PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم صوتی تندر

نیما
11-28-2009, 01:38 AM
http://thumbnails10.imagebam.com/5777/8e770357762583.gif (http://www.imagebam.com/image/8e770357762583)

نیما
11-28-2009, 01:44 AM
من روی ماشین خودم یک پایونیر جدید بستم که لامپ هاش سفیده که با رنگ چراغ های کیلومترم خیلی میاد و خوشکل شده عکسشو حتما میزارم

ACO
11-28-2009, 12:11 PM
من روی ماشین خودم یک پایونیر جدید بستم که لامپ هاش سفیده که با رنگ چراغ های کیلومترم خیلی میاد و خوشکل شده عکسشو حتما میزارم

اره حتما یه عکس باکیفیت با نور مناسب ازش بگیر بذار ببینیم چطور شده ...
:)

نیما
11-28-2009, 12:13 PM
تو قسمت کارای که روی تندرتون انجام دادین یک عکس گذاشتم اما زیاد واضح نیست در اولین فرصت چشم

aliname
12-19-2009, 01:25 PM
نيما در مورد سوكت مشكلي نداشتي
عكس حتما بذار
قيمتش چقدر برات آب خودر
و كيفيت و قابيليتش چي هست
فلش مي خوره يا نه

tondar90
12-19-2009, 01:59 PM
نيما در مورد سوكت مشكلي نداشتي
عكس حتما بذار
قيمتش چقدر برات آب خودر
و كيفيت و قابيليتش چي هست
فلش مي خوره يا نه
سوکت تبدیل l90 در فروشگاه های فروش لوازم صوتی موجود هست.

نیما
01-03-2010, 03:04 AM
به خاطر تاخیرم منو ببخشید مدتی نبودم
آره هم فلش میخوره هم بلوتوس داره
عکسم واسه فردا میزارم

نیما
01-08-2010, 02:07 AM
http://thumbnails24.imagebam.com/6279/4de4c662785862.gif (http://www.imagebam.com/image/4de4c662785862)

http://thumbnails24.imagebam.com/6279/40882662785866.gif (http://www.imagebam.com/image/40882662785866)

این هم از پخش من که با تعویض لامپ کیلومتر که سفید کردم ست شد
هم بلوتوث داره هم فلش میخوره
نکته خوبش اینه که در زمان خاموشی یا حتی روشن بزرگ ساعت رو نشون میده که عدم دید کافی به ساعت رو هم پوشش میده

Tondkar
01-08-2010, 05:34 AM
منم یه پخش پایونیر uspخور 2تاباند پایونیر6975یه آمپیلی 4کاناله پایونیر 1جفت تیوتر اسپیس پایونیر
با یه ساب پایونیر انداختم خیلی راضی هستم

نیما
01-08-2010, 12:40 PM
منم یه پخش پایونیر uspخور 2تاباند پایونیر6975یه آمپیلی 4کاناله پایونیر 1جفت تیوتر اسپیس پایونیر
با یه ساب پایونیر انداختم خیلی راضی هستم
مبارکه من که باندام و آمپم کنووده باندا جلو و تیوتر هام سونی از سابم خوشم نمیاد

Tondkar
01-08-2010, 02:53 PM
چرا مگه سابت چه مشکلی داره؟

نیما
01-08-2010, 02:59 PM
چرا مگه سابت چه مشکلی داره؟

ساب مشکلی نداره
من صدای سابو زیاد نمیپسندم از طرفی دوست ندارم یک سرباز معمولی بهونه ای داشته باشه

Tondkar
01-08-2010, 03:09 PM
من که مشکلی نداشتم تا الان البته ساب تو باکس تو صندوقه

نیما
01-08-2010, 03:14 PM
من که مشکلی نداشتم تا الان البته ساب تو باکس تو صندوقه

من صداش برام کافیه باندا
زیاد اهل صدا نیستم میگم زیاد با صدای خود ساب و باس حال نمیکنم

امیری
01-08-2010, 04:25 PM
با سلام اگر کا رخانه تولیدتندر همانطور که تندر را با کیفیت خیلی خوب تولید وبدست مصرف کننده می دهد پخش ماشین را هم از نوع خوب ویا لااقل با سیستم ام پی تری انتخاب میکرد خیلی خوب می شد ولازم نبود که فعلا یک هزینه اضافی به مصرف کننده تحمیل گردد

نیما
01-08-2010, 04:30 PM
با سلام اگر کا رخانه تولیدتندر همانطور که تندر را با کیفیت خیلی خوب تولید وبدست مصرف کننده می دهد پخش ماشین را هم از نوع خوب ویا لااقل با سیستم ام پی تری انتخاب میکرد خیلی خوب می شد ولازم نبود که فعلا یک هزینه اضافی به مصرف کننده تحمیل گردد
مثل 206 که الان همه تیپ هاش با mp3 و usb عرضه میشه

وثوق
01-08-2010, 05:14 PM
مبارکه من که باندام و آمپم کنووده باندا جلو و تیوتر هام سونی از سابم خوشم نمیاد
بادهای جلو سونی ازچه مدلیه ایا جواب میده؟:confused:

نیما
01-08-2010, 05:22 PM
بادهای جلو سونی ازچه مدلیه ایا جواب میده؟:confused:
http://acoforum.org/attachment.php?attachmentid=22&d=1259323009

من که خیلی راضیم تیوتر ها هم در محل آینه ها نصب شده

Tondkar
01-08-2010, 05:25 PM
من از باندهای خودش استفاده کردم راضیم هستم

نیما
01-08-2010, 08:47 PM
من از باندهای خودش استفاده کردم راضیم هستم
بانداش خوبه اما اصلا خوشکل نیست

Tondkar
01-09-2010, 12:48 AM
از نظر زیبای درسته قشنگ نیست اما من با کنوود تست کردم صدای باندای خودش بهتر بود واسه همین پشیمون شدم یکم هم سایزش بد گیر میاد ولی با اینکه کلی گشتم و پیدا کردم بعد از تست پشیمون شدم میخواستم خربزه ای بندازم که گیر میکرد به شیشه داخل درب

نیما
01-09-2010, 01:50 PM
از نظر زیبای درسته قشنگ نیست اما من با کنوود تست کردم صدای باندای خودش بهتر بود واسه همین پشیمون شدم یکم هم سایزش بد گیر میاد ولی با اینکه کلی گشتم و پیدا کردم بعد از تست پشیمون شدم میخواستم خربزه ای بندازم که گیر میکرد به شیشه داخل درب
این مدل که من گذاشتم حتی جا پیچاش یکی بود و هیچ جارو سورلخ هم نکردم
و چون دستگاه تفکیک صدا برای تیوتر ها داره کیفیت خیلی خوبی داره

Tondkar
01-10-2010, 10:18 PM
نیما جان مدلشو حتما بذار که چیه

naser
01-10-2010, 10:43 PM
کسی از اقایان باند فابریکی ال90 داره یا نه؟

سلام اقای نیما
در مورد تغییر رنگ لامپهای کیلومتر توضیح می خواستم وقیمت چند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tondkar
01-10-2010, 10:59 PM
دوست عزیز از ایجاد 2پست پشت هم خوداری بفرمایید میتوانستید هر 2 سوال و در یک پست مطرح نمایید
در مورد چراغها قبلا مفصلا صحبت شده به تاپیک هر کاری روی تندرتون انجام دادید مراجعه نمایید
بعدشم باندا به جه کارت میاد؟

کامبیز محمودزاده
03-14-2010, 11:04 AM
من هد یونیت با مارک سامر نصب کردم dvd- tv-بلوتوث و usb داره کیفیتش خوبه

امیر مسعود
06-12-2010, 09:48 PM
کسی از اقایان باند فابریکی ال90 داره یا نه؟

سلام اقای نیما
در مورد تغییر رنگ لامپهای کیلومتر توضیح می خواستم وقیمت چند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز خواستی من دارم باند فابریکی;)

MISHAD
08-09-2010, 05:58 PM
سلام
من یک پخش دی وی دی پایونر مدل AVH-P 5250 می خوام نصب کنم از بچه ها کسی داشته میخوام بدونم با توجه به اینکه lcd داره بعد یه مدت خراب نمیشه؟چون بعد هر بار خاموش کردن ماشین lcd در جای خودش قرار میگیره و فکر کنم این باز و بسته شدن ممکنه باعث خراب شدنش بشه.

امیر مسعود
08-10-2010, 10:14 AM
سلام
من یک پخش دی وی دی پایونر مدل AVH-P 5250 می خوام نصب کنم از بچه ها کسی داشته میخوام بدونم با توجه به اینکه lcd داره بعد یه مدت خراب نمیشه؟چون بعد هر بار خاموش کردن ماشین lcd در جای خودش قرار میگیره و فکر کنم این باز و بسته شدن ممکنه باعث خراب شدنش بشه.
دوست عزیز این پخش پایونیر پخش خوبی و کیفیت خوبی داره ولی شما 2 نکته رو هم در نظر بگیر یک موقع استفاده از کولر ال سی دی پخش جلوی دریچه های وسط کولر رو میگیره و 2 اینکه در این جور پخشها پنل ظبط کامل جدا نمیشود و قسمتی از اون در داخل ماشین میمونه و خوراک اقا دزد هست البته یه چند مارکی هستند که پنل کامل جدا میشه که مارکهای معروفی نیستند و کیفیت پخش پایونیر رو ندارند فکر هم نمیکنم باز و بسته شدن باعث خرابی بشه البته به شرطی که درست استفاده بشه و مدام باز و بسته نشه تو اینجور ظبتها شما میتونی وقتی داری به اهنگ گوش میدی و خبری از تصویر نیست ال سی دی رو باز نکنی و مثل ظبط معمولی به اهنگ گوش بدی که این خودش خیلی کمک میکنه به کمتر باز و بسته شدن ال سی دی موفق و پیروز باشی بازم سوالی بود در خدمتم
:cool:

MISHAD
08-10-2010, 11:51 AM
سلام
اقا مسعود راجع به کولر دقیقا با حرفتون موافقم ،این یکی از معایب استفاده از این پخش هستش اما بحث من بیشتر راجع به باز و بسته شدن ضبطه چون بعد هر خاموش کردن ماشین اتوماتیک در جای خودش قرار میگیره و این باز و بسته شدن گفتم شاید بعد یه مدت تاثیر خودش و بذاره و باعث خرابیش بشه.

logan20
04-28-2011, 07:29 AM
دوستان نظرتون درمورد مارک مارشال مدل ME-3671 چیه؟
امروز توی شهر بودم یه دفعه دیدم . همه امکاناتش مثل 5250 پایونیر هست ولی قیمتش حدود 300 بود
به نظر شما خریدش عاقلانه هست با این قیمت؟
خرابی نداره؟

Renault
04-28-2011, 08:00 AM
دوستان نظرتون درمورد مارک مارشال مدل ME-3671 چیه؟
امروز توی شهر بودم یه دفعه دیدم . همه امکاناتش مثل 5250 پایونیر هست ولی قیمتش حدود 300 بود
به نظر شما خریدش عاقلانه هست با این قیمت؟
خرابی نداره؟

5250 پایونیر یکی از شاهکارهای پایونیر هست و خروجی صداش فوقالعادس اما بعید میدونم مارشال هم از لحاظ کیفیت به اون برسه...شما باید ببینی از سیستمت چه توقعی داری بعد انتخاب کنی...شاید اگر نخوای سیستم ببندی انتخاب خوبی باشه.
موفق باشید

logan20
04-28-2011, 09:11 AM
5250 پایونیر یکی از شاهکارهای پایونیر هست و خروجی صداش فوقالعادس اما بعید میدونم مارشال هم از لحاظ کیفیت به اون برسه...شما باید ببینی از سیستمت چه توقعی داری بعد انتخاب کنی...شاید اگر نخوای سیستم ببندی انتخاب خوبی باشه.
موفق باشید
دوستان دیگه هم اگه نظراتشون رو بدن ممنون میشم
الان فقط قصد بستن این ضبط و دو تا باند رو دارم اما ممکنه بعدها وضعمون خوب شه دنبال ساب و آمپ هم بریم
راستی یه سؤال دیگه هم دارم.
من خیلی از سیستم صوتی سر در نمیارم
این قضیه Double DIN و Single DIN چیه؟ چه فرقی با هم دارند؟:p

Renault Megane RS
04-29-2011, 03:32 PM
دوستان دیگه هم اگه نظراتشون رو بدن ممنون میشم
الان فقط قصد بستن این ضبط و دو تا باند رو دارم اما ممکنه بعدها وضعمون خوب شه دنبال ساب و آمپ هم بریم
راستی یه سؤال دیگه هم دارم.
من خیلی از سیستم صوتی سر در نمیارم
این قضیه Double DIN و Single DIN چیه؟ چه فرقی با هم دارند؟:p

با سلام

دابل دین و سینگل دین در اندازه با هم فرق دارند و ضبط هایی مثل مال ال 90 سینگل دین هست و ضبط هایی مثل ضبط سوناتا که ارتفاعش دو برابره و معمولا پانلش ال سی دیه رو دابل دین میگن!

با تشکر

Mohsen.Karaj
04-29-2011, 06:15 PM
درود
من رو ماشینم چند وقته Marshal ME-2464 نصب کردم نسبت به قیمتش(200) خیلی امکانات داره بلوتوث تمام فرمتهای DVD -TV-USB port-Ram mmc slot-Touch screen و ....SIN din هستش ولی LCD DUB Din یعنی قسمتی از مانیتور دقیقا تا بالای دکمه های فلاشر و .... میاد ولی خللی تو عملکردشون نداره

logan20
04-30-2011, 07:08 AM
با سلام

دابل دین و سینگل دین در اندازه با هم فرق دارند و ضبط هایی مثل مال ال 90 سینگل دین هست و ضبط هایی مثل ضبط سوناتا که ارتفاعش دو برابره و معمولا پانلش ال سی دیه رو دابل دین میگن!

با تشکر

درود
من رو ماشینم چند وقته Marshal ME-2464 نصب کردم نسبت به قیمتش(200) خیلی امکانات داره بلوتوث تمام فرمتهای DVD -TV-USB port-Ram mmc slot-Touch screen و ....SIN din هستش ولی LCD DUB Din یعنی قسمتی از مانیتور دقیقا تا بالای دکمه های فلاشر و .... میاد ولی خللی تو عملکردشون نداره
دوستان ممنون. محسن جان Dob din LCD یعنی چی؟
یعنی lcd بزرگه؟
اگه لطف کنی یه عکس از ضبط ماشینت برام بزاری ممنون میشم ؟
و این که چند وقته گرفتی؟
کیفیت صدای خروجی؟
کیفیت تاچ و بقیه امکاناتش ؟
مرسی

Mohsen.Karaj
04-30-2011, 10:46 AM
دوستان ممنون. محسن جان Dob din LCD یعنی چی؟
یعنی lcd بزرگه؟
اگه لطف کنی یه عکس از ضبط ماشینت برام بزاری ممنون میشم ؟
و این که چند وقته گرفتی؟
کیفیت صدای خروجی؟
کیفیت تاچ و بقیه امکاناتش ؟
مرسی

درود
قسمت اصلی ضبط که اصطلاحا کفی گفته میشه اندازه معمولیه و بدون مشکل داخل فضای لوگان جا میشه ولی LCD بزرگتره و حدود 1 سانت از ضبط جلوتره و دقیقا تا بالای وکمه ها میاد و از طریق 1 آسانسور برقی جهت رفاه حال استفاده کننده شما قادر خواهید بود زاویه ی LCD رو تغییر بدید حدود 5 ماه نصب کردم تاچ فوق العاده ای داره جزء جدیدترین مدلهای مارشاله و نقایص تاچ مدلهای پیشین مرتفع شده سایر مشخصاتش هم اینه
power max 45*4
ورودی دوربین عقب
RCA line-out 2
AV input
Video in
! channel subwoofer Full user interface touch screen و .....
در مورد عکس هم بروی چشم

logan20
04-30-2011, 11:52 AM
درود
قسمت اصلی ضبط که اصطلاحا کفی گفته میشه اندازه معمولیه و بدون مشکل داخل فضای لوگان جا میشه ولی LCD بزرگتره و حدود 1 سانت از ضبط جلوتره و دقیقا تا بالای وکمه ها میاد و از طریق 1 آسانسور برقی جهت رفاه حال استفاده کننده شما قادر خواهید بود زاویه ی LCD رو تغییر بدید حدود 5 ماه نصب کردم تاچ فوق العاده ای داره جزء جدیدترین مدلهای مارشاله و نقایص تاچ مدلهای پیشین مرتفع شده سایر مشخصاتش هم اینه
power max 45*4
ورودی دوربین عقب
RCA line-out 2
AV input
Video in
! channel subwoofer Full user interface touch screen و .....
در مورد عکس هم بروی چشم
دوست عزیز کیفیت صدایی که با یه سیستم متوسط می ده چطوریه؟ آخه من از چند جا پرسیدم می گن مارشال برای سیستم بستن غیر حرفه ایه و پیشنهاد ندادند. حتی یکی از مغازه دارها خودش همه مدلیشو واسه فروش داشت و خودش می گفت نبند هم کیفیتش پائینه هم زود خراب میشه هم خدمات نداره هم قطعاتش گیر نمیاد هم به این راحتیا قابل تعمیر نیست؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی دو جا soundstream رو پیشنهاد دادند که نسبت به قیمتش می گفتن از درجه یک های چینه ولی مارشال رو میگفتند درجه خوشبینانه دو و می گفتند بعضی ها درجه سه هست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

Mohsen.Karaj
04-30-2011, 12:58 PM
دوست عزیز کیفیت صدایی که با یه سیستم متوسط می ده چطوریه؟ آخه من از چند جا پرسیدم می گن مارشال برای سیستم بستن غیر حرفه ایه و پیشنهاد ندادند. حتی یکی از مغازه دارها خودش همه مدلیشو واسه فروش داشت و خودش می گفت نبند هم کیفیتش پائینه هم زود خراب میشه هم خدمات نداره هم قطعاتش گیر نمیاد هم به این راحتیا قابل تعمیر نیست؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
یکی دو جا soundstream رو پیشنهاد دادند که نسبت به قیمتش می گفتن از درجه یک های چینه ولی مارشال رو میگفتند درجه خوشبینانه دو و می گفتند بعضی ها درجه سه هست؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

شرکت مارشال حدود 50 ساله که در زمینه وسایل صوتی فعالیت میکنه و الان حتی LCD LED تولید میکنه و طبیعتا شرکتی با این سبد گسترده از محصولات نمیتونه تولیدات سبک و بی کیفیتی داشته باشه ضمن اینکه شما با مراجعه به سایت Marshalusa میتونید به سطح تولید محصولاتش پی ببرید در مورد سایر مارکها من جمله Soundstream من 1 بار سرم کلاه رفت و به توصیه 1 مغازه دار گوش داده و 1 مارک متفرقه به گفته خودش بهتر از مارشال خریدم که کلی آزارم داد و نهایتا تعمیر کار گفت چرا مارشال نخریدی هم کلی نمایندگی اصلی داره هم تمام قطعاتش گیر میاد در مورد خرابی هم تو همکارانم چند تایی هستند که چند ساله مارشال بستند و من همیشه قبطه میخوردم که چرا من نبستم و اینهمه MB acustic خرج رو دستم گذاشت ولی باز صلاح مملکت خویش خسروان دانند تجربه تلخ من از مارکهای متفرقه بود

1 نکته هم یادم رفت اینه که سود فروش محصولات متفرقه خیلی زیاده که تو برندهای معروف کمتره واسه همین فروشنده ها رو بعضی مارکها تعصب بی جا دارن چون سود بیشتری عایدشون میکنه

MAHDI-TONDAR
04-30-2011, 01:17 PM
شرکت مارشال حدود 50 ساله که در زمینه وسایل صوتی فعالیت میکنه و الان حتی LCD LED تولید میکنه و طبیعتا شرکتی با این سبد گسترده از محصولات نمیتونه تولیدات سبک و بی کیفیتی داشته باشه ضمن اینکه شما با مراجعه به سایت Marshalusa میتونید به سطح تولید محصولاتش پی ببرید در مورد سایر مارکها من جمله Soundstream من 1 بار سرم کلاه رفت و به توصیه 1 مغازه دار گوش داده و 1 مارک متفرقه به گفته خودش بهتر از مارشال خریدم که کلی آزارم داد و نهایتا تعمیر کار گفت چرا مارشال نخریدی هم کلی نمایندگی اصلی داره هم تمام قطعاتش گیر میاد در مورد خرابی هم تو همکارانم چند تایی هستند که چند ساله مارشال بستند و من همیشه قبطه میخوردم که چرا من نبستم و اینهمه MB acustic خرج رو دستم گذاشت ولی باز صلاح مملکت خویش خسروان دانند تجربه تلخ من از مارکهای متفرقه بود

1 نکته هم یادم رفت اینه که سود فروش محصولات متفرقه خیلی زیاده که تو برندهای معروف کمتره واسه همین فروشنده ها رو بعضی مارکها تعصب بی جا دارن چون سود بیشتری عایدشون میکنه
سلام آقا محسن
ممنون و سپاس گزارم از توضیحات و راهنمایی تان
ولی ارسال تو پست متوالی و پشت سر هم خلاف قانون و مقررات فروم هستش ، لطفاً ضمن رعایت این مطلب جهت حذف و یا اضافه کردن مطلبی به پست اولیه میتونید از دکمه ویرایش استفاده نمایید .
با تشکر از همکاری شما

logan20
04-30-2011, 01:41 PM

ممنون از کمکت دوست عزیز اول اینکه این MB acustic چیه که گفتی؟
دوماً اگه اطلاعاتی در مورد مارشال داری و امکان داره ضبط خودت و چند تا مدل خوب مارشال مانیتور دار که جواب پس دادند رو عکسهاشون و یا سایتی که برای فروش این مارک رو داره با قیمت برام بزار و آدرس و شماره تلفن نمایندگیش رو که فعال هست و خدمات میده رو بهم بده و یه مسأله دیگه اینکه اون مارکهای متفرقه رو که گفتی آزارت دادند رو اگه میشه بهم بگو که ما هم کلاه سرمون نره ( اگه اینجا مشکل داره تو پیام خصوصی )
سوماً الان با این پخشی که داری صدای خروجی خوب و با کیفیت داری یا نه؟

MEHDI - RAD
04-30-2011, 01:54 PM
جهت اطلاع : http://www.marshalusa.com/News.asp

يك حرف رو موقع خريد يادتون نره : ما آنقدر پولدار نيستيم كه جنس ارزان بخريم

Kharazi
04-30-2011, 09:49 PM
آقا امین که فرمودن 5250 جزو عجایب هفت گانه اس هنوز هم رو حرف شون هستن یا چیز دیگه رو پیشنهاد میدن؟
سایر دوستان هم خوشحال می کنن بنده رو اگه نظرشون رو بگن

Renault
05-01-2011, 08:17 AM
آقا امین که فرمودن 5250 جزو عجایب هفت گانه اس هنوز هم رو حرف شون هستن یا چیز دیگه رو پیشنهاد میدن؟
سایر دوستان هم خوشحال می کنن بنده رو اگه نظرشون رو بگن

سلام من که دارم میگم ، چون دارم میگم...
من 5200 دارم روی سیستم...جفت باند + جفت کاکپوننت + تک ساب...
روی همین سیستم هم یه بار فیلیپس رو انداختم و 3 تا مدل معمولی (منظورم بدون مانیتور هست) هیچ کدوم مثل 5200 جواب نداد.البته مدلهای بی مانیتورم خیلی حرفه ای نبود!! چون 100 درصد مدل های حرفه ای بدون مانیتور از 5200 همم بهتر جواب میدن!!
5250 هم که سری جدید پایونیر هست اگرچه نداشتم ولی تعریفشو زیاد شنیدم...
بله من هنوزم سر حرفم هستم. :d

Kharazi
05-01-2011, 08:22 AM
سلام من که دارم میگم ، چون دارم میگم...
من 5200 دارم روی سیستم...جفت باند + جفت کاکپوننت + تک ساب...
روی همین سیستم هم یه بار فیلیپس رو انداختم و 3 تا مدل معمولی (منظورم بدون مانیتور هست) هیچ کدوم مثل 5200 جواب نداد.البته مدلهای بی مانیتورم خیلی حرفه ای نبود!! چون 100 درصد مدل های حرفه ای بدون مانیتور از 5200 همم بهتر جواب میدن!!
5250 هم که سری جدید پایونیر هست اگرچه نداشتم ولی تعریفشو زیاد شنیدم...
بله من هنوزم سر حرفم هستم. :d

این نظر شما با توجه به سری های 7 و 8 پایونیر هست؟
مثلاً 7150 و 8250 نسبت به این 5250 سر تر نیستن؟

Renault
05-01-2011, 08:57 AM
این نظر شما با توجه به سری های 7 و 8 پایونیر هست؟
مثلاً 7150 و 8250 نسبت به این 5250 سر تر نیستن؟
7150 که مانیتور نداره...8250 هم مانیتورش اندازه 5200 نیست!! بعدشم سری 7 و 8 سری های حرفه ای هستن ولی من ترجیح میدم 5200 با مانیتور بزرگ و کیفیت عالی داشته باشم تا سری 7 و 8 که بدون مانیتور یا با مانیتور کوچیک هستند و صدای فوق العاده دارن... واسه همین میگم باید دید چه توقعی از سیستم صوتی ماشینتون دارید! قیمت اون 2 مدلی هم که فرمودید رو با 5200 و قیمتشون مقایسه بفرمایید... به نطر من که 5200 و 5250 انتخاب های خوبی هستند...
:d

Kharazi
05-01-2011, 09:04 AM
7150 که مانیتور نداره...8250 هم مانیتورش اندازه 5200 نیست!! بعدشم سری 7 و 8 سری های حرفه ای هستن ولی من ترجیح میدم 5200 با مانیتور بزرگ و کیفیت عالی داشته باشم تا سری 7 و 8 که بدون مانیتور یا با مانیتور کوچیک هستند و صدای فوق العاده دارن... واسه همین میگم باید دید چه توقعی از سیستم صوتی ماشینتون دارید! قیمت اون 2 مدلی هم که فرمودید رو با 5200 و قیمتشون مقایسه بفرمایید... به نطر من که 5200 و 5250 انتخاب های خوبی هستند...
:d

امین جان منظورت از مانیتور چیه رفیق؟
این مدل هایی که گفتم همه مانیتور دارن ها به زعم خودم
----------------------------------------------------------------
من متوجه منظور شما شدم
درست میگین مانیتور دارش منظور شما بوده سری DVD رو فرمودین

Tondarakhsh
07-01-2011, 01:37 AM
دوستان سلام
مثل اینکه این تایپیک مشغول خاک خوردنه لطف کنید دوباره رونقش بدید و البته ذکر قیمت یادتون نره:cool:

کامبیز محمودزاده
07-01-2011, 08:44 AM
غبار روبی تاپیک رو من شروع می کنم :d
حدود یکماه پیش سیستم رو عوض کردم کلاریون مدل VRX586USB با کیفیت صدای عالی و تقریبا حرفه ای با امکانات یو اس بی ، دی وی دی و قابلیت تنظیم زاویه مانیتور 580 هزار تومان
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_P701154711713744.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/P701154711713744.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_P701153911713742.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/P701153911713742.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_P701154611713743.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/P701154611713743.JPG)

logan20
07-02-2011, 11:51 AM
دوستان اگه کسی تو همین مایه ظبطا ولی قیمت ارزونترش رو گرفته و راضیه البته منظور از راضی بودن بستن ساب و آمپ با این نوع پخشهای ارزونه و مدل خاصی که جواب داده باشه سراغ داره لطف کنه معرفی کنه استفاده کنیم

Alireza
07-02-2011, 07:20 PM
همون که گفتم یه فلیپس تصویری بگیر 360 نومان
من که گرفتم خیلی راضیم از همه نظر فکرشو بکنی
فلش-بلوتوث- با تلفن هم میتونی صحبت کنی که از طریق بلوتوث وصل میشه هم از ضیط میتونی شماره گیری کنی و صحبت کنی
خلاصه از نظر باند ساب آمپلی هم تا حالا خوب جواب داده
پنل هم دورنگ داره هم آبی و هم قرمز که به رنک داشبورد هم میاد

عدنانی
07-03-2011, 10:39 AM
فلش-بلوتوث- با تلفن هم میتونی صحبت کنی که از طریق بلوتوث وصل میشه هم از ضیط میتونی شماره گیری کنی و صحبت کنی
خلاصه از نظر باند ساب آمپلی هم تا حالا خوب جواب داده
پنل هم دورنگ داره هم آبی و هم قرمز که به رنک داشبورد هم میاد

سلام
مبارك باشه
اگه ممكنه يك عكس هم از اسن دستگاه بزاريد تا ما هم از ديدن تصويرش لذت ببريم

مجید
07-03-2011, 11:52 AM
غبار روبی تاپیک رو من شروع می کنم :d
حدود یکماه پیش سیستم رو عوض کردم کلاریون مدل VRX586USB با کیفیت صدای عالی و تقریبا حرفه ای با امکانات یو اس بی ، دی وی دی و قابلیت تنظیم زاویه مانیتور 580 هزار تومان
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_P701154711713744.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/P701154711713744.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_P701153911713742.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/P701153911713742.JPG)
http://www.acopart.org/upload/ACO-776/s_P701154611713743.JPG
(http://www.acopart.org/upload/ACO-776/P701154611713743.JPG)

گوش شیطون کر، خوب به ماشینت میرسی دکتر جون، یه اسپندی چیزی دود کن براش.
واقعا خیلی زیباست و به تریم داخلی لوگان میاد.
راستی پلیس به این ضبطهای مونیتور دار گیر نمیده.

کامبیز محمودزاده
07-03-2011, 11:01 PM
گوش شیطون کر، خوب به ماشینت میرسی دکتر جون، یه اسپندی چیزی دود کن براش.
واقعا خیلی زیباست و به تریم داخلی لوگان میاد.
راستی پلیس به این ضبطهای مونیتور دار گیر نمیده.
دکتر عزیز ممنونم . قابل شما رو نداره.البته اگر این ضبط رو ماشین 30 - 40 میلیونی باشه پلیس گیر نمیده ولی برای لوگان شاید گیر بدن مخصوصا اگر فایل تصویری پخش بشه.:d
البته یک مانیتور پشت سری هم برای سرنشین عقب نصب کردم تا مشکلی پیش نیاد . ضمن اینکه مزیت این سیستم اینکه میتونی بدون باز کردن مانیتورش ازش استفاده کنی

Alireza
07-05-2011, 11:45 AM
سلام
مبارك باشه
اگه ممكنه يك عكس هم از اسن دستگاه بزاريد تا ما هم از ديدن تصويرش لذت ببريم
اینم عکس از ضبط فیلیپس
http://www.acopart.org/Upload/ACO-1659/s_DSC00093114255914.JPG

کامبیز محمودزاده
07-05-2011, 10:26 PM
اینم عکس از ضبط فیلیپس

علیرضا جان خیلی قشنگه . چند خریدی و ساخت کجاست؟ ضمنا عکس بزرگ نمیشه .

مجید
07-06-2011, 08:57 AM

کامبیز خان اگر حرف -s را از لینک عکس حذف کنی، عکس در ابعاد اصلی نمایش داده میشه.
http://www.acopart.org/Upload/ACO-1659/s_DSC00093114255914.JPG (http://www.acopart.org/Upload/ACO-1659/DSC00093114255914.JPG)

logan20
07-06-2011, 02:20 PM
کامبیز خان اگر حرف -s را از لینک عکس حذف کنی، عکس در ابعاد اصلی نمایش داده میشه.

(http://www.acopart.org/Upload/ACO-1659/DSC00093114255914.JPG)
ممنون دوست عزیز بابت عکست فقط می خواستم بدونم همین مارک ظبطای مانیتور داری که ایندش نباشه هم داره مثلاً مثل این
http://www.acopart.org/Upload/ACO-3105/41+jdNUj7FL11761952.jpg

logan20
07-06-2011, 02:21 PM

(http://www.acopart.org/Upload/ACO-1659/DSC00093114255914.JPG)
ممنون دوست عزیز بابت عکست فقط می خواستم بدونم همین مارک ضبطای مانیتور داری که ایندش نباشه هم داره مثلاً مثل این

بعد اگه امکان داره آدرس جایی که خریداری کردید و آدرس نمایندگی ضبط فیلیپس رو بدید . مرسی

Renault Logan
07-06-2011, 03:05 PM
ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزيز و كاربر محترم logan20
لطفا رعايت قوانين فروم رو بفرماييد و از ارسال 2 پست متوالي زير 24 ساعت اكيدا خودداري بفرماييد .
پست اول رو كه جمله اخر شما در آن نيست حذف كنيد .
پيشاپيش از همكاري صميمانه شما با مديران و رعايت قوانين فروم سپاسگزاري ميكنم .
با تشكر .

logan20
07-06-2011, 03:30 PM
از مدیران سایت و شما مسئولان عزیز عذر می خوام بابت اشتباهی که رخ داده
حقیقتش پست اولی جمله آخرش رو یادم رفت بنویسم اینتر زدم بلافاصله esc زدم فکر نمی کردم اومده باشه بعد جمله آخر رو اضافه کردم دوباره فرستادم
بازم ببخشید

Alireza
07-06-2011, 04:47 PM
ممنون دوست عزیز بابت عکست فقط می خواستم بدونم همین مارک ضبطای مانیتور داری که ایندش نباشه هم داره مثلاً مثل این

بعد اگه امکان داره آدرس جایی که خریداری کردید و آدرس نمایندگی ضبط فیلیپس رو بدید . مرسی

عزیز من از ساری خریدم نمیدونم نمایندگی در شهر شما کجاست
اگه دوست داشتی بیا ساری خودم نوکرت هستم برات میبندم

مرسی داداش گلم
370 واسم ایستاد
الان دقیق یادم نیست ماله کجاست
باید برم جعبه ضبط ببینم

MAHDI-TONDAR
07-06-2011, 10:12 PM
از مدیران سایت و شما مسئولان عزیز عذر می خوام بابت اشتباهی که رخ داده
حقیقتش پست اولی جمله آخرش رو یادم رفت بنویسم اینتر زدم بلافاصله esc زدم فکر نمی کردم اومده باشه بعد جمله آخر رو اضافه کردم دوباره فرستادم
بازم ببخشید
سلام دوست عزیز
ببخشید من این وسط دخالت میکنم
شما میتونستید پست خودتو رو ویرایش و ادغام نمائید و برای تشکر وسپاس هم از دکمه تشکر استفاده می نمودید بجای زدن یه پست دیگه.
لطفاً از یادآوری دوستانه بنده ناراحت و دلخور نشوید .
با سپاس

logan20
07-07-2011, 11:59 AM
دوستان کسی تلفن یا آدرس نمایندگی فیلیپس توی تهران رو نداره که بشه این مدل ضبط رو تهیه کرد؟

Tondarakhsh
07-08-2011, 12:07 AM

سلام علیرضا خان
میشه مدلشو هم بگی؟
در ضمن دوستان اگر راجع به پخشهای Soundstream هم اطلاعاتی دارن بگن ممنون میشم مثلا بهترین مدلهاش یا قیمتش وهمینطور کشور سازنده اون؟ میسی:rolleyes:

Alireza
07-08-2011, 02:35 PM
سلام علیرضا خان
میشه مدلشو هم بگی؟
در ضمن دوستان اگر راجع به پخشهای Soundstream هم اطلاعاتی دارن بگن ممنون میشم مثلا بهترین مدلهاش یا قیمتش وهمینطور کشور سازنده اون؟ میسی:rolleyes:
مدلش ced750 هست

logan20
07-09-2011, 07:49 AM
مدلش ced750 هست
داداش عکسی ؟ قیمتی ؟ آدرسی ؟

عدنانی
07-09-2011, 08:27 AM
سلام
در مورد ضبط فيلكس مانيتور دار ال سي دي 7 اينچ با بلوتوس و........
كسي اطلاعات داره نصب كرده يا نه ؟ قيمت ميده 356000 تومان البته مدل 1.300.000 توماني داره

Renault
07-09-2011, 10:25 AM
سلام
كسي اطلاعات داره نصب كرده يا نه ؟ قيمت ميده 356000 تومان البته مدل 1.300.000 توماني داره

فیلیپس مارک خوبی هست و امکانات مناسبی هم داره اما دو تا مشکل داشت، حداقل واسه من و یکی از دوستام. اول اینکه میکروفون بسیار ضعیفی داره که موقع تلفن موهاتون رو نخ نخ سفید میکنه ... یعنی کلافه میشین!! :p دوم خروجی قویی واسه سیستم نداره ولی رو حالت معمولی عالیه!
اگر دو مشکل فوق براتون مهم هست من پایونیر 5200BT رو پیشنهاد میکنم ... الان خودم دارم و خروجی قویش و میکروفونش عالیه... در حدی که میکروفونش 3 حالت داره که من رو وسط گذاشتمش و همه چیزش خیلی عالی هست فقط قیمتش طرفای 700 هست.
موفق باشید

logan20
07-10-2011, 07:49 AM
دوستان کسی مثل اینکه پست ما رو ندیده
همین مارک فیلیپس ضبطای غیر ایندش هم داره یا نه؟
قیمتاش چنده؟ عکسی چیزی کسی داره ازشون؟ آدرس نمایندگی توی تهران رو کسی بلده یا نه؟
یه چیزی مثل همونی که عکسشو توی پست 62 گذاشتم

عدنانی
07-10-2011, 09:23 AM
سلام

سلام
در پست مورد اشاره دستگاه مورد نظر سيلكس بود كه من به اشتباه فيلكس ثيت كرده بودم بدينوسيله اصلاح مي كنم

Tondarakhsh
07-10-2011, 04:30 PM
فیلیپس مارک خوبی هست
من پایونیر 5200BT رو پیشنهاد میکنم ...... فقط قیمتش طرفای 700 هست.

امین جان قیمت کارمندی بگو،نه بازاری:cool:

ali-logan
10-23-2011, 01:03 PM
سلام دوستان
احتمالا می دونید که پخش تندرهای جدید mp3 هم می خونه؛ دیروز به طور اتفاقی کاتالوگ دستگاهو دیدم و متوجه شدم که این مدل پخش، کنترل روی فرمان هم داره. حالا سوالم اینه که آیا میشه کنترلشو پیدا کرد؟ از کجا و چه قیمتی؟
سوال دیگه اینه که بهترین و قوی ترین باندی که میشه به جای باندهای فابریک عقب گذاشت چه مارک و مدلی هست؟ منظورم باند گرد( دایره ای) که نیاز به برش نداشته باشه! و البته نیاز به آمپلی فایر هم نداشته باشه و به پخش ماشین هم فشار نیاره.
ممنون میشم کمکم کنید!

ehsan
10-31-2011, 04:07 PM
سلام
اقا مسعود راجع به کولر دقیقا با حرفتون موافقم ،این یکی از معایب استفاده از این پخش هستش اما بحث من بیشتر راجع به باز و بسته شدن ضبطه چون بعد هر خاموش کردن ماشین اتوماتیک در جای خودش قرار میگیره و این باز و بسته شدن گفتم شاید بعد یه مدت تاثیر خودش و بذاره و باعث خرابیش بشه.

سلام من 5150رو 2 سال ونیم داشتم مشکل نداشت ولی باید یک فکری برای دزدیش بکنی ضبط منو چند روز پیش به سرعت برق وباد بردن

ehsan
10-31-2011, 04:18 PM
سلام به همگی
انشاالله به هیچکدومتون دزد نزنه ولی یک فکرم برای جلوگیری از سرقت ضبط ها بکنین با این مبالغ بالایی که بابت خرید ضبط ها میدیم .
یک پیشنهادی به آکو بدین برای تولید یک قطعه محافظ مثل 206

Ali BMW
02-01-2012, 01:39 PM
سلام به همه دوستان
من سیستم ماشینم آمپیلی4کاناله پایونیر944 آمریکایی و2 کاناله3200 و6975 سری اول(نسل در نسل رسیده)کامپونت اسپیس کنوودوباکس جی بی ال هست!!!!
میخوام ضبط بخرم راستش موندم پایونیر : ( 7150یا8350btیا یه5250avh مانیتور دار دست 2 )کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟
کسی میتونه راهنمایی کنه؟
5220avhمانیتور دار دست 2 چقدر می ارزد؟؟؟

سالار
02-14-2012, 01:33 PM
خدمت دوستان و سروران گرامي سلام
من پخشم 5050 پايونير هستش كه ميخام روي جناب لوگي نصب كنم در حال حاضر قصد خريد ساب و امپلي رو ندارم ولي بعداً حتما ميگيرم خواستم از دوستان كمك كنن كه دو تا باند واسه عقب و دو تا واسه رو درها ميخام بخرم چي بخرم كه بعداً هم كه خواستم امپلي ببندم نخوام عوضشون كنم ؟ باندهاي روي در ترجيحاً ميخام شيك باشن كه نماي داخل رو حال بده ممنون اگر راهنمايي كين:)

Renault Logan
02-21-2012, 05:00 PM
ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی
تصاویری رو که امروز میخوام براتون بگذارم ، خیلی وقت بود روی سیستم داشتم ولی متاسفانه هرچی میگشتم پیداش نمیکردم تا اینکه امروز ناگهان در پی یک جستجوی دیگه پیداشون کردم.

ظاهرا در لوگان های خارجی ، پنل نقره ای میانی داشبورد رو طوری طراحی کردند که بجای استفاده از پخش های 1din پخش های 2din براحتی درونش جا و نصب میشه.
البته محل نصب کلید ها هم فرق میکنه با مدل داخل ایران

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129743041500221322.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129743041502915806.jpg

http://www.acopart.org/upload/ACO-516/129743041505098510.jpg

اگه بشه مشکل جای کلید ها رو از پشت این پنل وسط ، حل کرد ، خود پنل مشکلی نداره و میشه زحمت طراحی و تولیدش رو به آکوی عزیز داد .
فکر کنم از این طرح استقبال بشه ، چون دیگه نیازی به استفاده از پخش هایی که دائما باید lcd انها باز و بسته بشه در هر بار استفاده از بین میره . ضمن اینکه داشبورد ماشین خیلی خیلی نمای بهتر و پیشرفته تری پیدا میکنه .

این هم آدرس تصاویر بیشتر :
http://www.carmultimedia.ro/poze-navigatie-2din-dacia.html

حالا تا نظر سایر دوستان چی باشه .
موفق باشید .

Mehran Renault
02-21-2012, 05:19 PM
ممنون بابت این عکسها
بعدش اینکه به نظر من انگار فرقی نداره
حالا باید دید دوستان دیگه چی نظری دارن به خصوص امین که بهتر تشخیص میده این جور چیزارو
چون که طراح ها بهتر میتونن تشخیص بدن

L90
02-21-2012, 05:50 PM
اول تشكر ميكنم از شما بابت قرار دادن عكسات من قبلا رفته بودم تو سايتش ديده بودم

دوم از عكس معلومه پنل رو عوض شده اگر آكو بتونه همچين پنلي توليد كنه خيلي خوب ميشه تا بشه از اين هديونيت بتونيم استفاده كنيم اگر تو ايران گير بياد

امیر مسعود
02-21-2012, 06:08 PM
علی جان ممنون از بابت عکسها اگر بشه از این مدل ظبط برای تندر استفاده بشه خیلی عالی میشه

Renault
02-21-2012, 06:43 PM
علیرضای عزیز متشکرم بابت تصاویر... نکته ای که باهاش مشکل اخلاقی دارم اینه که این پخشه خیلی پایین قرار میگیره واسه دیده شدن. معمولا بالا تر هستن. البته نسبت به موقعیت نشستن افراد در ماشین ... معمولا در راستای زیر گردن تا پایین قلب قرار میگیرن ولی تو لوگان یه پله میاد پایین تر و خوب دیدنش یکم سخت میکنه کار رو علاوه بر اینکه با این طراحی زاویه قرار گیری LCD با چشم هم خیلی مناسب نیست و خوب ممکنه دیدنش رو حداقل برای سرنشینان جلو سخت کنه...
این نظر شخصی من بود.
موفق باشید

kiavash
02-21-2012, 10:47 PM
او قسمتي كه پخش داخلش قرار میگیره رو میخواید چکار کنید مشکل که فقط پنل نیست....
فضای پشته هدیونیته ماکسیمارو دیدید ؟جای یه همچین هدیونیتی رو داره ولی تندر اینجوری نیست...
علیرضای عزیز متشکرم بابت تصاویر... نکته ای که باهاش مشکل اخلاقی دارم اینه که این پخشه خیلی پایین قرار میگیره واسه دیده شدن. معمولا بالا تر هستن. البته نسبت به موقعیت نشستن افراد در ماشین ... معمولا در راستای زیر گردن تا پایین قلب قرار میگیرن ولی تو لوگان یه پله میاد پایین تر و خوب دیدنش یکم سخت میکنه کار رو علاوه بر اینکه با این طراحی زاویه قرار گیری LCD با چشم هم خیلی مناسب نیست و خوب ممکنه دیدنش رو حداقل برای سرنشینان جلو سخت کنه...
این نظر شخصی من بود.
موافقم
راه حلش یا مانتوره جداست که رو سقف نصب میشه یا از پخش هایی مثل مارشال یا پاناسونیک استفاده کنید...

Renault Logan
02-22-2012, 12:16 AM
اول تشكر ميكنم از شما بابت قرار دادن عكسات من قبلا رفته بودم تو سايتش ديده بودم

دوم از عكس معلومه پنل رو عوض شده اگر آكو بتونه همچين پنلي توليد كنه خيلي خوب ميشه تا بشه از اين هديونيت بتونيم استفاده كنيم اگر تو ايران گير بياد

علی جان ممنون از بابت عکسها اگر بشه از این مدل ظبط برای تندر استفاده بشه خیلی عالی میشه

این نظر شخصی من بود.
موفق باشید

عرض سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار وتشکر بابت شرکت در نظر سنجی

امین جان اون بحث دید به lcd و مسلط بودن به اون یک بحث جداست .
حتی در قانون جدید راهنمایی و رانندگی ، کلا lcd برای سرنشینان جلو ممنوع هست و جریمه سنگینی داره .
بحث اصلی سر این هست که فقط پنل نیست که باید تغییر داده بشه ، بلکه خود پایه نگهدارنده پخش که پشت پنل هست باید تغییر کنه وگرنه پنل که عرض کردم کاری نداره ، میشه به آکو یا جای دیگه سفارشش رو داد و درستش کرد .

همانطور که در پست اولم عرض کردم :
اگه بشه مشکل جای کلید ها رو از پشت این پنل وسط ، حل کرد ، خود پنل مشکلی نداره و میشه زحمت طراحی و تولیدش رو به آکوی عزیز داد .

ولی در کل خیلی زیبا میکنه چهره داشبورد لوگان رو و ماشین تقریبا شبیه ماشین های خارجی میشه که lcd جزئی از داشبورد هست .
ضمن اینکه اگه سایتشو که اعلام کردم مطالعه کرده باشید ، این پخش ها مجهز به gps هستن و دیگه نیازی نیست برای gps یا دوربین دنده عقب ، lcd جداگانه تهیه کرد .

شاد باشید .

kiavash
02-22-2012, 01:15 AM
بلکه خود پایه نگهدارنده پخش که پشت پنل هست باید تغییر کنه وگرنه پنل که عرض کردم کاری نداره ، میشه به آکو یا جای دیگه سفارشش رو داد و درستش کرد
آها :)
واقعا نمیدونم چرا فضا واسه این پخش نذاشتن...!
ال90 پشته هدیونیت خیلی کمبوده جا داره به طوری که اگه 2 یا 3 تا آر سی ای وصل کنی بسختی داخل میره و باید از پشت سیمها رو حساب بکشی و بدی اینور اونور!

Tondarakhsh
02-22-2012, 04:30 PM
عرض سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار وتشکر بابت شرکت در نظر سنجی

امین جان اون بحث دید به lcd و مسلط بودن به اون یک بحث جداست .
حتی در قانون جدید راهنمایی و رانندگی ، کلا lcd برای سرنشینان جلو ممنوع هست و جریمه سنگینی داره .
بحث اصلی سر این هست که فقط پنل نیست که باید تغییر داده بشه ، بلکه خود پایه نگهدارنده پخش که پشت پنل هست باید تغییر کنه وگرنه پنل که عرض کردم کاری نداره ، میشه به آکو یا جای دیگه سفارشش رو داد و درستش کرد .

همانطور که در پست اولم عرض کردم :

ولی در کل خیلی زیبا میکنه چهره داشبورد لوگان رو و ماشین تقریبا شبیه ماشین های خارجی میشه که lcd جزئی از داشبورد هست .
ضمن اینکه اگه سایتشو که اعلام کردم مطالعه کرده باشید ، این پخش ها مجهز به gps هستن و دیگه نیازی نیست برای gps یا دوربین دنده عقب ، lcd جداگانه تهیه کرد .

شاد باشید .
سلام جناب سوهانیان عزیز
دوست عزیزمون آقا کیاوش درست میگن،چون من هم که پخشو عوض کردم بدلیل اینکه
تعداد سوکت های هد یونیت زیاد بود جا بطور محسوسی پشت اون کم میشد ،حالا غیر از
فرمایشات جنابعالی و امین عزیز ،این بحث مطرح میشه که این هد یونیت یا عمق کمتری داره
و یا فضای اون پشت تغییراتی داشته:confused:

Renault Logan
02-22-2012, 10:54 PM
سلام جناب سوهانیان عزیز
دوست عزیزمون آقا کیاوش درست میگن،چون من هم که پخشو عوض کردم بدلیل اینکه
تعداد سوکت های هد یونیت زیاد بود جا بطور محسوسی پشت اون کم میشد ،حالا غیر از
فرمایشات جنابعالی و امین عزیز ،این بحث مطرح میشه که این هد یونیت یا عمق کمتری داره
و یا فضای اون پشت تغییراتی داشته:confused:

سلام جناب اولیائی گرامی
متاسفانه طراحی قسمت کنسول میانی لوگان طوری طراحی شده که فقط میشه پخش های معمولی گذاشت نه حرفه ای با خروجی های زیاد .
وگرنه الان من خودم هدیونیت پایونیر 4150sd دارم بدون سیستم و لوازم جانبی اضافه
نه تنها جا کم ندارم ، حتی یک پاور ویندو 4 شیشه با کلی سیم و سوکت همون پشت جا سازی . نصب کردم بدون هیچ مشکلی .

لوگان تولیدی ایران در قسمت داخل اتاق و داشبورد از ابتدا تا بحال هیچ گونه تغییراتی نداشته . خیالتون راحت .

شاد باشید .

kiavash
02-22-2012, 11:48 PM
نسبت به بقیه خودرو ها فضای کمی داره ولی هدیونیته کاملا حرفه ای با سه خروجی RCA هیچ مشکلی نداره فقط باید اضافی کابل ها رو به سمته چپ یا راست رد کنید.
. اگر سمته چپ و راسته پشته جای هدیونیت خالی نبود دیگه هیچ کاری نمیشد کرد.

MATIN
02-23-2012, 07:36 PM
با سلام
آیا کسی هست یه پخش تصویری in dash که GPS هم داشته باشه و نقشه هاش هم به مرور بروز بشه معرفی کنه ؟
متشکرم

سالار
02-27-2012, 09:10 AM
سلام بر دوستان
ميخواستم ي باند حرفه اي براي رو درهاي ماشين بذارم ظبطم 5050 هستش و ي آمپلي دو كاناله سوني هم دارم باندهايي رو هم كه براي روي درها در نظر گرفتم كنوود هست بنظرتون با توجه به باز و بسته شدن مدام درها آيا اين باندها جوابگو هست و ايا اصلاً اين كار از لحاظ اصولي درسته؟ بيشتر هم زيبايي ماشين برام تو نصب اين باند مهمه تا صداش چون بانداي عقب جوابگو هستن

Reza_Orumiyeh
02-27-2012, 09:16 AM
سلام دوستان. من رو ماشین قبلیم یه سیستم داشتم . اوردم رو تندر نصب کردم .اما نویز داره و با گاز دادن صداش وز وز میاد تو بلندگو ها در حالت روشن بودن ماشین. ضبط رو با دوستم عوض کردم نشد. امپلی رو عوض کردم فرقی نکرد. سیمهارو هم عوض کردم فرقی نکرد.به پیشنهاد دوستان خازن تهیه کردم و نصب کردم باز هم فرقی نداشت.
تندر من تحویل مهر ماه هستش.
کسی تا حالا با این مشکل برخورد کرده؟ یکی از دوستام میگفت احتمالا از شمع ها باید باشه. اخه تو این مدت کم شمع خراب شده؟
http://www.npco90.com/forum/images/smilies/bur2.gif

امیر مسعود
02-27-2012, 11:30 AM
سلام دوستان. من رو ماشین قبلیم یه سیستم داشتم . اوردم رو تندر نصب کردم .اما نویز داره و با گاز دادن صداش وز وز میاد تو بلندگو ها در حالت روشن بودن ماشین. ضبط رو با دوستم عوض کردم نشد. امپلی رو عوض کردم فرقی نکرد. سیمهارو هم عوض کردم فرقی نکرد.به پیشنهاد دوستان خازن تهیه کردم و نصب کردم باز هم فرقی نداشت.
تندر من تحویل مهر ماه هستش.
کسی تا حالا با این مشکل برخورد کرده؟ یکی از دوستام میگفت احتمالا از شمع ها باید باشه. اخه تو این مدت کم شمع خراب شده؟
http://www.npco90.com/forum/images/smilies/bur2.gif

دوست خوبم مشکل شما از سیم ارسی هست 2 حالت داره یا اینکه سیم ارسی که به ظبط وصل شده خراب شده یا اینکه سیم ارسی شما رو از بغل سیم برق کشیده و اون سیم برق نویز میندازه روی باندها چک کنید حتمان درست میشه موفق باشین

Reza_Orumiyeh
02-27-2012, 03:17 PM
دوست خوبم مشکل شما از سیم ارسی هست 2 حالت داره یا اینکه سیم ارسی که به ظبط وصل شده خراب شده یا اینکه سیم ارسی شما رو از بغل سیم برق کشیده و اون سیم برق نویز میندازه روی باندها چک کنید حتمان درست میشه موفق باشین
سلام من محل عبور سیم رو عوض میکنم . اما بجز سینه ماشین که هیچی داخلش دیده نمیشه بقیه جاها مطمئنم که از بقل سیم برق عبور نکرده.:(

امیر مسعود
02-27-2012, 07:43 PM
سلام من محل عبور سیم رو عوض میکنم . اما بجز سینه ماشین که هیچی داخلش دیده نمیشه بقیه جاها مطمئنم که از بقل سیم برق عبور نکرده.:(

دوست خوبم من منظورم از سیم برق سیم برقی هست که برای ظبط از عقب ماشین از امپلی به پشت ظبط متصل میشه که معمولان اگه دقت نشه و کابل ارسی ساب باکس و باندها رو از بغل این سیم رد کنید باعث نویز میشه که با روشن شدن موتور ماشین این صدا روی باندها قابل شنیدن هست و به محض خاموش شدن موتور قطع میشه بهترین حالت این هست که کابل ارسی از یک سمت کشیده بشه وکابل برق از سمت دیگر اگر این نکته رو رعایت کردید درست نشد برید سراغ کابل ارسی و یک کابل دیگه رو تست کنید اگر بازم نشد خود پخش رو چک کنید بعضی وقتها این نویز از خود پخش هم به وجود میاد توصیه میکنم پیش یک نصاب ماهر ماشین رو ببرید

Reza_Orumiyeh
02-27-2012, 09:46 PM
من به این موضوعات دقت کافی دارم . سیم + رو از سمت راننده کشیدم و سیم های امپلی رو از سمت شاگرد. من دو جفت سیم با مارک های متفاوت کشیدم. یعنی هر دو مدل خرابن.؟ امکان نداره. امپلی من چهار کاناله. واسه ساب یه سیم جدا کشیدم. حتی تو صدای اونم نویز هست.دوستم یه ضبط الپاین اورد که قیمتش 500 تومن بود و فقط فلش میخورد اما با اونم اینطوری بود. یه امپلی حرفه ای هم اورد که ساخت المان بود با اونم نویز داشت. خودش نصابه. اما تا حالا نتونستیم حلش کنیم. صد در صد یه اشکالی تو سیستم برقی ماشینم هست.

امیر مسعود
02-27-2012, 10:17 PM
من به این موضوعات دقت کافی دارم . سیم + رو از سمت راننده کشیدم و سیم های امپلی رو از سمت شاگرد. من دو جفت سیم با مارک های متفاوت کشیدم. یعنی هر دو مدل خرابن.؟ امکان نداره. امپلی من چهار کاناله. واسه ساب یه سیم جدا کشیدم. حتی تو صدای اونم نویز هست.دوستم یه ضبط الپاین اورد که قیمتش 500 تومن بود و فقط فلش میخورد اما با اونم اینطوری بود. یه امپلی حرفه ای هم اورد که ساخت المان بود با اونم نویز داشت. خودش نصابه. اما تا حالا نتونستیم حلش کنیم. صد در صد یه اشکالی تو سیستم برقی ماشینم هست.

ببین دوست عزیز توی سیستم هر چیزی ممکن هست کوچکترین اتصالی میتونه نویز بندازه روی سیستم نویز سیستم شما هیچ ربطی به برق ماشین نداره من به شما پیشنهاد میکنم ارسی ها رو تعویض کنید چون کوچکترین اتصالی ارسی رو خراب میکنه یک ارسی نو بنداز در ضمن من متوجه نشدم سیم + یعنی چی ؟

Tondarakhsh
02-28-2012, 12:49 AM
سلام بر دوستان
ميخواستم ي باند حرفه اي براي رو درهاي ماشين بذارم ظبطم 5050 هستش و ي آمپلي دو كاناله سوني هم دارم باندهايي رو هم كه براي روي درها در نظر گرفتم كنوود هست بنظرتون با توجه به باز و بسته شدن مدام درها آيا اين باندها جوابگو هست و ايا اصلاً اين كار از لحاظ اصولي درسته؟ بيشتر هم زيبايي ماشين برام تو نصب اين باند مهمه تا صداش چون بانداي عقب جوابگو هستن
سلام دوست من
اتفاقا من جمعه پیش نصاب سیستمم بودم برای نصب دوربین دنده عقب و بعلت اینکه منم میخوام همین کار را بکنم راجع به این موضوع نظرشو پرسیدم و اما جواب:
طبق چیزی که روی ماشین خودش (تندر با سیستم خفن البته پایونیر)دیدم به زیبائی هرچه تمامتر پاسخگو بود البته این اطمینانو بمن داد که کنود هم چیزی کمتر از اون نیست;)

Reza_Orumiyeh
02-28-2012, 08:54 AM
ببین دوست عزیز توی سیستم هر چیزی ممکن هست کوچکترین اتصالی میتونه نویز بندازه روی سیستم نویز سیستم شما هیچ ربطی به برق ماشین نداره من به شما پیشنهاد میکنم ارسی ها رو تعویض کنید چون کوچکترین اتصالی ارسی رو خراب میکنه یک ارسی نو بنداز در ضمن من متوجه نشدم سیم + یعنی چی ؟
ممنون که وقت میذارید.سیم رو هم تازشو انداختم منظورم از + سیم قرمز که مربوط به ولتاژ ورودی امپلی هست . با سیم ارسی حداقل یک و نیم متر فاصله داره.

kiavash
02-28-2012, 11:47 AM
ممنون که وقت میذارید.سیم رو هم تازشو انداختم منظورم از + سیم قرمز که مربوط به ولتاژ ورودی امپلی هست . با سیم ارسی حداقل یک و نیم متر فاصله داره.

سلام دوسته عزیز
در تایید حرف دوستمون آقا امیر مسعود بگم که:
شما یه کابل دارید که از باتری میاد به آمپلی که از سمته راننده میاد .
یه کابل RCA هست که نباید با کابل برق که از باتری میاد هیچ تماسی داشته باشه و اگر مارک خوب با روکشه زده نویز نباشه زود نویز میوفته روی سیستم.... معمولا سیم rca نویز روی سیستم میندازه.
با توجه به اینکه پخش و آمپ مشکل نداشتن مطمئنا از rca هست .
پیشنهاده من اینه که یه جفت کابل rca مارکدار تهیه کنید و با قبلی عوضش کنید:
مارک های معروف :
street wire
stinger
monster
soundstream
من خودم از برند ساند استریم دارم که واقعا خوبه 14 تومنم قیمتشه ... بقیه برند ها گرونتره البته.

سلام بر دوستان
کامپوننت میخواید بذارید یا کواکسیاله گرد؟؟

سالار
02-28-2012, 12:32 PM
کامپوننت میخواید بذارید یا کواکسیاله گرد؟؟[/QUOTE]
سلام دوست عزيز
واله زياد به اين اصطلاحات وارد نيستم و تفاوتشون رو نميدونم ولي فقط بگم كه رو صندوق عقبم باند كنوود 718 هستش و اون چيزي كه مد نظرم بود از اين بانداي گرد بود اگه ممكنه تفاوت كواكسيال و كامپونن رو بفرماين و اينكه كدومشون رو پيشنهاد ميكنين
ممنون

kiavash
02-28-2012, 03:40 PM
سلام دوست عزيز
واله زياد به اين اصطلاحات وارد نيستم و تفاوتشون رو نميدونم ولي فقط بگم كه رو صندوق عقبم باند كنوود 718 هستش و اون چيزي كه مد نظرم بود از اين بانداي گرد بود اگه ممكنه تفاوت كواكسيال و كامپونن رو بفرماين و اينكه كدومشون رو پيشنهاد ميكنين
ممنون[/QUOTE]

کامپوننت در واقع اسپیکری هست که دارای یه قطعه به اسمه کراس اوور هست که وظیفه تقسیمه فرکانس ها رو داره یعنی فرکانس های پایین رو کات میکنه و بقیه رو به تفکیک به تیوتر و مید بیس میفرسته. در نتیجه شما کیفیت خیلی بالاتری خواهی داشت ضمنا شما میتونی تیوتر رو هر جای اتاق ماشین خواستی نصب کنی .
کواکسیال تیوترهاش معمولا داخله خودش هست و کراس اوور هم ندارن. گرد و بیضی هستند (مستطیل هم من دیدم:d)
شما اگر واسه ظاهر میخواید همون کواکسیاله گرد ارزون قیمت جوابه کارتونو میده.
ولی نا گفته نماند که اسپیکر های ال 90 بیسه قشنگی دارن در حد آماتور، البته اگر پخشتون خوب باشه.
این عکسه کامپوننته 1720 کنوود:
http://www.sonicelectronix.com/pictures_new.php?id=12055&picture_id=-1

MEHDI - RAD
02-28-2012, 04:13 PM
کامپوننت در واقع اسپیکری هست که دارای یه قطعه به اسمه کراس اوور هست که وظیفه تقسیمه فرکانس ها رو داره یعنی فرکانس های پایین رو کات میکنه و بقیه رو به تفکیک به تیوتر و مید بیس میفرسته. در نتیجه شما کیفیت خیلی بالاتری خواهی داشت ضمنا شما میتونی تیوتر رو هر جای اتاق ماشین خواستی نصب کنی .
کواکسیال تیوترهاش معمولا داخله خودش هست و کراس اوور هم ندارن. گرد و بیضی هستند (مستطیل هم من دیدم:d)
شما اگر واسه ظاهر میخواید همون کواکسیاله گرد ارزون قیمت جوابه کارتونو میده.
ولی نا گفته نماند که اسپیکر های ال 90 بیسه قشنگی دارن در حد آماتور، البته اگر پخشتون خوب باشه.
این عکسه کامپوننته 1720 کنوود:
http://www.sonicelectronix.com/pictures_new.php?id=12055&picture_id=-1

سلام

البته توضیح دقیق تر این میتونه باشه که کواکسیال همیشه تیوتر و در برخی مدل ها که میدرنج هم دارند همه در یک راستا نصب هستند یعنی رو یک محور که معنی کواکسیال هم همین هست : هم محور.

و اینکه هم کواکسیال و هم کامپوننت ( البته کواکسیال های برندهای معتبر و رده ی بالای اون برند ها ) هر دو دارای کراس اور هستند . منتهی برتری کراس اور کامپوننت به کواکسیال تو دقت و شیب کات فرکانشهاش هس و بعضا تنظیماتی که داخل خود کراس داره . اما کواکسیال ها معمولا فقط از یک خازن و سلف و مقاومت تک و ساده بهره میگرند که تفکیک فرکانسی خوبی ندارند .

برتری دیگه کامپوننت همونطور که گفتید امکان جا نمایی قطعات طبق سلیقه شنیداری خودمون هست که میتونیم صدای بهتری بگیریم و ...

من هم نظرم این هست که همون باندهای فابریک رو استفاده کنید .

اما اگر زیبایی براتون مهمه , باز و بسته شدن دربها هیچ مشکلی برای باندی که خوب نصب شده باشه نداره .
باندهای فابریک 13 سانتی هستند که شما میتونید تا 17 سانتی هم نصب کنید .

مثل همین 1720 کنوود که کیاوش عزیز معرفی کردند . که اگر میخواین از برند کنوود بگیرین و پیدا هم بشه و قیمتش هم مناسب باشه واسه شما انتخاب خوبی هست. .

البته یه خورده راه انداختنش با آمپ داخلی پخش ظلمه به خودش و پولی که براش پرداخت کردید.

kiavash
02-28-2012, 06:31 PM
سلام

البته توضیح دقیق تر این میتونه باشه که کواکسیال همیشه تیوتر و در برخی مدل ها که میدرنج هم دارند همه در یک راستا نصب هستند یعنی رو یک محور که معنی کواکسیال هم همین هست : هم محور.

و اینکه هم کواکسیال و هم کامپوننت ( البته کواکسیال های برندهای معتبر و رده ی بالای اون برند ها ) هر دو دارای کراس اور هستند . منتهی برتری کراس اور کامپوننت به کواکسیال تو دقت و شیب کات فرکانشهاش هس و بعضا تنظیماتی که داخل خود کراس داره . اما کواکسیال ها معمولا فقط از یک خازن و سلف و مقاومت تک و ساده بهره میگرند که تفکیک فرکانسی خوبی ندارند .

برتری دیگه کامپوننت همونطور که گفتید امکان جا نمایی قطعات طبق سلیقه شنیداری خودمون هست که میتونیم صدای بهتری بگیریم و ...

.

من هم نظرم این هست که همون باندهای فابریک رو استفاده کنید .

اما اگر زیبایی براتون مهمه , باز و بسته شدن دربها هیچ مشکلی برای باندی که خوب نصب شده باشه نداره .
باندهای فابریک 13 سانتی هستند که شما میتونید تا 17 سانتی هم نصب کنید .

مثل همین 1720 کنوود که کیاوش عزیز معرفی کردند . که اگر میخواین از برند کنوود بگیرین و پیدا هم بشه و قیمتش هم مناسب باشه واسه شما انتخاب خوبی هست. .

البته یه خورده راه انداختنش با آمپ داخلی پخش ظلمه به خودش و پولی که براش پرداخت کردید.

بله کواکسیال هم کراس اوور داره پخش و آمپم همینطور مثلا شما دوربین میخرید 5 مگاپیکسل و یه گوشی همراه هم میخرید که دوربینه 5 مگاپیکسلی داره کدوم عکسه با وضوح بیشتری میگیره!!!؟
کراسه کواکسیال هم در مقایسه با کامپوننت همینه البته خیلی تفاوته بیشتر .
حتی تو بعضی کراس ها امکان تغییر db هم هست...
___
اصلا برای باز و بسته شدن مشکلی نیست من کامپ کلاریون 1720 دارم که 16.5 سانتی هست و هنوزم بزرگتر میتونم ببندم . از خوبی های ال90 اینه که خوراکه سیستمه:d:d
___
شما اگر بخواید کامپ ببندید و 718 ها هم داشته باشید آمپ 4 کانال نیاز دارید...
موفق و موید:cool:

Reza_Orumiyeh
02-28-2012, 09:18 PM
سلام دوسته عزیز
در تایید حرف دوستمون آقا امیر مسعود بگم که:
شما یه کابل دارید که از باتری میاد به آمپلی که از سمته راننده میاد .
یه کابل RCA هست که نباید با کابل برق که از باتری میاد هیچ تماسی داشته باشه و اگر مارک خوب با روکشه زده نویز نباشه زود نویز میوفته روی سیستم.... معمولا سیم rca نویز روی سیستم میندازه.
با توجه به اینکه پخش و آمپ مشکل نداشتن مطمئنا از rca هست .
پیشنهاده من اینه که یه جفت کابل rca مارکدار تهیه کنید و با قبلی عوضش کنید:
مارک های معروف :
street wire
stinger
monster
soundstream
من خودم از برند ساند استریم دارم که واقعا خوبه 14 تومنم قیمتشه ... بقیه برند ها گرونتره البته.

4 تومن چیه من 30 تومن دادم که خوب باشه. اما انگار 60 تومنی هم هست میرم سراغ اون

kiavash
02-28-2012, 10:35 PM
4 تومن چیه من 30 تومن دادم که خوب باشه. اما انگار 60 تومنی هم هست میرم سراغ اون

4 نه داداش 14 . ساند استریمه اصل هست با روکشه ضد نویز بستگی داره راجع به چه سیستمی میخواید هزینه کنید و تا چه حد ارتقا پیدا میکنه این سیستم. بله استریت وایرز همون قیمته البته واسه دو جفت باند!!! استفاده نمیکنن(برداشته بد نشه مثال زدم خدمتتون) واسه کامپ 700-800 تومنی میذارن معمولا... که اونم اگه واقعا داخله ماشین آکوستیک شده باشه و صدا اصلا بیرون نره....
_____
در ضمن آر سی ای چیز آنچنان مهمی نیست که بخواد انقدر هزینه شه واسش فقط باید مواظبش بود (از جای مناسب رد بشه و وقتی پخش روشنه کشیده نشه . اتصال به جایی نزنه) من سیستمه 7-8 میلیونی دیدم که آر سی ای 25 تومنی مانستر داره بدونه هیچ نویزی 1 سال بدنه ماشینو میلرزونه....

سالار
02-29-2012, 08:48 AM
بله کواکسیال هم کراس اوور داره پخش و آمپم همینطور مثلا شما دوربین میخرید 5 مگاپیکسل و یه گوشی همراه هم میخرید که دوربینه 5 مگاپیکسلی داره کدوم عکسه با وضوح بیشتری میگیره!!!؟
کراسه کواکسیال هم در مقایسه با کامپوننت همینه البته خیلی تفاوته بیشتر .
حتی تو بعضی کراس ها امکان تغییر db هم هست...
___
اصلا برای باز و بسته شدن مشکلی نیست من کامپ کلاریون 1720 دارم که 16.5 سانتی هست و هنوزم بزرگتر میتونم ببندم . از خوبی های ال90 اینه که خوراکه سیستمه:d:d
___
شما اگر بخواید کامپ ببندید و 718 ها هم داشته باشید آمپ 4 کانال نیاز دارید...
موفق و موید:cool:
سلام دوست عزيز
ممنون از راهنمايي شما و دوست خوبمون آقا مهدي خوب الان ديگه مصمم شدم كه همون كواكسيال رو ببندم فقط ي چيز ديگه باقي ميمونه اونم اينه كه من ي جفت از همين باندهاي رو دري كواكسيال گرفتم كه سايزش 16 سانت هستش اونموقع نميدونستم كه سايز باند جلوي ال 90 ؛ 13 سانت هستش پيش نصاب كه برده بودم سيستمم رو برام نصب كنه كلي غر زد و گفت چون سايز فابريكش 13 هست نميتوني نصب كني منم كلي تو ذوقم خورده شد و نصبش نكردم و همونجور آك اوردمش خونه . ميشه بفرمايين با توجه به اينكه شما فرمايش كردين حتي تا سايز بزرگتر از 16.5 هم جواب ميده بايد برا نصب اين بانداي 16 سانت خودم چيكار كنم ؟ اليته فكر كنم نصابم حالشو نداشت كه بخواد نصبش كنه ممنون

MEHDI - RAD
02-29-2012, 09:30 AM
سلام دوست عزيز
ممنون از راهنمايي شما و دوست خوبمون آقا مهدي خوب الان ديگه مصمم شدم كه همون كواكسيال رو ببندم فقط ي چيز ديگه باقي ميمونه اونم اينه كه من ي جفت از همين باندهاي رو دري كواكسيال گرفتم كه سايزش 16 سانت هستش اونموقع نميدونستم كه سايز باند جلوي ال 90 ؛ 13 سانت هستش پيش نصاب كه برده بودم سيستمم رو برام نصب كنه كلي غر زد و گفت چون سايز فابريكش 13 هست نميتوني نصب كني منم كلي تو ذوقم خورده شد و نصبش نكردم و همونجور آك اوردمش خونه . ميشه بفرمايين با توجه به اينكه شما فرمايش كردين حتي تا سايز بزرگتر از 16.5 هم جواب ميده بايد برا نصب اين بانداي 16 سانت خودم چيكار كنم ؟ اليته فكر كنم نصابم حالشو نداشت كه بخواد نصبش كنه ممنون

درسته که سایز فابریک 13 هستش ولی اون ووفر 13 سانتی تو یک قاب 17 سانتی روی در نصب شده. شما کلا ووفر و قاب رو باز کن اونوقت جا برای نصب 17 سانتی خواهی داشت .

که البته باید روی آهن خود در برای باند سوراخ بزنی و به در پیچش کنی که از حالت فابریک هم باند محکمتر سر جاش قرار میگیره .

اگه موقع گذاشتن باند اون جا پیچ های روی رو دری که قاب فابریک بهش پیچ میشه مانع داخل رفتن باند شد و یا حتی کمی خود دایره اصلی کوچک بود مقداری , میتونید با تیغ موکت بری به آرامی به اندازه کافی برش بزنید . البته دقت کنید که موقع کار یک دفعه تیغ به علت نرمی جنس رو دری به خارج از شعاع دایره اصلی نفوذ نکنه و کار رو خراب کنه .

حالا که جا شد باند تو رودری ( فقط قسمت فلزی پشتش یا به اصطلاح همون جا پیچ ها باید بره داخل و قاب روش نره که بتونه روی رو دری قرار بگیره که هم کار شکیل تر بشه و هم رو دری رو بگیره که صدا نده ) اگر دیدید خلی میره داخل تا برسه به فلز در برای پیچ شدن و شکم میده به رودری میتونید یک رینگ چوبی به قطر داخلی و خارجی ای که بسته با باند شما داره ( طوری که باند توش جا بشه قسمت مگنتش و جا پیچ ها روش قرار بگیره برای پیچ شدن ) تهیه کنید ور دقیقا زیر قسمت نصب باند روی فلز درب نصب کنید و حالا باند رو روی اون نصب کنید و تمام.

موفق باشید.

راستی کیاوش جان ما مخلص بچه های SS هم هستیم :rolleyes:

kiavash
02-29-2012, 03:23 PM
درسته که سایز فابریک 13 هستش ولی اون ووفر 13 سانتی تو یک قاب 17 سانتی روی در نصب شده. شما کلا ووفر و قاب رو باز کن اونوقت جا برای نصب 17 سانتی خواهی داشت .

که البته باید روی آهن خود در برای باند سوراخ بزنی و به در پیچش کنی که از حالت فابریک هم باند محکمتر سر جاش قرار میگیره .

اگه موقع گذاشتن باند اون جا پیچ های روی رو دری که قاب فابریک بهش پیچ میشه مانع داخل رفتن باند شد و یا حتی کمی خود دایره اصلی کوچک بود مقداری , میتونید با تیغ موکت بری به آرامی به اندازه کافی برش بزنید . البته دقت کنید که موقع کار یک دفعه تیغ به علت نرمی جنس رو دری به خارج از شعاع دایره اصلی نفوذ نکنه و کار رو خراب کنه .

حالا که جا شد باند تو رودری ( فقط قسمت فلزی پشتش یا به اصطلاح همون جا پیچ ها باید بره داخل و قاب روش نره که بتونه روی رو دری قرار بگیره که هم کار شکیل تر بشه و هم رو دری رو بگیره که صدا نده ) اگر دیدید خلی میره داخل تا برسه به فلز در برای پیچ شدن و شکم میده به رودری میتونید یک رینگ چوبی به قطر داخلی و خارجی ای که بسته با باند شما داره ( طوری که باند توش جا بشه قسمت مگنتش و جا پیچ ها روش قرار بگیره برای پیچ شدن ) تهیه کنید ور دقیقا زیر قسمت نصب باند روی فلز درب نصب کنید و حالا باند رو روی اون نصب کنید و تمام.

موفق باشید.

راستی کیاوش جان ما مخلص بچه های SS هم هستیم :rolleyes:
یه قطعه فلزی هم هست که اسمه دقیقش یادم نیست مثل این گیره هایی که چندتا کاغذو به هم وصل میکردیم هست .که البته وسطش سوراخ شده و هم محور با سوراخی که رو فلز زدید قرا میدید که پیچ محکم بسته بشه (چون فلز نازک هست) و دیگه شل نشه ....
اگه متوجه نشدید بگید عکسشو بذارم....
____
ما بیشتر داداش اونجا با چه نامه کاربری هستی مهدی جان؟؟:cool:

سالار
06-12-2012, 01:04 PM
سلام بر دوستان
جديدا پنل پخشم رو كه روي خود ظبط جا مي اندازم تا شروع بكار كنه چند دفعه اي پيش اومد كه دمو هاي روي پنل كلا از بين مي رن و تمام دكمه هاي اون غير فعال ميشن و صفحه پنل انگار برقش قطع شده باشه كلا سياه ميشه. در اين حالت حتي ريموت روي فرمون هم كه نصب كردم اونم ديگه كار نميكنه البته ضبط همچنان كار ميكنه و صداش در مي آد . اخيرا اين موضوع بيشتر هم شده و تا وقتي هم كه يك بار پنل رو باز و بسته نكنم درست نميشه . كسي از دوستان ميدونه علتش چي ميتونه باشه ؟ پخشم 5050 پايونير هستش .
ممنون

Renault Logan
06-22-2012, 08:36 PM
با سلام خدمت همه دوستان
امروز به طور تصادفی متوجه شدم که یکی از بلندگو های عقب ماشینم قطع شده، بلندگو ها رو بازکردم جابجایشان کردم عیب از خود بلند گوها نیست ، مثل اینکه از سیم کشی و فکر کنم از کارخونه که صفر تحویل گرفتم این مشکل رو داشته، پخش ماشین رو قبلاً عوض کردم آیا امکان داره از پشت ضبط باشه یا نه، کسی به این مشکل برخورده یا نه؟ لطفاً راهنماییم کنید، چیکار کنم.

با سلام و وقت بخیر

احتمال قطعی و یا مشکل در سیم کشی فابریک کارخانه که تقریبا صفر هست .

مشکل رو از همون پشت پخش خود که عوض کردید ، پیگیر شوید . به احتمال زیاد یکی از سیم های سوکت تبدیل قطعی داره و یا سوکتش مشکل داره .

موفق باشید .

ROOHOLAH
06-26-2012, 02:38 PM
با سلام و وقت بخیر

احتمال قطعی و یا مشکل در سیم کشی فابریک کارخانه که تقریبا صفر هست .

مشکل رو از همون پشت پخش خود که عوض کردید ، پیگیر شوید . به احتمال زیاد یکی از سیم های سوکت تبدیل قطعی داره و یا سوکتش مشکل داره .

موفق باشید .

با سلام و خسته نباشيد
ديروز رفتم سوكت پشت ضبط رو چك چركدم يكي از سرسيم هاي سوكت از جاي خودش بيرون اومده بود ، سر سيم رو سر جايش فيكس كردم ، خوشبختانه مشكلم رفع شد.
ممنون از شما

Ahmadreza
07-08-2012, 07:12 PM
با سلام و درود به دوستان حاضر در این بخش
اگه من فقط یه پخش پایونیر نسبتا خوب که از قبل دارم رو بندازم رو تندر
و دست به باندها نزنم
کیفیت خوبی رو میده ؟!
باندای فابریکش چجوریاس؟ مثل پراید کاغذی و آشغاله؟:d

sarir
07-08-2012, 07:48 PM
و دست به باندها نزنم
کیفیت خوبی رو میده ؟!
به نظر من کیفیت باندهای تندر بهتر از پراید هست و برای یک استفاده معمولی کاملا جواب میده

امیر مسعود
07-08-2012, 09:03 PM
و دست به باندها نزنم
کیفیت خوبی رو میده ؟!

احمد رضا جان باید ببینی توقع شما از صدا چی هست اگر یک صدای معمولی دوست دارید جواب کارتون رو میده ولی اگر نه باید سیستم بندازید:cool:

Ahmadreza
07-08-2012, 09:28 PM
امیرمسعودجان و سریر عزیز ممنون
راستش من رو ماشین الانم یه سیستم نسبتا خوب دارم
اما ترجیح میدم رو ماشین صفر جدید، سیم کشی و قابها و طاقچه رو دست کاری نکنم
یعنی قید صدای حجیم و حرفه ای رو بزنم
اما اگه کیفیت صدا هم بخواد پایین باشه و لذت شنیدن یه آهنگ رو ازم بگیره حتما دیگه میرم تو کار سیستم کامل
البته سیستم ، همیشه ترس از دزدی رو هم برام زیاد میکنه :(

امیر مسعود
07-08-2012, 10:35 PM
امیرمسعودجان و سریر عزیز ممنون
راستش من رو ماشین الانم یه سیستم نسبتا خوب دارم
اما ترجیح میدم رو ماشین صفر جدید، سیم کشی و قابها و طاقچه رو دست کاری نکنم
یعنی قید صدای حجیم و حرفه ای رو بزنم
اما اگه کیفیت صدا هم بخواد پایین باشه و لذت شنیدن یه آهنگ رو ازم بگیره حتما دیگه میرم تو کار سیستم کامل
البته سیستم ، همیشه ترس از دزدی رو هم برام زیاد میکنه :(

پس با توجه به اینکه شما سیستم دارید من پیشنهاد میدم همون سیستم رو منتقل کنید روی ماشین جدید منتها پیش یه ادم وارد که اگه خواستید بهتون معرفی میکنم چون شما سیستم داشتید مطمئن باشید که سیستم تندر نظرت رو جلب نمیکنه و باید عوض بشه;)

ROOHOLAH
07-10-2012, 05:11 PM
سلام خدمت همه دوستان
من تصمیم دارم باند های فابریک عقب رو عوض کنم، و باندی و روش نصب کنم که مجبور نباشم طاق عقب رو ببرم و سایزش در جای فابریکش نصب بشه دوستان اگه تجربه دارند منو راهنمایی کنند، مدل باند، سایز، و واتش
با تشکر

امیر مسعود
07-10-2012, 05:54 PM
اقا روح الله باند گرد موجود هست تو بازار هم سایز خود باند فابریک شما برند مورد نظرتون رو انتخاب کنید و خریداری کنید توصیه من به شما پایونیر هست باندهای کدنس و کنوود هم خوبه ولی پایونیر یه چیز دیگس

kiavash
07-10-2012, 06:02 PM
سلام خدمت همه دوستان
من تصمیم دارم باند های فابریک عقب رو عوض کنم، و باندی و روش نصب کنم که مجبور نباشم طاق عقب رو ببرم و سایزش در جای فابریکش نصب بشه دوستان اگه تجربه دارند منو راهنمایی کنند، مدل باند، سایز، و واتش
با تشکر
صدا سلیقه ای هست و با شنیدن صدای یه اسپیکر میشه تصمیم گرفت ...
ولی بهترین گزینه برای شما این مدل هست که تیوترهاشو میتونید جدا هم نصب کنید برای کیفیت بالاتر
http://www.sonicelectronix.com/item_22939_Kenwood-eXcelon-KFC-X1730.html
100 واتم هست....
پایونیر یه مقدار صدای تیز داره و کدنسم که 2-3 ساله چیزه جالبی وارد نمیشه...
اگرم دنبال کیفیت بالاترید دنبال کامپوننت باشید...

Mehran Renault
07-10-2012, 06:25 PM
سلام روح الله خان
من روی ماشین خودم برای اینکه طاقچه عقب رو برش ندم از باندهاي كامپوننت كنوود براي عقب استفاده کردم کیفیت صداش هم خوبه. باند خربزه ای خیلی خوب هم دارم اما چون نمیخواستم برش بدم این باند هارو خریدم. برای نصبش هم روي طاقچه 4 تا سوراخ كرد چون جاي پيچهاي فابريك بسته نميشد.
اینجا هم عکسش رو گزاشتم پست شماره 73
http://acoforum.org/showthread.php?t=1743&page=8#axzz20EMfXhjt (http://acoforum.org/showthread.php?t=1743&page=8#axzz20EMfXhjt)

امیر مسعود
07-10-2012, 10:34 PM
صدا سلیقه ای هست و با شنیدن صدای یه اسپیکر میشه تصمیم گرفت ...
ولی بهترین گزینه برای شما این مدل هست که تیوترهاشو میتونید جدا هم نصب کنید برای کیفیت بالاتر
http://www.sonicelectronix.com/item_22939_Kenwood-eXcelon-KFC-X1730.html
100 واتم هست....
پایونیر یه مقدار صدای تیز داره و کدنسم که 2-3 ساله چیزه جالبی وارد نمیشه...
اگرم دنبال کیفیت بالاترید دنبال کامپوننت باشید...

دوست عزیز با کمال احترام باید خدمتتون عرض کنم که لوازم کدنس از کیفیت خوبی هم بر خوردار هست و تمام محصولات 2012 اون به راحتی یافت میشه شاید در شهر شما موجود نباشه وباز هم با کمال احترام به عرایض شما باندهای پایونیر اصلا صدای تیزی ندارند شاید ظبط شما تنظیم نبوده که اینطور به نظرتون اومده ولی در کل با اون بخش از صحبت شما که فرمودید سیستم یه چیز صلیقه ای هست کاملن موافقم شاید یکی سیستم ببنده با 2 یا 3 ملیون و یکی هم با 700 تومن و شما یا من از اون 700 تومنی بیشتر خوشمون بیاد موفق باشید
در لینک زیر اسپیکرهای گرد و بیضی کدنس موجود میباشدکه میتونید مشاهده کنید تمامی اینها توی بازار تهران مجود هست
http://www.cadencesound.com/categories/SPEAKERS/
در لینک زیر هم تمامی محصولات 2011 شرکت کدنس که در نمایشگاه سیستمهای صوتی شرکت کرده موجود هست
http://www.cadencesound.com/pages/CES2011.html
در لینک زیر هم تمامی کامپونت های شرکت کدنس موجود هست
http://www.cadencesound.com/categories/Component-Kits/

kiavash
07-11-2012, 12:07 AM
بله اگر کدنس رو با پایونیر و کنوود مقایسه کنید قطعا کدنس میشه با کیفیت...
همه جا هم به ووفور یافت میشه ...هر چند الان یه چیز هست به اسم پست که مهم نیست کدوم شهر باشی...!!!
کلا کدنس-پایونیر- کنوود - جی وی سی و پریمیر و پاور و امثالهم برند نیمه حرفه ای هست ...
شما اسپیکری از برند آدیسان یا دی ال اس یا کلاریون و... گوش بدی نمیگی کدنس کیفیت بالایی داره...
چرا تو دسته ی نیمه حرفه ای خوبه..
انتظار از صداست که همه اینا رو مشخص میکنه ...
کسی که رضا صادقی و محسن یگانه و... گوش میده یه جفت 718 هم جوابشو میده...
ولی کسی که میاد مثلا آهنگ هتل کالیفرنیا رو گوش میده با 718 میفهمه که اسپیکر گیج میزنه...
شما چن تا سیستم که حداقل پخش حرفه ای هم داشته باشه گوش کن متوجه منظورم میشی...
یه سری هم به فروم هایی که صرفا به سیستم صوتی خودرو می پردازن بزنید توجیح میشید...
در مورد تنظیم هم شما بنده رو نمیشناسید...
خواستم خلاصه بگم که طولانی نشه وگرنه لحن خاصی یا بی ادبی در کار نبود تو این پست..
موفق باشید

امیر مسعود
07-11-2012, 12:14 AM
بله اگر کدنس رو با پایونیر و کنوود مقایسه کنید قطعا کدنس میشه با کیفیت...
همه جا هم به ووفور یافت میشه ...هر چند الان یه چیز هست به اسم پست که مهم نیست کدوم شهر باشی...!!!
کلا کدنس-پایونیر- کنوود - جی وی سی و پریمیر و پاور و امثالهم برند نیمه حرفه ای هست ...
شما اسپیکری از برند آدیسان یا دی ال اس یا کلاریون و... گوش بدی نمیگی کدنس کیفیت بالایی داره...
چرا تو دسته ی نیمه حرفه ای خوبه..
انتظار از صداست که همه اینا رو مشخص میکنه ...
کسی که رضا صادقی و محسن یگانه و... گوش میده یه جفت 718 هم جوابشو میده...
ولی کسی که میاد مثلا آهنگ هتل کالیفرنیا رو گوش میده با 718 میفهمه که اسپیکر گیج میزنه...
شما چن تا سیستم که حداقل پخش حرفه ای هم داشته باشه گوش کن متوجه منظورم میشی...
یه سری هم به فروم هایی که صرفا به سیستم صوتی خودرو می پردازن بزنید توجیح میشید...
در مورد تنظیم هم شما بنده رو نمیشناسید...
خواستم خلاصه بگم که طولانی نشه وگرنه لحن خاصی یا بی ادبی در کار نبود تو این پست..
موفق باشید

از توضیحات کاملتون ممنوم مرسی که در ضمینه سیستم اطلاعات من رو بردید بالا ولی واقعا اولین نفری هستید که میگید برند پاییونیر نمیه حرفه ای هست در ضمن من نگفتم مارک کدنس کیفیت بالایی داره و حرفه ای هست ولی پایونیر رو دیگه همه میشناسن

kiavash
07-11-2012, 12:52 AM
درسته چون به قیمت پایین آمد و امکانات خوبی داره ولی کراس اوورای دقیقی نداره به غیر از دو مدل p80 و p99
ولی صدای مصنوعیش رو میتونید مقایسه کنید با برندهای معروف
مثلا پخش کلاریون رو شاید فردی که اطلاع از سیستم نداشته باشه اصلا نشنیده ولی کسی که تو این ضمینه فعاله میدونه که چه صدای نچرال و زنده ای داره...و...
منم 7150 داشتم ولی وقتی ارزش داشت که 200 تومن بود نه الان که 420تومنه...
ولی امکانات جانبی پایونیر همه رو گول میزنه:
پنل برقی
دمو یخی
و....
تو یه پخش 400تومنی همه چی پیدا میشه: بلوتوث- دمو یخی - پنل برقی -n باند اکولایزر -سی دی و یو اس بی و آیپاد
ولی یه برند مثل آلپاینو ببینید:
یه پخش میزنه تنظیمات 3way داره ولی یو اس بی نداره و کابل آیپاد نداره و...
خود پخش 500
کابل آیپاد 60 تومن
کیت یو اس بی 250 تومن!
چرا؟ چون مطمئن که برندش حرفه ای هست و کسی که صدا براش مهمه هزینه میکنه و امکانات جانبی هم تهیه میکنه...

امیر مسعود
07-11-2012, 01:13 AM
درسته چون به قیمت پایین آمد و امکانات خوبی داره ولی کراس اوورای دقیقی نداره به غیر از دو مدل p80 و p99
ولی صدای مصنوعیش رو میتونید مقایسه کنید با برندهای معروف
مثلا پخش کلاریون رو شاید فردی که اطلاع از سیستم نداشته باشه اصلا نشنیده ولی کسی که تو این ضمینه فعاله میدونه که چه صدای نچرال و زنده ای داره...و...
منم 7150 داشتم ولی وقتی ارزش داشت که 200 تومن بود نه الان که 420تومنه...
ولی امکانات جانبی پایونیر همه رو گول میزنه:
پنل برقی
دمو یخی
و....
تو یه پخش 400تومنی همه چی پیدا میشه: بلوتوث- دمو یخی - پنل برقی -n باند اکولایزر -سی دی و یو اس بی و آیپاد
ولی یه برند مثل آلپاینو ببینید:
یه پخش میزنه تنظیمات 3way داره ولی یو اس بی نداره و کابل آیپاد نداره و...
خود پخش 500
کابل آیپاد 60 تومن
کیت یو اس بی 250 تومن!
چرا؟ چون مطمئن که برندش حرفه ای هست و کسی که صدا براش مهمه هزینه میکنه و امکانات جانبی هم تهیه میکنه...

خوب اقا کیاوش این رو نمیشه ملاک قرار داد که 200 تومن بود الان شده 420 دیگه نمیارزه اون بستگی به قیمت دلار داره و شرایط خاص ایران که همه میدونیم شما همین ال 90 خودمون رو ببین چه قدر گرون شده ولی همه میخرند چرا چون بهش اعتماد دارند میدونند ماشین خوبیه وکیفیت خوبی داره برند پاییونیر هم همینطور هست از قدیم خوب بوده الان بهتر هم شده پخش p1 در زمان خودش شاهکار بود ایا تو اون زمان پخش کلاریون یا الپاینی در بازار ایران بود که با p1 رقابت کنه نه پس اینجا ایران هست ما داریم با این شرایط خاص زندگی میکنیم در ضمن هیچ وقت نمیشه قیمت رو ملاک قرار داد که چون این گرونه پس خوبه نمیدونم دیگه چی بگم قضاوت با دوستان :cool:

kiavash
07-11-2012, 01:28 AM
نه منظورمو کامل نرسوندم نگفتم چون گرون شده بده ولی با افزایش قیمتش هم قیمت پخشای خیلی حرفه ای بازار شده .ببین الان 420 تومن میخواید پول 7150 رو بدید 50 تومن میذارید روش x303آلپاینو میگیری نه صدای تیز داری نه میخواد با اکولایزر ور بری و بعدها با خرید پروسسور به تنظیمات رویایی میرسی...
آلپاینم افزایش قیمت داره ولی پایونیر واقعا افزایش قیمت کاذب داره که دلیلشم مشخص نیست ...
یادمه تو افزایش قیمت دلار چند ماه پیش 7150 از 280 تومن پرید 450در حالی که بقیه اجناس 50 تومن افزایش قیمت داشتن....
دلیل پر طرفدار بودن پخشی مثل 7150 همون امکانات بالا که گفتم و بازار یابی خوبشه...
وگرنه تو فرومای تخصصی سیستم صوتی خارجی سرچ کنید اسمی از پایونیر نیست ...
اینجا هیچکس اسم blaupunkt رو نشنیده ولی پخشای خوبش داره 900دلار به بالا قیمت میخوره.

Danial
07-11-2012, 01:43 AM
در تایید حرفای کیاوش عزیز باید بگم کاملا حرفاشون درسته.پایونیر یه برند تجاریه که به علت قیمت نسبتا مناسب و کیفیت نسبتا خوبش تونسته تو ایران جای خودشو باز کنه.در حال حاضر اگه بخوایم حساب کنیم پایونیر تنها تو زمینه ی پخش میتونه با برندهای دیگه رقابت کنه وگرنه در ضمینه ساب و آمپلی و اسپیکر و... تقریبا حرفی برای گفتن نداره.خود منم تا حدود 2 سال پیش نمیدونستم که برندهای دیگه هم هست که از پایونیر خیلی سرترن و قیمتشون هم تفاوت چشمگیری نداره با محصولات پایونیر
الان خودم 6975 رو ماشین دارم ولی خیلی وقته در صدد عوض کردنش هستم که متاسفانه جور نمیشه چون باندهای فوق العاده بهتری تو رنج قیمتیش هست مثل dls 1073 یا 693 ارت کوییک و چندتا باند دیگه که به راحتی میتونن 6975 رو محو کنن از نظر کیفیت و تفکیک و حجم صدا
با این قسمت حرفای آقا مسعود هم موافقم.ما داریم تو ایران زندگی میکنیم مسلما کالایی هم که وارد کشور میشه بهترین در نوع خودش نیست.ولی به قول معروف میشه از بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کرد

اردشیر
07-11-2012, 02:54 PM
سلام خدمت دوستان پیشکسوت

من به تازگی یه ال90 خریدم و براش یه پخش تصویری AVH_6350bt گرفتم ( فقط به عشق داریوش : دوباره میسازمت وطن و دنیای این روزای من) و در مرحله انتخاب باند قاط زدم لطفا راهنمایی کنید . ضمنا در خصوص انتظاراتم از سیستم باید بگم : موسیقی آرام و سنتی گوش میدم و با ولوم بالا میونه ندارم .
1- سـاب ووفر نمیخوام
2- آمپلی فایر نمیخوام چون آمپلی فایر خود دستگاه خوبه دیگه مگه نه ؟
3- شنیدم که : برای جلوی ال 90 باند 17 یا 16 باید باشه اما آهنرباش خیلی بزرگ نباشه مثل کنوود 1662 تا بدون نیاز به برشکاری بره جا
4- برای جلو و عقب چی بندازم که برشکاری نکنم تو ماشین و اون قطعه پلاستیکی ( فیتورن اسپیکر ) رو در نیارم . چون کارکردش اینه که از انتقال لرزش ابلندگو به بدنه جلوگیری کرده و صدای خالص تری بهت میده؟
5- 4 تا بلندگوی 1344پایونیر بندازم جلو و عقب کارمو راه میندازه اگرچه خودم دلم میخواد بدون حذف اون فیتورن پلاستیکی بلندگوی 16 یا 17 سانتی بندازم ؟
لطفا توضیح کامل بدین . انگار که واسه داداش کوچیکتون دارین توضیح میدین

عزت جمع زیاد _ مخلص همه اونایی که اهل راهنمایی کامل و جامع هستن

saeed.navaee
12-19-2012, 02:41 PM
باند خوب چي پيشنهاد مي‌كنيد؟ قيمت مناسب و كيفيت خوب. دستگاه پخش رو نمي‌خوام عوض كنم. تاقچه عقب رو هم نميخوام برش بدم.

امیر مسعود
12-19-2012, 06:42 PM
باند خوب چي پيشنهاد مي‌كنيد؟ قيمت مناسب و كيفيت خوب. دستگاه پخش رو نمي‌خوام عوض كنم. تاقچه عقب رو هم نميخوام برش بدم.

دوست عزیز با توجه به اینکه شما نمیخواهید ظبط خودتون رو تغییر بدید و تاقچه عقب رو هم نمیخواهید برش بدید هیچ گزینه ای نمیشه پیشنهاد داد چرا که ظبط خود ماشین خروجی خوبی نداره و شما بهترین باند گرد رو هم روی اون بندازید صدای اون هیچ فرقی با فابریک نداره موفق باشید

ROOHOLAH
03-17-2013, 08:02 AM
با سلام
باند مارك PIONEER 250W (گرد)براي باند هاي عقب خريدم كه مجبور نباشم طاقچه عقب رو ببرم:
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050374130079676391250000.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050374130079676391250000.jpg)
براي اينكه باندها لرزش نداشته باشند و همچنين در اثر تماس با قسمت فلزي يه تيكه چرم رو به صورت زير بريدم و زير باند ها قرار دادم:
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050369130079676402343750.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050369130079676402343750.jpg)
نماي ديگري از باندها:
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050370130079676405937500.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050370130079676405937500.jpg)
اول باند ها رو رو قاب فابريك بستم، خوب نشد و صداش هم خوب نبود و دوباره مجبور شدم قاب فابريك زير باند هاي اصلي رو در بيارم ، نماي آخر كا به صورت زير شده:
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050378130079676409375000.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050378130079676409375000.jpg)
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050384130079676412500000.jpg (http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050384130079676412500000.jpg)
اما اون كيفيت صدا شون نسبت به باند هاي فابريك يه كم بهتر شده ولي راضي كننده نيست.

حمید حیدری
03-17-2013, 07:28 PM
سلام
باند خوبیه من هم برای باند جلو از این مدل گرفتم .از نمونه فابریکی خیلی بهتره .

mahdi_logan
06-03-2013, 04:48 PM
سلام به همه اساتید و دوستان
میخواستم منو در مورد خرید یه هدیونیت خوب از مارک پایوونر راهنمایی بفرمایید. بودجه ام حداکثر در حدود550 و اگه نظر دوستان چیز دیگه ای بود که یکم گرون بود شاید تونستم بودجه رو ببرم بالا ولی درحد امکان بالانره(باتوجه به این که قیمت ها به دلیل قیمت دلار بالا رفته میگم) http://www.tt.tuningtalk.com/forum/images/smilies/mad.gif
هدیونیت بدون تلویزیون و LCD بزرگ میخوام.
درآینده که انشالله پول دستم اومد قصد تکمیل مرحله به مرحله سیستم رو دارم: باند و ساب
اینو هم بگم که هدف من از سیستم نهایی ام یه سیستم کیفیتی و قدرتی هست.
این هدیونیت رو هم در نظر دارم چطور چیزی هست؟؟ Pioneer DEH-7450
ممنون میشم منو با نظراتتون راهنمایی بفرمایید...

sina_l90
06-04-2013, 11:05 AM
سلام به همه اساتید و دوستان
میخواستم منو در مورد خرید یه هدیونیت خوب از مارک پایوونر راهنمایی بفرمایید. بودجه ام حداکثر در حدود550 و اگه نظر دوستان چیز دیگه ای بود که یکم گرون بود شاید تونستم بودجه رو ببرم بالا ولی درحد امکان بالانره(باتوجه به این که قیمت ها به دلیل قیمت دلار بالا رفته میگم) http://www.tt.tuningtalk.com/forum/images/smilies/mad.gif

هدیونیت بدون تلویزیون و LCD بزرگ میخوام.
درآینده که انشالله پول دستم اومد قصد تکمیل مرحله به مرحله سیستم رو دارم: باند و ساب
اینو هم بگم که هدف من از سیستم نهایی ام یه سیستم کیفیتی و قدرتی هست.
این هدیونیت رو هم در نظر دارم چطور چیزی هست؟؟ Pioneer DEH-7450
ممنون میشم منو با نظراتتون راهنمایی بفرمایید...

سلام

نظر بنده پایونیر7150 هستش ! امکاناتش هم تکمیله و پخش معروفی هم هست!

mahdi_logan
06-04-2013, 12:54 PM
بله شما درست میگید آقا سینا ولی pioneer 7150 دیگه توی اینترنت برای خرید نیست حتی تو سایت خود پایونر...
من دوجاهم پیدا کردم که قیمتو مینداختن و یکی 800 گفت یکی دیگه700.
خرید این ضبط با این قیمت به نظر شما کارخوبیه؟؟؟ قیمتا پایین میاد در آینده؟؟

sina_l90
06-05-2013, 12:20 PM
بله شما درست میگید آقا سینا ولی pioneer 7150 دیگه توی اینترنت برای خرید نیست حتی تو سایت خود پایونر...
من دوجاهم پیدا کردم که قیمتو مینداختن و یکی 800 گفت یکی دیگه700.
خرید این ضبط با این قیمت به نظر شما کارخوبیه؟؟؟ قیمتا پایین میاد در آینده؟؟
آقا مهدی

شما برید کارکرده بخرید قیمتش دوروبره 500 هست (شاید هم کمتر)

ولی با 700-800 میشه آلپاین 117 خرید که خیلی سرتره برای سیستم بستن !!

یه آدرسی براتون ارسال کردم یه سر بزنید !

mehdi_dacia
06-08-2013, 12:42 AM
با سلام
باند مارك PIONEER 250W (گرد)براي باند هاي عقب خريدم كه مجبور نباشم طاقچه عقب رو ببرم:
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050374130079676391250000.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050374130079676391250000.jpg)
براي اينكه باندها لرزش نداشته باشند و همچنين در اثر تماس با قسمت فلزي يه تيكه چرم رو به صورت زير بريدم و زير باند ها قرار دادم:
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050369130079676402343750.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050369130079676402343750.jpg)
نماي ديگري از باندها:
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050370130079676405937500.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050370130079676405937500.jpg)
اول باند ها رو رو قاب فابريك بستم، خوب نشد و صداش هم خوب نبود و دوباره مجبور شدم قاب فابريك زير باند هاي اصلي رو در بيارم ، نماي آخر كا به صورت زير شده:
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050378130079676409375000.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050378130079676409375000.jpg)
http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/s_p1050384130079676412500000.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-4108/p1050384130079676412500000.jpg)
اما اون كيفيت صدا شون نسبت به باند هاي فابريك يه كم بهتر شده ولي راضي كننده نيست.
سلام
اون قطعه پلاستیکی رو چطور در اوردین چون دورش زائده داره و زیر نمده

aryamehr
06-08-2013, 07:08 AM
بنده پخش فابريك Blapunkt مدل 87 رو به مدل Pioneer 1550 ارتقا دادم و قصد دارم باندهاي عقب را هم ارتقا بدم. جهت جايگزيني و افزايش كيفيت صدا براي باندهاي فابريك عقب (ترجيحاً گرد 16) چي پيشنهاد ميدين. آخه از يه نفر شنيدم ميگفت تا باند بيضي نصب نشه تفاوت چشمگيري در كيفيت صدا نخواهي داشت.

mehdi_dacia
06-09-2013, 12:00 PM
بنده پخش فابريك Blapunkt مدل 87 رو به مدل Pioneer 1550 ارتقا دادم و قصد دارم باندهاي عقب را هم ارتقا بدم. جهت جايگزيني و افزايش كيفيت صدا براي باندهاي فابريك عقب (ترجيحاً گرد 16) چي پيشنهاد ميدين. آخه از يه نفر شنيدم ميگفت تا باند بيضي نصب نشه تفاوت چشمگيري در كيفيت صدا نخواهي داشت.
باند بیضی بیس هم می زنه و اگر زیاد اهل سیستم بازی نیستی یه جفت dls1073 با یه آمپ 2 کانال کارت رو راه می اندازه
ولی باید گرد (کامپوننت ) قدرت تفیکیک زیاد تری داره و بیس کمی می زنه و کیفیت صدا درش بالاس و در کنارش برای تکمیل رنج فرکانسی احتیاج به ساب داره

mehdi_dacia
06-13-2013, 07:46 PM
دوستان گرامی
مگه با در آوردن اون قاب پلاستیکی باند گرد 16.5 سانتی جانمی شه
من اون قاب رو برداشتم ولی در کمال تعجب باند جا نشد یه .5 سانتی متر از باید برش بخوره !!
راه دیگه ای به غیر از برش هست؟؟

Renault Megane RS
02-24-2014, 07:30 PM
با سلام

دوستان چند وقتی درگیر تحقیقو جمع کردن سیستم بودم , گفتم تا اینجای کارو با دوستان مطرح کنم
اول اینکه بعد از کلی پرس و جو به این نتیجه رسیدم که باندای Kenwood 718EX که 5 ماه پیش گرفته بودم صدای باکیفیتی نمیده!
این شد که اول از همه رفتم یه جفت Hertz HCX690 گرفتمو جایگزین کردم!

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0004130377293148891456.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0004130377293148891456.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0006130377297250073718.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0006130377297250073718.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0008130377297252736394.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0008130377297252736394.jpg)

بعدش دنبال آمپلیفایر بودم که اول با توجه به بودجه ام دنبال Pioneer D8604 بودم ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که بودجه رو بالا ببرم و یه چیزه درست حسابی بگیرم که در نهایت Hertz EP4X گرفتم

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0297130377297262290702.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0297130377297262290702.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0300130377297265110006.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0300130377297265110006.jpg)

نصبش هم با اینکه تجربه ای نداشتم ولی چون می خواستم تمیز در بیاد که سیم ها کم معلوم باشند خودم انجام دادم
اول یه تخته آمپ بزرگ گرفتم که بعدا واسه نصب آمپ مونو به مشکل نخورم :d
تخته رو با 14 تا پیچ خودکار از پشت بستم تو صندوق

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0044130377297256025582.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0044130377297256025582.jpg)

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0046130377297259314770.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0046130377297259314770.jpg)

واسه سیم منفی تو صندوق دنبال یه پیچ می گشتم که با برداشتن نمد پالونی این دو تا سوراخو دیدم که رنگ یکیشو تراشیدم و سیمو با پیچو مهره بستم

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0306130377297268085938.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0306130377297268085938.jpg)

الان صدای بسیار باکیفیت و با بیس مناسبی دارم خدا رو شکر ولی فعلا باندای جلو که فابریکه باعث شده صدا کامل نباشه و ایشالا بودجه اش که جور بشه یه جفت کامپوننت Hertz ESK165L.5 هم می خوام واسه تو درای جلو بگیرم :rolleyes:
اینم نمای پایانی:

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0335130377297270591986.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0335130377297270591986.jpg)

اینم سیم برق اصلی آمپ با فیوزشه که کنار قاب باطری آکوی عزیز نصب شده :d

http://www.acopart.org/upload/ACO-613/s_dsc0338130377297273098034.jpg
(http://www.acopart.org/upload/ACO-613/dsc0338130377297273098034.jpg)

با تشکر:cool:

Saeed
02-24-2014, 08:16 PM
درود بر شما
تبریک میگم خیلی خوب و تمیز در اومده.
من هم به دنبال سیستمی مشابه این بودم.
جالبه‌ که دقیقا همین قطعات رو انتخاب کردم.
ابتدا میخواستم همه رو JBL بگیرم ولی دیدم خیلی نمیشه به اصل بودنش اطمینان کرد.

میشه لطفا قیمتها و جمع هزینه هاتونو بگید؟

Renault Megane RS
02-25-2014, 12:39 AM
درود بر شما
تبریک میگم خیلی خوب و تمیز در اومده.
من هم به دنبال سیستمی مشابه این بودم.
جالبه‌ که دقیقا همین قطعات رو انتخاب کردم.
ابتدا میخواستم همه رو JBL بگیرم ولی دیدم خیلی نمیشه به اصل بودنش اطمینان کرد.

میشه لطفا قیمتها و جمع هزینه هاتونو بگید؟

با سلام

ممنون سعید جان
بله تا جایی که بنده هم اطلاع دارم JBL کلا تقلبیش هست فقط!
قیمت ها هم به این صورته
هدیونیت: Kenwood 8019bt
۵۵۰ تومن (تابستون گرفتم البته!)
استیج عقب: Hertz HCX690
۳۸۰ تومن
آمپلیفایر: Hertz EP4X
۵۷۰ تومن
اکسسوری: پک 2 گیج ساند استریم ۱۱۵ تومن + RCA استینگر 4 به 4 مدل 4317 ۳۵ تومن + تخته آمپ ۱۸ تومن
فعلا بودجه تامین نشده وگرنه استیج جلو خیلی کمبودش احساس میشه!
الانم موندم ESK165L.5 بگیرم یا HSK165 حدود ۱۰۰ تومن تفاوت قیمتشونه ولی HSK فک کنم بزرگتره مگنتش و شاید تو در جا نشه!

با تشکر

Sent from my Xperia Z1 using Tapatalk