بیشتری جا خورده و وقتی ما شید شیشه ها

رو نصب میکنیم و خارها رو جا میزنیم این فشار به خارها وارد شده ، فاصله ای که شیشه داخل

اون بالا میره تنگتر میشه و شیشه گیر میکنه

http://www.acopart.org/upload/aco-979/s_240820101041108242351.jpg

(http://www.acopart.org/upload/aco-979/240820101041108242351.jpg)

برای رفع این مسئله بهتره با یه انبردست که دهانه اونو با یه حوله پوشاندیم محلی رو که شیشه

گیر میکنه که بیشتر محل نصب آیینه هست رو کمی باز میکنیم البته نه زیاد در حدود نیم میلیمتر

به این طریق مشکل ما حل میشه و هیچ ایرادی هم برای ناودانی شیشه پیش نمیاد

http://www.acopart.org/upload/aco-979/s_240820101051108242352.jpg

(http://www.acopart.org/upload/aco-979/240820101051108242352.jpg)

در مدلهای اواخر 88 (کمتر) و 89 (خیلی بیشتر) نوارهای درب ایرانی شده و نسبت به بقیه نوارها

کمی باریکتر

دوستانی که ماشینشون این مدلی هست احیانا اگه ماشینشون رو شستن باید حدود 48 ساعت

صبر کنند و بعد شید ها رو نصب کنند چون نوارهای ایرانی بر اثر شستن خودشون رو جمع کرده و

باعث اذیت در هنگام نصب شید میشوند

با سلام
من شيدها را نصب كرده ام اما در دو مورد سوال دارم:
1- شيدها پس از نصب براحتي در هنگام پايين بودن شيشه ها بيرون مي ايند در صورتي كه بعضي دوستان صحبت از محكمي ان و بيرون نيامدن ان دارند ايا بدون چسب دوطرفه امكان پذير است
2- شيد جلو سمت راننده هنگام بالا امدن شيشه ها با صدا بسته شده و صداي جير جير ميدهد

سید محمد زراره
11-29-2010, 09:10 AM
با سلام
من شيدها را نصب كرده ام اما در دو مورد سوال دارم:
1- شيدها پس از نصب براحتي در هنگام پايين بودن شيشه ها بيرون مي ايند در صورتي كه بعضي دوستان صحبت از محكمي ان و بيرون نيامدن ان دارند ايا بدون چسب دوطرفه امكان پذير است
2- شيد جلو سمت راننده هنگام بالا امدن شيشه ها با صدا بسته شده و صداي جير جير ميدهد

در هنگام پایین بودن شیشه شید ها یه کم راحت تر بیرون میاد ولی نه به سادگی باید محکم اونو بکشی پایین و دوستان هم زمانی که شیشه بالا هست رو گفتن که شید به راحتی بیرون نمیاد و قابل برداشتن نیست

احتمال داره وقت جازدن خارها لبه اونو زخمی کرده باشین و شیشه موقع بالا رفتن به لبه خار گیر میکنه و صدا میده ، اون شید رو دوباره دربیارین و خارها رو از داخل نوار درآورده چک کنین و دوباره جا بزنین حتما مشکلتون حل میشه

Renault Logan
11-29-2010, 09:57 PM
در هنگام پایین بودن شیشه شید ها یه کم راحت تر بیرون میاد ولی نه به سادگی باید محکم اونو بکشی پایین و دوستان هم زمانی که شیشه بالا هست رو گفتن که شید به راحتی بیرون نمیاد و قابل برداشتن نیست

احتمال داره وقت جازدن خارها لبه اونو زخمی کرده باشین و شیشه موقع بالا رفتن به لبه خار گیر میکنه و صدا میده ، اون شید رو دوباره دربیارین و خارها رو از داخل نوار درآورده چک کنین و دوباره جا بزنین حتما مشکلتون حل میشه

سلام محمد جان
ابتدا از راه حل اخیر ارائه شده توسط شما برای حل مشکل گیر کردن شیشه تشکر میکنم . طبق روش شما عمل کردم ولی اینقدر اون آهن دوبل جوش شده محکم بود که زورم نرسید با انبردست منحرفش کنم. در عوض آهن لبه سمت بیرون رو که یک لایه هست دیدم به سمت داخل منحرف شده و صاف نیست که با صاف کردنش و کمی هم بیرون دادنش مشکل گیر کردن شیشه حل شد ولی کماکان با اینکه فقط از 3 خار برای شیشه های جلو استفاده کردم (شید هم کاملا استوار ایستاده و شل نیست) و خار ها هم کاملا سالم هستند ولی باز شیشه سمت راننده با صدایی مثل تق بسته میشه و از بیرون زمانی که شیشه رو کس دیگه بالا میبره نگاه میکنم ، زمانی که شیشه به انتهاش میرسه بدگیر رو کمی به سمت بیرون فشار میده در صورتی که سمت شاگرد هیچ یک ازین مشکلات رو نداره فقط زمانی که شیشه کاملا بالاست گه گاهی در دست انداز ها یک صدای تق از شیشه سمت شاگرد شنیده میشه .
شاد باشید .

MAHDI-TONDAR
11-30-2010, 08:23 AM
سلام محمد جان
ابتدا از راه حل اخیر ارائه شده توسط شما برای حل مشکل گیر کردن شیشه تشکر میکنم . طبق روش شما عمل کردم ولی اینقدر اون آهن دوبل جوش شده محکم بود که زورم نرسید با انبردست منحرفش کنم. در عوض آهن لبه سمت بیرون رو که یک لایه هست دیدم به سمت داخل منحرف شده و صاف نیست که با صاف کردنش و کمی هم بیرون دادنش مشکل گیر کردن شیشه حل شد ولی کماکان با اینکه فقط از 3 خار برای شیشه های جلو استفاده کردم (شید هم کاملا استوار ایستاده و شل نیست) و خار ها هم کاملا سالم هستند ولی باز شیشه سمت راننده با صدایی مثل تق بسته میشه و از بیرون زمانی که شیشه رو کس دیگه بالا میبره نگاه میکنم ، زمانی که شیشه به انتهاش میرسه بدگیر رو کمی به سمت بیرون فشار میده در صورتی که سمت شاگرد هیچ یک ازین مشکلات رو نداره فقط زمانی که شیشه کاملا بالاست گه گاهی در دست انداز ها یک صدای تق از شیشه سمت شاگرد شنیده میشه .
شاد باشید .
سلام علیرضا جان
وقت شما بخیر
چرا برای شیشه جلو فقط از 3 تا خار استفاده کردید؟ .
من فکرکنم علت این مشکل بخاطر کمی خار ها باشه ، طبق دستور العمل نصب و تعداد خارها( 20 عدد) شما باید 6 تاخار برای جلو ( هر طرف ) و 4 تا خار هم برای شیشه عقب استفاده نمایید تا شید ها کاملاً در جایشان فیت و محکم شود .

Renault Megane RS
11-30-2010, 06:10 PM
با سلام

دوست من فکر کنم شما خار ها را برعکس وصل کردید
طرفی که برامدگی دارد نباید به سمت بادگیر ها باشد و اگه اینطوری نصب بشه وقتی شیشه بسته میشه صدا میده و شیدها را به سمت بیرون هل میده ولی در عوض خیلی محکم میشه و از جاش در نمیاد;)

Renault Logan
12-01-2010, 01:52 AM
سلام علیرضا جان
وقت شما بخیر
چرا برای شیشه جلو فقط از 3 تا خار استفاده کردید؟ .
من فکرکنم علت این مشکل بخاطر کمی خار ها باشه ، طبق دستور العمل نصب و تعداد خارها( 20 عدد) شما باید 6 تاخار برای جلو ( هر طرف ) و 4 تا خار هم برای شیشه عقب استفاده نمایید تا شید ها کاملاً در جایشان فیت و محکم شود .

سلام و عرض ادب خدمت شما
راستش ابتدای نصب طبق دستور العمل اقدام کردم وبرای شیشه های جلو هر کدام از 6 خار استفاده کردم و خار هارو هم درست نصب کردم (طرفی که زائده داره به سمت داخل اتاق قرار دادم ) ولی با کمال تعجب وقتی شیشه رو دادم بالا صدای مهیبی اومد ، وقتی شیشه رو دوباره دادم پایین و باز دوباره بستم دیدم همون صدا اومد این سری کمتر .:eek:
وقتی شیشه رو کامل پایین دادم و خارهارو چک کردم دیدم خار هایی که تقریبا در قسمت های وسط قرار گرفتن ، له شدن و لبشون برگشته به سمت بالا (حتی یکیش حسابی دفرمه شده بود) خیلی باهاش کلنجار رفتم و دوباره در قسمت های دیگه خار گذاشتم ولی فایده نداشت . بهترین حالت همین 3 خار بود اونم به این صورت : 2 تا در قسمت آینه بغل ، یکی هم انتهای شید در انتهای در . این شد که اون 3 تا خار رو برداشتم و با کمال تعجب دیدم شیشه به راحتی و بدون صدایی بسته میشه فقط لحظه آخر بسته شدن یک صدای تق میده که هر کاری کردم دیگه نتونستم ان صدا رو از بین ببرم .
برای شیشه های عقب هز همون 4 خار استفاده کردم و خدارو شکر مشکلی تا بحال نداشته .
البته شیشه جلو هم مشکلی نداره و باد گیر کاملا استوار و محکم هست .
شاد باشید .

با سلام

دوست من فکر کنم شما خار ها را برعکس وصل کردید
طرفی که برامدگی دارد نباید به سمت بادگیر ها باشد و اگه اینطوری نصب بشه وقتی شیشه بسته میشه صدا میده و شیدها را به سمت بیرون هل میده ولی در عوض خیلی محکم میشه و از جاش در نمیاد;)

سلام دوست عزیز
خار هارو درست نصب کردم (زائده به سمت داخل هست نه به سمت باد گیر) البته اگه کسی به عمد خار هارو برعکس جا بزنه ، در دراز مدت روی شیشه ماشین و همچنین روی خود باد گیر از داخل خط میندازه و مخدوشش میکنه .
شاد باشید .

Renault Megane RS
12-01-2010, 02:09 PM
سلام و عرض ادب خدمت شما
راستش ابتدای نصب طبق دستور العمل اقدام کردم وبرای شیشه های جلو هر کدام از 6 خار استفاده کردم و خار هارو هم درست نصب کردم (طرفی که زائده داره به سمت داخل اتاق قرار دادم ) ولی با کمال تعجب وقتی شیشه رو دادم بالا صدای مهیبی اومد ، وقتی شیشه رو دوباره دادم پایین و باز دوباره بستم دیدم همون صدا اومد این سری کمتر .:eek:
وقتی شیشه رو کامل پایین دادم و خارهارو چک کردم دیدم خار هایی که تقریبا در قسمت های وسط قرار گرفتن ، له شدن و لبشون برگشته به سمت بالا (حتی یکیش حسابی دفرمه شده بود) خیلی باهاش کلنجار رفتم و دوباره در قسمت های دیگه خار گذاشتم ولی فایده نداشت . بهترین حالت همین 3 خار بود اونم به این صورت : 2 تا در قسمت آینه بغل ، یکی هم انتهای شید در انتهای در . این شد که اون 3 تا خار رو برداشتم و با کمال تعجب دیدم شیشه به راحتی و بدون صدایی بسته میشه فقط لحظه آخر بسته شدن یک صدای تق میده که هر کاری کردم دیگه نتونستم ان صدا رو از بین ببرم .
برای شیشه های عقب هز همون 4 خار استفاده کردم و خدارو شکر مشکلی تا بحال نداشته .
البته شیشه جلو هم مشکلی نداره و باد گیر کاملا استوار و محکم هست .
شاد باشید .

سلام دوست عزیز
خار هارو درست نصب کردم (زائده به سمت داخل هست نه به سمت باد گیر) البته اگه کسی به عمد خار هارو برعکس جا بزنه ، در دراز مدت روی شیشه ماشین و همچنین روی خود باد گیر از داخل خط میندازه و مخدوشش میکنه .
شاد باشید .
با سلام

من هم مشکل صدا دادن را داشتم ولی حلش کردم اونم به این صورت که لبه ی تمام خار ها را با دم باریک کمی به سمت بیرون خم کردم و بعد جا شون زدم و الان خدا را شکر هیچ مشکلی ندارند

Renault Logan
12-02-2010, 02:42 AM
با سلام

من هم مشکل صدا دادن را داشتم ولی حلش کردم اونم به این صورت که لبه ی تمام خار ها را با دم باریک کمی به سمت بیرون خم کردم و بعد جا شون زدم و الان خدا را شکر هیچ مشکلی ندارند

برای ما صدا از خار نیست دوست عزیز
صدا از خود شید شیشه هست اونم فقط سمت راننده .

Hassan
02-27-2011, 02:29 PM
بالاخره من هم هوس کردم بادگیرها را نصب کنم ولی با مشکل مواجه شدم:
1- بادگیرهای من از نوع صادراتی ااست و طبق نوشته های روی بسته، بایستی از 20 عدد خار استفاده شود در صورتی که در داخل بسته بندی فقط 15 عدد خار وجود دارد! هر جوری هم که خارها را تقسیم میکنم یک عدد باقی میماند که یا باید به دو قسمت کنم و یا به 4 قسمت:d

2- از بادگیر طرف راننده شروع کردم و با خار یا بدون خار، در بالاو پایین رفتن شیشه مشکلی ندیدم ولی از نوشته پایین شیشه متوجه شدم که در زمان وجود بادگیر، شیشه اندکی کمتر بالا میرود که به این خاطر فعلاً نصب نکردم.
آیا این مورد (کمتر بالا رفتن شیشه) بعد از نصب بادگیرها طبیعی است؟

Saeed
02-27-2011, 03:32 PM
بالاخره من هم هوس کردم بادگیرها را نصب کنم ولی با مشکل مواجه شدم:
1- بادگیرهای من از نوع صادراتی ااست و طبق نوشته های روی بسته، بایستی از 20 عدد خار استفاده شود در صورتی که در داخل بسته بندی فقط 15 عدد خار وجود دارد! هر جوری هم که خارها را تقسیم میکنم یک عدد باقی میماند که یا باید به دو قسمت کنم و یا به 4 قسمت:d

2- از بادگیر طرف راننده شروع کردم و با خار یا بدون خار، در بالاو پایین رفتن شیشه مشکلی ندیدم ولی از نوشته پایین شیشه متوجه شدم که در زمان وجود بادگیر، شیشه اندکی کمتر بالا میرود که به این خاطر فعلاً نصب نکردم.
آیا این مورد (کمتر بالا رفتن شیشه) بعد از نصب بادگیرها طبیعی است؟

دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم باید 20 عدد خار باشه.
البته چون سری اول نصب کردم از نوع معمولی است نه صادراتی ولی از لحاظ تعداد خار نباید فرقی داشته باشه.

در مورد پرسش دوم باید عرض کنم خدمتتون که بله طبیعی و بعد از حدود 2-3 هفته و به مرور با باز و بسته کردن شیشه این مشکل حل شده و به روانی سابق خواهد شد.
پیشنهاد می کنم هر چه زودتر نصب کنید که خیلی نیاز میشه, من الان بدون شید شیشه خیلی سختمه و اصلا احساس راحتی نمی کنم موقع سواری :(
برای تهیه آموزش نصب چند روز باز کرده بودم شید شیشه هارو , نبودش خیلی برام محسوس بود و راحتی رانندگی رو ازم گرفته بود.

Hassan
03-02-2011, 12:38 PM
دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم باید 20 عدد خار باشه.
البته چون سری اول نصب کردم از نوع معمولی است نه صادراتی ولی از لحاظ تعداد خار نباید فرقی داشته باشه.

در مورد پرسش دوم باید عرض کنم خدمتتون که بله طبیعی و بعد از حدود 2-3 هفته و به مرور با باز و بسته کردن شیشه این مشکل حل شده و به روانی سابق خواهد شد.
پیشنهاد می کنم هر چه زودتر نصب کنید که خیلی نیاز میشه, من الان بدون شید شیشه خیلی سختمه و اصلا احساس راحتی نمی کنم موقع سواری :(

آقا نصبشون کردم؛
15 تا خار بیشتر نداشتم 3 تا خراب کردم با 12 تا نصب کردم.
بادگیرهای جلو هر کدام 3 تا و بادگیرهای عقب هرکدام 2 تا. بالا و پایین شدن شیشه ها هم هیچ مشکلی ندارند.
تجربه جالب:
خارهایی که در قسمتهای عمودی یا شیبدار بادگیرها قرار میگیرند مانعی برای حرکت شیشه نمیشوند و صدا هم ایجاد نمیکنند چون در گیری شیشه به آنها از یک نقطه شروع میشود ولی خار هاییکه در قسمتهای افقی قرار میگیرند به خاطر اینکه کل لبه آنها همزمان با شیشه در گیر میشود امکان دارد برای حرکت شیشه مانع ایجاد کرده و با عث تولید صدا در زمان بالا و پایین شدن شیشه شوند. دلیل خراب شدن سه تا خار هم همین بود.

من برای شیه های جلو 2 تا خار در قسمت عمودی طرف آینه و یکی هم در قسمت عمودی انتهای بادگیر قرار دادم و برای شیشه های عقب هم یکی در قسمت عمودی جلو و یکی در قسمت شیبدار عقب هر بادگیر قراردادم. نتیجه هم کاملاً مطلوب و لذت بخش است.
اندکی هم که شیشه های جلو در ابتدا کم بالا میرفت با کمک دست تا انتها بالا بردم و صبح روز بعد خیلی راحت بالا و پایین میشدند.

خوش باشید

آرمن
03-13-2011, 08:45 PM
نمیدونم که بادگیرها در سرعتهای بالا تولید صدای اضافه میکنند و صدای برخورد باد با اون زیاده یا نه:

Renault Logan
03-13-2011, 08:52 PM
نمیدونم که بادگیرها در سرعتهای بالا تولید صدای اضافه میکنند و صدای برخورد باد با اون زیاده یا نه:

سلام دوست عزيز
شما مطمئن باشيد كه صداي باد بسيار بسيار كمتر از حالت قبل از نصب خواهد شد .
به نوعي آيروديناميك در ها رو افزايش ميدهند .
موفق باشيد .

CHIRAL
07-30-2011, 06:01 PM
امروز رفتم شید رو خریدم خواستم
البته کارتون نداشت و نمی دونم باید چطور نسبش کنم
پست های قبل رو هم خوندم بیشتر گیج شدم
ممنون می شم طریقه نصب رو بصورت مختصر توضیح بدید

MAHDI-TONDAR
07-30-2011, 06:29 PM
امروز رفتم شید رو خریدم خواستم
البته کارتون نداشت و نمی دونم باید چطور نسبش کنم
پست های قبل رو هم خوندم بیشتر گیج شدم
ممنون می شم طریقه نصب رو بصورت مختصر توضیح بدید
سلام دوست عزیز
خیر مقدم و خوش آمد عرض میکنم خدمت شما دوست گرامی بابت ورود به آکو فروم
چرا گیج شدی ؟ تعجب میکنم میفرمائید شید ها کارتن نداشت !!!!:rolleyes:
ولی خوب نگران نباشید ، نصب این شید ها بسیار ساده و راحته و با کمی صبر و حوصله میتونی راحت اونها رو نصب کنی .
ابتداء و در شروع کار باید زه بیرونی در بها رو در بیارید ( توجه: فقط مواظب باشید بهنگام درآوردن زه ها آروم آروم مقداری از هر طرف را در بیارید و یهو از یک طرف نکشید بالا که امکان کج شدنش هست و اگه کج بشه اصلاً مثل اولش صاف نخواهد شد )
خوب بعد چسب های دوطرفه در ابتداء و انتها و وسط بادگیر ها رو در آرید و سپس بادگیرها رو در شیار بالائی دربها قراردهید .
مرحله بعدی برای محکم شدن بادگیر ها قرار دادن خار ها هست .اگه اشتباه نکنم 6 خار برای دربهای جلو و 4 تا خار برای دربهای عقب داخل بسته وجود دارد .یک خار رو ابتداء و یکی دیگه رو انتها بادگیر ها و بقیه رو به فواصله مساوی ، بین بادگیر و زه بالائی بصورتnمانند ( یعنی سرخارها بسمت پائین باشه که شیشه بین اونها بره ) قرار دهید .
فقط یه نکته در نصب خارها مهمه و اون اینکه که باید دقت کنید قسمت برجستگی خار باید بطرف زه باشد نه بادگیر .همچنین دقت کن که لبه خارها بسمت داخل نباشه که بهنگام بالا رفتن شیشه خار رو کج کنه .
حالا شما دست بکار شوید ، اگه مشکلی در حین نصب و کار ایجاد شد ، امر بفرمائید بنده در خدمت هستم .

CHIRAL
07-30-2011, 11:54 PM
من اصلاً با زه زیر مشکلی نداشتم
مشکل الان من فهم این هست که خار ها باید ابتدا با چسب به شید متصل بشوند و با هم به داخل فضای خالی شیشه بشوند؟
یا اینکه باید زه بالا را یه جوری باز کرد و خارها رو جا زد و بعد شید رو نصب کرد

ابن رو هم بگم روش اول رو خودم همینجوری بدون چسب زدم از نظر ظاهر خوب شده اما یه ذره لقی داره

MAHDI-TONDAR
07-31-2011, 12:08 AM
من اصلاً با زه زیر مشکلی نداشتم
مشکل الان من فهم این هست که خار ها باید ابتدا با چسب به شید متصل بشوند و با هم به داخل فضای خالی شیشه بشوند؟
یا اینکه باید زه بالا را یه جوری باز کرد و خارها رو جا زد و بعد شید رو نصب کرد

ابن رو هم بگم روش اول رو خودم همینجوری بدون چسب زدم از نظر ظاهر خوب شده اما یه ذره لقی داره
سری اول بادگیرها اون چسب دوطرفه رو نداشت و برروی بادگیر های جدید این چسب رو جهت محکم کاری و سفت شدن بهتر بادگیر ها قرار دادن.
عرض کردم شما ابتداء اصلاً کار به خار ها نداشته باشید بعد از بازکردن چسب ها بایستی بادگیر ها رو داخل شیار بالایی قرار دهید ( بدون باز کردن زه بالائی )بعد خارها رو بروشی که در پست بالا خدمت شما عرض کردم داخل فضای بین بادگیر و زه که بین اون شیشه اتومبیل قرار میگیره جا سازی کنید .( ببینید اصل قضیه و بقولی فوت کار همین جا زدن درست و دقیق خارهاست که اگه خوب و یا درست جا نزنید باعث لقی و یا بر خورد شیشه با خار و در نتیجه کج شدن خارها و یا سفت و کج بالا رفتن شیشه میشه .)
یه بار دیگه تاکید میکنم که زه بالائی رو نباید باز کنید و فقط زه پائینی اونم شیشه های جلو نیاز به باز شدن هست دلیلشم بخاطر اینه که لبه پائینی بادگیر ها به زه بر خورد میکنه و نمی گذاره خوب بادگیر جا بره

CHIRAL
07-31-2011, 01:44 PM
تشکر می کنم سعی می کنم امروز بعد از ظهر حتماً تست کنم

Renault Logan
07-31-2011, 03:43 PM
تشکر می کنم سعی می کنم امروز بعد از ظهر حتماً تست کنم

ضمن عرض سلام و وقت بخير خدمت شما دوست گرامي
بارها در فروم و تاپيك ها اعلام شده كه ارسال پست فقط به منظور تشكر و يا ارسال پست هاي پشت سر هم ، اسپم پست محسوب شده و خلاف قوانين فروم هست .
بذل محبت بفرماييد با مديران همكاري و قوانين را رعايت كنيد .
با تشكر

CHIRAL
07-31-2011, 08:58 PM
دکمه تشکر رو هم زده بودم در ضمن اعلام کرده بودم حرف ایشون رو عمل می کنم

اینجا هم اعلام می کنم نصب شد خیلی راحت
برچسب چسب ها رو کندم خار ها رو روی شید گذاشتم بصورتی که سمت خار به سمت داخل اتاق باشه و داخل سمت صاف هم به چسب ها چسبید
راحت داخل شیار جا میره و سمت پایین با کمی دقت و زور هم سر جاش محکم میشه
الان هم شیشه رو محکم بستم تا سرجاش محکم بشه

MAHDI-TONDAR
07-31-2011, 10:03 PM
دکمه تشکر رو هم زده بودم در ضمن اعلام کرده بودم حرف ایشون رو عمل می کنم

اینجا هم اعلام می کنم نصب شد خیلی راحت
برچسب چسب ها رو کندم خار ها رو روی شید گذاشتم بصورتی که سمت خار به سمت داخل اتاق باشه و داخل سمت صاف هم به چسب ها چسبید
راحت داخل شیار جا میره و سمت پایین با کمی دقت و زور هم سر جاش محکم میشه
الان هم شیشه رو محکم بستم تا سرجاش محکم بشه
سلام
عرض کرده بودم که براحتی و با صبرو حوصله میتونید شید ها رو نصب کنید .
خوب بسلامتی و تندرستی
همانطور که خودت نیز اشاره کردی ، بزارید یه 24 ساعت شیشه ها بالا باشه تا خارها و بادگیر خوب جا بیافته .
ضمناً اگه زحمتی نیست یه عکس هم از ماشینت پس ار نصب بادگیر ها تهیه بفرمائید و در قسمت عکس اتومبیل اعضاء قرار دهید .
http://www.acoforum.org/showthread.php?t=100&page=76

امیر مسعود
09-29-2011, 09:47 AM
دوستان و مدیران محترم اکو یه پیشنهاد راجب این بادگیر شیشه ها دارم که بد نیست به نظر من اگر متناسب با رنگ ماشینها تولید بشه میتونه جالب باشه به عکس زیر اگه خوب دقت کنید میبینید که این ماشین بادگیر شیشه اون قرمز هست و به نظرم خیلی بهش میاد نظر شما چی ؟

http://www.acopart.org/upload/ACO-528/2588168370101255169XOqICk11929406.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-528/2265525410101255169oDaiCm11929406.jpg

MAHDI-TONDAR
09-29-2011, 12:03 PM
سلام آقا مسعود
با احترام به نظر شما و با توجه به اینکه این مسائل سلیقه ای هست باید به استحضارتون برسونم به نظر بنده اگه بادی فول که مشکیه رو ماشین نصب باشه و نیزشیشه ها دودی باشه ، بادگیرهای مشکی زیباتر و بهتر جلوه میکنه .
ضمناً هم رنگ شدن با رنگ بدنه ماشین باعث میشه بادگیر زیاد خودشو نشون نده
البته عرض کردم این مورد کاملاً سلیقه ایه و هر کسی نظر و علاقه خاص خودشون داره .
ولی در کل پیشنهاد خوب و جالبیه .

PATRIOT
09-29-2011, 02:33 PM
به نظر منم رنگ متفاوت يه جلوه ديگه‌اي به ماشين ميده. مثلا روي ماشين سفيد رنگ تيره خيلي جالبتره

ACO
09-29-2011, 02:36 PM
فابریک رنو مشکیه و در رنگ های مختلف ارائه نشده
شید خیلی از ماشین های جدید و مهم هم مشکیه .
تولید این قطعه در رنگ های مختلف به طور کلی داستان تولیدش جداست و عوض میشه .

Amir Reza
09-29-2011, 06:35 PM
سلام
چند وقت پیش تو جاده یه لوگان نقره ای دیدم شید هاش رو هم رنگ ماشین کرده بود ولی مشخص بود که داده رنگ کردن براش . بد نبود ولی به نظرم همون مشکی فابریکش خیلی قشنگ تر هست ...

Akbar
12-02-2011, 05:22 PM
سلام دوستان عزيز
من بادگيرهايي كه نصب كردم چسب دو طرفه نداشتن و الان تعدادي از خارهاشون شكسته وخراب شدن. آيا يدكي اين خارها در بازار هست؟چون چند جا مراجعه كردم گيرم نيومد.
ضمنا موقع بالا بردن شيشه هاي جلو خيلي شيشه به خارها گير ميكنه(با اينكه بادگيرها رو طبق راهنمايي دوستان گرامي فروم نصب كردم):cool:

MAHDI-TONDAR
12-02-2011, 06:51 PM
سلام دوستان عزيز
من بادگيرهايي كه نصب كردم چسب دو طرفه نداشتن و الان تعدادي از خارهاشون شكسته وخراب شدن. آيا يدكي اين خارها در بازار هست؟چون چند جا مراجعه كردم گيرم نيومد.
ضمنا موقع بالا بردن شيشه هاي جلو خيلي شيشه به خارها گير ميكنه(با اينكه بادگيرها رو طبق راهنمايي دوستان گرامي فروم نصب كردم):cool:
سلام دوست عزيز
عجيبه برام ميفرمائيد چند تا اين خارها شكسته است .
امكان نداره به اين راحتي اين خارها بشكنه ويا خراب بشه .
احتمالآً شما خارها رو بدرستي جا نزديد كه سبب بر خورد شيشه بهنگام بالا و پائين رفتن با خارها و در نتيجه كج شدن و ياشكستن خارها شده
شما بايد خارها رو بصورتي نصب ميكردي كه لبه برجسته اون بسمت داخل ماشين باشه
همچنين بايد خارها رو بعداز نصب با يه پيچ گوشتي خوب فشارش ميدادي تا سفت بشه و بعداز نصب بادگير در ابتداء حدو 12 الي 24 ساعت شيشه ها بالا بوه تا بخوبي بادگيرها سفت و محكم بشه .
در مورد تهيه اين خارها ، بنده بعيد ميدونم بتونيد اين خارها رو از بازار تهيه كنيد يه هماهنگي با عامليت فروش آكو در استان خوزستان و يا مركز مستقيم فروش محصولات آكو انجام دهيد .
اينهم لينك مركز مستقيم فروش محصولات آكو
http://www.acopart.org/AcoSale.aspx
اينهم آدرس و شماره تماس عامليت فروش اكو در استان خوزستان
http://www.acopart.org/Reseller.aspx?id=18

Kharazi
12-03-2011, 10:04 AM
سلام دوستان عزيز

با تشکر از دوست عزیزم جناب باقریان
اگر برای شما دسترسی به این دو نماینده مشکل هست بعلت دور بودن شما از این دو شهر می تونین با آقای پورآصف یا چاووشی که تو خود شهر اهواز فروش دارن با این شماره ها تماس بگیرین

استان خوزستان
شهر اهواز - فروشگاه چاووشی ( 2921626 - 0611 )
شهر اهواز - فروشگاه پور آصف ( 09166127122 )

Akbar
01-03-2012, 05:30 PM
سلام دوستان عزيز
بعد از نوشتن اين مطلب بلافاصله ازدفتر آكو (02155632840)يه آقايي تماس گرفتند وگفتند مهندس مطلبتون رو ديده ودستور داده تا چند تاخار براتون ارسال كنيم.كلي ذوق زده شدم وآدرس رو خدمت ايشون دادم و گفتند همين امروز(يك ماه پيش)براتون ميفرستيم.اما متاسفانه هنوز چيزي بدستم نرسيده.با همون تلفن تماس گرفتم درجريان نبودندو گفتند بررسي ميكنيم.
به هر حال از مديريت محترم آكو تشكر مي كنم:cool:

ACO
01-04-2012, 12:52 AM
بعد از نوشتن اين مطلب بلافاصله ازدفتر آكو (02155632840)يه آقايي تماس گرفتند وگفتند مهندس مطلبتون رو ديده ودستور داده تا چند تاخار براتون ارسال كنيم.كلي ذوق زده شدم وآدرس رو خدمت ايشون دادم و گفتند همين امروز(يك ماه پيش)براتون ميفرستيم.اما متاسفانه هنوز چيزي بدستم نرسيده.با همون تلفن تماس گرفتم درجريان نبودندو گفتند بررسي ميكنيم.
به هر حال از مديريت محترم آكو تشكر مي كنم:cool:

سلام وقت به خیر با مدیریت محترم اکو صحبت کردم جالب است که پیشتر از ما این نوشته شما را هم مطالعه کرده بودند .
بله حدود 10 روز پیش بسته ارسالی برای شما دوباره برای اکو برگشت خورده بوده و در صندوق پستی اکو قرار گرفته مهر پست رو خورده و روی اون نوشته شده یافت نشد
اطلاعات شما در هنگام ثبت نام ناقص یا اشتباه بوده
اکو برای شما ارسال کرده بوده اما چون ادرستون دقیق و درست نبوده دوباره برگشت خورده .

Akbar
01-10-2012, 08:05 PM
سلام وقت به خیر با مدیریت محترم اکو صحبت کردم جالب است که پیشتر از ما این نوشته شما را هم مطالعه کرده بودند .
بله حدود 10 روز پیش بسته ارسالی برای شما دوباره برای اکو برگشت خورده بوده و در صندوق پستی اکو قرار گرفته مهر پست رو خورده و روی اون نوشته شده یافت نشد
اکو برای شما ارسال کرده بوده اما چون ادرستون دقیق و درست نبوده دوباره برگشت خورده .
سلام
امکانش هست دوباره برام ارسال کنید ؟
با کمال میل هزینه اون رو تقبل می کنم
:cool:.

L90
01-10-2012, 08:20 PM
سلام
امکانش هست دوباره برام ارسال کنید ؟
با کمال میل هزینه اون رو تقبل می کنم
:cool:.

سلام

بله اگر شما آدرستون رو كامل كرده باشيديا تصحيح كرده باشيد و دوباره درخواست بدين براتون ارسال ميكنن

Akbar
01-30-2012, 01:39 PM
سلام

بله اگر شما آدرستون رو كامل كرده باشيديا تصحيح كرده باشيد و دوباره درخواست بدين براتون ارسال ميكنن
سلام
دوباره تماس گرفتم وقول دادند كه برام ارسال كنند(خار شيد شيشه) ولي متاسفانه هنوز خبري نشده .
ماشينم بدون شيدشيشه جلو خيلي بي ريخت شده!
تو رو خدا بگيد كه برام بفرستند

Saeed
01-30-2012, 01:56 PM
سلام
دوباره تماس گرفتم وقول دادند كه برام ارسال كنند(خار شيد شيشه) ولي متاسفانه هنوز خبري نشده .
ماشينم بدون شيدشيشه جلو خيلي بي ريخت شده!
تو رو خدا بگيد كه برام بفرستند

درود بر شما دوست گرامی

یه نامه به روابط عمومی آکو فروم ارسال نمایید ,و از طریق ایشان پیگیری نمایید.
فقط از طریق ایشان می توانید به مقصود خود برسید و هماهنگی و دسترسی با آکو در حوزه اختیارات ایشان هست.

با سپاس

Akbar
03-01-2012, 01:51 PM
بالاخره امروز 20عدد خار بادگیر شیشه بدستم رسید
بر خود واجب می دونم از مدیریت آکو و دفتر فروش تشکر کنم که اینها رو برام ارسال کردند:cool:

جواد
03-31-2012, 10:31 PM
سلام
من از نوع صادراتي شيد شيشه برروي رخش استفاده كردم ولي وقتي شيشه تا انتهابالا باشه (حدود دو سانت به لبه شيشه)روي شيشه يك خط سفيد انداخته وهركاري كردم برطرف نشد:mad: براي برطرف كردن اون چه راه حلي پيشنهاد ميدهيد

Renault Logan
03-31-2012, 11:17 PM
سلام
من از نوع صادراتي شيد شيشه برروي رخش استفاده كردم ولي وقتي شيشه تا انتهابالا باشه (حدود دو سانت به لبه شيشه)روي شيشه يك خط سفيد انداخته وهركاري كردم برطرف نشد:mad: براي برطرف كردن اون چه راه حلي پيشنهاد ميدهيد

سلام دوست عزیز
اون خط سفید خط حاصل از ساییده شدن شیشه به خار نگهدارنده سید شیشه هست و ربطی به نوع داخلی یا صادراتی بودن آن نداره .

برای بنده هم همینجور شده و شید ها صادراتی هست . برای تعداد دیگری رو هم دیدم که اینجوری شده و شیدشون داخلی بوده .
چاره خاصی نداره باید باهاش کنار بیاید .
میتونید از این خش گیر های شیشه استفاده کنید و خش رو از بین ببرید ولی باز در اثر ساییده شدن به خار شید شیشه دوباره بعدا کمی کدر و مات میشه .

موفق باشید .

parham teimoory
05-18-2012, 07:38 PM
سلام به همه دوستان قدیمی! من بعد از یه تاخیر خیلی طولانی برگشتم!

ولی دلیل این که پست اینجا میذارم اینه که سه روز پیش با کلی ذوق و شوق شید های چهار درب رو خریدم و روی ماشین انداختم ولی وقتی تست کردم هم روی شیشه های جلو گیر داره هم روی شیشه های عقب خیلی ناراحت شدم و نتونستم جلوی این انتقادم رو نگیرم! واقعا شید ها شیشه جلو رو از جا در میارن و توی طولانی مدت باعت خسارت جبران ناپذیری میشن! ضمن اینکه من دیدم شما در باره خار حرف میزدید ولی توی جعبه خاری وجود نداشت!!! میشه منو راهنمایی کنید؟! یعنی باید شیدها رو دور بریزم؟!

MAHDI-TONDAR
05-18-2012, 09:09 PM

ولی دلیل این که پست اینجا میذارم اینه که سه روز پیش با کلی ذوق و شوق شید های چهار درب رو خریدم و روی ماشین انداختم ولی وقتی تست کردم هم روی شیشه های جلو گیر داره هم روی شیشه های عقب خیلی ناراحت شدم و نتونستم جلوی این انتقادم رو نگیرم! واقعا شید ها شیشه جلو رو از جا در میارن و توی طولانی مدت باعت خسارت جبران ناپذیری میشن! ضمن اینکه من دیدم شما در باره خار حرف میزدید ولی توی جعبه خاری وجود نداشت!!! میشه منو راهنمایی کنید؟! یعنی باید شیدها رو دور بریزم؟!

سلام آقا پرهام
رسيدن به خير
خيلي خوشحالم كه دوباره شما رو تو فروم ميبينم
منظورتون از اينكه ميفرمائيد شيشه جلو و عقب گير داره اينه كه بهنگام بالا بردن، شيشه به بادگير ها برخورد ميكنه؟
درضمن شما در آخرهاي صحبت تون عنوان كرديد كه هيچ خاري در جعبه وجود نداشته.!!!:rolleyes:
خوب معلومه كه شيد ها به شيشه گير ميكنه دوست عزيز
اگه اشتباه نكنم حدود 20 تا خار بهمراه اين شيد ها در داخل جعبه وجود داره كه 12عدد مربوط به شيشه جلو ( هر طرف 6 عدد) و 8 عدد مربوط به شيشه عقب ( هر طرف 4عدد) هستش .
اين خارها باعث ميشه كه بادگير قشنگ و محكم به چهارچوب شيشه بچسبه .
علت اينكه شما ميفرمائيد بادگير ها به شيشه برخورد ميكنه نيز بخاطر همين قضيه هست .
شما لطف كنيد تشريف ببريد از همون جايي كه اين شيد ها رو تهيه كرديد خارها رو كه در يك بسته بندي نايلوني قرار داره از فروشند تحويل بگيريد .
فقط حواستون باشه خارها يك طرف اون دوتا برجستگي داره كه موقع نصب بايد اين برجستگي بسمت زوار دور پنجره باشه ( نه به سمت بادگير )
حتماً به اين موضوع توجه داشته باشيد
بعداز نصب هم هرجهار تا شيشه رو كاملاً بالا بكشيد و بگذاريد حداقل12 ساعت در همين حالت باقي بمونه بعداز اين مدت شما ميتونيد بدون هيچ مشكل و ايرادي از اين بادگيرها استفاده نمائيد .

abbaszaadeh
05-18-2012, 09:29 PM
سلام

سلام آقا جواد
با توجه به فرمایش دوستان خش روی شیشه ها به دلیل خار ها می باشد .
من هم هفته گذشته رفته بودم از ماشین عکس بگیرم متوجه شدم که شیشه های جلو دو ، سه تا خش برداشته اند بررسی کردم متوجه شدم که خش در محل خار ها ایجاد شده است .چون درجه ی سختی خار ها بیشتر از سختی شیشه می باشد چرا که خود شیشه یک جسم سخت است و به راحتی خش بر نمی دارد . به نظر من راه حل خاصی ندارد باید باهاش کنار اومد.:rolleyes:

سالار
05-18-2012, 09:57 PM
سلام آقا جواد
با توجه به فرمایش دوستان خش روی شیشه ها به دلیل خار ها می باشد .
من هم هفته گذشته رفته بودم از ماشین عکس بگیرم متوجه شدم که شیشه های جلو دو ، سه تا خش برداشته اند بررسی کردم متوجه شدم که خش در محل خار ها ایجاد شده است .چون درجه ی سختی خار ها بیشتر از سختی شیشه می باشد چرا که خود شیشه یک جسم سخت است و به راحتی خش بر نمی دارد . به نظر من راه حل خاصی ندارد باید باهاش کنار اومد.:rolleyes:

سلام
یکی از اپشن هایی که من روی ماشینم گذاشتم و خیلی هم باهاش حال میکنم همین بادگیرهاست. حقیقتا اینکه دوستانمون فرمایش میکنن باهاش کمی مشکل دارن و خط می اندازه و ... بنظرم ی جای کار ایراد داره که احتمالا توی نصب اون بادگیر هاست . چون من وقتی شیشه های ماشینم رو دودی می کردم نصاب دودی میگفت این بادگیرها اذیتت میکنن ولی خدایش یک ذره هم اذیتم نکرده و اصلا روی شیشه که اصلا حتی رو دودی ها هم نه خطی افتاده نه خشی . نصب این بادگیرها باید خیلی دقیق و با ظرافت انجام بشه ی چیزیه مثل بادی فویل. امیدوارم مشکلتون زودتری حل بشه
موفق باشین

abbaszaadeh
05-19-2012, 03:10 PM
سلام آقامحسن
منظور من برداشتن خش ایجاد شده روی شیشه بود
((من راه حل خاصی ندارم باید باهاش کنار اومد))

http://www.acopart.org/upload/ACO-3667/129818968413188359.jpg

برای من و سایر دوستانی که روی لبه شیشه خش افتاده در اثر نصب نادرست بادگیر ها توسط نصاب چه پیشنهادی دارید ؟
اگر در این مورد هر کس اطلاع جامع و کاملی دارد به بقیه دوستان اطلاع رسانی شود . آیا روشی برای از بین بردن خش های ایجاد شده هست ؟ به طوری که شیشه آسیب نبیند ؟

KING-TONDAR
05-19-2012, 03:20 PM
خوب شد گفتینا من میخواستم از اینا بگیرم منصرف شدم

سالار
05-19-2012, 03:47 PM
سلام آقامحسن

برای من و سایر دوستانی که روی لبه شیشه خش افتاده در اثر نصب نادرست بادگیر ها توسط نصاب چه پیشنهادی دارید ؟
اگر در این مورد هر کس اطلاع جامع و کاملی دارد به بقیه دوستان اطلاع رسانی شود . آیا روشی برای از بین بردن خش های ایجاد شده هست ؟ به طوری که شیشه آسیب نبیند ؟

سلام جناب عباس زاده عزيز
واله اطلاعي در خصوص راه از بين بردن اين خط و خش ها ندارم ولي پرس و جو ميكنم و در صورتي كه راهي پيدا كنم خدمتتون عرض ميكنم . اگر دوستان ديگه هم راهكاري دارند بعنوان ي تجربه عنوان كنن خالي از لطف نيست
ايام بكام

امیر مسعود
05-19-2012, 04:07 PM
سلام آقامحسن

http://www.acopart.org/upload/ACO-3667/129818968413188359.jpg

جناب عباس زاده عزیز یکسری خش گیر شیشه هست من خودم استفاده نکردم ولی فکر میکنم بد نباشه ادرس سایتش رو براتون پیغام خصوصی کردم موفق باشید

Hassan
05-20-2012, 11:29 AM
"بادگیرهای جلو هر کدام 3 تا و بادگیرهای عقب هرکدام 2 تا. بالا و پایین شدن شیشه ها هم هیچ مشکلی ندارند.
تجربه جالب:
خارهایی که در قسمتهای عمودی یا شیبدار بادگیرها قرار میگیرند مانعی برای حرکت شیشه نمیشوند و صدا هم ایجاد نمیکنند چون در گیری شیشه به آنها از یک نقطه شروع میشود ولی خار هاییکه در قسمتهای افقی قرار میگیرند به خاطر اینکه کل لبه آنها همزمان با شیشه در گیر میشود امکان دارد برای حرکت شیشه مانع ایجاد کرده و با عث تولید صدا در زمان بالا و پایین شدن شیشه شوند. دلیل خراب شدن سه تا خار هم همین بود.

من برای شیشه های جلو 2 تا خار در قسمت عمودی طرف آینه و یکی هم در قسمت عمودی انتهای بادگیر قرار دادم و برای شیشه های عقب هم یکی در قسمت عمودی جلو و یکی در قسمت شیبدار عقب هر بادگیر قراردادم. نتیجه هم کاملاً مطلوب و لذت بخش است.
اندکی هم که شیشه های جلو در ابتدا کم بالا میرفت با کمک دست تا انتها بالا بردم و صبح روز بعد خیلی راحت بالا و پایین میشدند."

با سلام،

مطلب فوق نوشته خودم در پست 181 صفحه 19 همین تاپیک هست که اینجا کپی کردم.
بنده هم در زمان نصب متوجه گیر کردن شیشه ها و احتمال خش افتادن شدم و بعد از کلی فکر کردن و بالا و پایین بردن شیشه ها فهمیدم که خارهاییکه در قسمتهای افقی بالای شیشه قرا بگیرند هم مانع با لا رفتن شیشه خواهند بود و هم شیشه را خط خواهند انداخت و خودشان هم زود خراب خواهند شد. بنابر این خارها را فقط در قسمتهای اریب و عمودی قرار دادم تا در گیری شیشه با خار از یک نقطه شروع شود.
تا الآن هم مدت زیادی از نصب آنها میگذرد، نه شیشه ها خط دار شده و نه بالا رفتن آنها مشکلی دارد.

Reza_Orumiyeh
05-20-2012, 05:03 PM
من فقط یروز از این بادگیرها استفاده کردم چون نمایندگی پخش اکو درست نصب نکرده بود و وقتی شیشه رو بالا میدادم با فاصله میموند و باید با دست شیشه را سر جاش هدایت میکردی.
دلیل دومی که درشون اوردم این بود که مانع دید اینه سمت شاگرد میشد.

Afshin Nekooi
04-23-2013, 12:37 AM
1.با سلام این کنسول زیر ارنجی قیمتش چنده ؟؟
نصب کردنش احتیاج به سوراخ کاری داره؟؟
برای تنظیم پشت صندلی یا قوس کمر به مشکل بر نمی خورم ؟؟فضا برای دست وجود داره؟؟

http://acoforum.org/image.php?u=584&dateline=1286199487

2.شیشه ی ماشین من دودیه اگه بادگیر نصب کنم مشکلی به وجود میاد؟؟؟

احمدرضا
04-23-2013, 08:39 AM
جناب عباس زاده عزیز یکسری خش گیر شیشه هست من خودم استفاده نکردم ولی فکر میکنم بد نباشه ادرس سایتش رو براتون پیغام خصوصی کردم موفق باشید

اگه میشه برای من هم ادرس رو بفرستید ممنون