PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلاپ دور گلگیر - مشخصات - قیمت - عکس زه دور گلگیر تندر 90 آکو

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 12:10 AM
فلاپ دور گلگیر - مشخصات - قیمت - عکس زه دور گلگیر تندر 90 آکو

http://www.acopart.org/Images/Products/18.jpg

نام محصول: فلاپ دور گلگیر

http://acopart.org/Images/Products/s18.jpg

(http://acopart.org/Images/Products/18.jpg)
برای دیدن اندازه واقعی روی عکس کلیک نمایید.

قیمت خالص کالا: (18000) تومان (خرید از نمایندگان در استانها)

این محصول از تاریخ 12 اسفند به مدت چند روز با 20 درصد تخفیف ارائه میگردد

با احتساب هزینه 1000 تومان بابت بسته بندی و پست خرید برای همه هموطنانمون
چه عضو سایت باشند چه خیر
به مبلغ 15600
تنها تا چند روز ادامه دارد .
عده ای از دوستان هم به خاطر فعالیت خوبشون در سایت
نامشون برای هدیه رایگان یا تخفیف بیشتر در
لیست مشمولین هدایا و تخفیفات ویژه آکو جهت دریافت محصول جدید (http://acoforum.org/showthread.php?t=812)
درج شده است ....

تمامی دوستان تا 10روز الی 2 هفته پس از تایید واریز شدن وجهشون به حساب ما
میتونن منتظر وصول این محصول باشند بنابراین به خاطر حجم زیاد کارها خواهش میکنیم تا قبل از این مدت شکیبا و منتظر باشید :)

توضیحات: فلاپ درو گلگیر طراحی شده توسط آکو، جهت جلوگیری از برخورد و ساییدگی گلگیرهای اتومبیل، تهیه از طریق نمایندگی های آکو از سراسر کشور، تک فروشی و عمده فروشی

================================================== ====

روابط عمومی آکو فروم
11-20-2009, 01:54 PM
محافظت و جلوگیری از خوردگی و سائیدگی لبه گلگیرها(لبه های گلگیر بیرون است و در اکثر اتومبیلهای تندر این نواحی دچار سائیدگی و خوردگی میشوند)
زیبایی خاصی جهت اتصال این قطعه به سپرها و گل پخش کن ها روی بدنه میده
کمتر دیده شدن فضای خالی گلگیر ها تا چرخها (با نصب این قطعه به جهت ارتفاع اتومبیلهای تندر 90 فضای خالی داخل گلگیر ها کمتر احساس میشود )
کیفیت بسیار بالاو قیمت پایین ان در مقایسه با نمونه های خارجی

نیما
11-28-2009, 12:51 PM
به نظر من که خوشکله باید صبر کنیم ببینیم چند از کار در میاد

ACO
11-28-2009, 01:04 PM
خبر جدید رو به زودی در بخش مربوطه اعلام میکنم !
این هفته نه هفته ی بعدی محصولات جدید اکو میاد بیرون
تصمیماتی هم برای اهدای هدیه ها گرفتند که شاید صحبت کردیم تصمیمات رو تعدیل کردند

ehsan
11-28-2009, 10:24 PM
باید قیمتش پایین باشه تا با نمونه های ایرانیش بتونه رقابت کنه

ACO
11-28-2009, 10:35 PM
من قیمت حول و حوشیش ! رو بر اساس شنیده ها اینجا نوشتم :

http://www.acoforum.org/showpost.php?p=396&postcount=8

ehsan
11-28-2009, 10:52 PM
اونم فکر می کنم بالاست (مثل فیمت اولیه مکمل کنسول و گل پخش کن ) نمونه های ایرانیش 14تا15 هزارتومان است

ACO
11-29-2009, 12:02 AM
فعلا قیمت رسمیش معلوم نیست چنده منم از اینطرف اونطرف شنیدم
ولی نظرت در مورد گل پخش کن ها در مقایسه با نمونه های ایرانی شاید کمی جای تامل داشته باشه
جنس گل پخش کنه انصافا عالیه .... چیزی توی اون رنج قیمت با اون کیفیت سراغ داری ؟

sarkhosh
11-29-2009, 12:09 AM
نمونه ... !
مگه مال آکو کجایی ؟
اونم ایرانی دیگه از کره ماه که نمییاد 000 !
اما خداییش جنس گل پخش کن و مکملش عالی دوستان من پسر داییم تو این کاراس تا دید گفت خسته نباشن خوب خرج کردن .
بادی کیت اسپرت رو کی میزنن ؟ اصلیش که خیلی گرون هر کسی از پسش بر نمییاد .

کامبیز محمودزاده
11-29-2009, 01:36 PM
قیمتش اگر در حدود قیمت گل پخش کن باشه ( البته با همون کیفیت ) خوبه مخصوصا با گل پخش کن بعد از نصب خوب فیت میشه

tondar90
11-29-2009, 01:38 PM
مخصوصا به ماشینهای رنگ روشن بیشتر میاد

آرمان
11-29-2009, 04:25 PM
این قطعه هم بنظر خوب میاد ولی باز هم فاکتور قیمت من رو ترغیب به خریدش نمیکنه.
با اینکه تا بحال خیلی خرج کردم رو ماشینم ولی از این ببعد نمیخوام بیخودی پول زیاد به این قطعات بدم.

کلا همونطور که قبلا گفتم بهتره که آکو قیمت ها رو کاهش بده وبا قیمت منطقی بتونه با دیگر تولید کنندگان رقابت خوبی رو داشته باشه.

بازهم قیمت پیشنهادی حدود 20000 هست.

امیری
12-09-2009, 11:33 AM
قیمتش اگر در حدود قیمت گل پخش کن باشه ( البته با همون کیفیت ) خوبه مخصوصا با گل پخش کن بعد از نصب خوب فیت میشه
البته اگر هم باشد بمراتب از قیمت اکو در بازار گرانتر می دهند

تندر LP
12-09-2009, 07:14 PM
به نظر من برای فیت شدن بیشتر ،باید قسمت پایین زه دور گلگیرها،ازسمت نزدیک درهای جلو کمی بریده بشه.به دلیل سوار نشدن گل پخش کن ها روی زه دور گلگیرها این کار ضروریه ،تا آب و گل و لای بین اون دوتا باقی نمونه.

Porsche
12-09-2009, 09:53 PM
به نظر من برای فیت شدن بیشتر ،باید قسمت پایین زه دور گلگیرها،ازسمت نزدیک درهای جلو کمی بریده بشه.به دلیل سوار نشدن گل پخش کن ها روی زه دور گلگیرها این کار ضروریه ،تا آب و گل و لای بین اون دوتا باقی نمونه.

دوست عزیز، تا اونجا که من اطلاع دارم این فلاپها رو آکو طوری طراحی کرده، کسانی که از گل پخش کن های این شرکت استفاده میکنند هم مشکلی در نصبش نداشته باشن و کوتاهتره ;)

Farbod
12-09-2009, 10:33 PM
سلام
توی عکس صفحه اول که در کنار هم بدون مشکلی نصب شدن. مگه اونی که آکو می خواد تولید کنه همین نیست؟؟

نیما
12-10-2009, 03:14 PM
سلام
توی عکس صفحه اول که در کنار هم بدون مشکلی نصب شدن. مگه اونی که آکو می خواد تولید کنه همین نیست؟؟
همین مدله
بقیه محصولات آکو که واقعا از نظر فیت شدن عالی بود باید ببینیم این چجوریه

تندر LP
12-10-2009, 09:12 PM
Rainboy عزیز ، من زه هایی که از نمایندگی آکو تهیه کردم تا انتهای گلگیرها میومد ، مجبور شدم یک ببرمشون.البته در جلو

تندر LP
12-10-2009, 09:16 PM
Rainboy عزیز ، زه هایی که من از نمایندگی آکو تهیه کردم در گلگیرهای جلو تا آخر میومدن ، که هم نصب گل پخش کن ها رو سخت میکرد و هم آب و گل بینشون میموند

BeHzAd
12-10-2009, 10:50 PM
با سلام
دوست عزیز جناب clint شما اون زه گلگیرهایی که گرفتین مال یه شرکت دیگه هستش و منم از اونها می خواستم بگیرم که دیدم در قسمت جلو با گل پخش کن ها مشکل داره و زیاد جالب در نمی آد برای همین از خرید آنها منصرف شدم .
ولی فکر کنم مال آکو چون خودشون هر دو قطعه رو طراحی کردن مشکل نداشته باشه همونطور که تو عکسش دیده میشه خیلی خوب به هم دیگه فیت شدن و مشکلی ندارن .

با تشکر

نیما
12-10-2009, 11:41 PM
با سلام
دوست عزیز جناب clint شما اون زه گلگیرهایی که گرفتین مال یه شرکت دیگه هستش و منم از اونها می خواستم بگیرم که دیدم در قسمت جلو با گل پخش کن ها مشکل داره و زیاد جالب در نمی آد برای همین از خرید آنها منصرف شدم .
ولی فکر کنم مال آکو چون خودشون هر دو قطعه رو طراحی کردن مشکل نداشته باشه همونطور که تو عکسش دیده میشه خیلی خوب به هم دیگه فیت شدن و مشکلی ندارن .

با تشکر
من مال آکو رو خریدم کاملا فیت بود حتی جای پیچ ها دقیقا میزون بود شاید یک مارک دیگه بوده

Porsche
12-11-2009, 01:47 AM
rainboy عزیز ، زه هایی که من از نمایندگی آکو تهیه کردم در گلگیرهای جلو تا آخر میومدن ، که هم نصب گل پخش کن ها رو سخت میکرد و هم آب و گل بینشون میموند

اووم، من هم تصور میکنم فلاپ هایی که شما تهیه کردید تولید آکو نبوده، مگه اومده بیرون؟

آقا نیما، خود آکو به شما داده به عنوان نمونه یا خریداری کردید؟:confused:

tondar90
12-12-2009, 08:48 AM
تا اونجا که خبر دارم تولید آکو بیرون نیومده و قیمت هم اعلام نشده.

Farbod
12-12-2009, 05:51 PM
سلام
والا منم گفتم اگه مال آکو همون چیزیه که توی عکس هست که مال شما از همیناست که الان دارن توی بازار می فروشن. چون هیچ تولید کننده ای نمی یاد دو تا قطعه رو که در کنار هم نصب می شن رو طوری تولید کنه که یکیش رو مجبور شی کوتاه کنی

zanjani
12-13-2009, 01:34 PM
سلام دوستان بنده حدود یک ماهی است که تندر گرفتمو به خاطر اینکه بیشتر تندر های یرو که می بینم روی گلگیرشون خورده تصمیم به نصب فلاپ گرفتم اما بعضی ها عنوان می کنند پشت این فلاپ ها اب وگل جمع میشه و باعث پوسیدگی ایا این مطلب درست هست یا نه متشکرم

ACO
12-22-2009, 01:25 AM
قیمت ها برای چندمین بار کاهش یافت :
قیمت 2 محصول جدید آکو ( فلاپ دور گلگیر و سردنده ) اعلام شد نظر شما چیست ؟ (http://acoforum.org/showthread.php?t=416&page=3) به آدرس بالا مراجعه کنید

فیمت فلاپ زیر 20 تومن ...

امیری
12-28-2009, 11:52 PM
فقط اگر اکو سعی کند محصولات جدیدی را که تولید می کند سریع در بازار خصوصا اگر بتواند نما یندگیهای فروش خود را زیاد نماید -توزیع کند طرفداران محصولات اکو از انها بسیار ممنون می شوند چون محصولات در بازار غیر رسمی خیلی گران به مصرف کننده می رسد چون من خودم گل پخش کن را تا 50 هزار تومان قیمت گرفتم در مشهد ولی انصافا بعضیها بین 25 تا30 هزار تومان قیمت می دادند چون گل پخش کنهیی که برای من هدیه فرستادند دوتای عقب هر دو از یکطرف بود ومن مجبور شدم دوتای عقب را 20 هزارتومان از بازار بخرم تازه طرف با انصاف بود چون بعضی بین 30 تا40 هزار تومان قیمت می دادند چون می گفتند ناقص می شود ولی واقعا کیفیت محصولات عالی است

ACO
12-29-2009, 01:39 AM
مرسی امیری جان که این فرصت رو برام پیش اوردی که عرض کنم
محصولات جدید اکو (فلاپ و سردنده) اماده شده
قطعا توی هفته اینده توزیع میشه
اکو منتظر بود که تعداد اعضای فروم به اندازه مناسبی برسه و فعالیت خوبی صورت بگیره تا به امید خدا به درصد خیلی بیشتری از هموطنانمون که کار علمی و تخصصی میکنند توی این سایت هدیه بده
واقعا برنامه ریزیهاشون سخاوتمندانه س
در یک کلام بگم که میگن این تعداد کمه واسه هدیه دادن !
به همین خاطر قرار شد یه فراخوان دیگه از طریق اس ام اس داده بشه و چند روز دیگه تمدید کنیم
منتهی این چند روز کمی سرعت اینترنت و به تبع اون اس ام اس پنل ما دچار مشکل شده و کمی به تعویق افتاده

kambiz
01-05-2010, 01:28 AM
با سلام اگر دوستان اطلاع دارند میشه توضیح بدند زه دور گلگیر تولید اکو در گلگیر عقب چطوری نصب میشه چون گلگیر جای پیچ و یا لبه نداره ویا عکس نصب شده رو نشون بدن
با تشکر

zanjani
01-05-2010, 08:32 AM
سلام خدمت مسئولین محترم اکو
عرضی داشتم
با وجود اینکه امکان قراردادن عکس و تو ضیحات در سایت توسط کارشناسان کامپیوتر اکو بسیار ساده است اما با وجود درخواست دوستان متاسفانه عکس محصولات (از زوایای مختلف) طریقه نصب و... هنوز قرارداده نشده است اگر عنایت بفرمائید در تبلیغات محصول در سایت های خارجی حتی می توان عکس محصول را با موس چرخاند و از زوایای مختلف دید .
این موضوع را به این دلیل عرض می کنم فلاپ های موجود در بازار آنقدر سخت نصب می شوند که در شهر ما زنجان فقط یک مغازه فلاپ داشت انهم آنقدر برای نصبش درد سر می کشید که از اوردن سری های بعد پشیمان شد و الان هیچ کس در زنجان فلاپ تندر ندارد . سپاس

ACO
01-05-2010, 08:46 AM
سلام خدمت مسئولین محترم اکو
عرضی داشتم
با وجود اینکه امکان قراردادن عکس و تو ضیحات در سایت توسط کارشناسان کامپیوتر اکو بسیار ساده است اما با وجود درخواست دوستان متاسفانه عکس محصولات (از زوایای مختلف) طریقه نصب و... هنوز قرارداده نشده است اگر عنایت بفرمائید در تبلیغات محصول در سایت های خارجی حتی می توان عکس محصول را با موس چرخاند و از زوایای مختلف دید .
این موضوع را به این دلیل عرض می کنم فلاپ های موجود در بازار آنقدر سخت نصب می شوند که در شهر ما زنجان فقط یک مغازه فلاپ داشت انهم آنقدر برای نصبش درد سر می کشید که از اوردن سری های بعد پشیمان شد و الان هیچ کس در زنجان فلاپ تندر ندارد . سپاس

با تشکر از اظهار نظر شما
این موضوع رو گزارش خواهم داد

naderi
02-24-2010, 01:39 PM
باسلام
به نظر من دورگلگیر می بایست تمام برآمدگی گلگیر را بپوشاند متاسفانه دور گلگیرهای فوق
فقط لبه عمودی آنر می پوشاند .
از آکو تقاضا داریم که دور گلگیری طراحی وتولید کند که تمام برآمدگی یعنی لبه عمودی و قسمت شیب دار حدودا"5سانتی را محافظت کند که زیبائی آن نیز چند برابر خواهد شد ومحافظت از اسیب های جزئی نیز می کند:cool:

saman
02-28-2010, 10:23 AM
با سلام خدمت سروران و مسئولان محترم شركت آكو
قبل از هر سخني بايد تشكر كنم از ارسال گل پخش كن و مكمل كنسول و بادي فويل براي اينجانب، بنده از اولين كساني هستم كه از طريق پيامك شركت، عضو سايت شدم و هديه دريافت كردم بنده به دلايل مختلف نتوانستم در سايت فعاليت داشته باشم ولي تبليغات گستردهاي براي سايت كردم وراجع به هدايا به دوستانم گفتم و دو نفر از همكاران كه تندر دارند را با سايت آشنا كردم كه عضو سايت شدند و هديه گرفتند به نظر من فعاليت در سايت خيلي محدود ميباشد و فقط اعضا و عده اي مهمان مي توانند از اخبار و محصولات مطلع شوند در صورتي كه اعضا با نصب هدايا و تردد تبليغات فيزيكي انجام مي دهند و خيلي ها با پرسش از اعضا متوجه شركت ميشوند لطفا در مورد امتياز بندي اعضا جهت دريافت هدايا و يا تخفيف خريد موارد فوق هم رعايت شود
نكته بعدي هم كه عرض ميكنم راجع به قيمتها مي باشد واقعا بعضي از اقلام قيمتهاي نجومي دارد بعضي از محصولات در فروشگاهها با قيمت خيلي كمتري موجود مي باشد كه اين امر باعث سر خوردگي اعضا نسبت به سايت مي شود البته بنده متوجه امر طراحي و توليد هستم و مي دانم براي شركت هزينه زيادي دارد اما شركت آكو بايد با شركت هاي ديگر رقابت داشته باشد تا بتواند در فضاي اقتصادي موفق باشد بازدهي در گران فروختن نيست فروش بيشتر سود بيشتر .
نكته بعدي اينكه خيلي ها با شركت آكو آشنا نيستند و از طريق پيامك و سايت نمي توانند دسترسي داشته باشند شما بوسيله اعضا و كمك آنها مي توانيد زماني كه هدايا را مي فرستيد بروشور شركت يا پوستر هاي تزيئني از خودروهاي تندر و يا خودرهاي لوكس ديگر با آرم و معرفي شركت را ارسال كنيد و اعضا را در قبال هدايا ملزم به تبليغ نمائيد .
از اينكه اين مطالب را اينجا نوشتم ببخشيد چون اولين بار هست كه مطلب مي نويسم اگر مشكل دارد بفرمائيد اصلاح مي كنم با تشكر

سید محمد زراره
02-28-2010, 05:16 PM
قبل از هر سخني بايد تشكر كنم از ارسال گل پخش كن و مكمل كنسول و بادي فويل براي اينجانب، بنده از اولين كساني هستم كه از طريق پيامك شركت، عضو سايت شدم و هديه دريافت كردم بنده به دلايل مختلف نتوانستم در سايت فعاليت داشته باشم ولي تبليغات گستردهاي براي سايت كردم وراجع به هدايا به دوستانم گفتم و دو نفر از همكاران كه تندر دارند را با سايت آشنا كردم كه عضو سايت شدند و هديه گرفتند به نظر من فعاليت در سايت خيلي محدود ميباشد و فقط اعضا و عده اي مهمان مي توانند از اخبار و محصولات مطلع شوند در صورتي كه اعضا با نصب هدايا و تردد تبليغات فيزيكي انجام مي دهند و خيلي ها با پرسش از اعضا متوجه شركت ميشوند لطفا در مورد امتياز بندي اعضا جهت دريافت هدايا و يا تخفيف خريد موارد فوق هم رعايت شود
نكته بعدي هم كه عرض ميكنم راجع به قيمتها مي باشد واقعا بعضي از اقلام قيمتهاي نجومي دارد بعضي از محصولات در فروشگاهها با قيمت خيلي كمتري موجود مي باشد كه اين امر باعث سر خوردگي اعضا نصبت به سايت مي شود البته بنده متوجه امر طراحي و توليد هستم و مي دانم براي شركت هزينه زيادي دارد اما شركت آكو بايد با شركت هاي ديگر رقابت داشته باشد تا بتواند در فضاي اقتصادي موفق باشد بازدهي در گران فروختن نيست فروش بيشتر سود بيشتر .
نكته بعدي اينكه خيلي ها با شركت آكو آشنا نيستند و از طريق پيامك و سايت نمي توانند دسترسي داشته باشند شما بوسيله اعضا و كمك آنها مي توانيد زماني كه هدايا را مي فرستيد بروشور شركت يا پوستر هاي تزيئني از خودروهاي تندر و يا خودرهاي لوكس ديگر با آرم و معرفي شركت را ارسال كنيد و اعضا را در قبال هدايا ملزم به تبليغ نمائيد .
از اينكه اين مطالب را اينجا نوشتم ببخشيد چون اولين بار هست كه مطلب مي نويسم اگر مشكل دارد بفرمائيد اصلاح مي كنم با تشكر

سلام و خسته نباشید
راستش به نظر من قیمتهای محصولات آکو خیلی هم مناسبه حالا نمیدونم شما قیمت قطعات اورژینال رو مشاهده کردین که همچین نظری دارین که این هم طبعا عادیه (طبق تجربه من چون فروشنده قطعات اتومبیلم)چون هر چیزی اورژینالش قیمت بالاست و مسئله به محصولات تولیدی آکو بر نمیگرده

و اما در مورد محصولاتی که در فروشگاهها با قیمت پایینتری ارائه میشه خوب باطبع هیچ ارزونی بی علت نیست شما کیفیت رو هم در نظر بگیرید

روابط عمومی آکو فروم
02-28-2010, 10:00 PM
باسلام وقت بخیر

نظر به این که مواد اولیه وارداتی محصولات جدید آکو (فلاپ دور گلگیر های تندر و سردنده با طرح جدید مگانی) هم اینک با تولید محدود محصولات مذکور در مرحله تست های گوناگون فنی است، امیدواریم با اخذ استانداردهای اولیه در خصوص طراحی و کیفیت از واحد فنی آکوپارت تا قبل از پایان سال جاری و طی روزهای آینده ضمن تولید انبوه به بازار عرضه شود.

تصاویر زیر نمونه ای از محصولات را به نمایش گذاشته که هم اکنون در مرحله تست می باشد. ضمن اینکه همانند سایر محصولات آکوبرای این محصول نیز جهت اخذ استانداردهای خودروسازان اقدام خواهد شد.

ضمن اینکه نحوه بسته بندی فلاپ های دور گلگیر و طرح روی آن در عکسهای مشخص است.
باتوجه به اینکه اخیرا عده ای سود جو و فرصت طلب با استفاده از نام برند آکو اقدام به فروش اجناس گوناگونی به مشتریان کرده اند که هرگز آکو تولید ننموده
براساس تصمیم مدیریت ارشد آکو من بعد تمامی محصولات آکو با بسته بندی متحدالشکلی به بازار عرضه خواهد شد که تصویر تندر آکو بر روی آن کاملا قابل مشاهده است.
ضمن اینکه آکو از ابتدای تولید محصولات خود بر روی تمامی آنان حک آکوپارت را درج نموده .
.................................................. .................................................. ..........................روابط عمومی آکو فروم

روابط عمومی آکو فروم
02-28-2010, 10:02 PM
ادامه تصاویر و نحوه بسته بندی محصولات آکو - تمامی محصولات آکو از کارتن های مادر (کارتن های بزرگی که تعدادی کارتن های کوچکتر را در خود جای میدهد) تا جعبه هایی که هر یک از محصولات آکو در آن بسته بندی میشود دارای آرم و لوگو و نوشته ی آکو است لذا دقت نمایید تا محصولات آکو را در بسته بندی های مخصوص آکو خریداری نموده و به حک برجسته ی پشت هر یک از محصولات دقت لازم را مبذول نمایید

ACO
02-28-2010, 10:30 PM
باسلام وقت بخیر

نظر به این که مواد اولیه وارداتی محصولات جدید آکو (فلاپ دور گلگیر های تندر و سردنده با طرح جدید مگانی) هم اینک با تولید محدود محصولات مذکور در مرحله تست های گوناگون فنی است، امیدواریم با اخذ استانداردهای اولیه در خصوص طراحی و کیفیت از واحد فنی آکوپارت تا قبل از پایان سال جاری و طی روزهای آینده ضمن تولید انبوه به بازار عرضه شود.

تصاویر زیر نمونه ای از محصولات را به نمایش گذاشته که هم اکنون در مرحله تست می باشد. ضمن اینکه همانند سایر محصولات آکوبرای این محصول نیز جهت اخذ استانداردهای خودروسازان اقدام می شود.

ضمن اینکه نحوه بسته بندی فلاپ های دور گلگیر و طرح روی آن در عکس مشخص است.

.................................................. .................................................. ..........................روابط عمومی آکو فروم

فقط میتونم بگم خوشحالم :)
مرسی سرکار خانم اوین از این اطلاع رسانی ..
به بنده ای که هیچ دخالتی در امر تولید این محصول نداشته ام این مدت که وقفه افتاده بود سخت گذشته به گروه اکو که همیشه به حقوق مشتری و کیفیت می اندیشیده چه سختی و فشاری وارد شده
خدا رو شکر که با کیفیتی که اکو مورد تاییدش باشه این محصول تولید شد .
شاهد موج مثبتی که بعد از توزیع این محصول از نظر کیفیت و زیبایی میرسد باشیم
و همین خستگی همه رو در خواهد کرد .
در جایی بهتر و مناسبتر وطیفه خودم میدونم یه خسته نباشید اساسی به اقای کفایی و تیم اکو بگم ....
بازم از سرکار خانم اوین تشکر میکنم بابت این خبر خوب.

نكته بعدي هم كه عرض ميكنم راجع به قيمتها مي باشد واقعا بعضي از اقلام قيمتهاي نجومي دارد بعضي از محصولات در فروشگاهها با قيمت خيلي كمتري موجود مي باشد كه اين امر باعث سر خوردگي اعضا نسبت به سايت مي شود البته بنده متوجه امر طراحي و توليد هستم و مي دانم براي شركت هزينه زيادي دارد اما شركت آكو بايد با شركت هاي ديگر رقابت داشته باشد تا بتواند در فضاي اقتصادي موفق باشد بازدهي در گران فروختن نيست فروش بيشتر سود بيشتر .

دوست عزیزم خوش اومدی .
ممنون بابت فعالیت هات و حسن نظری که به اکو داری و خودت رو جز این خانواده دونستی .
خب شاید یکی از دلائلی که این سوال رو پرسیدی و ارقام به ظاهر نجومی رو عنوان کردی دقیقا همین باشه که شما در سایت حضور نداشته اید و شاهد پرسش و پاسخ های شفاف و مکرر در این باره نبوده اید .
محصولاتی که قیمت بالایی دارند تولید رنو و ارژینال هستند و باید سفارش داده بشه از فرانسه وارد میشه اینها تولیدی اکو نیستند.
محصولات تولیدی اکو بسیار ارزان و با کیفیت هستند به طوری که چند بار در چند تاپیک از سایت ما قیمت یک دست از محصولی که اکو هم تولید میکنه رو با قیمت یک دست ارژینال اون اگر وارد میشد رو مقایسه کرده ایم شاید جنس 170 تومنی رو اکو به خاطر اینکه داخلی تولید میکنه و تولید انبوه هست با 20 تومن در اختیار هموطنان قرار میده .

برای مثال شما میتونین به این تاپیک مراجعه کنید
قیمت محصولات آکو - پاسخ به ابهامات - فروم تخصصی تندر 90 - آکو (http://www.acoforum.org/showthread.php?t=365)

فاکتورها رو مشاهده کنید تا ببینید تا یک محصول از فرانسه به ایران وارد بشه چه هزینه هایی بهش اضافه میشه چقدر پول بابت پست dhl صرف میشه و ...

اما با این قسمت که

شما بوسيله اعضا و كمك آنها مي توانيد زماني كه هدايا را مي فرستيد بروشور شركت يا پوستر هاي تزيئني از خودروهاي تندر و يا خودرهاي لوكس ديگر با آرم و معرفي شركت را ارسال كنيد و اعضا را در قبال هدايا ملزم به تبليغ نمائيد .

موافق هستم و نظر ما هم همین است البته نه به اون صورت که کسی رو ملزم کنیم
اما خب اگر داخل بسته بندی هدایا برای اعضا یک سری موارد تبلیغاتی اضافه فرستاده بشه هیچ بد نیست .

امیری
03-01-2010, 12:42 AM
دقیقا بنظر بنده بهترین راه تبلیغ محصولات وشرکت اکو زدن برچسبهایی بنام اکو مثل همان مارک اکو که با مینی کنسول تندر برای اعضائ هدیه فرستادید

انشائ الله منتظر می مانیم تا توزیع شود وبعد از نصب وفیت شدن با گل پخش کن ها در موردش نظر خواهم داد گر چه تا بحال هر چه اکو تولید نموده واقعا از نظر کیفیت مورد توجه مصرف کنندگان بوده است

tondar90
03-01-2010, 09:27 AM
عکس ها حاکی از کیفیت فوق العاده فلاپ ها داره من جنس ندیده بودم این همه تا بشه .بی صبرانه منتظر ورود ش به بازار هستیم.

سید محمد زراره
03-01-2010, 09:47 AM
منم خوشحالم که بالاخره فلاپهای تولیدی آکو داره وارد بازار میشه

بس که اجناس مشابه و بی کیفیت دیدم صبرم تموم شده بود

خسته نباشید میگم به آقای کفایی و گروه آکو

saman
03-01-2010, 10:12 AM
از اينكه لطف نموديد و مطلب اينجانب را مطالعه نموديد متشكرم بابت كلمه نجومي براي قيمتها معذرت مي خواهم (كمي گران مي باشد) بهتر است، راجع به اورجينال و روند وارد كردن اطلاع كافي ندارم ولي به نظر بنده اگر شركت آكو تمهيداتي اتخاذ نمايد و بتواند محصولات اورجينال را مناسبتر ارائه نمايد رشد و شكوفايي شركت را در آينده تضمين مي كند ، انشاالله روزي برسد كه شركت بتواند همه محصولات را توليد نمايد و سربلندي و سرافرازي كشور ايران بشود .
راجع به كلمه (ملزم) نمودن اعضا بهتر است بگويم منظورم اين نبود از ترغيب و تشويق نمودن اعضا در پيشبرد اهداف شركت و معرفي به ديگران كمك گرفته شود.
در هر حال من با هداياي ارسالي شما احساس غرور مي كنم و با تعصب و احساس وظيفه و افتخار شركت آكو را به همه معرفي مي كنم باتشكر

Reza -M
03-01-2010, 12:17 PM
با سلام
واقعا منم الان که این تصاویر را دیدیم خیلی خیلی خوشحال شدم که این محصولات کم کم داره تولید میشه و وارد بازار میشه به نظر میاد با این عکسهایی که گذاشتید دیگه جای شک از کیفیت این قطعه نمونه هر چند من خودم به گروه اکو ایمان اوردم توی این چند مدت ولی برای دوستانی که هنوز کیفیت این محصولات را نمیدونستن چجوری هست الان دیگه باید کاملا مشخص شده باشه
شاد و سر بلند باشید

L90
03-01-2010, 12:32 PM
دست تما م دستندركارن درد نكنه بيش ازهمه به مشتري مداري اهميت ميدن منجمله awinخانم در اطلاع رساني كوشا وخوب عمل مي كنند
موفق باشيد

ACO
03-01-2010, 08:07 PM
قیمت فلاپ دور گلگیر بعد از اینکه بارها کاهش داده شد
این بار هم قیمت قبلی 20 هزار تومان به 18 هزار تومان کاهش پیدا کرد .
قیمت ها اپدیت شدند در پست اول و ...

سید محمد زراره
03-01-2010, 08:22 PM
آقا خسته نباشید و دستتان درد نکنه

به این میگن مشتری مداری

نیما
03-01-2010, 10:07 PM
تا جایی که من خبر دارم از فردا جنس ها میاد توی بازار
مقدار کمی که تولید شده عرضه می شه
منم منتظرم تا از نزدیک ببینمش
بسته بندی هاشم که واقعا عالی شده هم طریقه نصب هم محصولات دیگه روشه

Tondkar
03-01-2010, 11:53 PM
ما که خیلی وقته منتظریم جاداره از گروه آکو برای تولید این محصول با این کیفیت بالا تشکر و قدر دانی کرد از روابط عمومی آکو فورم هم سپاسگزاریم برای این همه تلاش و اطلاع رسانی در مورد محصولات شرکت

ACO
03-03-2010, 03:28 AM
نام محصول: فلاپ دور گلگیر

http://acopart.org/Images/Products/s18.jpg

(http://acopart.org/Images/Products/18.jpg)
برای دیدن اندازه واقعی روی عکس کلیک نمایید.

قیمت خالص کالا: (18000) تومان (خرید از نمایندگان در استانها)

این محصول از تاریخ 12 اسفند به مدت چند روز با 20 درصد تخفیف ارائه میگردد

با احتساب هزینه 1000 تومان بابت بسته بندی و پست خرید برای همه هموطنانمون
چه عضو سایت باشند چه خیر
به مبلغ 15600
تنها تا چند روز ادامه دارد .
عده ای از دوستان هم به خاطر فعالیت خوبشون در سایت
نامشون برای هدیه رایگان یا تخفیف بیشتر در
لیست مشمولین هدایا و تخفیفات ویژه آکو جهت دریافت محصول جدید (http://acoforum.org/showthread.php?t=812)
درج شده است ....

تمامی دوستان تا 10روز الی 2 هفته پس از تایید واریز شدن وجهشون به حساب ما
میتونن منتظر وصول این محصول باشند بنابراین به خاطر حجم زیاد کارها خواهش میکنیم تا قبل از این مدت شکیبا و منتظر باشید :)

توضیحات: فلاپ درو گلگیر طراحی شده توسط آکو، جهت جلوگیری از برخورد و ساییدگی گلگیرهای اتومبیل، تهیه از طریق نمایندگی های آکو از سراسر کشور، تک فروشی و عمده فروشی

Farbod
03-03-2010, 11:23 AM
سلام منم تبریک می گم امیدوارم بقیه قطعات هم تولید بشن و یک پک کامل از قطعات اسپرت تندر که در آکو تولید می شن رو داشته باشیم

zanjani
03-15-2010, 11:22 AM
با سلام
به علت مشکلی که داشتم مدتی در اداره نبودم و همچنین به سایت سر نزده بودم امروز 88/12/24 که به اداره امدم بسته هدیه اکو را به من دادند ازاینکه اکو موفق به تولید و توزیع انبوه فلاپ شد بسیار خوشحال و از هدیه گرانقدر شما سپاسگذارم
از اینکه تشکر و قدر دانی بنده با تاخیر بود عذر خواهی می کنم

babaalil90
03-15-2010, 01:01 PM
بنده از شرکت بادی فویل و گل پخش کن خریدم و بوروشور تبلیغاتی و خودکارهایی که هدیه شده بودرا به دوستانی دادم که ال نود دارند .

Emdad-L90
03-18-2010, 07:50 AM
با سلام منم برای اون دوستانی که تندر مشکی دارن دو تا عکس می ذارم از نصب فلاپ دو گلگیر . در ضمن یه توصیه خیلی کوچولو اینکه حتما با دقت کامل این آپشن را نصب کنید تا چسب دور زه خراب نشه.

عکس اول:
http://uploading.com/files/7ff865aa/DSC00158.JPG
عکس دوم:
http://uploading.com/files/92f71de4/DSC00159.JPG

L90
03-18-2010, 09:06 PM
با سلام منم برای اون دوستانی که تندر مشکی دارن دو تا عکس می ذارم از نصب فلاپ دو گلگیر . در ضمن یه توصیه خیلی کوچولو اینکه حتما با دقت کامل این آپشن را نصب کنید تا چسب دور زه خراب نشه.

عکس اول:
http://uploading.com/files/7ff865aa/DSC00158.JPG
عکس دوم:
http://uploading.com/files/92f71de4/DSC00159.JPG

نميشه عكسارو ديد.

امیر مسعود
03-18-2010, 09:49 PM
دوستان من هم این فلاپ دور گلگیر و هم بادی فویل رو نصب کردم اینم عکسش دستشون درد نکنه جنسش 1 هست البته از دوست خوبم اقای شفیعی(رالی مارشال) که زحمت نصب این دو قطعه رو هم کشیدن بسیار تشکر میکنم
http://www.img.upnload.com/images/vf2c2cqcw9t1u86oqon_thumb.jpg (http://www.img.upnload.com/viewer.php?file=vf2c2cqcw9t1u86oqon.jpg)

mohammadi
03-28-2010, 01:29 PM
سال نو مبارك محمدي

Reza -M
03-28-2010, 05:16 PM
سال نو مبارك محمدي
با سلام
دوست عزیز به نظرتون بهتر نبود این پستتون را در تاپیک مربوطه ارسال کنید تا تاپیکها کار خودشون رو بکنند؟
مثلا در تاپیک زیر:
http://acoforum.org/showthread.php?t=1669&page=2

Danial
08-04-2011, 01:06 AM
يه انتقاد داشتم از اين محصول.اين سوراخ هايي كه براي فلاپ هاي جلو در نظر گرفتن خيلي تنگ هستن و نميشه اين خارهاي سفيد رنگ رو واردشون كرد من خودم يكم داغ كردم اين سوراخ هارو تا تونستم خارهارو از توشون عبور بدم ولي بازم با سوراخ روي بدنه ماشين هماهنگ نبود و نتونستم خارهارو نصب كنم ناچار به همون چسب خودش بسنده كردم ولي سر همين جريان سري قبلي اين فلاپها افتادن و من مجبور شدم چند رو پيش يه ست كامل دوباره خريداري كنم.اگه راه حلي دارين ارائه بدين ممنون ميشم.اميدوارم از اين قبيل مشكلات تو محصولات آينده نباشه.حيفه كه كيفيت خوب محصولات آكو با اين چيزا زير سوال بره

Porsche
08-04-2011, 02:18 AM
يه انتقاد داشتم از اين محصول.اين سوراخ هايي كه براي فلاپ هاي جلو در نظر گرفتن خيلي تنگ هستن و نميشه اين خارهاي سفيد رنگ رو واردشون كرد من خودم يكم داغ كردم اين سوراخ هارو تا تونستم خارهارو از توشون عبور بدم ولي بازم با سوراخ روي بدنه ماشين هماهنگ نبود و نتونستم خارهارو نصب كنم ناچار به همون چسب خودش بسنده كردم ولي سر همين جريان سري قبلي اين فلاپها افتادن و من مجبور شدم چند رو پيش يه ست كامل دوباره خريداري كنم.اگه راه حلي دارين ارائه بدين ممنون ميشم.اميدوارم از اين قبيل مشكلات تو محصولات آينده نباشه.حيفه كه كيفيت خوب محصولات آكو با اين چيزا زير سوال برهدوست عزیز، با توجه به توضیحات شما من حدسم این هست که این محصول رو اشتباه نصب میکنید!
ابتدا باید خارهای سفید رنگ رو از زیر وارد سوراخهای تعبیه شده بر روی گلگیر بکنین سپس فلاپ رو با پیچ ببندین که در واقع اون خارهای سفید نقش جای پیچها رو دارن، لازم نیست خارها از داخل خود سوراخهای فلاپ رد بشن که ;)

Saeed
08-04-2011, 11:38 AM
يه انتقاد داشتم از اين محصول.اين سوراخ هايي كه براي فلاپ هاي جلو در نظر گرفتن خيلي تنگ هستن و نميشه اين خارهاي سفيد رنگ رو واردشون كرد من خودم يكم داغ كردم اين سوراخ هارو تا تونستم خارهارو از توشون عبور بدم ولي بازم با سوراخ روي بدنه ماشين هماهنگ نبود و نتونستم خارهارو نصب كنم ناچار به همون چسب خودش بسنده كردم ولي سر همين جريان سري قبلي اين فلاپها افتادن و من مجبور شدم چند رو پيش يه ست كامل دوباره خريداري كنم.اگه راه حلي دارين ارائه بدين ممنون ميشم.اميدوارم از اين قبيل مشكلات تو محصولات آينده نباشه.حيفه كه كيفيت خوب محصولات آكو با اين چيزا زير سوال بره

سلام دوست عزیز
لطفا انتقاداتتون رو به صورت پیام خصوصی برای روابط عمومی آکو فروم یا مدیران فروم ارسال نمایید و این مورد که شما با آن مواجه شدید فکر نمی کنید مشکل همه کسانی که این آپشن را نصب نموده اند, نیست ؟
خیل عظیم دوستانی که نصب کرده اند با چنین مشکلی مواجه نشده اند.
می توانید برای راهنمایی نصب این آپشن از لینک زیر استفاده نمایید:
آموزش نصب فول فلاپ گلگیرهای تندر 90 - L90 - لوگان (Logan) فول فلاپ لوگان (http://acoforum.org/showthread.php?t=2473)

با سپاس

Danial
08-04-2011, 06:38 PM
با راهنمايي دوست عزيز و گرامي Porsche (http://www.acoforum.org/member.php?u=55) مشكل حل شد.با تشكر از ايشون

Mehran Renault
08-05-2011, 10:21 AM
سلام آقا سعيد عزيز
من يك هفته پيش فول فلاپ خريدم اما توي بسته اش اون خارهاي سفيد رو نداره و به جاش از اون گيره هاي فلزي گذاشتن
ايا با هم فرقي دارند؟؟؟؟؟

Porsche
08-05-2011, 01:57 PM
سلام آقا سعيد عزيز
من يك هفته پيش فول فلاپ خريدم اما توي بسته اش اون خارهاي سفيد رو نداره و به جاش از اون گيره هاي فلزي گذاشتن
ايا با هم فرقي دارند؟؟؟؟؟منظورتون کی هست مهران جان؟
من از این تغییر اطلاعی ندارم ولی در هر صورت این بست فلزی تفاونی در بستن فلاپ ایجاد نمیکنه و نقش نگه داشتن پیچ رو ایفا میکنن هرچند که خارهای پلاستیکی بسیار خوب طراحی شدن و کار تمیزتر خواهد شد :)

Mehran Renault
08-05-2011, 03:02 PM
منظورتون کی هست مهران جان؟
من از این تغییر اطلاعی ندارم ولی در هر صورت این بست فلزی تفاونی در بستن فلاپ ایجاد نمیکنه و نقش نگه داشتن پیچ رو ایفا میکنن هرچند که خارهای پلاستیکی بسیار خوب طراحی شدن و کار تمیزتر خواهد شد :)
سلام
منظورم آقا سعيد مدير تالار آموزش نصب بود:cool:

shahryar
12-22-2011, 11:25 AM
با سلام من بردم نماينده اكو نصب كردم ولي چسب 2 ور چسب گلگير جلو باز شده ظاهر جالبي نداره چيكار كنم

Renault Logan
12-22-2011, 01:26 PM
با سلام من بردم نماينده اكو نصب كردم ولي چسب 2 ور چسب گلگير جلو باز شده ظاهر جالبي نداره چيكار كنم

ضمن عرض سلام و خير مقدم خدمت شما دوست گرامي بابت پيوستن به خانواده بزرگ آكوي عزيز
چسب هاي دو طرفه اي كه شركت در داخل بسته بندي محصولات قرار ميده ، چسب هاي بسيار با كيفيتي هستند. ايراد از چسب نبوده مسلما
حتما قبل از نصب فلاپ ، گلگير رو خوب با بنزين و الكل تميز نكرديد تا كثيفي و چربي هاي روي سطح گلگير از بين بره .
شما بايد فلاپ رو باز كنيد
چسب دو طرفه را خيلي خوب و با دقت از روي فلاپ و بدنه گلگير پاك كنيد .
روي سطح خود فلاپ كه چسب روش قرار ميگيره و همچنين روي سطح گلگير را ابتدا با پنبه بنزين خوب تميز كنيد تا آثار باقيمانده از چسب پاك بشه .
سپس با پنبه الكل همين سطوح رو مجددا پاك كنيد تا چربي بنزين رو پاك كنه .
بعد ، مراحل چسباندن چسب به فلاپ و گلگير رو حتما يا در زير نور آفتاب انجام دهيد كه بدنه گرم باشه يا از سشوار براي گرم كردن فلاپ و گلگير استفاده كنيد تا چسب خيلي خوب بچسبه و ديگه خودشو رها نكنه.

از چسب دو طرفه با كيفيت استفاده كنيد و خوب فلاپ و گلگير رو تميز كنيد وگرنه باز همين مشكل رو خواهيد داشت .
موفق باشيد .

shahryar
12-22-2011, 02:23 PM
ممنون از توجهتون بردم نمايندگي گفتش صبر كن بقيه اش خراب بشه بيار درستش ميكنم برات

Kharazi
12-24-2011, 12:26 PM
دوستان عزیز سلام
درصدد تهیه فلاپ دور گلگیر برآمدم و یه سری پرس و جو ها رو انجـام دادم خواستم قبل از خرید مطمئن بشم که برداشتم درست هست یا خیر.
اول از همه اینکه بنظر میرسه در مورد چرخ های عقب تفاوتی بین شکل ظاهری مینی فلاپ و فول فلاپ وجود نداشته باشه و این تفاوت خودش
رو در چرخ های جلو نشــون بده. اون هم به این صورت که در مینی فــلاپ طول قوس بعلت بسته شدن گل پخش کن، کمتر از طول قوس در فول
فلاپ باشه. برداشت بنده در این خصوص درست هست؟
مورد دوم اینکه با مقایسه دو عکس زیر متوجه شدم که مینی فلاپ بر خلاف فول فلاپ تمام ارتفاع قسمت عمودی لبه گلگیر رو پوشش نمیده و
اصطلاحاً عرض کمتری به نسبت فول فلاپ داره. یا شاید هم برداشت بنده اشتباه باشه. این مورد رو هم راهنمایی بفرمایین لطفاً.
http://www.acopart.org/Images/Products/25.jpg

http://www.acopart.org/Images/Products/18.jpg

و سوال آخر اینکه توی هر بسته (چه مینی فلاپ و چه فول فلاپ) چند عدد از این محصول وجود داره؟

L90
12-24-2011, 01:09 PM
سلام آقا مهدي

همونطور كه از اسم جفتشون معلومه ميني فلاپ كل گلگير رو پوشش نميده و اما فول فلاپ كل گلگير رو پوشش ميده تو فول فلاپ گل پخش كن خوب چفت نميشه اما ميني فلاپ همراه با گل پخش كن خوب مچ ميشه

تو بسته بنديش 4عدد هست .

توضيحات كامل رو سعيد خان در تاپيك زيز توضيح دادن:

فول فلاپ : http://acoforum.org/showthread.php?t=2473

Kharazi
12-24-2011, 01:16 PM
سلام آقا مهدي

همونطور كه از اسم جفتشون معلومه ميني فلاپ كل گلگير رو پوشش نميده و اما فول فلاپ كل گلگير رو پوشش ميده تو فول فلاپ گل پخش كن خوب چفت نميشه اما ميني فلاپ همراه با گل پخش كن خوب مچ ميشه

تو بسته بنديش 4عدد هست .

توضيحات كامل رو سعيد خان در تاپيك زيز توضيح دادن:

فول فلاپ : http://acoforum.org/showthread.php?t=2473

سلام از بنده اس قربان
قبل از پست زدن پست های آقا سعید رو خونده بودم منتهی چون به جواب نرسیدم و سوالم در خصوص نصب نبود توی اون مقاله مزاحم ایشون نشدم. حالا با توضیحاتی که جنابعالی فرمودین یه موضوع باقی می مونه که من از عکس ها برداشت کردم و اون این موضوعه که بنظر میرسه مینی فلاپ عرض کمتری داره و تمام قسمت عمودی لبه گلگیر رو پوشش نمیده و یه قسمتی از لبه عمودی بدون پوشش می مونه که فکر میکنم از این لحاظ فول فلاپ شکیل تر باشه.

L90
12-24-2011, 01:23 PM
سلام از بنده اس قربان
قبل از پست زدن پست های آقا سعید رو خونده بودم منتهی چون به جواب نرسیدم و سوالم در خصوص نصب نبود توی اون مقاله مزاحم ایشون نشدم. حالا با توضیحاتی که جنابعالی فرمودین یه موضوع باقی می مونه که من از عکس ها برداشت کردم و اون این موضوعه که بنظر میرسه مینی فلاپ عرض کمتری داره و تمام قسمت عمودی لبه گلگیر رو پوشش نمیده و یه قسمتی از لبه عمودی بدون پوشش می مونه که فکر میکنم از این لحاظ فول فلاپ شکیل تر باشه.

بله درسته منتهي تو قسمت جلو فول فلاپ با گل پخش كن خوب چفت نميشه و با يكم زور بايد چفتشون كنيد

در قسمت زير تو عكس مشخص هست همانطور كه آقا سعيد گفتن بايد يجور باهش كنار بياييد: ;)

http://acoforum.org/showpost.php?p=36205&postcount=13

Kharazi
12-24-2011, 01:25 PM
بله درسته منتهي تو قسمت جلو فول فلاپ با گل پخش كن خوب چفت نميشه و با يكم زور بايد چفتشون كنيد

در قسمت زير تو عكس مشخص هست همانطور كه آقا سعيد گفتن بايد يجور باهش كنار بياييد: ;)

http://acoforum.org/showpost.php?p=36205&postcount=13

پس با توجه به این موضوع اینا رو هم باید به همراه گل پخش کن های رنگ شده ام، رنگ کنم تا جلوه بهتری بگیره.

L90
12-24-2011, 01:35 PM
پس با توجه به این موضوع اینا رو هم باید به همراه گل پخش کن های رنگ شده ام، رنگ کنم تا جلوه بهتری بگیره.

من جاي شما باشم هيچ وقت فول فلاپ رو رنگ نميكنم به خاطر اينكه اگر خدايي نكرده گلگير به جايي سايش پيدا كرد رنگش دچار رنگ پريدگي پيدا ميكنه جلوه بدي پيدا ميكنه.

Renault Logan
12-24-2011, 04:51 PM

سلام آقا مهدي
امير حسين جان زحمت راهنمايي هاي شما رو كشيدند كه از ايشون تشكر ميكنم
فقط خواستم عرض كنم به نظر بنده فول فلاپ روي رنگ سفيد اصلا جالب نميشه و نماي جانبي ماشين رو بهم ميزنه .
ميني فلاپ زيبايي خاص ديگه اي داره ، ضمن اينكه با گل پخش كن ست ميشه و اون مقدار از گلگير كه در معرض خطر هست و مي بايست پوشش بده را، پوشش ميده .باقيش زياد مهم نيست

در مورد رنگ هم بنده عقيدم اين هست كه رنگ نشه بهتره .

نظر شما محترم هست .
موفق باشيد .

Kharazi
12-25-2011, 12:17 AM
سلام آقا مهدي
امير حسين جان زحمت راهنمايي هاي شما رو كشيدند كه از ايشون تشكر ميكنم
فقط خواستم عرض كنم به نظر بنده فول فلاپ روي رنگ سفيد اصلا جالب نميشه و نماي جانبي ماشين رو بهم ميزنه .
ميني فلاپزيبايي خاص ديگه اي داره ، ضمن اينكه با گل پخش كن ست ميشه ، اون مقدار از گلگير رو كه در معرض خطر هست و مي بايست پوشش بده ، پوشش ميده .

در مورد رنگ هم بنده عقيدم اين هست كه رنگ نشه بهتره .

نظر شما محترم هست .
موفق باشيد .

حاجی جان سلام
شما به این خاطر می فرمایین که نازک تره و رنگ مشکی اش کمتر به چشم میاد؟
من تا قبل کارواش نیازی به این آپشن نداشتم منتهی یه کارواشی کم عقل قسمت فلزی لوله پمپ آب رو زد به همین لبه و توی دو سه جا رنگ ش پرید واسه جلوگیری از گسترش ش مجبورم اینکارو کنم:mad:

Renault Logan
12-25-2011, 01:35 AM
حاجی جان سلام
شما به این خاطر می فرمایین که نازک تره و رنگ مشکی اش کمتر به چشم میاد؟
من تا قبل کارواش نیازی به این آپشن نداشتم منتهی یه کارواشی کم عقل قسمت فلزی لوله پمپ آب رو زد به همین لبه و توی دو سه جا رنگ ش پرید واسه جلوگیری از گسترش ش مجبورم اینکارو کنم:mad:

بله دقيقا بخاطر همون نازك تر و مينياتوري تر بودنش كه جلوه زيبايي به گلگير ها ميده .

اون مقداري هم كه رنگش آسيب ديده رو بايد ترميم كنيد . رنگ سفيد كه در آوردنش خيلي راحت هست .
اگر رنگ رو ترميم نكنيد ، چه فلاپ نصب كنيد چه نصب نكنيد ، ممكنه پيشرفت كنه درصد خرابي و 100% هم زنگ خواهد زد .

arya
03-12-2012, 05:19 PM
درود اخیری مغازه های لوازم یدک .. فروشی اقدام به عنوان فروش محصولات اصلی آکو کرده اند. البته من در سایت آکو اسمی از این نمایندگی ها ندیدم. قیمت فول فلاپ رو گرفتم و زه دور موتور . بترتیب 25 تومن و 12 تومن بود.
بنظرتون مناسبه؟ در ضمن صندوق پران هم 15 تومن.
یک سوال ؟
برخی خودروها فول فلاپ هایی دارند که خیلی برجسته هستند. آیا تولید آکو به همین شکل است؟ و آیا بنظرتون اون همه برجستگی نیاز هست؟
بنظرتون کدوم نوع مناسب تره؟
در ضمن بنظرم قیمت سایت با قیمت نمایندگی های سراسر ایران هرگز نمیتونه یکی باشه.
با تشکر

پس از یک ساعت از نوشتن متن بالا به خودم زحمت دادم و 10 کیلومتر تا نمایندگی مورد نظرم رفتم. خوشبختانه همه محصولات موجود بود. برخورد هم خوب بود. فول فلاپ مارک آکو با قیمت 15 هزارتومن و فیلتر هوای کابین با قیمت 3 هزار تومن خریداری شد. خوب شد صبح از مغازه نزدیک محل کارم نخریدم. جالب اینکه فکر کنم قیمت سایت 18 تومن هست. ولی من محصول اصلی رو با قیمت 15 تومن خریدم. و منتظرم تا هفته بعد نصب کنم. با تشکر.

Renault Logan
03-12-2012, 05:41 PM
درود اخیری مغازه های لوازم یدک .. فروشی اقدام به عنوان فروش محصولات اصلی آکو کرده اند. البته من در سایت آکو اسمی از این نمایندگی ها ندیدم. قیمت فول فلاپ رو گرفتم و زه دور موتور . بترتیب 25 تومن و 12 تومن بود.
بنظرتون مناسبه؟ در ضمن صندوق پران هم 15 تومن.
یک سوال ؟
برخی خودروها فول فلاپ هایی دارند که خیلی برجسته هستند. آیا تولید آکو به همین شکل است؟ و آیا بنظرتون اون همه برجستگی نیاز هست؟
بنظرتون کدوم نوع مناسب تره؟
در ضمن بنظرم قیمت سایت با قیمت نمایندگی های سراسر ایران هرگز نمیتونه یکی باشه.
با تشکر

سلام دوست عزیز
اون فروشگاه هایی که اشاره کردید ، هیچ کدوم نمایندگی یا عاملیت فروش آکو نیستند و خودشون دست به دست اقدام به خرید محصولات آکو و فروش آنها با قیمت های بالاتر بخاطر همون دست به دست شدن میکنند .
اگر فروشگاهی ، نمایندگی یا عاملیت فروش آکو باشه ، سر قله ابر قو هم که باشه قیمت فروش محصولاتش همون قیمتی هست که آکو در سایت اعلام کرده نه کمتر نه بیشتر .

اون مدل برجسته تولید آکو نیست ، اون مدل بسیار غیر استاندارد طراحی شده و برای نصبش باید فشار بسار زیادی به گلگیر وارد بشه تا خار هاش جا بره ضمن اینکه شکننده هست و زیرش آب جمع میشه که باعث پوسیدگی گلگیر میشه و در آخر اصلا برجستگی آن هماهنگی با بدنه لوگان نداره

فول فلاپ ها و مینی فلاپ های اکو بصورت تخت و خوابیده روی گلگیر قرار میگیرند و علاوه بر چسب دو طرفه بسیار با کیفیتی که دارند ، تعدادی خار پلاستیکی دارند که برای نصب اصلا نیاز به فشار نداره و به راحتی قابل نصب هست .
مهمترین مزیت فلاپ های آکو علاوه بر زیبایی و همخوانی که با بدنه لوگان داره ، این هست که آب زیر آنها باقی نمیماند و موجب پوسیدگی گلگیر نمی شود .

تصاویر این فلاپ ها رو میتوانید در لینک های زیر مشاهده کنید :

http://www.acopart.org/Products.aspx?id=18

http://www.acopart.org/Products.aspx?id=25

موفق باشید .

yaghub
06-28-2012, 11:04 AM
جناب رنو لوگان گرامی
من اخیرا یه فول فلاپ اکو گرفتم ولی بعدا که فک کردم دیدم ایکاش فلاپی میگرفتم که به اندازه کافی برجستگی داشته باشه
چون اصولا دلیل اصلی کاربرد این قطعه اینه که هنگام نزدیکی بیش از حد به موانع ، خش و ضربه ای روی گوشه های گلگیر نیافته و متاسفانه هنگام طراحی این قطعه در اکو ، اصل کاربرد این قطعه در مقابل فاکتور زیبایی به عقب رانده شده
صاف بودن شاید زیباتر باشه ولی نه به قیمت اینکه فاکتور اصیلی مثل قدرت انعطاف پذیری و جذب ضربه رو کنار بزاریم .متاسفانه در طراحی بعضی قطعات دیگر توسط اکو که اونها رو خریدم هم همین ضعف رو مشاهده کردم که باید در تاپیک مربوط بحث بشه
ضمنا از لحاظ دشواری تولید ، ساخت این قطعه بصورتی که دارای برجستگی انعطاف پذیر بیرونی باشه بمراتب از قطعه کاملا صافی که اکو میسازه دشوارتره و منطقا باید گرونتر باشن
امیدوارم که اکو در آینده در طراحی این قطعه تجدید نظر بکنه

Renault Logan
06-28-2012, 03:40 PM
جناب رنو لوگان گرامی
من اخیرا یه فول فلاپ اکو گرفتم ولی بعدا که فک کردم دیدم ایکاش فلاپی میگرفتم که به اندازه کافی برجستگی داشته باشه
چون اصولا دلیل اصلی کاربرد این قطعه اینه که هنگام نزدیکی بیش از حد به موانع ، خش و ضربه ای روی گوشه های گلگیر نیافته و متاسفانه هنگام طراحی این قطعه در اکو ، اصل کاربرد این قطعه در مقابل فاکتور زیبایی به عقب رانده شده
صاف بودن شاید زیباتر باشه ولی نه به قیمت اینکه فاکتور اصیلی مثل قدرت انعطاف پذیری و جذب ضربه رو کنار بزاریم .متاسفانه در طراحی بعضی قطعات دیگر توسط اکو که اونها رو خریدم هم همین ضعف رو مشاهده کردم که باید در تاپیک مربوط بحث بشه
ضمنا از لحاظ دشواری تولید ، ساخت این قطعه بصورتی که دارای برجستگی انعطاف پذیر بیرونی باشه بمراتب از قطعه کاملا صافی که اکو میسازه دشوارتره و منطقا باید گرونتر باشن
امیدوارم که اکو در آینده در طراحی این قطعه تجدید نظر بکنه

با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست گرامی

در ابتدا عرض کنم خدمتتون که انتخاب کلیه آپشن های ساخته شده برای لوگان ، توسط مشتری ، در وهله اول برمیگرده به سلیقه مشتری .

اینکه شما مدل غیر شرکتی و برجسته فلاپ رو میپسندید نظر شماست و محترم هست و مختارید که هر مدلی رو خواستید تهیه و استفاده بفرمایید .
ولی در عمل و آزمایشات اثبات شده که فلاپ برجسته کارایی فول فلاپ تولید شده شرکت آکو را نداشته و در تصادفات سریعا خواهد شکست و به گلگیر آسیب میزنه .
ضمن اینکه بدلیل طراحی ضعیف آن ، آب و رطوبت پشت آن باقیمانده و در مدت زمان طولانی سبب پوسیدگی گلگیر خواهد شد .
از جنبه ظاهری هم باز اکثریت آرا بر این بوده که فلاپ برجسته بدلیل برجستگی که داره ، حالت برجستگی و باد داده شده گلگیر های لوگان رو بیشتر و بزرگتر جلوه میده که این خود شدیدا باعث لطمه زدن به نمای خودرو میشه .

از نظر کیفیت دو محصول بنده به شما اطمینان 100% میدم که کیفیت جنس فلاپ برجسته و متفرقه حتی به اندازه نصف کیفیت فلاپ تولید شده توسط اکو نیست .

طراحی فلاپ آکو به گونه ای هست که به هیچ وجه آب و رطوبت در پشت آن باقی نمانده و سبب آسیب رساندن به گلگیر خودرو نمی شود .

تمامی این موارد هم از لحاظ فنی هم از لحاظ زیبایی و شکیل بودن در زمان نصب بر روی خودرو ، در طراحی فول فلاپ توسط مهندسین خبره شرکت آکو ، بررسی و مورد تست قرار گرفته و سپس محصول تولید شده .

بنده که شخصا کوچکترین ایرادی در طراحی این محصول زیبا و پر طرفدار مشاهده نمیکنم .

به هر حال شما مصرف کننده هستید و حق انتخاب دارید .

موفق باشید .